Action

Zamienie

Opinie o Action

Jakościówka 2015-10-14 08:08
Planuję zgłosic swoją kandydaturę na stanowisko Spec ds. systemu zarzadzania jakością, jako mam doświadczenie i fioła na punkcie jakosci, więc może się przydam? ;) Moje pytania brzmią ...czy nikt na tym stanowisku nie pracował? czy to nowe stanowisko? Czy to pełen etat czy też na jakąś częśc etatu? Jak z zarobkami w firmie?
Action 2015-10-14 09:31
Proces rekrutacji na specjalistę ds. systemu zarządzania jakością zbliża się ku końcowi. Nie jest to nowe stanowisko w organizacji. Praca na pełen etat. O wynagrodzeniu rozmawiamy podczas pierwszego spotkania.
Anna 2015-10-15 21:40
Witam, mam pytanie czy podczas nowych rekrutacji korzystacie Państwo z istniejącej bazy danych? Chciałabym aplikować na stanowisko asystenckie w dziale eksportu, jednak kiedys juz wysyłałam Cv na podobne stanowisko i zastanawiam sie czy jest sens jeśli wcześniej ńie zostałam zaproszona na rozmowę?
Anna 2015-10-15 21:40
Action 2015-10-16 14:41
Zapoznajemy się z każdym złożonym CV. Nie wiem na jakie stanowisko wcześniej Pani aplikowała i jak dawno, warunki przy kolejnych rekrutacjach ulegają zmianie. W odpowiedzi na aplikację na każdą aktualną ofertę pracy kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w przeciągu 2 tygodni.
george 2015-10-18 11:29
nie , przewaga obioru godzin - 5,5h za dzień wolnego . Kolega miał 35h to kazali mu wypisać 4 dni odbiór reszta zapłacili.
Action 2015-11-05 15:41 [pracodawca]
Zmiana ustalana jest z Kierownikiem Zmianowym. Praca w Zamieniu jest 7-15 lub 15-23 a praca w Nadarzynie jest 8-16 lub 15-23. Więcej pracowników przypisywanych jest do drugiej zmiany tj. 15-23. Zależy to również od Sekcji Magazynowej, liczby zamówień, okresu w trakcie roku itp.
Action 2015-11-09 08:25 [pracodawca]
W ogłoszeniu na Asystenta Eksportu/Importu są poniższe wymagania, nie wymagamy znajomości branży i doświadczenia 2-letniego:

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego
mile widziana bardzo dobra znajomość drugiego języka
dobra znajomość aplikacji MS Office szczególnie Excel
dobra organizacja pracy
komunikatywność
mile widziane doświadczenie w sprzedaży eksportowej lub zakupach importowych na podobnym stanowisku
niemka 2015-11-24 13:52
A ja polecam Action jako pracodawcę. Zaczynałam od zera w tej firmie, a teraz dostałam szansę i mogę rozwijac się w zagranicznym oddziale Action.
klakierzy 2015-12-29 08:56
połowa opinii na tym forum (pozytywnych oczyswiscie)
pochodzi z działu kadr tej firmy,
Action 2015-12-29 09:22 [pracodawca]
Podajemy nick Action przy każdej wypowiedzi firmowej.
Agnieszka 2016-04-27 21:36
Najbardziej przyjazne miejsce pracy w jakim pracowałam. Głównie ze względu na współpracowników i dogodne warunki pracy(lokalizacja, nowoczesny, wygodny budynek, bezpłatna siłownia, duży parking). Firma jest duża, zapoznanie się ze strukturą i wdrożenie trochę trwa ale ludzie życzliwi i pomocni choć zdarzają się wyjątki, tak jak wszędzie.Polecam
Janek 2016-07-01 16:07
Oferta pracy na handlowca jest aktualna. Ciekawe dlaczego od połowy kwietnia nie znaleźli pracownika na teren zachodniopomorski i pomorski, pomimo ogłoszeń na portalach???
DLP 2016-07-22 15:10
Super firma. Pracowałam dla nich przez 8 lat. Wiceprezes (usunięte przez administratora) super inspirujące osoby, wiadomo - wymagające. Dużó można się tam nauczyć. Oczywiście ma swoje za uszami jak każdy pracodawca, w tej, w której jestem teraz z resztą też, ale w Action to był bardzo dobry czas.
Jurek 2016-07-27 12:32
zastanawiam się na pracą w Action ale słyszałem że są jakieś problemy z Urzędem Skarbowym/ opieram się na ostatnich komunikatach gield/ czy coś wiadomo jak obecnie wyglada sytuacja ekonomiczna? zależy mi na pracy w miarę stabilnej firmie
Jurek 2016-07-27 12:33
KInder 2016-08-06 14:48
Jak ktokolwiek ma podjąć pracę w tej firmie - ODRADZAM.Wiem co piszę iz pracowałem w niej prawie pięć lat jeszcze w starej siedzibie na Jana Kazimierza- tam było wszystko ok. pod względem nadgodzin i płacy.Po przenosinach na Dawidy wszystko się zmieniło-mniejsze płaca które w starej siedzibie i najważniejsze kompletnie nie liczą się z pracownikiem i nie kwestionują kodeksu pracy - kiedyś i teraz.Przykład- miałem zmianę od 15-23 , tyle pracy że czasami wychodziło się o 4-6 rano -czas odpoczynku( nie mówię o dojazdzch to 12 h) a, jak się spóźniasz następnego dnia to - Wieka pretensja na którą ty przychodzisz do pracy. Nie wieżcie w to ogłoszenie iż żadnym przyjęciem towaru się nie będziecie zajmować iż jest specjalny dział który się tym zajmuje to 1. Po 2.Tylko szykają ofiar na zmianę od 15-23 gdzie nigdy poza sezonem się wychodzi o czasie(sezon od września do marca) i do tego beznadziejne wydostanie się z tej DZIURY.PO 3.Jak chcesz zarabiać 1300-1500 zł będąc doświadczonym pracownikiem - TO POWODENIA.Za moich czasów ściągali pracowników autokarem z Radomia którzy może popracowali góra 5 miesięcy iż nie płacili co miesiąc na czs i zrobili strajk iż nie wchodzą do pracy jak nie dostaną wypłaty- wszyscy zrezygnowali.Po 4.Nie wierzcie w godziny pracy w ogłoszeniu-praca tylko 15-23(i więcej) iż tylko starzy pracownicy pracują na zmiany.Po 5.Pani która do was odzwoni powie wam że już poranne godziny są wykożystane(kłamie jak z nut). Po 6.Nie macie możliwości noszenia telefolów komórkowych ze sobą(ze względu na kradzieże).Po 6.Są karty czasu pracy iż są bramki jak na lotniskach i cię w ten sposób weryfikują z czasu pracy -OSZUŚCI-bo jak wychodziłem po 23 - na drugą 2
przerwę z 100% która jest płatna obcinają ją tobie w całości do wypłaty ( uwzględniają pracy w godzinach nocnych i nadliczbowych)PO 7.Na rozmowie mówią ci o premi -WIELKI KŁASTWO- jak nie będziesz zostawał do samego końca (i lizał du.ę kierownikowi) to zapomnij). PO 8.Kolaś Sebastian.S jest kierowikiem Magazynu na Dawidach i wy--uał z tej funkcji swojego kolegę który był jego kierownikiem - Pie--olony karielowicz jego zastępca Paweł.P- jeszcze większa m-da.
Jeżeli macie pytania co do Action to piszczie iz non stop nam kontakt z pracownikami i jestem na bierząco i pracując w dodatku o - krok.
A ijeszcze jedno LUDZIE-Nie wierzcie że Firma -DUŻA-PERSEKTWWICZNA- KŁAMSTWO WIELKIE.
Tą firmę - Ściga FISKUS za podatki od 2012-2014r.
ZASTANÓW SIĘ - LUB NAPISZ.
POZDRAWIAM.
areckimm1@Wp.pl
actionfan 2016-08-08 09:12
Napisz jak to jest że firma sprzedaje produkty po cenach wyższych niż można kupić w sklepach internetowych??? w czym jest myk???
Maciek 2016-08-08 10:40
No nie wiem, chyba wszystko jest tutaj w porządku, tak mi się przynajmniej wydaje, a ja się na tym trochę znam
Ocena klienta 2016-11-22 11:42
Nie widziałem bardziej chorej firmy.jak ta wasza .
Aby jako potencjalny klient poznać przykładowe często kosmiczne ceny ,należy się obowiązkowo zarejestrować ,a rejestracja jest obowiązkowo - płatna,.
Tak więc należy mieć daleko w czterech literach takie firmy.
Najzabawniejsze jest że handlowcy z Allegro Ebay Aliexpress w detalu mają ceny porażająco niższe od waszych w hurcie.
Jeszcze trochę takiej polityki i skończycie na dnie jak wielu innych zarozumiałych co myśleli że klienci to idioci
bambino 2016-11-23 10:19
Pracuję u was już długo, do tej pory nie narzekałem, ale tym razem przesadziliście. Rozumiem że firma ma problemy i wymyśliliście że nie dacie pracownikom kart sodexo. Zamiast tego wpadliście na pomysł że odbierzemy premię na święta w towarze. Wszystko było by spoko, gdyby nie fakt że ceny które nam zaproponowaliście są wyższe od tych ze sferis a to już jest obrzydliwe...
Azach 2016-11-24 23:45
To że cena w hurtowni / dystrybutora jest wyższa niż w sklepie internetowym nie jest żadnym zaskoczeniem. Dopłaty producentów do towaru, który został zakupiony u dystrybutora to norma tj. sklep kupuje od dystrybutora za 100, od producenta dostaje 25, więc sklep sprzedaje za 85. Każdy zarabia.
ACTION 2016-12-13 09:08
@Ocena Klienta
Płatna rejestracja w i-serwisie Action wynika z chęci zabezpieczenia interesu naszych partnerów. Chodzi o to, aby uniknąć sytuacji, w których klient detaliczny dokonuje zakupów bezpośrednio u nas, z pominięciem resellera. Jest to także bardzo przydatne narzędzie weryfikacji klientów, gdyż dzięki konieczności dokonania opłaty, od razu uzyskujemy dane dotyczące klienta.
Warto również dodać, że opłata rejestracyjna jest w całości zwracana na konto klienta, gdy tylko przekroczy on 5000 zł obrotu w ciągu dwóch miesięcy.
noo 2016-12-30 16:45
Dobre!!!pamietamy jak nakupywala w Actionie roznych duperelek i kazala nam za nie zaplacic!!! bezczelna wszystko kupila pod swoim katem a cudzymi pieniedzmi chciala zaplacic. Co za tupet!!! Ale nam by do glowy nawet nie przyszło aby o tym na głos gadać. Pozdro Sowo Anonimku:-)
Megaluz 2017-01-08 13:33
Każda firma prowadzi swoja politykę. Nie wszystko wiemy i wydaje się nam , że coś jest źle. Nic bardziej mylnego. Szefowie mają swój plan na firmę i należy zająć się pracą a pozostałe tematy zostawić odpowiednim ludziom tak mi się wydaje. A generalnie firma stoi dzięki pracownikom.
Zniesmaczenie 2017-01-08 22:09
Firma wcale nie stoi dzięki pracownikom, jak czytam w poprzedniej opinii i prawdą nie jest, że jest w niej cudowna atmosfera jak to się firma rozpisuje na swoim profilu na FB oraz na stronie internetowej. Przykład z życia pewnego działu wzięty jak jeden z Product Managerów kazał koleżance wracać na wieś skąd przyszła... Co za burak! Może zarząd go wróci do źródeł czyli do najniższego stanowiska jakie zajmował w Action? Obrzydliwy brak kultury! Nikt z kierownictwa nie reaguje na takie przejawy buractwa.
Lokaj 2017-01-14 20:15

Zapomniał wół jak cielęciem był. Największe buraki w to rozzuchwaleni wielkomiejscy panowie od jednego pokolenia.
Megaluz 2017-01-15 12:18
Niestety napisałem prawdę o pracownikach. Taką mamy atmosferę jaką sobie stworzymy, to od nas zależy wiele!!! Szefostwo nie zawsze wszystko wie, może trzeba czasami o takich "geniuszach" ich informować?
Odp_ 2017-01-19 19:16
Z tym się zgadzam. Nie tylko panowie, ale i panienki, co za wiele w swoich farbowanych blond główkach nie mają, a głosują jakby największe mądrości świata miały do sprzedania...
Jęzorek 2017-01-24 20:09
Bardzo chcę dostać się do pracy w Action w dziale eksportu z językiem niemieckim i angielskim tylko nie wiem czy mają takie zapotrzebowanie.
Nie polecam 2017-01-27 16:36
To nie polecam Ci tego działu. To chyba najgorszy dział w całej firmie....
ACTION 2017-01-30 09:39
Witam,
zapraszam do aplikowania na stanowisko Sp. ds. Exportu, w tej chwili poszukujemy kandydatów na ww stanowisko.
CV proszę wysłać na adres rekrutacja@action.pl lub aplikować na stronie http://www.action.pl/pl/firma/kariera/oferta-pracy/MjA3NjZfMF85MDE%3D_0

Pozdrawiam
Galapa 2017-02-01 10:56
Witam, mam informacje, że w Action jest fajna praca. Słyszałem, że pracują tam fajni ludzie Chciałbym pracować w dziale rozwoju sieci franczyzowej i mam pytanie jakie mogę otrzymać zarobki? Jakie mogę mieć pytania na rozmowie, główne wymagania? Dziekuję.
Er 2017-02-17 22:26
"Specjalista ds. Exportu" - hm, to jakieś pomieszanie języka polskiego z angielskim (albo "Specj. ds. Eksportu", albo "Export Specialist" chyba). Niech się tam nauczą ojczystego języka ;-).
Małpa 2017-02-24 19:28
W każdej firmie, również w tej są błazny udające małpy, w przenośni i dosłownie...
Edyta 2017-02-27 13:52
@Nie polecam dlaczego uważasz, że to najgorszy dział? Skąd takie stwierdzenie?
były 2017-03-16 06:16
Oj tam, oj tam. Czepiacie się. Ojciec Piotrka handlował jajami, i co i jest Action. Niechaj nikt nie mówi, że niema kariery.
Iza 2017-03-20 12:04
Action to świetnie rozwijająca się, nowoczesna firma. Praca tu daje mi satysfakcję i dziwię się niektórym osobom wypowiadającym się na tym forum. Zawsze można zmienić pracę i nie będzie powodów do narzekania. Myślę, że takie osoby mogą być inspirowane przez konkurencję!!!
Ewelinka??? 2017-03-22 00:02
PM-ka od wszelkiego barachła? Dobra jest. Nie ma co. Może by tak redukcja etatu?
Restrukturyzacja 2017-03-22 00:15
Szczerze - tak prześwietnie, że po dwóch m-cach okresu próbnego postanowiłam nie doczekać do końca, tylko skrócić swoje męki i pracę tam. Złożyłam wypowiedzenie. Jednym z powodów była zła, bardzo nieprzyjemna atmosfera i odczuwalna presja "restrukturyzacji". Moim zdaniem ta firma potrzebuje gruntownych zmian. Patrząc na historię i na to, że jej prezes zbudował ją od zera to wielka szkoda. Nie wiem czy się podźwigną, życzę tego, ale niech o sobie nie wypisują bzdur jakie tam są cudowne perspektywy rozwoju, bo to nie jest prawda, niestety. Co ciekawsi ludzie uciekają. To też zauważyłam. W ciągu tego krótkiego okresu pracy odeszło kilka osób z jednego działu.
Iza 2017-03-23 13:51
Action to moje miejsce pracy z którego jestem bardzo zadowolona, ale niestety niektórzy nie mogą tu pracować. Restrukturyzacja objęła chyba niezbyt pracowitych. Może dorabiają sobie u konkurencji robiąc takie wpisy? Czasami trzeba przewietrzyć firmę.
... 2017-03-31 23:00
Szkoda komentować...
Henry 2017-04-07 18:01
Czy dowiem się coś więcej o pracy dla specjalisty ds.produktu? Jakie wymagania trzeba spełniać na początek? W jakich widełkach może być wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy w firmie jest dodatek socjalny?
Action 2017-04-10 08:12 [pracodawca]
Witam,
Wszystkie wymagania są zapisane w ogłoszeniu na ww. stanowisko.
Przede wszystkim oczekujemy od Kandydata wielozadaniowości i kreatywności, na tym stanowisku masz możliwość współtworzenia i rozwoju działu. Wiedza i umiejętność jak budować relacje z dostawcą będzie dużym atutem.
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest wymagana.
Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to te kwestie dopiero poruszymy na rozmowie kwalifikacyjnej, na która serdecznie zapraszam.
Dla pracowników mamy bogaty wachlarz benefitów takich jak Opieka Medyczna, Ubezpieczenie na życie, Karty Multi Sport jak również na terenie firmy dostęp do Siłowni, Sali do squasha i Sali Muzycznej.
Zapraszam do udział w rekrutacji.
Pozdrawiam
Dział Szkoleń i Rekrutacji.
Natali 2017-04-15 18:10
Action rozwija się i mają sporo nowych ofert pracy.
Byly Action 2017-07-31 21:34
Nalezy za wszelka cene unikac pracy w Actionie.
Moze za czasow prosperity bylo ok ale za moich (czyli 2016/2017) dramat!!!

Kolejno:
1/ Prezes traktuje ludzi jak smieci. Dosłownie. Teksty w stylu "jestes pierwszy do zwolnienia" albo "ja Was wypierdole jeszcze w kwietniu, nie bede czekal do maja" to norma. Tlumaczy sie to jego charakterem ale ludzie... jak tak mozna?
2/Masowe odejscia, dysfunkcja wspolpracy miedzy dzialami, wyscig szczurow - norma
3/ Agresja miedzy wspolpracownikami, duzo chamstwa, rotacja ludzi jak na froncie wschodnim
4/ Generalnie patologiczna atmosfera, rodem z Titanica.

Na plus w miare byly pieniadze i rozpoznawalna marka pracodawcy, jesli ktos sobie dobrze wynegocjowal na starcie.
Natomiast cala reszta...

Chociaz jak teraz widzimy, cala branza przezywa kryzys, od Actiona sie po prostu zaczelo

Byly Action 2017-07-31 21:34
Nalezy za wszelka cene unikac pracy w Actionie.
Moze za czasow prosperity bylo ok ale za moich (czyli 2016/2017) dramat!!!

Kolejno:
4/ Generalnie patologiczna atmosfera, rodem z Titanica.

Natomiast cala reszta...

Moralniak 2017-08-01 22:33
W ubiegłym roku odbył się pierwszy etap konkursu EBA, w którym Action została najlepszą polską firmą w sektorze Import/Eksport. Natomiast jako krajowy reprezentant, uplasowała się w pierwszej dziesiątce wśród firm zagranicznych. Może warto pamiętać gdzie pracujemy i docenić to?
Grażka 2017-08-09 21:33
Każdą firmę można oskarżyć o różne sprawy. Najgorsze jest to, że osoby zadowolone nie piszą swoich opinii.
Edyta 2017-08-10 15:47
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Action? Czy firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o Action - Zamienie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Action