Opinie o Action

bambino

Pracuję u was już długo, do tej pory nie narzekałem, ale tym razem przesadziliście. Rozumiem że firma ma problemy i wymyśliliście że nie dacie pracownikom kart sodexo. Zamiast tego wpadliście na pomysł że odbierzemy premię na święta w towarze. Wszystko było by spoko, gdyby nie fakt że ceny które nam zaproponowaliście są wyższe od tych ze sferis a to już jest obrzydliwe...

Azach
@bambino

To że cena w hurtowni / dystrybutora jest wyższa niż w sklepie internetowym nie jest żadnym zaskoczeniem. Dopłaty producentów do towaru, który został zakupiony u dystrybutora to norma tj. sklep kupuje od dystrybutora za 100, od producenta dostaje 25, więc sklep sprzedaje za 85. Każdy zarabia.

Ocena klienta

Nie widziałem bardziej chorej firmy.jak ta wasza . Aby jako potencjalny klient poznać przykładowe często kosmiczne ceny ,należy się obowiązkowo zarejestrować ,a rejestracja jest obowiązkowo - płatna,. Tak więc należy mieć daleko w czterech literach takie firmy. Najzabawniejsze jest że handlowcy z Allegro Ebay Aliexpress w detalu mają ceny porażająco niższe od waszych w hurcie. Jeszcze trochę takiej polityki i skończycie na dnie jak wielu innych zarozumiałych co myśleli że klienci to idioci

ACTION
@Ocena klienta

@Ocena Klienta Płatna rejestracja w i-serwisie Action wynika z chęci zabezpieczenia interesu naszych partnerów. Chodzi o to, aby uniknąć sytuacji, w których klient detaliczny dokonuje zakupów bezpośrednio u nas, z pominięciem resellera. Jest to także bardzo przydatne narzędzie weryfikacji klientów, gdyż dzięki konieczności dokonania opłaty, od razu uzyskujemy dane dotyczące klienta. Warto również dodać, że opłata rejestracyjna jest w całości zwracana na konto klienta, gdy tylko przekroczy on 5000 zł obrotu w ciągu dwóch miesięcy.

Megaluz
@ACTION

Każda firma prowadzi swoja politykę. Nie wszystko wiemy i wydaje się nam , że coś jest źle. Nic bardziej mylnego. Szefowie mają swój plan na firmę i należy zająć się pracą a pozostałe tematy zostawić odpowiednim ludziom tak mi się wydaje. A generalnie firma stoi dzięki pracownikom.

Maciek

No nie wiem, chyba wszystko jest tutaj w porządku, tak mi się przynajmniej wydaje, a ja się na tym trochę znam

KInder

Jak ktokolwiek ma podjąć pracę w tej firmie - ODRADZAM.Wiem co piszę iz pracowałem w niej prawie pięć lat jeszcze w starej siedzibie na Jana Kazimierza- tam było wszystko ok. pod względem nadgodzin i płacy.Po przenosinach na Dawidy wszystko się zmieniło-mniejsze płaca które w starej siedzibie i najważniejsze kompletnie nie liczą się z pracownikiem i nie kwestionują kodeksu pracy - kiedyś i teraz.Przykład- miałem zmianę od 15-23 , tyle pracy że czasami wychodziło się o 4-6 rano -czas odpoczynku( nie mówię o dojazdzch to 12 h) a, jak się spóźniasz następnego dnia to - Wieka pretensja na którą ty przychodzisz do pracy. Nie wieżcie w to ogłoszenie iż żadnym przyjęciem towaru się nie będziecie zajmować iż jest specjalny dział który się tym zajmuje to 1. Po 2.Tylko szykają ofiar na zmianę od 15-23 gdzie nigdy poza sezonem się wychodzi o czasie(sezon od września do marca) i do tego beznadziejne wydostanie się z tej DZIURY.PO 3.Jak chcesz zarabiać 1300-1500 zł będąc doświadczonym pracownikiem - TO POWODENIA.Za moich czasów ściągali pracowników autokarem z Radomia którzy może popracowali góra 5 miesięcy iż nie płacili co miesiąc na czs i zrobili strajk iż nie wchodzą do pracy jak nie dostaną wypłaty- wszyscy zrezygnowali.Po 4.Nie wierzcie w godziny pracy w ogłoszeniu-praca tylko 15-23(i więcej) iż tylko starzy pracownicy pracują na zmiany.Po 5.Pani która do was odzwoni powie wam że już poranne godziny są wykożystane(kłamie jak z nut). Po 6.Nie macie możliwości noszenia telefolów komórkowych ze sobą(ze względu na kradzieże).Po 6.Są karty czasu pracy iż są bramki jak na lotniskach i cię w ten sposób weryfikują z czasu pracy -OSZUŚCI-bo jak wychodziłem po 23 - na drugą 2 przerwę z 100% która jest płatna obcinają ją tobie w całości do wypłaty ( uwzględniają pracy w godzinach nocnych i nadliczbowych)PO 7.Na rozmowie mówią ci o premi -WIELKI KŁASTWO- jak nie będziesz zostawał do samego końca (i lizał du.ę kierownikowi) to zapomnij). PO 8.Kolaś Sebastian.S jest kierowikiem Magazynu na Dawidach i wy--uał z tej funkcji swojego kolegę który był jego kierownikiem - Pie--olony karielowicz jego zastępca Paweł.P- jeszcze większa m-da. Jeżeli macie pytania co do Action to piszczie iz non stop nam kontakt z pracownikami i jestem na bierząco i pracując w dodatku o - krok. A ijeszcze jedno LUDZIE-Nie wierzcie że Firma -DUŻA-PERSEKTWWICZNA- KŁAMSTWO WIELKIE. Tą firmę - Ściga FISKUS za podatki od 2012-2014r. ZASTANÓW SIĘ - LUB NAPISZ. POZDRAWIAM. areckimm1@Wp.pl

actionfan
@KInder

Napisz jak to jest że firma sprzedaje produkty po cenach wyższych niż można kupić w sklepach internetowych??? w czym jest myk???

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jurek

zastanawiam się na pracą w Action ale słyszałem że są jakieś problemy z Urzędem Skarbowym/ opieram się na ostatnich komunikatach gield/ czy coś wiadomo jak obecnie wyglada sytuacja ekonomiczna? zależy mi na pracy w miarę stabilnej firmie

Jurek

DLP

Super firma. Pracowałam dla nich przez 8 lat. Wiceprezes (usunięte przez administratora) super inspirujące osoby, wiadomo - wymagające. Dużó można się tam nauczyć. Oczywiście ma swoje za uszami jak każdy pracodawca, w tej, w której jestem teraz z resztą też, ale w Action to był bardzo dobry czas.

Janek

Oferta pracy na handlowca jest aktualna. Ciekawe dlaczego od połowy kwietnia nie znaleźli pracownika na teren zachodniopomorski i pomorski, pomimo ogłoszeń na portalach???

Agnieszka

Najbardziej przyjazne miejsce pracy w jakim pracowałam. Głównie ze względu na współpracowników i dogodne warunki pracy(lokalizacja, nowoczesny, wygodny budynek, bezpłatna siłownia, duży parking). Firma jest duża, zapoznanie się ze strukturą i wdrożenie trochę trwa ale ludzie życzliwi i pomocni choć zdarzają się wyjątki, tak jak wszędzie.Polecam

klakierzy

połowa opinii na tym forum (pozytywnych oczyswiscie) pochodzi z działu kadr tej firmy,

@klakierzy

Podajemy nick Action przy każdej wypowiedzi firmowej.

niemka

A ja polecam Action jako pracodawcę. Zaczynałam od zera w tej firmie, a teraz dostałam szansę i mogę rozwijac się w zagranicznym oddziale Action.

W ogłoszeniu na Asystenta Eksportu/Importu są poniższe wymagania, nie wymagamy znajomości branży i doświadczenia 2-letniego: Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziana bardzo dobra znajomość drugiego języka dobra znajomość aplikacji MS Office szczególnie Excel dobra organizacja pracy komunikatywność mile widziane doświadczenie w sprzedaży eksportowej lub zakupach importowych na podobnym stanowisku

Zmiana ustalana jest z Kierownikiem Zmianowym. Praca w Zamieniu jest 7-15 lub 15-23 a praca w Nadarzynie jest 8-16 lub 15-23. Więcej pracowników przypisywanych jest do drugiej zmiany tj. 15-23. Zależy to również od Sekcji Magazynowej, liczby zamówień, okresu w trakcie roku itp.

Witam, mam pytanie czy podczas nowych rekrutacji korzystacie Państwo z istniejącej bazy danych? Chciałabym aplikować na stanowisko asystenckie w dziale eksportu, jednak kiedys juz wysyłałam Cv na podobne stanowisko i zastanawiam sie czy jest sens jeśli wcześniej ńie zostałam zaproszona na rozmowę?

@Anna

Zapoznajemy się z każdym złożonym CV. Nie wiem na jakie stanowisko wcześniej Pani aplikowała i jak dawno, warunki przy kolejnych rekrutacjach ulegają zmianie. W odpowiedzi na aplikację na każdą aktualną ofertę pracy kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w przeciągu 2 tygodni.

Jakościówka

Planuję zgłosic swoją kandydaturę na stanowisko Spec ds. systemu zarzadzania jakością, jako mam doświadczenie i fioła na punkcie jakosci, więc może się przydam? ;) Moje pytania brzmią ...czy nikt na tym stanowisku nie pracował? czy to nowe stanowisko? Czy to pełen etat czy też na jakąś częśc etatu? Jak z zarobkami w firmie?

@Jakościówka

Proces rekrutacji na specjalistę ds. systemu zarządzania jakością zbliża się ku końcowi. Nie jest to nowe stanowisko w organizacji. Praca na pełen etat. O wynagrodzeniu rozmawiamy podczas pierwszego spotkania.

g...o prawda

Za zgodą przełożonego???? Pierwsze słyszę... Szkoda pisać

prawda boli

prawda jest taka ze nie płacą za nadgodziny !

@prawda boli

Nadgodziny mogą być umieszczane przez pracodawcę w harmonogramie jako dni do odbioru: np. za 5,5 godziny dostaje się cały dzień wolny. Nieodebrane nadgodziny są wypłacane w przyjętym okresie rozliczeniowym tj. obecnie raz na kwartał.

george
@prawda boli

nie , przewaga obioru godzin - 5,5h za dzień wolnego . Kolega miał 35h to kazali mu wypisać 4 dni odbiór reszta zapłacili.

świadek

Byłam świadkiem jak do działu kadr przyszedł pracownik magazynu, był niemy. Wyciągnął kartkę na której zapisane miał nadgodziny; na pytanie czy ustalił te nadgodziny z przełożonym - zaprzeczył. Został poinformowany iż tylko ustalone nadgodziny mają znaczenie. Była bardzo zaskoczony i zaniepokojony. Zastanawiałam się wówczas co z czasem który poświęcił pracy ? Jak to możliwe iż nie miała ona znaczenia przy wynagrodzeniu czy tez dniach wolnych.

@świadek

Zgodnie z Kodeksem Pracy każdy ma prawo spisywać swoje godziny pracy. Praca w nadgodzinach może być wykonywana jedynie za zgodą przełożonego.

calineczka

Niestety drogi kariery w firmie po prostu nie ma. Owszem istnieją może jakieś ścieżki jednak są tak mocno zakamuflowane iż przez wiele lat pracy nie udało mi się na taką trafić. Mam pytanie jeśli wnioski do przełożonego, który nie docenia pracowników i nie potrafi ich motywować są bezskuteczne, do kogo może się zwrócić sfrustrowany pracownik ?

@calineczka

Każdy pracownik ACTION ma możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Działu HR.

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?