Gestamp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gestamp Polska Sp. z o.o.

OlanyOlaf

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Śmiechu warta ta agencja. Zwolnią cię a za dwa dni dzwonią żebyś przyszedł, po czym ponownie ciebie olewają. Jeśli masz godność i ambicje omijaj tą fabrykę. ;]

Qwerty

Ale język pewnie ma brązowy xD

pracownik Gestampu

Gestamp zatrudnia przez agencję pracy Manpower tylko na stanowiska pakowaczy.Pozostałe etaty i umowy zawierane są bezpośrednio przez Gestamp.

Żona wozkowego
@pracownik Gestampu

Teraz niestety wszystkich przez manpower przyjmują chociaż słyszałam że ma się to zmienic

anonimka

Hej. Czy ktoś moze cos napisać na temat pracy w Gestampie jako asystentka na recepcji? Czy oni tam biorą tylko na okres próbny a potem nie przedłużają czy nie idzie tam wytrzymać? Jak wyglada rekrutacja? Ile mozna wyciągnąć? Bede wdzięczna za pomoc.

Tomcio
@anonimka

Witam.pracuję tan kilka ładnych lat z tego co widzę często się zmieniają asystentki na recepcji. Ile zarabiają to ci nie powiem bo niewiem

minimummm

Stanowczo odradzam

Asystentka
@anonimka

Paczka lubi nowe ładne asystentki. Dlatego tak często się zmieniają

Piekarnik

36'C na hali...dziekuje

Automatyk

Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, trwała około 1,5h w miłej atmosferze

Przede wszystkim pytania techniczne

Czy coś sie zmieniło po artykule w gazecie?

Nic. ????

Agnieszka

@Kajfasz, Twoja informacja jest dosyć intrygująca. Dlaczego opłacalność zatrudnienia uzależniasz od linii na którą się trafi? Czy pakowacze mają różne umowy w zależności od tego właśnie parametru? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Kajfasz
@Agnieszka

Już objaśniam, jak wiemy wszędzie brakuje pracowników dlatego musimy ratować się pracownikami za wschodniej granicy. Niestety taki pracownik najczęściej jest dużo mniej wydajny od pracownika z Polski a jego podejście do pracy i obowiązków jest naganne, nie mówię oczywiście o wszystkich pracownikach. Były przypadki ,że pracownik z Polski wykonywał swoje obowiązki należycie a na koniec zmiany przychodził pracownik z ukrainy nie wiadomo skąd i mówi "ty tu robisz a ja w tym czasie zdążyłem wysłać 50 wiadomości i obejrzeć film" o ciągłym znikaniu na papieroska nie wspomnę. Problem niby znany ale nie było dnia w którym tracono czas by szukać tych pracowników a jak już się ich znalazło i powiedziało o takich i takich obowiązkach to oni nie rozumieją, i co w takiej sytuacji zrobić? Dlatego moje stwierdzenie "zależy na którą linię trafisz" praca z Polakami to wręcz przyjemność bo pracują tam naprawdę fajni ludzie którzy wiedzą co mają robić, ale jak trafisz na ekipę gdzie obowiązki dzielisz z ukraińcami to już nie tak fanie. Nie wiem jak teraz tam jest, mam nadzieję, że samowolka "ukrainy" się skończyła i praca wygląda lepiej.

@Kajfasz

Niestety. Jest coraz gorzej z współpracą z nimi.

...

Dokładnie, ludzie uciekajcie z daleka od tej firmy. (usunięte przez administratora), praca ciężka fizycznie a psychicznie jeszcze gorsza. Zero szacunku dla pracownika. Wyzysk wyzysk wyzysk.

Antek

Poczytaj sobie na gowork gestamp wrocław :D tam ludzie trochę więcej piszą o tej "wielkiej firmie" :D

Czy firma rekrutuje może? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Pomocny
@Paweł

Nie warto bo będziesz robił przez agencję za pieniądze takie za które ukrainiec się zastanawia.

Jack

Jeżeli chcecie pracować za 2300 zł po 18 miesiącach pracy za 1800 zł to gestamp jest dla was. A po dziesięciu latach wasza pensja będzie podobna bo kieras dzieli sie pulą podwyżek ze swoimi kolesiami.

Ludzie uciekajcie od tej firmy z daleka.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Mietek

Czy warto iść na pakowacza?

Kajfasz
@Mietek

Zależy na którą linię trafisz

Mietek

Z jakich miejscowości jest dojazd? Jest z Jarocina, Kotlina?

Gutek

Szkoda, że nie można dowiedzieć się coś o pracy w firmie!

Zxz

Inalfa cy gestamp?? Wózek widłowy jakie zarobki? Premie? Nadgodziny są?

Xxxx

Jak jest na wózkach widłowych?? Jaka kasa do reki!? Nadgodziny? Premia?? Co lepsze inalfa cy gestamp??

zainteresowany

Hej Jak wygląda praca mechanika UR atmosfera w pracy, organizacja i zarobki

krul W3
@zainteresowany

Dziwna atmosfera, najważniejsze, nie siedział bo to najgorsza zbrodnia. Szkoleń nie ma, tyle, co Ci koledzy pokażą, ale tego też mało, bo bardzo wysoki poziom współzawodnictwa. Awarie w utrzymaniu ruchu schodzą na drugi plan, bo w sumie części zamiennych nie ma, ani materałów eksploatacyjnych. Wszystko kleimy taśmą klejącą. A jak się coś popsuje na porządnie, to zawsze jakiś współ(konkurent)pracownik wygrzebie nawet ze śmietnika jakąś starą rurę i uruchomi maszynę. Na tłoczni jest nieco normalniej, pewnie dlatego tam jest kpl mechaników.

Jjj

Hejka, moze ktos opisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na mechanika i ile mozna u was zarobic?

Zainteresowana

Czy firma zatrudnia teraz kobiety? Czy dają radę? I jeśli mozna wiedzieć ile zarabiają kobiety na początek?

Tym
@Zainteresowana

Kobiety dają radę spokojnie ale Kokosow nie zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Polska Sp. z o.o.