Action S.A.

Opinie o Action S.A.

Od kilku lat pracuję w Action i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście - wszystkim się nie dogodzi ale ludzie pracowici i zaangażowani mają jak u pana Boga za piecem. Nie bez powodu ludzie pracują tu po kilka a nawet kilkanaście lat ( i takich osób jest wiele ). Zatem polecam ludziom, którzy rozumieją, że najpierw trzeba z siebie dać, by mieć z tego korzyści. Tym, którzy szukają pracy w wersji "light" - odradzam.

Pracownik przed "dobrą zmianą"
@Tomek

Mówisz tylko o tym gronie które jest w kółku wzajemnej adoracji wokół osób z zarządu i sobie włażą w tyłeczki jak tylko się da? :)

Była pracowniczka Nowy wpis

Zgadzam się w zupełności z negatywnymi opiniami. W firmie czuć aż za bardzo pogardę do pracownika, kadra zarządzająca, w tym prezesi potrafią wysłać takie wiadomości, że człowiek łapie się za głowę. Wspomniani prezesi są także bardzo oderwani od rzeczywistości, czego dowodzą wysyłane przez nich w godzinach wieczornych wiadomości objaśniające pracownikom funkcjonowanie świata oraz rynku - np. tego, że niech sobie ten pracownik nie myśli, że jest wartościowy i gdzie indziej znajdzie pracę. (Swoją drogą polecam panom użycie słynnego AI do edycji tekstu na "czytalny" przed wysyłką, chociaż w innych wypadkach można się pośmiać). Benefity są ucinane (warto też wspomnieć, że większość z nich nie obejmuje pracowników oddziału w Krakowie), podobnie jak premie - zresztą niezgodnie z prawem, bo bez informacji/porozumienia stron. Osoby nie dostają podwyżki przez kilka lat, pracując za najniższą krajową. Pewna osoba otrzymała podwyżkę 500 zł brutto właśnie po 3 latach bez zmiany wynagrodzenia - śmiech na sali. Atmosfera niesamowicie toksyczna, kablowanie na innych pracowników na porządku dziennym, podobnie jak wspominane w innych opiniach lizustwo. Komunikacja nie istnieje, pracownik nie jest np. powiadomiony o tym, kto jest jego przełożonym oficjalnie. Dział HR nieprofesjonalny. Zdecydowanie odradzam pracę w Action.

Była pracowniczka Nowy wpis
@Była pracowniczka

A, i jeszcze bonus - w biurze w Krakowie firma nie zapewniała nawet wody pracownikom :) Chcesz się napić w trakcie ośmiu godzin pracy, to sobie kup.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Action S.A.?

411 Nowy wpis

Jako pracodawca na krótki okres i do podłapania doświadczenia, jest w miarę, choć raczej jako ostatnia deska ratunku niż pierwszy wybór. Daleko w tyle za panującymi obecnie standardami - brak benefitów, brak podwyżek (w tym inflacyjnych), brak dodatków świątecznych, brak nagród na koniec roku, krzywe patrzenie na pracę zdalną, wycofywanie się z planów o skróconym tygodniu pracy... Ogólnie niczym nie zachęcają, a wręcz przeciwnie, zniechęcają i tłamszą jakikolwiek zapał do pracy i angażowania się ponad miarę. W zasadzie im dłużej u nich pracujesz, tym bardziej mają cię gdzieś. Pracownik doświadczony to ryzyko, bo jest zbyt drogi - liczy się pracownik oszczędny, najlepiej generujący minimum kosztów. Z tego też wynikają częste zmiany kadrowe, które powodują, że okropnie ciężko tworzyć zgrane zespoły czy wypracować mechanizmy między działami współpracującymi ze sobą. Kadry zarządzające z głową w chmurach, snują jakieś fantastyczne koncepty, podczas gdy przez oszczędzanie na etatach ludzie na niższych szczeblach, na których pracy jest najwięcej, są zawaleni po uszy robotą, w związku z czym organizacja leży i nie jest w stanie się podnieść, a o budowaniu czegokolwiek ambitnego na tak zaniedbanych przez "czyjąś" krótkowzroczność fundamentach można tylko pomarzyć. Krótko mówiąc, pracodawca oferujący zerowe perspektywy.

Były

Unikać! Pracownik jest tam nikim chyba że umie być śliskim gadem wchodzącym w (usunięte przez administratora) dyrekcji. Miłe słówka i bajeczki na początku to same kłamstwa. Prezesi oderwani od realnego świata, człowiek dla nich jest nikim, zerem, (usunięte przez administratora) bez wartości.zeto benefitów, zero podwyżek inflacyjnych..chwalą się że niby ludzie pracują tu po 10-20lat...tak, ale Ci ludzie to zwykłe miernoty bez honoru i kręgosłupa moralnego..tacy tu przetrwają bardzo długo.

Copywriter

Rekrutacja w całości przeprowadzona mailowo, nie miałam nawet spotkania z nikim. Po odesłaniu do nich tekstów, które napisałam, dostałam maila z informacją, że mnie zatrudniają oraz formularzem umowy zlecenia do wypełnienia. Jednakże zaproponowana stawka (10 zł netto za godzinę przy wymiarze pełnego etatu) nie jest w stanie zabezpieczyć moich podstawowych potrzeb i wydatków stałych, nie wspominając o tym, że trzeba czasem kupić odzież, środki higieniczne, bilet, by móc jeździć do pracy... dlatego też oferty nie przyjęłam.

Zadanie próbne przesłane mailowo - napisanie dwóch krótkich opisów marketingowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Action S.A.?

Odp

Na magazynie: Skaner, paleciak, rydwan, wózek widłowy , scezorek, flamaster itp. Zależy na jakim stanowisku pracujesz.

Makumba

Firma nie realizuje reklamacji gwarancyjnych zwala wine na klienta firmą powinien zająć się UOKiK lub prokurator nie zamierzam odpuścić tym januszom.

NIE POLECAM!!!! Pracownicy są traktowani bardzo źle. Premie są ucinane z byle powodu. Nie uzyska się żadnej pomocy, Magazyn nie współpracuje z żadnym z działów, kierownicy są chamscy i obcesowi.

Jaka umowa obowiązuje w Action S.A. podczas okresu próbnego?

Lucius.A. Castus

Byłem na rozmowie o pracę z pół roku temu stanowisko magazynier. Prace na dwie zmiany chyba 8-16 i 16-24 plus jakieś nadgodziny. Na początek zaproponowano mi Młodszego magazyniera za 4k brutto później jako starszy magazynier 4.4k brutto podziękowałem.

Fic

Nie polecam :( . Ten szef Sebastian , Mariusz i Paweł (magazyn) jest niemiły i lubi dokuczać (najgorszy dyskryminację osoby niepełnosprawnej ) Sam byłem świadkiem jak kierownik odmówił pracownikowi dnia urlopu w celu oną tej chwili, gdy rodzi się dziecko i pójścia na pogrzeb bliskiej mu osoby . Szef zawsze odmawia urlopu tylko zmusić do urlopu !! . Nie żałuję ze odeszłam z pracy.

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie, typowy Januszx tylko na większą skale. Kierownicy w działach mają swoich ulubieńców i traktują ich lepiej niż innych. Totalny brak empatii dla pracownika, sam byłem świadkiem jak kierownik odmówił pracownikowi dnia urlopu w celu pójścia na pogrzeb bliskiej mu osoby. Organizacja w firmie to totalna porażka, praktyka zatrudniania zbyt dużej ilości pracowników tylko by kilka miesięcy później ich pozwalniać ponieważ jest za mało pracy. Jedyny plus pracy w tej firmie to w większości sympatyczne osoby z którymi się pracuje, lecz mentalność kierownictwa zacofana i żałosna.

Jak się pracuje z ludźmi z Action S.A.?

Odpowiadam na pytanie

Zależy z jakimi i na jakim dziale. Kierownicy/liderzy/brygadziści jednych faworyzują a innych potępiają, niektórzy starają się to ukrywać, inni wcale nie ukrywają. Jeśli chodzi o pracowników to dużo narzekają i to irytuje, reszta spoko. Ogólnie da radę zdzierżyć, tragedii nie ma.

@Odpowiadam na pytanie

Hej, a ja mam pytanko o awanse. Bo firma szuka teraz pracownika jako Asystent/ka ds. administracyjnych na swojej stronie internetowej. I czy jest realna szansa na awans gdzieś wyżej? Bo tam podali, że oferują awanse w ramach spółki. Ale czy realnie tak jest? Są może szkolenia jakieś właśnie od firmy?

Ola
@Karolina

w firmie są awanse pionowe i poziome. Na prawdę jest pełno możliwości, jeśli jestes ambitna i umiesz myśleć poza schematami.

Czy w Action S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Odpowiadam na pytanie

Obecnie dla pracowników nie. Słyszeliśmy od starych pracowników, że kiedyś coś takiego było i pracodawca sporo dawał, bo aż 500 zł na towary na magazynie (jakieś ok. 5-8 lat temu to była na prawdę sporą suma).

Nie polecam działania z tą firmą. O ile zamówienie sprawnie zostało wysłane, tak brak kontaktu z firmą i sposób dostawy pozostawiają wiele do czynienia. Za kuriera należało zapłacić 63 zł, a tak naprawdę kurier paczkę zostawił pod klatką. Firma w żaden sposób nie odniosła się do zaistniałej sytuacji, mimo iż sugerowała że zajmie się sprawą. Po kilku moich mailach wciąż nie mam od nich żadnej odpowiedzi. Bardzo NIE polecam! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Przemilczenie sprawy i brak kontaktu nie rozwiązuje problemu.

@Kasia

Witam, Proszę o szczegóły nie udanej współpracy abyśmy mogli odnieść się do Zarzutów. Dodatkowo portal Go Work jest portalem opinii o pracodawcy a nie o współpracy biznesowej. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji :) Dział HR

@Kasia

A to na pewno jest miesjce na tego typu opinie.. To opinie o PRACODAWCY. Polecam na przyszłość czytać ze zrozumieniem gdzie się co wypisuje.

Lol

Nie polecam rozładunek katastrofa czekanie 6 h na rozładowanie 8 palet jakieś liczenie sprawdzanie towaru (usunięte przez administratora)

@Lol

Rozumiem że piszesz jako klient? Ale chyba takie rozładowanie nie należy do codziennych obowiązków? :) A jak z kasą? Jest chociaż adekwatna do tak ciężkiej pracy?

Świetna atmosfera, kadra kierownicza i organizacja pracy na najwyższym poziomie, Żartowałam, nie polecam

Edyta

żarty żartami ... a może jakieś konkrety o tym dlaczego nie polecasz?

Ciekawski pracownik

Jak w Action S.A. wygląda awans z młodszego magazyniera na starszego magazyniera? Ile czasu trwa? Jakie warunki trzeba spełnić?

@Ciekawski pracownik

Witam, Oprócz awansów pionowych, w naszej firmie jest również możliwość awansów poziomych - czyli spróbowania swoich sił na innych stanowiskach np. biurowych. Jeśli chodzi o magazyn to z młodszego magazyniera na magazyniera awans jest możliwy po roku pracy, natomiast z magazyniera na starszego magazyniera po następnym przepracowanym roku. Zapraszamy do aplikowania :) Pozdrawiam Dział HR

Kandydat_na_montera

A jak wygląda praca jako Specjalista ds. produkcji komputerów? Jak z kasą na tym stanowisku ortaz jak z godzinami pracy?

@Kandydat_na_montera

Witam, Na stanowisku Specjalisty ds. produkcji komputerów przede wszystkim zajmujemy się składaniem komputerów stacjonarnych naszej marki własnej ACTINA. Więcej informacji można przeczytać na https://www.action.pl/pl/firma/kariera/oferta-pracy/MjI2MzRfMF85MDE%3D_0 . Jeśli chodzi stawkę to zależy od wiedzy i doświadczeniu na danym stanowisku. Zachęcam do aplikowania lub kontakt telefoniczny, wtedy w szczegółach opowiemy o stanowisku. Pozdrawiam Dział HR

Kandydat_na_montera

A jak wygląda praca jako "Specjalista ds. produkcji komputerów"? Jak z kasą na tym stanowisku?

Niech będzie pochwalony. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Piaseczna. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Action ? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Michał

Zostaw merytoryczną opinię o Action S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Action S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Action S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Action S.A.?

Kandydaci do pracy w Action S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Action S.A.