Timken Polska

Sosnowiec

Opinie o Timken Polska

nic 2016-07-22 15:11
Drogi kolego,jaki Ty musisz być naiwnie słodziutki i wystraszony,tak samo pewnie jak kolega Mannn, nie mogłem sobie,tak po prostu przejść obojętnie obok takich super za pytanek,to było silniejsze ode mnie,pewnie że do ciebie nic nie mam.Założę się że ubawiłeś się do łez.Głowa do góry.
nic 2016-07-31 21:40
Po pierwsze,wypłata jest terminowa choćby nie wiem co ,to jest, poważnie.A teraz coś dla Ciebie,po drugie albo jesteś znajomkiem a wierzę że tak, po trzecie tak to sobie tłumacz.
nic 2016-08-05 18:35
Brawo ty
nic 2016-08-06 15:50
CZY z tym francuskim to jest pytanie podchwytliwe?
nic 2016-08-07 04:08
Pewnie że tak,więc pozostaje tylko domalować sobie duży uśmiech i być szczęśliwym i bogatym.Że ja na to wtedy nie wpadłem,tylko starałem się wykonać normy.Hmmmm,faktycznie i do tego jeszcze pozytywne stosunki,mmmmm...ciekawie.
gregor 2016-08-25 17:31
Najgorszym działem w firmie jest montaż totalny syf. Liderzy każą pracownikom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sami nic nie robią, a szczególnie liderka Sławińska która jest najgorszym obibokiem ze wszystkich liderów.Tylko chodzi po hali i donosi na pracowników.Nie polecam montażu.
kuźnik 2016-09-12 07:23
Panno z kucia. Troche etyki i moralności. Po co te baby na kuciu to ja nie wiem. Dyrektorze czas coś z tym zrobic. Plątają się nie potrzebnie.
dede 2016-09-17 18:10
Dyrektor oczywiście powinien się zainteresować kuźniarkami,ale nie pannami tylko ustawiaczami na zmianie krzysia k. jeden jest narkomanem i zwykłym ćpunem,bierze kreski nawet w czasie pracy,a drugi to zawodowy pijak i alkocholik, lider o wszyskim wie i jeszcze ich kryje..a może pan kierownik się zainteresuje dlaczego ustawiacz spóźnia się do pracy 3 godz.?? o poniedziałkowych operatorach już nie wspomnę...
klik 2016-09-18 12:35
Wszystko to prawda.
bo 2016-09-29 01:34
Dziwisz im się bo ja wcale,taką kasę i pracę można już dostać,złote czasy się wam skończyły. Dziś jest internet ,jak mi się nie podoba to do widzenia,wskakujesz do podobnego kieratu na zagrzane miejsce po kimś komu też się znudziło .Jak się dba ,tak się ma.Trzeba się cieszyć, że ktoś w ogóle przychodzi.A chłopaki przynajmniej są odstresowane,tak trzymać.Nie zdziwcie się jak ktoś przyjdzie kiedyś z bongiem na plecach puszczając chmury z majeranku i wesoło bulgocząc wrzaśnie papa,albo zrobi bociana w dolnospłuku z plastikowej butelki po F 16,była by kupa śmiechu i zabawy.Nie zdziwcie się jak kiedyś to zamkną, żadnej straty nie będzie.
nic-bobs 2016-10-04 14:05
Dalej nic,nikogo nie ma,skoro są prości jak parasol i podobnie urabialni,to życzę szczęścia.Faktycznie można wam wszystko sprzedać ,a wy to kupicie jesteście the best.Koniec zajęć,życzę powodzenia.Zakładać chomąta i goooo,jesteście drużyną hahahaha.
soul 2016-10-04 19:15
jedz to jest konkretnie pracownik utrzymania ruchu - mechanik jeśli chcesz wiedzieć, ale sądzisz że dostaniesz się na takie stanowisko i przejdziesz rekrutację?Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym musisz mieć
zakupy? 2016-11-02 12:22
Cześć
A jak się pracuje w zakupach? jak to teraz wygląda? atmosfera?
zainteresowana 2016-11-07 10:50
Witam pracowników :)
Możecie powiedzieć jaka firma zajmuje się rekrutacją do Timkena ?
nic 2016-11-07 15:45
idż tam i się dowiedz,no chyba tyle możesz zrobić,choćby przejść się dla zdrowia.Troche zaangażowania z swojej strony,nie wszystko na tacy.Nie gryza.
Kędziorek 2016-11-21 23:07
Zakupy zawsze robi się z przyjemnością
Potato 2016-12-07 09:51
W Timkenie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie Ameryka :D
zainteresowana 2016-12-07 17:18
I po co te złośliwe uwagi?Na zdrowie nie narzekam dziękuję za troskę. .. A dlaczego nie mogę iść osobiście, to nikomu się nie muszę tłumaczyć.
Pomoc od wszystkich tryska. .
Pozdrawiam. ..
magda 2017-01-25 17:28
w firmie timken liczy sie tylko i wylacznie kapusiostwo donosicielstwo jednym wszystko wolno np .przychodza do pracy pod wplywem alkoholu a inni sa traktowani pomacoszemu raczka raczke myje noga noge podpiera
magda 2017-01-25 17:32
a pani kierowniczka ktora nic ze soba nie reprezentuje ani to madre ani to ladne ze sztucznymi rzesami z dwu kilowym maklijazem nie potrafi odpowiedziec na najprostsze pytania a przemadrzala ze ho ho pewnie po znajomosci
magda 2017-01-25 17:38
w firmie timken pracuja tzw ,,tanie sprzedawczyki,, sprzedadza czlowieka za byle co a krzywo stanie a krzywo patrzy ,ciekawa jestem co z tego maja plusy u brygadzisty ,a moze darowane im sa wlasne bledy donosiciela charakteryzuje to ze aby siebie wybielic to donosi na drugiego
magda 2017-01-25 17:44
pani ju...twierdzi ze pracownik ma obowiazek zglosic jak zauwazy ze drugi pracownik robi cos nieprawidlowego czyli ma na niego najwyczajniej doniesc moim zdaniem pani justyna toleruje donosicielstwo fuj brzydze sie donosicielstwem
słodzik 2017-01-30 22:52
Nic mi do tego,ale swoje zdanie wolno ni wyrazić. .Wiesz co,babki co używają aż tyle tapety po 25-28 roku po prostu nie wyglądają.Ale to w dużej mierze prawda,własnoręcznie sprawdzałem,sam widziałem,wszystko topi się na słońcu, w cieple i się klei,powaga.Ja też się kiedyś przykleiłem,czułem się paskudnie. Łapie się do tego cały kurz i brud , choć moja kumpela twierdziła że to opalenizna,zdania są podzielone,wolno jej.Dla mnie tragedia, naprawdę współczuję , a co póżniej? Bez tapety wiele z nich nie wygląda w ogóle .Pozostaje żywica epoksydowa i szpachelka, przy dużych ubytkach mata szklana,lub węglowa, papier zgrub 40-60-120,na nią szpachla natryskowa , papier 240 ,podkład,papier 600,800,1200 na wode ,lakier np.fluo neon kameleon(hahaha),5 warstw ,póżniej klar, znów 1600 i 2000,poler. I wychodzi dzieło,nie dotykać bo się zarysuje i czar pryśnie.Ale każdy chłopak się będzie oglądał.Da się?Da sie.
słodzik 2017-01-31 19:36
Ja się zapytam wprost,jak można w miejscu gdzie są oleje i chłodziwa ,wiadomo używane do obróbki w ciągłym ruchu malować się dodatkowo tłustą tapetą (dotyczy to wszystkich), mnie się wydaje (to moje prywatne zdanie),że chyba trzeba samemu siebie nie lubić,żeby dodatkowo się zatykać.
słodzik 2017-02-01 14:13
mam rację? Pewnie że tak.
słodzik 2017-02-16 18:22
a słyszałem że nie tylko one się tapetują ,niektórzy goście, żeby nic nie robić to podobno też,wiadomo muszą być , ale niektórzy to i bez tapety wyglądaja jak z zabawkowego i mają podobne haraktery, ja tam nie wiem,ale tak słyszałem,ale nie jestem do końca pewny,ale coś w tym jest.
magda 2017-02-24 16:58
ale ja nie mam na mysli pracownice produkcji tylko panią justyne z kierowniczke z exact pro
magda 2017-02-24 17:00
pani justyna k kierowniczka z exact pro to wytapetowana baba ze sztucznymi rzęsami , makijazem starajaca sie zakryc szrame na policzku chuda decha
Patton 2017-02-24 17:22
Timken firma produkująca kapusty i kable dlaczego ich nie sprzedaje? Tyle ma ich na stanie jako pracowników.Nic tylko sprzedawać."pozdro" dla każdej kapusty i każdego kabla z brygady WZ ,wiadomo o kogo chodzi!
anonim 2017-02-26 15:31
nie polecam pracy w tym zakladzie zaklad nastawiony na ciagle zakazy i walke jawne wykorzystywanie potencjacłu ludzkiego w zamian za marne wynagrodzenie i nie dajcie sie nabrać ze nikomu sie krzywda nie dzieje...
słodzik 2017-02-27 09:39
słuchaj Magda nie można śmiać się z czyich niedoskonałości, bo nikt by ich nie chciał i nie może jakoś im zaradzić,taki już jest i tyle, to jest moim zdaniem bardzo paskudne.Ale za to z nieróbstwa,kablowania bez powodu,spania,bycia nie miłym i tym podobnych trzeba sobie robić ostre jaja,kto by to nie był i dać dużo upustu.
słodzik 2017-03-11 14:51
Nikt nic nie mówi,wnioskuje z tego że kable i nieroby ,jadą drugich kabli i nierobów,więc nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
taka jedna 2017-03-20 17:47
skoro wszyscy tacy niezadowoleni,to dziwne że dalej tam pracujecie....!
zwolnijcie się,zrobicie miejsca pracy dla tych którzy chcą pracować i wszyscy będą zadowoleni!
że na montażu człowiek jest po dniówce urobiony po pachy, to chyba nic dziwnego,za patrzenie w sufit i oglądanie katalogu avonu, albo chichranie po kątach nikt w żadnej fabryce długo miejsca nie zagrzał :P

pozdrawiam :P
kacper 2017-03-22 16:38
jakie są godziny pracy w timkenie?
tomasz 2017-03-22 19:04
od 6:00 do 14:00 pierwsza zmiana druga od 14:00 do 22:00 trzecia od 22:00 do 6:00 rano lub czterobrygadówka po 12h
NowyWałki 2017-03-28 21:06
Witam, czy to prawda że Timken robi pracownikom kursy na ustawiacza? , i po jakim czasie jeśli już. .i czy ciężko się załapać? .Pozdrawiam
jest dobrze 2017-04-01 10:00
Pracuje na 4 brygadówce i 12 godzin jest tylko 2 razy w miesiącu za które jest długi wolny weekend 4 dni.
Ogólnie praca w Timkenie to bajka. Jest duża pomoc dla pracowników, duży socjal. Nie można porównywać z innymi produkcjami, bo tutaj jest nieco inaczej, bym powiedział troche prlowsko. Pracuje się naprawdę fajnie,a pracowałem na innych produkcjach i wiem co mówię.
Dario99 2017-04-01 12:41
Jak ocenić firmę nie dbającą o pracowników chyba że swojakow , brak możliwości jakiego kolwiek rozwoju awansu chyba że jak wyżej masz kogos tabuny ludzi od niczego ale od kogos dobrze zarabiajacy , po za tym da się to jakoś ogarnąć wyplata wpływa na konto terminowo pozdrawiam aroganckie panie z biura, socjalne hmm karta multi jest po 70 zl resztę zakład dopłaca na wczasy 400 zł ma święta tez i by było tyle, związki jakby ich nie było myślą o sobie a nie o pracownikach
bo 2017-04-03 00:44
Pewnie robisz na piecyku,to masz bajkę ale inni ....... nie swojaki............ no nie wiem,pewnie też.
bo 2017-04-03 00:59
Katalogi................hmmmm.....to już czernidło do opon i podpalana pasta do butów nie wystarcza,acha teraz wąsa i brwi można sobie dorysować również innymi rzeczami........ pewnie z katalogu.
Arab 2017-05-04 18:50
Robota jak robota może być jest tu nawet spokojnie robię tu nie długo ale zdążyłem już zauważyć jak ustawiacze na tokarskiej pracują. Robią sobie produkcję na swojej zmianie, bo nie mają co do roboty a później wpisują im nadliczbowe na następnej zmianie a oni idą do domku nie odbijają żetonu i tak to się odbywa .
ho 2017-05-11 16:11
No widzisz,typowi wysysacze bąków i komet
ho 2017-05-11 16:23
stary, co ty tam jeszcze robisz? No chyba jaja. Chyba że masz 5 z przodu na łape,to może bym się zastanowił,zwłaszcza tam i pokrewnych.A jak nie, to nie.Papa.
Taki tam 2017-05-22 20:32
Ulubiona gra ustawiaczy na tokarskiej -gra w kulki
Obcy 2017-05-22 20:53
To prawda potrafią godzinami grać ale to się skończy w niedługim czasie.
Arab 2017-05-23 06:23
I wczoraj się potwierdziło przychodzę do pracy a tu produkcja zrobiona nawet wypisane na tablicy a ( usunięte przez administratora już nie ma słodko sobie śpi.
Obcy 2017-05-23 10:20
Tak a pan lider z nocki wpisuje godziny ,ciekawe że jeszcze kierownik się nie dowiedział .
ho 2017-05-25 02:01
z dużej chmury mały deszcz,sam zobaczysz,prl górą
Arab 2017-05-25 18:28
Może by zgłosić odpowiednim ludziom ,na pewno by się zainteresowali tym
ho 2017-05-25 23:15
Jakim? Haha,powaga,super dowcip.
Zostaw swoją opinię o Timken Polska - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timken Polska