Opinie o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Domax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax Sp. z o.o. w Łężyce

Luk-car

Firma wykorzystuje pracowników, nagle wypowiedzenia grupowo dają. W biurze twierdzą, że firma plajtuje a vhetni do pracy mają pytać się o pracę na wiosnę.

Dlaczegoooo!!!!!!!

Dlaczego został usunięty moje wpis po ukraińsku gdze było napisane prawda o euslanie..proszę go przywrócić.

@Dlaczegoooo!!!!!!!

A jaka była prawda? Napiszesz ją po polsku?

....
@Karolina

W Ukrainie jest powszechna mobilizacja. A on sobie siedzi na (usunięte przez administratora) w naszej Polsce i udaje że się martwi co tam się dzieje, zamiast pojechać i walczyć za swoją ojczyznę ... .

@....

No ale tak właściwie to nikt go zmusić nie może? I zastanawiam się czy ta informacja jakoś wpływa na pracę tutaj?

@....

A ty nie lepszy nawet nie potrafisz się przedstawić widać żenada z ciebie.

@Marek

A sporo takich dość niezadowolonych pracowników tu było?

Jak jest z pakietem medycznym w Domax Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Hahaha

Może i można ale nawet firma nie wytłumaczyła jak to działa

Jakie wartości są cenione w Domax Sp. z o.o.?

Eku

Na początku robić wszelkie możliwe nadgodziny. Być miłym dla liderek jeśli nie chcesz dostać po (usunięte przez administratora) Zero L4 inaczej papa

@Eku

Niezła polityka, chyba tylko dla naiwniaków albo takich co siedzą cicho w kącie i nawet nie mrugną.

@Grażyna

Tam tak właśnie jest a spróbuj się odezwać to liderką nie ręczy za siebie...zaraz lecisz i w papierach zasrane....nie polecam tam pracy.... wykończą psychicznie

@Eku

Poważnie są w stanie zwolnić człowieka przez to że pójdzie na L4?

Dementi l4
@Marta

Nikt nikogo nie zwalnia za to że pójdzie się na l4. Każdy może zachorować ale jeśli l4 bierze się gdy się nie chce pracować albo nie chce się przyjść do pracy, a jest to widoczne u danej osoby ze się miga,,,, to co z taką persona poczac. Jakoś specjalnie szefostwo nie jest za tym by się rozstawać z pracownikami,,, ale jeśli ktoś przegina ,, palę,, to wszystko ma swoje granice. .

Urszula
@Dementi l4

Ale wiesz że l4 można wziąć też np na depresję? Wtedy rzeczywiście nie chce się pracować ale nie dlatego, że ktoś jest leniwy. Jak szefostwo stosunkuje się do tego typu chorób? Czy jest to uznane za przegięcie?

Hahaha
@Urszula

L4 na depresję jak pewna pani Jola tyle czasu ciągnęła zwolnienie.

@Dementi l4

bo to prawda

@Hahaha

to że się cieszysz świadczy tylko o twojej ignorancji. Każdego bez wyjątków taka choroba może dopaść. Tak, firma wywiązuje sie ze swoich zobowiązań gdy pracownik jest w potrzebie. Zawsze znajdą się nieuczciwi, którzy wykorzystują system. Ale to już nie nasza sprawa. Tymi prędzej czy później zajmie sie nowy ład - taki Kalko... i spółka

Urszula
@Andrzej

To jak firma stwierdza kto rzeczywiście jest chory a kto "wykorzystuje system"? Jak się za długo choruje to już można podpaść?

!!!!!

Ludzie swoje wiedza

@!!!!!

a jaka jest prawda ;/ ? może Ty powiesz coś rzetelnego

Odp

Zatrudnij się, pójdź na lewe l4 to się dowiesz

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domax Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kierowca akcja zima?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Poszukuję pracy na stanowisku Operator Linii Produkcyjnej. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Operator Linii Produkcyjnej. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Domax Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Sekretariat

Zapraszam do kontaktu 586658222. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Wszelkie informacje o benefitach i wynagrodzeniu są zawarte w ogłoszeniu.

Czy można liczyć w Domax Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ciekawy

Można liczyć była liderka siwa koza dostała urządzenie do samo zadowanalnia żeby była szczęśliwa bo mąż caly czas chodzi pluje albo się drapie w pewnym miejscu jak by miał dredy i kleszcza

zakręcona

Możesz śmiało się podzielić :)

Nie tutaj już....

Może razem omówimy temat?

Ok

podziel się nowinkami :)

Umówmy się i tyle

Daj namiary kiedy i gdzie

I z której jesteś zmiany umowimi się i tyle

Gdzie i kiedy napisz

Romek

Hej! Macie kartkę na basen albo coś w tym stylu?

Basen
@Romek

Basen mamy na zakładzie więc możesz korzystać

@Basen

nawet wiem o który basen chodzi :) woda mogłaby być świeższa ale nadaje się :)

Artur Wyszomirski

Pracowałem tu kilka lat temu i z perspektywy czasu mogę ocenić, że generalnie było pozytywnie. Miałem spoko przełożonych i odpowiednie narzędzia do pracy. Warunki pracy średnie, ale za to dużo się nauczyłem i poszedłem dalej w świat. Tak, dla ścisłości, pracowałem w utrzymaniu ruchu i z tego, co czytam w innych komentarzach wynika, że to inny świat niż produkcja czy inne działy.

@Artur Wyszomirski

Warunki pracy automatyków były za twoich czasów fatalne, ale teraz się zmieniły na + i automatycy mają duże klimatyzowane pomieszczenie do swojej dyspozycji.

@pracownik

Fatalne? A gościu pisze że pracę ocenia pozytywnie, a pracował kilka lat temu, więc wnioskuje że teraz jest jeszcze lepiej.... Chyba nie doceniacie tego co macie :)

Panie Marku, panie Adamie,, proszę przywrócić nakaz noszenia maseczek w firmie. My jako pracownicy dowiadujemy się poczta pantoflową kto jest na covid..nikt o tym głośno nie mówi,, a każdy z każdym styka się w firmie. Co jeśli się to ustrojstwo przyniesie z firm do domu i nie świadomie zarazi innych? Kto odpowie za to?

Grażyna

Wy wszyscy. Bo wiecie i siedzicie cicho! Długo jeszcze, aż się komuś krzywda stanie albo kopnie w kalendarz? Może się wtedy opamiętacie.

Tu się śmieją ze je z ręki.... A kierowca Rysiu dzień w dzień siedzi i godziny doklepuje... Kto jemu z ręki je

Czesław

Piją? I to jest tolerowane? Nie można zrobić z tym porządku? Wystarczy lepsza ochrona i alkomat.

buldog
@Czesław

Tak ci się tylko zdaje.

Chetny

Witam jakich zarobków moge sie spodziewac na poczatek jak fizyczny na produkcji,stawka godzinowa, ewentualna kwota miesięczna, czy umowa na stałe po ojresie próbnym

@Chetny

Patrząc na obecną sytuacje i to jak było kiedyś nie dostaniesz od razu umowy na czas nieokreślony. Bardziej pewne że dostaniesz umowe na rok , moze 2 lata.

Czesław
@były pracownik

To i tak nieźle. Najważniejsze, że nie zlecenie. Napiszesz coś o stawce? Ile płacili jak tam pracowałeś?

Haraster

Witam, czytając te opisy przed podjęciem pracy w Domaxie miałem wątpliwości ale po czasie się rozwiały, bo tak jak myślałem pisały to osoby które ewidentnie nie chcą pracować. Prawda jest taka że produkcja wytwarza większość dochodu firmy gdzie z tego jest utrzymywana reszta zakładu ale chyba każdy wie jak to działa? Tak że jeśli ktoś pracuje normalnie to i jest doceniany po względem finansowym. Oczywiście nie może zabraknąć opinii na temat brygadzisty z produkcji czy samych współpracownikach, brygadzista jest super można się dogadać z nim jak z człowiekiem na każdy temat bez problemów a sami pracownicy też są w porządku. Jeśli ktoś lubi pracować to się odnajdzie w każdej firmie dla tego polecam Domax! Myślę że moja opinia jest obiektywna bo mam już przyjemność tam pracować kilka dobrych miesięcy.

Gosc
@Haraster

Po prostu pracujesz za krótko

@Haraster

A może jesteś nieświadomy wielu spraw wokół ciebie? Przychodzisz, pracujesz, wszystko inne gdzieś.. niby ok.... ale fajne towarzystwo, które twarzą w twarz niby fajne a za plecami robi co innego też by się przydało. PS. Zarówno PANI M jak i J nie powinny być na tych stanowiskach.

Xd
@zakręcona

Chcesz to przyjdź i obejmij to stanowisko, pewnie będziesz o niebo lepszy. Zapraszamy anonimowy tchórzu.

@Xd

Tak myślę i myślę.... jednak zostawię te stanowisko osobom, które lubią lizać du.... tym nad nimi. Nie zabiorę wam jakże dobrej pozycji :) A najzabawniejsze, że możesz tylko domyślać się kim jestem.. ja też się mogę tylko domyślać a jutro razem zapalimy papieroska i będziemy się śmiać jak gdyby nigdy nic... ah ta firma :)

Obcy
@zakręcona

@zakręcona do pracy przychodzi się pracować a nie zawierać nowe znajomosci . Robisz swoje i nie mącisz . Dobre towarzystwo to na imprezie szukasz . Jeżeli Ty przychodzisz do pracy dla towarzystwa to coś z tobą nie tak . A jeżeli chodzi o kierownictwo czy np liderów to jeżeli będą się z wami integrować to wejdziecie im na głowę . Oni maja mieć wyniki a nie kolegów .

@Obcy

Oj to ja bardzo proszę przede wszystkim nasze kochane liderki aby również brały to pod uwagę. Do pracy przychodzi się pracować a nie gadać na każdego za plecami. DZIĘKUJĘ :)

@Obcy

A z drugiej strony... iść do pracy.. spędzać tam 8 godz ze swojego życia po 5/6 dni w tygodniu i z nikim nie gadać, normalnie, luźno bo w pracy przecież trzeba tylko pracować to słaba perspektywa ale jeżeli tak preferujesz to mogę tylko współczuć

P
@zakręcona

Święte slowa....ach te liderki..... heheh swoje mają za uszami i swoich faworyzują ale jeszcze chwilę i się skończy jak dyscyplinarna poleci

Aaaa
@zakręcona

Liderki aby utrzymać się na stanowisku dają wazeline brygadziscie żeby tworzyć swoje wewnętrzne układy ukladziki

P
@Aaaa

Dokładnie tak jest jak mówisz.... wchodzą im w cztery litery

Jarosław
@P

Hej, widzę że wiesz co się dzieje w Domaxie. Co w takim razie możesz mi napisać na temat zarobków w tej firmie? Dobrze tu płacą według Ciebie? Jakie są widełki?

@zakręcona

Widze na pewne rzeczy mamy podobne poglady :D ja juz tam nie pracuje ale pewnie przy % byloby co opowiadac i z czego sie posmiac :D

Jan
@były pracownik

Widzę, że firmą rządzą plotki i liderki, niestety teraz to częsta przypadłość, ale moje pytanie, czy nikt nie może zrobić z tym porządku, aby każdemu pracowało się lepiej? Zostało to gdzieś zgłaszane?

Widocznie to nie przeszakadza innym.....

Jak szefostwo w Domax Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szefostwo może i ok lecz co niektórzy zarządzający ludźmi dają dużo do życzenia.... wyróżniają swoich tylko....

Pan i Pani

Ludzie :) Nie dajcie się trolować przez wpisy pracowników gowork.

@Pan i Pani

Heheh... Sama prawda to jest co jest napisane tylko prawdę jak się napisze szybko dzwonią i piszą do GoWork aby usunęli a przecież po to jest to work by poznać opinie o firmach....o tym co się tam dzieje....

Pan

Jak szybko znikają opinie i to akurat te co znaczą sama prawdę. Dziwię się szefostwu firmy że pozwalają na takie rzeczy co tam się dzieją gdzie jedni wykopują drugich a sami zostają..... oczywiście kosztem drugich osób. Mam nadzieję że to się kiedyś tam zmieni i będzie można normalnie pracować

Szukający pracy

Witam czy ktoś podzieliłby się informacjami na jakie zarobki można liczyć na magazynie oraz na produkcji ? Chciałbym złożyć CV ale nie jestem przekonany który dział wybrać.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xxxxx

Umowe o prace z firmy pośredniej ????

zakręcona

Nie dadzą ci szybciej niż kilka miesięcy... nie licz na to

Czy w Domax Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

zakręcona

Zmieniło się tylko na gorsze. Odradzam...

felicja

Na jakie można liczyć zarobki w Domax, magazynier z doświadczeniem pyta?

Jolanta not good

Jolanta i wszystko jasne! Jestem wieloletnim pracownikiem, ale już szykuję zwolnienie, z resztą nie tylko ja:) Ta kobieta ma nierówno pod sufitem, jej zachowanie to czysty mobbing... 99,99%(to nie przesada) pracowników jej nienawidzi,nawet pracownicy z innych działów jak mają do niej podejść to ich krew zalewa :) Jest tematem nr. 1 na prawie każdej przerwie. Dyrektorze! Takim zachowaniem niszczycie tę firmę!!! Ludzie znający się na pracy, odejdą, a zastopią nowi,zacznie się rotacja,a tym samym chaos. Jolanta sama nie do końca ogarnia,ale dyktaturę opanowała do perfekcji. Jolanto wstydź się! Motto Domaxu: 'po trupach do celu'.

Lol
@Jolanta not good

Przecież dla Dyrekcji liczą się cyferki aby tylko zwiększyć obroty dlatego dali Jole na lidera żeby wprowadzić dyktature i niemiła atmosferę w pracy

@Lol

Dokładnie tak jak piszecie Jolanta powinna sie wstydzic swojego zachowania i podejscia do ludzi. Sama nie ma pojecia co robi czasami. Wstyd wstyd wstyd....

Jechać jechac
@Pracownik Jolanty

Taka filozofia firmy czego się spodziewać 0 godności dla Człowieka tylko kasa się liczy

@Jechać jechac

Kasa kasą.....praca pracą . ..bo trzeba gdzieś pracować. A szacunek do człowieka to podstawa bynajmniej takie nie tylko to moje zdanie. U Jolanty wg tego brakuje całkowicie.....no ale Jolka ma za plecami kogos wyżej ????????

@Pracownik Jolanty

Jak atmosfera ci nie odpowiada to zawsze wolne konopi można robic

99,99%(to nie przesada)
@Jolanta not good

To dowidzenia. Jola nie daj się bandzie odchodzących plotkarzy!

@99,99%(to nie przesada)

Urzekła mnie ta wypowiedź Jolka nie daj sie hhehe pod spódnicę jej wejdz jeszcze.....

-Bertrand Russell-
@Pracownik Jolanty

„To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości” Ps. I tak nie zrozumiesz

Natalia
@Jolanta not good

wieloletni pracowniku Lol. Pomacham ci na dowodzenia. Papa zabierz ze sobą wszystkich :-) poradzimy sobie. Szukaj na Google pod hasłem :„wypowiedzenie”, a nie zwolnienie to może szybciej ci pójdzie. Te szmacenie na gowork, odgrzewane ploty o znajomościach już są nudne i nie działają.

Czarna
@Jolanta not good

Za prace lepiej się weźcie a nie za wypisywanie głupot.... Gdybyś uczciwie i sumiennie pracował nie miałbyś czasu na głupoty (czyli pisaniu komentarzy na GoWork) A jak się ma coś do kogoś to mówi sie to prosto i otwarcie w oczy a nie tu.. lub zglasza sie to do kierownika lub dyrekcji z którymi można porozmawiać o wszystkim....

@Czarna

Czarna próbowałaś kiedyś rozmawiać z kierownikiem lub dyrektorem jeśli tylko z toczkiem to co innego pilnuj swojego szwagra żeby nie wymienił cię na lepszy model

@Czarna

Alez Ty Czarna cukrujesz.....sama masz takie samo zdanie co większość.....fakt do kierownika albo dyrekcji tak jak wiekszosc kabluje na wszytskich. To powiedz do kogo mozna isc?

@Pracownik Jolanty

Wystarczy że czarna się powypina przed kim i jak trzeba i ma wszystko załatwione. Aż dziwne że się kręci koło kolesia co pół magazynierek miał u siębie

@Peja

Moze zdradzisz kim jest czarna?

@Pracownik Jolanty

Niestety rodo obejmuje ale podejrzewam magazynierek bardzo opalona

Peja

Mogę powiedzieć jak ty wyjedziesz że swoimi danymi pracownikubjolu

@Peja

Czy to wazne tu jest wolnosc slowa... też jesteś jako ktoś..

Czrnuch
@Czarna

Do kierownika!!!! BUHAHAHA ale się uśmiałem :D :D :D serio??????????

System
@Czarna

(usunięte przez administratora) zrobicie bo Pan prezes Marek i jola to koledzy. Taka sytuacja a może LITFA ? "jola" błąd celowy.

ANONIM
@System

Czy to ta sama Jola , która pracuje w firmie od kilkunastu lat w pakowalni?

Xxxxx
@ANONIM

Tak.... Hehe

ANONIM
@Xxxxx

Pani Jola od początku chwaliła się ,że tę pracę dostała dzięki temu że zna ( a właściwie jej mąż) prezesa Domax-u ,ale to że została liderem traktuję jako ponury żart .

Zostaw merytoryczną opinię o Domax Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Domax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domax Sp. z o.o.