Opinie o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Domax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Po prostu pracownik

PANIE PREZESIE, DROGA DYREKCJO :) Mam takie pytanko kiedy będą udostępnione miejsca do pospania w firmie i dotacje do biletów miesięcznych ewentualnie do paliwa, ponieważ zauważyłam iż p. Ryszard Sz. Często sypnia w aucie po przyjechaniu i odbiciu się na wejściu. No i ma auto na dojazdy do domu. Myślę że i nam innym pracownikom by się należało? PS. Po za tym wszystko jest ok.

@Po prostu pracownik

ja tez bym chcial takie przywileje

Przywileje
@pracownik

W tej firmie takie rzeczy uchodzą osoba które wchodzą w 4 literki dyrekcji i mogą sobie robić takie rzeczy

@pracownik

Musisz wejść dyrekcji w 4 litery....

Czrnuch
@Xxxxx

Nie wiesz jak? ... zapytaj siwego :D

magazynier

W sezonie: nadgodziny do woli, soboty, czasem niedziele "nieobowiązkowe" :) :) :) aczkolwiek płatne z wg kodeksu. Premie: kwartalna oraz "akordowa" :) :) :) która wisi systematycznie na tablicy aby powodować "wyścig szczurów" przeliczana wg dziwnych, niejasnych przeliczników. Kierownik na kamerach :) , lepiej nie chorować , urlopy nawet w pilnych sprawach trzeba wypraszać, ewentualnie pozostaje na żądanie. Ludźmi się orze, ciągle obserwuje. Pracownicy w porządku poza tymi "przydupasami" Po sezonie: redukcje zatrudnienia , nie zależnie od długości umowy

Tensredniak
@magazynier

pracowalem w tej firmie na magazynie jako pracownik tymczasowy i nawetdobrze wspominam a chcialem tylko dodac zeludzie sa tam rozni z charakterami a kierownik wporzoadku sie wydawal za to sa osobniki w czerwonych kamizelkach co te odzywki maja jak do swin w zagrodzie i szczerze wspolczuje podejscis....... jak szukasz pracy w okolicy trojmiasta to mozna sprobowac moze sie spodoba

luck

zwalniają też z umową o pracę po sezonie więc raczej nie ma to znaczenia ale nie chętnie dają umowę o pracę.

magazynier
@luck

Zwalniają owszem, nawet tych z umowami , ale w przypadku gdy te osoby mają dużo chorobowego lub jakiś dziwnych nieobecności nieusprawiedliwionych. Za to każdy pracownik bierze udział w Big Brother a'la Domax. Kamery na każdym rogu kontrolują ruch pracowników. Pracownicy są poganiani w pracy a za wynikłe z tego błędy karani finansowo ( nieduże kwoty ale jednak ). Błędy są wytykane publicznie ale bez nazwisk.. Ludzie jak to ludzie, różne charaktery ale w porządku, nie każdy musi się lubić ( osoby w czerwieni ) Są przerwy 5min co jakiś czas i jedna 20min na posiłek. Wytykane są minutowe opóźnienia w powrocie z przerw, dobrze że nie liczą jeszcze czasu spędzonego w toalecie, ale może to się zmienić.

Misio
@luck

Jakoś nie zgodzę się z twoją wypowiedzią. Przybyłem, dostałem umowę na okres próbny a teraz mam normalna. I tak już pękają dwa lata . I chce mi się dalej tu pracować. Powód,, jak dla.mnie dobra pensja i mam blisko do domu a z domu do pracy. Jest dobrze. Idzie z ludźmi porozmawiać,, dohadac się. Jeśli nie kręci się wałków i swoje robi to można popracować .

hiszpanka
@magazynier

Firma jak firma praca fizyczna idzie sie spocic ale na magazynie maja takiego goscia na pewno przed trzydziestka który jednak powinien zadbac o higene bo jak tylko przechodzi nam przez pakowalnie to idzie pasc na twarz, nie przeszkadza wam to ludzie

@hiszpanka

Znam temat. Kojarzę gostka. No trochę daje,, ale z tego co wiem i się dowiedziałem to choruje i nie może stosować chemi na skórę. A propos u was ludzie chodzą w przełbicach, nikt wam nie mówił że one nic nie dają i roznosi się zarazki tak jak jak wogole nie miałoby się maseczki? A propos maseczka, dlaczego.je nosicie pod nosem a nie zakrywacie ust i nosa. I jeszcze jedno jaki sens ma noszenie przez was maseczek i przełbic skoro na przerwie siedzicie wspólnie przy stole jecie rozmawiacie a dystans zadki jest zachowany 1,5 metra. Ten dystans jest podany dla ludzi którzy przestrzegają prawidłowego noszenia maseczek. A nie wspólnego konsumowania gdzie wszystko się roznosi. Już parę przypadków covida było,,, ale rutyna usypia wasza czujność. Powinni karać za narażanie innych na chorobę z waszej strony.

Peja
@Nih

A nikt z ***** *** nie tłumaczył że od noszenia maseczki można dostać grzybicy płuc. Poza tym sam ogarnij swój dział żeby komentować inne działy.

@Peja

To się nosi maseczki odpowiednie i częściej się je zmienia. Wtedy nie będzie się miało tej grzybicy płuc. Lepiej chyba mieć jak już ją niż covida. Ale twój tok myślenia widocznie się różni od zdrowia. Adwokacie diabła.

Peja
@Nih

Lepiej by było adwokatem diabła niż kaczka w dyktaturze. Firma dała jakieś 2 maseczki i mamy co chwile wymieniać na co niech najpierw zadbają o to żeby pracownicy dbali o to żeby nie dostać koronki niech dadzą odpowiednie środki dezynfekujace zresztą może to robią wystawiając lewe faktury

@Peja

Tak dała. A co masz z tym za problem? Nie kosztują dużo by sobie kupić. A płyn do dezynfekcji jest. Korzystam z niego codziennie. Poza nim łapki się myje często. A przerw jest dosyć żeby to uczynić.(usunięte przez administratora) A Ty wiesz? Wypowiedz się jaśniej.

tikitaka
@hiszpanka

taak asy na magazynie.... jeśli chodzi o kulture i czystość to kuleją..... pomijając tego chłopaka to pracowała tam blondyna co śmierdziało jej z szafki jak z kibla nie wspomnę o malowaniu ha ha.... a może pracuje tam jeszcze??? mogłabym się założyć że wiadomo o kim mowa więc obejdzie się bez wskazywania palcem ha ha.....

@tikitaka

Pracuje, pracuje...... Zresztą nie wiadomo jaki ma kolor włosów bo ma tak tłuste.. .. ????

Patrycja

Od jakiego wieku biorą do firmy ?

@Patrycja

Od 18 lat

PAKO

Serio ludzie... Tak bardzo macie nudne życia, że wypisujecie tutaj takie rzeczy? Taki sposób na urozmaicenie życia? Jeśli nie odpowiada wam to co robi Jola to może zamiast marnować przerwy na gadanie o niej.. za jej plecami... (ale no przecież.. taka wasza rozrywka) to może odważcie się powiedzieć jej to w twarz. A potem zdziwienie, że atmosfera zła jak wymyślacie plotki za plotkami i każdy o każdym gada za plecami.

zakręcona
@PAKO

Niepełnosprawni umysłowo ludzie tam pracują. Zero szacunku dla drugiego człowieka.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domax Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kierowca akcja zima?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bigosogłowy

A gdzie ten pseudo, pracownik produkcji? Nie ma juz nic do powiedzenia? Hallo!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Domax Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Sala

Takie wolne że pracownicy muszą brać przymusowe wolne od połowy grudnia bo prezes ma taki kaprys

Ej
@Sala

Po pierwsze to nie jest przymusowe wolne a po drugie taka jest polityka firmy. Okres zimowy, gdzie branża budowlana i zamówienia są zmniejszone a w prawdzie znikome. Po to ma się urlop by odpocząc. Chciałbyś pracować mniej godzin bo nie ma tyle zamówień ,,powiedzmy 6 i jehac do domu,, a potem pisać że mało pracujesz i zarabiasz? Kto ma tyle wolnego co my? Co? I jeszcze zapłacone za to. Masz wolne święta sylwestra nowy rok. Aż do 3 króli. Potem Wielkanoc,,weekend majowy maly urlopik i znów święta. Jak sobie dobrze zaplanujesz dni wolne z urlopu to nie będziesz narzekał. A przypomnę tylko że urlop się każdemu należy to raz i daje go pracodawca i może w dowolnym okresie wysłać na niego pracownika.. co dzieje się w grudniu.nake to jest tylko jego część,, bo pozostałe dni korzystasz kiedy chcesz. Do 31 grudnia korzystasz ze starego jeśli dobrze planowałeś wolne,, a od stycznia masz już nowy. Tylko musisz zaplanować i nie będziesz miał problemów, które o dziwo sam sobie stworzyłeś.

Gylon

Inspekcja by się tam przydała. Spychologia, dezinformacja i okradanie pracownika nie tyle co z pieniędzy co z życia. Najlepiej kochany pracowniku porzuć rodzinę oraz życie prywatne, po co Ci one skoro masz firmę, która Cię nie szanuje i nie docenia. Pochwały nie usłyszysz ale opr jak najbardziej, przecież to działa mobilizujaco. Otóż nie! Droga dyrekcjo, Panie prezesie to co się tam dzieje to ustawa nie przewiduje. Brak zainteresowania pracownikiem jako osobą, człowiekiem, istotą żyjącą a zainteresowanie jako maszyną, która się psuje. (usunięte przez administratora)

Do Gylon
@Gylon

Drogi panie Gylon? A co to nie można pracować w soboty ani w niedzielę? Zapomniał pan dodać albo nie wie, że firma w soboty płaci setki, a w niedzielę dwieście procent za godzinę.(usunięte przez administratora)Mam styczność z pracownikami produkcji pakowanie, magazynu .njakos nikt nie narzeka że pracuje w naszej firmie . Dyrekcja jest wpozadku,, podchodzą po ludzku do człowieka jeśli nie wali się w kulki i normalnie pracuje. Proszę nie oczerniać bezpodstawnie firmy pracowników. Jeśli to robisz to miejsce odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska nie zasłaniając się ksywka.

do Gylon
@Gylon

Brzmisz jak rozhisteryzowana (usunięte przez administratora) Znajdź se chłopa/zajęcie, bo nadgodzin nie robisz. Czas na zmianę .. wolna droga Czy posadka się podoba ale warto ugryźć na Goworku bo ktoś coś niewygodnego powiedział.

@do Gylon

Pisz prawdę a nie że coś ciebie boli. Jak cię boli to się zwolnij. Nie jestem kobietą. Heh. Nadgodziny robię bo dobrze płacą;)))

Do gylon.
@Do gylon

Płaca (usunięte przez administratora) Mi się podoba. W tym miesiącu idę w soboty i niedziele. A w tygodniu po 12 godzin. Jak sobie obliczyłem to koło 6500 wyjdzie. Jak się chce to można .. a Gylon to pewnie lubi się (usunięte przez administratora) Jak zarobić by się nie narobić. Zazdrosci

@Gylon

Gylon jak Ciebie coś boli to porozmawiaj o tym z przełożonym albo dyrekcja. Są otwarci na dialog. No chyba że nie potrafisz. I tylko swoje żale tu wylewasz publicznie, bo tobie jest źle ,krzywda się dzieje. Nikt nikogo nie zmusza do pracy ponad normę. Jest kodeks pracy i go się przestrzega. Jest wolne chcesz zarobić więcej to masz ekstra płacone. A jak nie chcesz to siedzisz w domu. Pokaż mi druga firmę która się podniosła po kwarantannie narodowej. Nie dość że nikogo nie zwolnili,,chyba że ktoś sobie zasłużył,,,, to zatrudnili więcej ludzi na produkcji chociażby ,pakowalni, magazynie. . Ogarnij się człowieku. Jak się nie podoba Tobie to się zwolnij. I nie szkaluj dobrego imienia firmy.

@Do gylon.

Codziennie po 12 godzin , wszystkie soboty i niedziele w pracy za 6500? Wydaje mi się , że szału nie ma.

AVI

Trochę przegioles. Jak zasłużył to go zwolnili. A ten co na 4maszynach robił to raczej sam się nie zwolnił. A i robotny był bo zielono na tablicy nie raz widzieliśmy. Co do rozmowy z przełożonym lub dyrekcją to za ich otwartość i szczerość dziękuję. Słowni to nie są. Miały być urlopy 2tyg latem i co, my nie biura tak. I gdzie tutaj słowa dyrekcji, że jesteśmy "jedną rodziną". Maszyny na pakowalni i produkcji, a załoga to biura, oni mają przywileje. Z jednym się zgodzę, nie podoba się to czas zmienić firmę ale nie czaruj, że jest pięknie i nie mów o otwartości przełożonych. Bo przy jednym stole podczas pracy rozmawiać nie można bo zaraz jest riposta z góry.

@AVI

Haha widać po godzinie wpisu zę luzu masz jednak dużo. Ja jeszcze piwko poproszę. Jak chcesz przy stole pogadać i fajeczkę, urlop i wczasy pod gruszą do policji uderz może cię zechcą. Jak się nie widzisz na produkcji to idź do biura, ciekawe co tam będziesz robił i na kogo pisał. A szczerość twoją i podobnych to od lat znamy daj daj daj. Jeden drugiego podpuszcza a siebie lansuje. Ja jestem zadowolony i widzę ze w końcu i zadowoleni zabrali głos tak trzymać. (usunięte przez administratora)

Miłujmy się bracia i siostry.
@Do gylon

Dziękuję za uznanie. W firmie jest raz lepiej raz gorzej. Misie podoba a jak komuś nie ,, to nie rozumiem.dlaczego nie chce zmienić pracy ,, tylko ,,,,marnuje ,,,, swój talent. Ale tak jest wszędzie. Płaca dobrze bynajmniej ja tak sam.na sobie odczuwam to. Jeśli mi coś nie pasuje tommowie wprost. Jeśli się nie leci w kulki to potrafią docenić to.co.sie robi. Między pracownikami z mojego działu jest fajna atmosfera mimo różnego wieku. Nie powiem złego słowa. Swoje sprawy załatwiamy na własnym podwórku. A to że ktoś komuś gdzieś coś pod górkę zrobi albo że jest ktoś zawistny,, wszędzie tak jest nawet pośród ludzi na ulicy. Ale jedno jest ważne,, co w firmie to w firmie ,, a co w domu to wdomu. Praca jest na 8 godzin ,, chyba że ktoś chce,, albo musi dłużej. Poza nią jest prywatny czas. Tego się trzymajmy. Bądźmy bardziej kulturalni wobec siebie,, dyrekcji,, a dyrekcja wobec nas. Tego życzę. I tak nie jest źle w czasie covid19. W Trójmieście dużo osób zostało zwolnionych ,, a u nas szeregi są zasilane. Koledzy i koleżanki z produkcji, magazynu, biura,, kochajmy się. my stanowimy tę firmę napędzany ja.tylko od nas to zależy. a więc od jutra z uśmiechem,, wiem też mam dosyć upałów,, ale za parę miesięcy będzie chłodniej. pozdro.

ex
@Anonim

No szału nie ma , no ale niech się ludzie cieszą że mogą zarobić 6500 za cały bity miesiąc pracy. Odpoczną na rencie inwalidzkiej :)

Szczęściarz.

A ja kocham tą robotę, po co bruździć. Każdy zna swoje miejsce w pracy, i trzeba czasem po(usunięte przez administratora) by coś w życiu osiągnąć a nie tylko marudzić i narzekać. Jak nie pasuje to do Lidla albo MC Donalda tam docenią. Dziękuję.

Też szczesliwy
@Szczęściarz.

Mnie się też tu podoba. Tylko koleżeństwem i szczerością da się Budować tak fajna atmosferę w pracy jaką u nas jest. Wszędzie trzeba czasem pozapierdalac by coś nie więcej. To tylko praca. Po niej ma się wolne;) ja dam radę ,Ty dasz radę, We dacie radę. . Pozdrawiam

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Domax Sp. z o.o.?

Czarna

O Jaki Dział Chodzi Ci

Mnietek

Normalnie. Każdy zna swoje miejsce w szeregu.

Czarna

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w weekendy, soboty i niedziele to dla chętnych. Weekendy ( Soboty i niedziele ) są inaczej płacone, więc kto chce i potrzebuje pieniądze ten przychodzi i nikt nikogo nie zmusza. Dyrekcja bardzo wporzadku. Kto sumiennie i dobrze pracuje jest za to doceniany.

@Czarna

Czarna bardzo dobrze napisałaś. Zgadzam się z toba. Fajnie płacą i szefostwo jest spoko.Ten gylon to jakiś nierób jest. A wszystko chce mieć .

Merlin55

Brakuje tylko drutu kolczastego a w pełni będzie przypominać (usunięte przez administratora).

Mała mi

Jolanta Wszystko jasne

Nie polecam, chyba, że jesteś robotem.

Olgierd

Dobra firma i dobry pracodawca takie informacje mozna znaleźć w internecie. Wystarczą chęci i umiejętności , polecam.

Malboro

Chciałbym się podzielić opinią na temat działu magazyn Jeśli planujesz rozpocząć pracę w tym dziale zastanów się dobrze ponieważ praca w takiej atmosferze nie wyjdzie tobie na dobre. Ciągła presja czasu, stres wszędzie kamery i osoby stojące z batem nad tobą dokręcające śruby abyś pracował szybciej. Ciągłe upominanie że spóźniłeś się z przerwy 2-3 minuty. Ponadto jest to praca sezonowa zatrudniają od Marca po 15 osób obiecują kokosy* po czym i tak zostaniecie zwolnieni na zime okolice listopada pod pretekstem braku pracy jak co roku.Wiem bo pracowałem tam trochę teraz mogę jedynie podzielić się opinią :)Także szkoda czasu aby wysyłać tam nawet CV

Mała mi
@Malboro

Taka prawda Zatrudniają na trzy miesiące i kopa

BillyGonzalez

Jeżeli ktoś szuka pracy w tej firmie to proponuję każdy możliwy dział tylko nie magazyn... Ponieważ magazyn pod obecnym kierownictwem i ich podopiecznych to taka mala zgraja hipokrytow... Głupi banan na ryju, szmery bajery wazelina płynie bo du.psko się pali... Zero szacunku dla ludzi... Jak pozostała część byłych pracowników mam nadzieję że te opinie dotrą do tam gdzie powinny.

Plomper84

Kierownik magazynu chyba pomylił pracę powinien siedzieć w gabinecie ochroniarza obserwując kamery....

Maciek

Pracowałem w tej Firmie 3 miesiące i nie polecam atmosfera w tej firmie bardzo lipna ludzie chamscy i mściwi praca za grosze zmuszają cię abyś stał się robotem liczy się tylko kasa dla firmy ludzie pracują tutaj przemęczeni i co niektórzy myślą że są bogami praca na prasach bardzo niebezpieczna możliwość wypadku pod presją czasu. Trzeba zrobić jak najwięcej jak nie to kary albo krzywo na ciebie patrzą.Atmosfera kijowa jeden na drugiego donosi aby dostać 100 zł premii

artystakombinator

Pracowałem na magazynie, za długo. Obowiązkowe nadgodziny, wszędzie kamery i czytniki kart, ciągła presja czasu, niesprawiedliwe premiowanie, zero szacunku dla pracownika( najstarszy pracownik magazynu ze stażem 20 lat wykonuje najcięższe zadania (bo sobie na to pozwala) ). Praca ciężka i monotonna, w zamian mogą zaoferować Ci wigilie pracowniczą na paletach euro z jedzeniem z macdonalda :D i kartę multisport .

Iza
@artystakombinator

Mimo wszystko - dobrze, że podzieliłeś się z Nami swoją opinią o firmie Domax jako pracodawcy. Na pewno w jakimś stopniu przyczyniłeś się do pomocy tym, którzy dalej zastanawiają się, czy tam aplikować. Wspominasz o obowiązkowych nadgodzinach - a są one dodatkowe płatne?

Że Kto??

Pracowałem na magazynie od grudnia zeszłego roku... Wpierw przerobiłem 5 miesięcy dla jakieś śmiesznej agencycji która co chwilę zmienia nazwę a potem już normalnie dla domaxu.Powiem tak ,ludzie którzy tam pracują w większości są naprawdę wporzadzeczku ,wiadomo ucholi nie brakuje...Kierownik na początku wydawał się być wporzadku ale później zaczął się sezon i OGIEŃ PANOWIE OGIEŃ!!! STATYSTYKI STATYSTYKI!!!!NIE WYRABIACIE SIE!!!UUUUAAAAA!!!Magiczne hasło nadgodziny dla chętnych ,soboty też dla chętnych hehe ale jak nie robisz nadgodzin...no to jesteś elementem wywrotowym!!Hehe raz nawet powiedział mi że jestem Liderem Buntowników i Śmieszków oraz że jestem pajacem ,bo lubię się pośmiać....heh ...a nie daj Boże zachorować i pójść na L4..WYWROTOWIEC!!Ale jak to zachorowałeś ...kierownik zapewne kończył też medycyne gdyż doskonale wie ile jakąś chorobę powinno się leczyć...heh...prawdziwy człowiek renesansu...Idealny pracownik dla niego to robot...Robić Robić Nie Rozmawiać Składać Składać...Zwolnił mnie gdyż wg niego nie pasuje do jego koncepcji ,nie profesjonalnie się zachowuje ...mam zły stosunek do reszty współpracowników i głupie odzywki...heh...No cóż to jego zdanie... Pozdrawiam Ekipe Z Magazynu... Naprawdę było mi smutno jak odchodziłem ...Rypać Ucholi.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić kierownika magazynu

Zostaw merytoryczną opinię o Domax Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Domax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domax Sp. z o.o.