Opinie o MOPS JAWOR w Jawor

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MOPS JAWOR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MOPS JAWOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOPS JAWOR w Jawor

Wiecie, czy MOPS JAWOR udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

SAJMON

W dniu kobiet dac miotly tym nierobom z mops i niech psie kupy zamiataja.

Babcia Nowy wpis
@SAJMON

Olewanie podopiecznych

interesant

dlaczego tyle osób się zwolniło ostatnio? ktoś coś wie? jest oferta pracy ale nie wiem czy warto?

Ada
@interesant

Pani dyrektor stosuje taki (usunięte przez administratora) w pracy ze ludzie lecza sie u psychiatry. Tak tez bylo w urzedzie miasta i teraz toczy sie sprawa sadowa o (usunięte przez administratora) Wielka szkoda ze pan burmistrz tym sie nie zajmie. Ale jak ma sie tym zajac skoro razem razem robili machlojki w urzedzie reka reke myje. Razem powinni wyleciec na bruk.

Zainteresowany Nowy wpis
@interesant

Nie warto. Atmosfera nie sprzyjajaca, praca w stresie i napięciu. Trudno dodzwonić się do Mops, a umówić na rozmowę z dyrektorem nierealne. Praca wymagająca ogromnej wiedzy i wykształcenia oraz odporności na stres za nieadekwatne wynagrodzenie. Z niewyjaśnionych przyczyn odeszli z pracy najlepsi pracownicy , i odchodzą nadal. Uważam, że należy się nad tym mocno zastanowic.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MOPS JAWOR?

Ada Nowy wpis

A dlaczego administrator usuwa slowo (usunięte przez administratora) Tak wlasnie jest w mops. O takich rzeczach trzeba mowic. A administrator to ukrywa. Masakra wielka ZENADA.

Firma MOPS JAWOR poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Automatyk utrzymania ruchu
Caverion Poland S.A.
logo firmy Technolog/Programista CAM
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jawor
ACTION Poland Sp. z o. o.
Niko

To co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. Niedługo podopiecznych będzie obsługiwać osobiście dyrektorka z kierownikiem, bo reszta ucieknie gdzie pieprz rośnie.

@Niko

Twój wpis w zasadzie nic nie wnosi do wątku. Nie podałeś żadnego wyjaśnienia i nie wiadomo dlaczego tak naprawdę masz takie zdanie o firmie. Czemu uważasz, że reszta ucieknie i co rozumiesz przez określenie, że to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie? Nie jestem sama w stanie nic wywnioskować.

jawor

To skandal, ze nie mozna dokumentow zostawic w MOPSIE !, Wszystko pozamykane, trudno dodzwonic sie, naciągaja na koszty - pocztą zyczą sobie wysyłac, czy to tak trudno postawic skrzynie do wrzycania wnioskow ?

Wiktor

Dobry pracodawca cały czas dba o ludzi tak jak i teraz przez te upały skracają czas pracy!!

Tylko ladna pogoda to robotnice z mops ida na zakupy. Wstydu nie macie.

@anonymous

Nie do końca rozumiem co chcesz nam przez to powiedzieć? Jesteś pracownikiem MOPSu? Postaraj się proszę odpowiednio doprecyzować swoje wypowiedzi. Ważne byśmy wypowiadali się w taki sposób, by każdy z użytkowników mógł nas zrozumieć.

Teresa

Nie obraziłam Cię w żadnym swoim wpisie, dlaczego zatem używasz takich określeń w stosunku do mnie? Zachowaj kulturę wypowiedzi w swoich wpisach. Wzajemne uszczypliwości nie są przedmiotem dyskusji na tym forum i warto byś o tym pamiętał. https://www.gowork.pl/regulamin

eskas
@Teresa

Przepraszam ale to była odpowiedz na wpis "anonymous "

eskas
@eskas

Jeszcze raz przepraszam panią. Przez pomyłkę kliknąłem na nie tę odpowiedz.

@eskas

Każdy ma prawo się pomylić. Nie biorę tego absolutnie do siebie, zatem nie musisz przepraszać. Oczywiście, nadal podtrzymuje, że kultura wypowiedzi powinna być zachowana niezależnie od tego, do kogo się zwracamy. Czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, może zechcesz powiedzieć, jak Ci się pracuje w MOPSie?

Teresa

Pamiętajcie by wypowiadać się w sposób rzetelny. Dla użytkowników forum najcenniejsze są opinie dotyczące warunków pracy, atmosfery czy benefitów pozapłacowych w firmie. Wzajemne obrażanie i wyśmiewanie się nie jest zgodne z regulaminem forum GoWork.pl. https://www.gowork.pl/regulamin @anonymous, wypowiadasz się na forum publicznym. Proszę byś zachował kulturę wypowiedzi. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami dotyczącymi pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny.

A pani kierowniczka gdzie wczesniej kible szorowala ze ma taka wiedze. Do programu mam talent.

Kiedy dasz wegiel bo nie mam za co pic.

Dlaczego pracownice mops pyskuja do ludzi, jak sie nie podoba to do miotly specjalistki z pania derektor na czele.

Atmoswera w mops jest bardzo mila. P. derektor jest po imieniu z kazdym . Sprzataczki po umyciu toalet sa sekretarkami i wszystko gra.

Derektorka w podeszlym wieku a klamie jak cala reszta.

Kiedy wyplacicie pieniadze za czerwiec klamcy.

lokalizacja dobra blisko maja na zakupy pracownice

SAJMON

ja tez kocham Wojtusia jest slodki

Dawid

Witam. Odbywałem tam staż i miło wspominam. Pozdrawiam wszystkich pracowników a w szczególności Martę przyszłą policjantkę, Ewę z kadr, dwie koleżanki stażystki oraz Wojtka. Powodzenia Wam życzę a socjalnym anielskiej cierpliwości w godzinach porannych :)

Sajmon mówi
@Dawid

Mam nadzieje ze zostałeś ORMOWCEM albo chociażby kapuśiem , odpowiednie nauki pobrałeś

żenada

Witam Panstwa Tak obsluga mila,ale nie kompetentna,nie szanujaca Petenta.jego potrzeby. Sadze ze nikt tam nie przychodzi na kawe czy na pogaduszki. Przychodzimy po pomoc -po konkret -w doslownym tego znaczeniu. naturalnie jak wiekszosc urzednikow -odsylaja Nas-na pozniej ,do dalszej biurokracj.Prosze przyscza tydzien .a najlepiej zadzwonic ,umowic sie ,Bo przeciez sa bardzo zajeci.A co dopomocy,,udzielenia jej w miare- jak najszybciej .. To z usmiechem na twarzy ...Otzyma Pan Pani pomoc za 2-miesiace .a moze zrezygnuje Pan Pani .ale na pismie prosze te rezygnacje ...Super Gratuluje.Pani Kierownik takiej sprawnosci jej pracownikow,

Zostaw merytoryczną opinię o MOPS JAWOR - Jawor

• Jak się pracuje w MOPS JAWOR?

Zobacz opinie na temat firmy MOPS JAWOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MOPS JAWOR