Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

ZD

Jak wyglądają zarobki w tej firmie na produkcji ?

min krajowa
@ZD

2600 brutto

miyagi

Cześć, orientujecie się ile firma jest w stanie zaoferować osobie z kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie na stanowisko koordynatora ds. obsługi klienta z językiem niemieckim?

Zdrowie

Nie jest najważniejsze w firmie. Nie ma dodatkowego ubezpieczenia dotyczącego opieki zdrowotnej, nie ma np dla chętnych szczepionek przeciw grypie, maseczek jednorazowych, niekończąca się kolejka na portierni. Patrząc na nowo przyjętych /firma zewnętrzna/ niedługo będzie to zakład resocjalizacji. Dziwne przywileje na L4 od stycznia, zasiłek rehabilitacyjny, a zwalniają innych. Amerykanki niewolnik oto kim jesteśmy. Jeszcze 4 miesiące zostało mi do emerytury dlatego nie uciekłem.

Heniek
@Zdrowie

Co masz na myśli pisząc o dziwnych przywilejach?

Firma

Kogo od was zwolnili chyba kierownika bo przychodzi do firmy w której pracuje i ma być moim kierownikiem

odp
@Firma

jaśniej kogo od kogo ?

Blue
@Firma

Co to za firma???

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
John

Chciałbym tylko napisać, że jak się da ofertę pracy o nazwie Operator produkcji, to nikt się na to nie rzuci, bo każdy wie, że płacicie ledwie ponad najniższą krajową.

Jak długo trwa proces awansu w Timken Polska Sp. z o.o.?

yoyo

do emerytury

A jak dobry jesteś i z jakiego stanowiska chcesz awansować na jakie? ????????????

Kamil

Siema ktoś się orientuje czy wznowili już przyjęcia ? Zwolniony byłem z końcem maja ze względu na koronawirusa.Miało się coś ruszyć koło sierpnia.

Globus
@Kamil

Jeszcze nic nie ruszyło niestety z przyjęciami.

Kamil
@Globus

Dzieki za info Kolego.Jakbys cos wiedzial daj znac :)

odp
@Kamil

dzwoń do kadr bo co niektórzy wrócili

Związki zawodowe w Timkenie... Są tak są Sącza z ludzi pape ????????????????????

Sosnowiczanin

Mądrzy, to się dawno wpisali z tych pseudozwiazkow. Szkoda nawet tych paru złotych co miesiąc.

Qwert

Czy są u was przyjęcia do pracy ? zwolniony podczas pandemi

nick

Nigdy nie zagłosuję na PAD i PIS ponieważ: 1. Nie uczą ludzi szacunku do pracy ponieważ rozdają masę pieniędzy ludzi ciężko pracujacych 2. Wszystkich pouczają i uczą moralności a tu: M. Kuchciński - druga żona R. Czarnecki - druga żona J. Kurski - druga żona. R. Terlecki - rozwiedziony B. Krynicka - rozwiedziona D. Figurska - bez komentarza M. Kaczynska - trzeci mąż P. Szeliga - szantażowany przez prostytutkę 3. Pompują miliony do Torunia: Media wykazują, że państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł. 4. Wiara zamiast wiedzy (cytat z Polityki) "Związki homoseksualne są (...) sprzeczne z nauczaniem moralnym Kościoła katolickiego”, gdy p. Szumowski powierza polską służbę zdrowia Matce Boskiej, gdy policjanci modlą się, zamiast kierować ruchem, skomplikowanym przez procesję w Boże Ciało, akurat idącą droga krajową, gdy komendant Straży Pożarnej oświadcza, że jego podwładni służą Bogu, a za Jego pośrednictwem – ludziom. Z kolei pani Szydło, wicepremier od spraw społecznych, pochwaliła władze Zakopanego, że jako jedyne w Polsce nie zorganizowały agend interweniujących w przypadkach przemocy w rodzinie. Rzeczywiście, jest się czym chwalić (burmistrz Zakopanego) i za co chwalić – w końcu górale to honorne chłopy, jak który zleje babę, to na pewno na to zasłużyła." 5. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Można by jeszcze pisać.....

@nick

Wiem kto to pisze,ten który ma za dużo wolnego !!!

Czy pracodawca Timken Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie...

Jestem pracownikiem naszej firmy od lat ,moim zdaniem nie zabardzo zaklad sprzyja integracji i rozrywce(Nie teraz podczas pandemii) ...wiekszosc ludzi pamięta Warezyno ????a najlepsza motywacja jest tylko ubierajmy w słowo "Premia". Ps Prosze HR wybierajcie ludzi którzy chcą robic bo jak tak dalej pójdzie to nie widzę tego zakladu????????a szanuje GO ,nie tylko moja opinia dziekuje ????

RRR

Witam.Czy ktoś się orientuje jak długo będziemy dostawać 80%wypłaty.Kiedy będą zwalniać i na jakich zasadach?

Paulina
@RRR

Nowy dyro zapowiedział zwolnienia od czerwca

bizon
@RRR

Jak długo? wiesz co się dzieje wokół Ciebie i troche dalej niż czubek nosa? Na pewno jeszcze czierwiec. Były informacje na jadalniach jeśli nie masz e maila. Czytaj, słuchaj nie pytaj.

@Paulina

a kto tak najbardziej sie boi zwolnieniem?ten co nic nie robi a iść gdzie indziej trzeba pracowac nie obijać sie

clp

celina albo tadek

Emeryt Ryszard
@clp

Bez jaj, ale lubiłem ich.

@Emeryt Ryszard

to ty pewnie z celinka przekrety robiles na czujnikach zegarowych i ja zwolnili a ty na pomostowke poszedles

Emeryt Ryszard

No Celinka dobra była.

@Emeryt Ryszard

taka dobra ze ja wywalili na zbity pysk. poszla ciastka sprzedawac do geanta ktorego juz nie ma. na tym miejscu powstal hillwod. tadek mial wiedze tylko jakis taki dziwny byl.

Związki
@RRR

Gratuluję związkowcom... Ukraińcy nie do ruszenia a Polaków się zwalnia..

Arkadiusz

Firma daje perspektywy rozwoju?

Omen
@Arkadiusz

Oczywiście... perspektywy jednej maseczki na cały czas trwania zarazy... szatnie nie dezynfekowane... ale dla pozoru kosmita z termometrem na wejściu

widmo
@Omen

Maseczki wielokrotnego użytku (pranie we FRANI), zakład nie ma obowiązku zapewnić maseczek

@Arkadiusz

Perspektywa rozwinięcia się cieśni nadgarstka wad kręgosłupa nerwicy i wielu wielu innych

nick

w 2005 slyszalem od pracownikow laboratorium taka historie ze ktos kradl lozyska poprzez wyrzucanie je za plot inny z drugiej strony je odbieral i w nogi a ochrona do niego strzelala.

jaro
@nick

Zgadza się tak było....:) Strzelano także z procy wałeczkami za płot a tam pracownik z dawniejszego hotelu pracowniczego miał prasę i składał łożyska:) Wytropił go ówczesny komendant straży stasiek...To były czasy...haha

bucu
@Arkadiusz

Jak masz więcej jak 50 AQ to się tam nie pchaj,banda nierobów i znajomków, oprócz produkcji,ale tu też bym polemizował.Będziesz na nich robił za darmo.

bucu
@bucu

Tak,tak. Na nierobów i znajomków pracuje się za darmo,to taki czyn społeczny,pozostałość z perelu.Do pracy rodacy,hahaha.

Były Timkenowiec BHP Ryszard

Już to kiedyś mówiłem, pracowałem w tej firmie prawie 10 lat, od 1999 roku, firma super, ale nie wszyscy kierownicy byli super, ,natomiast wiele się tam nauczyłem i to procentowało w następnych 20 latach, pozdrowienia dla emeryta Kazimierza, byłego Dyrektora, co złego Panie Kaziu to minęło, dziękuje.

Zdrowie

Instrukcji postępowania z powodu koronawirusa że niezła księga by się z tego uzbierała tylko kto ma te toalety jadalnie i inne pomieszczenia dezynfekować na trzeciej czy drugiej zmianie. Prowizorka.

S7

Od nowego miesiąca będą zwolnienia grupowe

b
@S7

Czy to potwierdzone info???

@b

Nieoficjalne info z HR u

Bolo
@S7

I co od maja będą przyjmować spowrotem, bo nie będzie komu robić?

jaro
@Bolo

W Maju ale 2021 roku.......

Ryba
@S7

Na jakiej podstawie udostępniasz takie info

Dobrodziej
@S7

Może odrazu zmienia wszystko zaczynając od ludzi w HR, potem umysłowowi a na koniec fizyczni? Haha skoro nowy dyrektor juz jest i na pewno będzie chciał ludzi którzy będą robić na jego zasadach haha a prawda jest taka że wszystkiego się dowiemy co wymyślą jak ruszymy z produkcją

@Dobrodziej

jak ruszymy bo patrzac na sytuacje nie zapowiada sie na rozruch

jo
@S7

mózk se zbiorowo zwolnij ojej co ja pisze przeciez ty maz tylko jeden bezmózg sorry

@jo

ogarnijcie sie jest nie wesoło na świecie a wam w głowach bzdetne wersje do pisania

agu.
@Dobrodziej

A co się stało z tamtym wodzem?

Dobrodziej
@agu.

Sprawy osobiste ponoć

@S7

Przyda się niektórym nie zależy toche pokory. To czy TImken przetrwa to moje najmniejsze zmartwienie. Niech martwią się całe rodziny.

były(na szczęście) regenerator
@Ryba

Pisało na puszce po śledziach.Poważnie.

Didi

Jak myślicie wrócimy po świętach do pracy ??

@Didi

wracamy

były(na szczęście) regenerator

To trzeba było stanąć na wysokości zadania jak stachanow,a nie spać i teraz płakać że uciekło.No niestety tak to jest jak niektórzy są tacy prości w sterowaniu,jedna wajcha na dole i tyle,zero polotu. Ale pamiętaj lepszy odkurzacz z wężem w garści niż 100 razy obiecana panna.AAcha,jeszcze jedno,uwaga na śmigło.

tadzio

kto to byl celinka z clp?

były(na szczęście) re...
@były(na szczęście) regenerator

Miałem na myśli tą pannę co podobno wam uciekła,jak pisaliście lecz skasowano,tą sportową na A.I co wy teraz zrobicie.

Najlepiej nie siać paniki

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Tępy plemnik

Nie dziw się, jak kretyn go spłodził

tepe jajo
@Tępy plemnik

ile wapna musiala twoja stara zjesc aby splodzic takiego pustaka?

Rikitiki
@Tępy plemnik

Kretyn zapłodnił tanią damę z hotelu Aria, do okna życia go oddali i wychowywal się w klasztorze gdzie był krzywdzony przez kler

Anonimus

Zbyszku masz wnioski o wypisanie się że związków czy mam sam napisać coś? Do zobaczenia po wszystkim i oby kiedyś Cię ludzie rozliczyli z tego co zrobiłeś A rączka sama się znajdzie. Nie pozdrawiam Solidarności związków Pana dyrektora nie pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.