Timken Polska

Sosnowiec

Opinie o Timken Polska

nic 2016-05-28 04:51:25
Interesowałem się tam tylko jednym,przelewem na konto,miało mi się zgadzać i tyle,choćby się waliło i paliło.
nic 2016-06-01 20:01:15
No i patrząc po tym wszystkim,wystarczy mocniej tupnąć i wafelki pouciekały,ale k... kicha i słabizna,nie spodziewałem się tego po was, miałem was wszystkich za coś lepszego (mam nadzieję że się mylę), jestem k... rozczarowany.Słabo,k....,bardzo słabo,do widzenia.I do tej pory nie chce mi się w to wierzyć,oby nie była to prawda.
nic 2016-06-01 20:19:19
Nie chciał bym w to wierzyć,bo czas spędzony z wami uważam za udany i chciałbym żeby tak pozostało.Nikt nie urodził się z zawodem w ręku,każdy może popełniać błędy.
nic 2016-06-02 00:37:17
Dodam że u was jeszcze nie jest żle,są miejsca gdzie naprawdę jest ciężko.
Ryszard stary bhp 2016-06-02 15:30:13
Pozdrawiam wszystkich porządnych ludzi z Timkena, niech wam się wiedzie
nic 2016-06-04 19:55:15
Mnie tam już nie ma,ale dzięki kolego,nawzajem.
lolo 2016-06-06 13:42:27
Jak tam na kużniarkach ??
nic 2016-06-21 21:58:59
Z tego co widzę to zbiera się chyba na ostrą jazdę,chciałbym to zobaczyć.
ema 2016-06-23 19:02:54
Witam, jak z zarobkami w dziale operatorów produkcji, ile może zarobić nowo przyjęty pracownik?.
nic 2016-06-23 19:28:34
U widzę że ten hardcorowy post usunięto,boję się że zaczynam powoli wierzyć.Czego bym nie chciał.
nowa 2016-06-25 08:47:07
pracują tam kobiety jeśli tak to przy czym ........proszę o szybką odp
bebe 2016-06-26 22:43:11
Na montażu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zapierdziel nie ma czasu nawet wyjść do kibla ,cały czas tylko gonią,sami fałszywi ludzie dwulicowi. jeśli już to polecam szlifierską gdzie maja luzik.Współczucia wszystkim kobietom na montażu.
anonim 2016-06-26 22:54:59
bez nadgodzin 1900zł,z nadgodzinami to 2200zł jak na taką pracę jaka jest na montażu to nie polecam za takie pieniądze bo jest ciężko ,na szlifierskiej mają więcej.
nowa 2016-06-27 07:41:47
dzieki za odp ....czyli prawie tak samo jak we wszystkich zakładach niestety
nic 2016-06-27 14:36:42
Czyli nic się nie zmieniło,hahahaha,ppppffffff.Ale pracować gdzieś trzeba.A więc do pracy rodacy.Hahahahahahaha.I wżąść głęboki orzeżwiający oddech,wyluzować się i uspokoić.Łaaaaaahahaha.
nic 2016-06-27 22:48:34
A jeden z drugim pamiętasz,jak mówiłeś,nie podoba Ci się to się zwolnij,albo to cie zwolnie,spróbuj kozi cycku,no dalej,co k... jest, opad ci,to se zrób kopytka nogami jak u siebie na wsi za wychodkiem,albo jeden z drugim idż na skarę i szczel z ucha tyle potrafisz.Albo rób to co jeden z drugim robisz k.... najlepiej połż się i spij.Fakkk.I idż się k... wypłakać do przełożonego jacy koledzy co pracują są żli.A ino niech to ktoś skasuje,to pozostaje nogi z tyłka pourywać i hulajnogę dać do zabawy z zapomogi.Taki jest świat,tylko niektóre marcepanki i książątka tego jeszcze nie wiedzą.A robota ma być k.... zrobiona i to wszystko.
nic 2016-06-28 21:03:15
Zapomniałem k... jeszcze o jednym,WIELKI SZACUN DLA ZAŁOGI Z PRODUKCJI zawsze byłem z wami ,ponieważ wy widzicie życie takim jakie ono jest naprawdę.I macie fochów jak inni.Sorry ale szybciej już nie mogłem,za dużo nierobów i spiochów.
nic 2016-06-28 23:37:34
Miało być; nie macie fochów jak inni. A tak z innej beczki,idę stąd ,nie będę już uczestniczył w tym cyrku wolę pooglądać sobie jakieś filmy,tracę tu tylko czas.
nic 2016-06-29 14:58:55
Koledzy nie walcie im aż tak z grubej rury,ponieważ zawsze znajdzie się jakiś kubuś marcepanek,lub podobny zblazowany termofor który zgłosi naruszenie do modelatora i to skasują.Nie lepiej napisać coś z jajem i delikatniej wtedy wszyscy będziemy mogli się długo z tego śmiać.A po drugie my jesteśmy od nich fajniejsi i tacy nie jesteśmy.
nic 2016-06-30 14:26:11
Odniosłem jeszcze jedno wrażenie podczas mojego niemiłego pobytu tam,że większość tych zasłużonych w rysowaniu pisakami po tablicach i przyklejaniu kartek ,czyli sztuka dla sztuki.Bądż bardziej błąd w sztuce lub sztuka w błędzie wyglądali jak zagłówki pod głowę (czyje ????) w stylu rustykalnym,oczywiście ze swoimi wydziałowymi wafelkami i wazelinkami.To tak z mojego punktu widzenia,ale ja też mogę się mylić(na pocieszenie).
wałek 2016-07-04 22:52:52
Albo zgłosi się tu jakiś heros z 300 ,albo będzie tu tornado w skali 5 ,zapamiętaj jedno dupku w necie to inni rozdają pisaki i zajebiście strzelają z ucha , lepiej od ciebie jeden z drugim.Myślę że masz jaja jeden z drugim i się odezwie,choć w to wątpię, nawalił w gacie,no cóż to już rutyna.Tak jak mi kiedyś k.... powiedziano na pewnym zebraniu na pewnej hali .Jakiś k..... pinokio z adhd wyskoczył i triumfalnie zakomunikował wszystkim,, jesteście tu bo pracują tu wasi rodzice lub ktoś was nam bardzo polecił,,osobiście zwisa mi to na końcu kindybała, lub wpadło w ciemną odchłań czeluści szatana w miejsce gdzie słońce przez spodnie nie dochiodzi,poczuliśmy się z kolegą jakbyśmy dostali kapciem w twarz.Ale cóż, co cię nie zniszczy to cię wzmocni .Byłeś ,będziesz i jesteś wafelkiem,a ja k....nie,jak zwykle wygrałem,już mi się na to chce ,nie powiem co.
buu 2016-07-07 00:42:51
Jade,jade na wichure,wioter mi łowiewo twarz,jode ,jode na wichure by pakować koze w rure.
nic 2016-07-16 02:27:40
Dostosować się................. do obowiązków................. Hmmmm. Dobre,dobre bardzo dobre.Teraz możesz podjąć właściwą decyzję albo rządać dostępu do morza.
nic 2016-07-16 18:45:21
Posłuchaj powiem ci to jako gościu z samego dołu który nie miał oczu zaklejonych taśmą klejącą,musiał być sprytniejszy żeby przetrwać i wyjść z tego cało.Albo kogoś masz ,albo nie, tyczy się to przeważnie wszystkich, gdzie byś nie był.Musisz zarobić na całą armię nierobów,statystów,swojaczków i wazelinek oraz wysysaczy bąków i śpiochów, kabli, wietrzycieli skarpet , dobrze się na robocie znać i ostro zasuwać,być uniwersalnym; życie.Znam to dobrze,naloty,cuda niewidy,szukanie winnego,mydlenie oczu i takie tam dla zabicia czasu, wykazania się i swojego marnego ego, nie zaspokojomych ambicji .Rozumiesz.A jeszcze jedno ,prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach(ci obcy),bo nie mają na to czasu, hahaha.Manekiny w ortalionach żądają dostępu do morza.Na co sobie kto zasłużył ,to ma.Bez żalu z mojej strony.
nic 2016-07-17 07:26:08
Przyjacielu,punkt widzenia zależy od punkt siedzenia i otoczenia.Z drugiej strony jak chcą ,to niech to wszystko skasują, bo ja bym tak zrobił, nie zależy mi na tym,nie będę już im dopiekał,ale to było zasłużone, za tą nieskończoną dobroć jaką zostałem obdarzony i to przez wiele lat.Tak to już jest chcesz być normalny, to ci wejdą na głowę . Ten kto jest normalny i normalnie pracuje to niech tego nie bierze do siebie,takiemu bym jeszcze pomógł i to za darmo i o każdej porze.
nic 2016-07-17 17:03:07
To załóż sobie chomąto ,dopnij kulę do nogi i się ciesz.Jesteś znajomek,ssij bąka,wciągnij kometę.Weż sobie pisak i narysuj sobie rakietę na czole,ty już wiesz jaką. A zaśpiewaj,wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie ,nikt go ....................,bo jest swojak i każdy się boi.
nic 2016-07-18 00:04:47
Narysowałeś już rakietę,rakietę nie to brzydkie ,o czym pewnie myślałeś,jaką? np.zieloną,albo wojskową.Nabrałeś się co?Ja taki nie jestem.Ale na pocieszenie polecam ci bilet na plażę,będziesz mógł ją sobie tam popuszczać szybko biegając z krzykiem ,miejsca jest dosyć,a jak ci się znudzi, to po trafiać do celu np. do kartonu po mleku.Kładziesz go na plaży,stajesz na ławce, skok i trafiasz rakietą.Hahaha.
nic 2016-07-18 17:13:13
Zatrudnij się przez agencję,to zobaczysz jak to wygląda od kuchni,coś jak jednorazowe kubki do lodów,zjadasz i wyrzucasz.
goook 2016-07-19 17:02:55
Masz rację,grunt to poszerzać swoje horyzonty przez biuro podróży typu agencja,to miejsce w sam raz dla Ciebie przyjacielu,zrealizujesz się,bardzo się rozwiniesz duchowo, mentalnie i intelektualnie.To jest coś więcej niż tylko praca,to stan umysłu.
qwerty 2016-07-19 17:39:03
Dasz doopy Kędzierskiemu i masz pracę - PROSTE
nic 2016-07-19 19:40:18
Czyli teraz są też testy sprawnościowe?Za moich czasów tego nie było.
nic 2016-07-19 23:15:21
Mmmmm. Watowiec...... Czyste rączki,to nie ja, a rączki tu(Z TYŁU), wacek z przodu,co jest? Firma w pokoju upadła i syndyk ogłosił upadłość jaśniego pana i zajął kanapę i pufy,oraz starą beemkę pewnie 90 rok i to w gazie, z przedawnioną butlą, fajnie robią crash test .A teraz najważniejsze; posłuchaj ; Odpowiadając na te pytania.......,tu.........,zgłosiłeś się............, kłapnąłeś dziobem..........,ale to dobrze,bo wiemy na co cię stać .Rakieta to max i nie chwal dnia przed zachodem słońca,bo możesz przesadzić,ja mogę się pośmiać ale ty, masz zdać test i dać z siebie wszystko, nie ważne skąd by byli i kim by byli.Zrozumieliśmy się,zapewne tak.No, to smaruj do apteki.
nic 2016-07-19 23:42:13
No to jak? Truskawkowe.
Operator 2016-07-22 14:45:50
Bronek jesteś następny do odstrzału
nic 2016-07-22 15:11:22
Drogi kolego,jaki Ty musisz być naiwnie słodziutki i wystraszony,tak samo pewnie jak kolega Mannn, nie mogłem sobie,tak po prostu przejść obojętnie obok takich super za pytanek,to było silniejsze ode mnie,pewnie że do ciebie nic nie mam.Założę się że ubawiłeś się do łez.Głowa do góry.
nic 2016-07-31 21:40:17
Po pierwsze,wypłata jest terminowa choćby nie wiem co ,to jest, poważnie.A teraz coś dla Ciebie,po drugie albo jesteś znajomkiem a wierzę że tak, po trzecie tak to sobie tłumacz.
nic 2016-08-05 18:35:31
Brawo ty
nic 2016-08-06 15:50:21
CZY z tym francuskim to jest pytanie podchwytliwe?
nic 2016-08-07 04:08:42
Pewnie że tak,więc pozostaje tylko domalować sobie duży uśmiech i być szczęśliwym i bogatym.Że ja na to wtedy nie wpadłem,tylko starałem się wykonać normy.Hmmmm,faktycznie i do tego jeszcze pozytywne stosunki,mmmmm...ciekawie.
gregor 2016-08-25 17:31:59
Najgorszym działem w firmie jest montaż totalny syf. Liderzy każą pracownikom [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sami nic nie robią, a szczególnie liderka Sławińska która jest najgorszym obibokiem ze wszystkich liderów.Tylko chodzi po hali i donosi na pracowników.Nie polecam montażu.
kuźnik 2016-09-12 07:23:25
Panno z kucia. Troche etyki i moralności. Po co te baby na kuciu to ja nie wiem. Dyrektorze czas coś z tym zrobic. Plątają się nie potrzebnie.
dede 2016-09-17 18:10:00
Dyrektor oczywiście powinien się zainteresować kuźniarkami,ale nie pannami tylko ustawiaczami na zmianie krzysia k. jeden jest narkomanem i zwykłym ćpunem,bierze kreski nawet w czasie pracy,a drugi to zawodowy pijak i alkocholik, lider o wszyskim wie i jeszcze ich kryje..a może pan kierownik się zainteresuje dlaczego ustawiacz spóźnia się do pracy 3 godz.?? o poniedziałkowych operatorach już nie wspomnę...
klik 2016-09-18 12:35:59
Wszystko to prawda.
bo 2016-09-29 01:34:54
Dziwisz im się bo ja wcale,taką kasę i pracę można już dostać,złote czasy się wam skończyły. Dziś jest internet ,jak mi się nie podoba to do widzenia,wskakujesz do podobnego kieratu na zagrzane miejsce po kimś komu też się znudziło .Jak się dba ,tak się ma.Trzeba się cieszyć, że ktoś w ogóle przychodzi.A chłopaki przynajmniej są odstresowane,tak trzymać.Nie zdziwcie się jak ktoś przyjdzie kiedyś z bongiem na plecach puszczając chmury z majeranku i wesoło bulgocząc wrzaśnie papa,albo zrobi bociana w dolnospłuku z plastikowej butelki po F 16,była by kupa śmiechu i zabawy.Nie zdziwcie się jak kiedyś to zamkną, żadnej straty nie będzie.
nic-bobs 2016-10-04 14:05:51
Dalej nic,nikogo nie ma,skoro są prości jak parasol i podobnie urabialni,to życzę szczęścia.Faktycznie można wam wszystko sprzedać ,a wy to kupicie jesteście the best.Koniec zajęć,życzę powodzenia.Zakładać chomąta i goooo,jesteście drużyną hahahaha.
soul 2016-10-04 19:15:24
jedz to jest konkretnie pracownik utrzymania ruchu - mechanik jeśli chcesz wiedzieć, ale sądzisz że dostaniesz się na takie stanowisko i przejdziesz rekrutację?Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym musisz mieć
zakupy? 2016-11-02 12:22:24
Cześć
A jak się pracuje w zakupach? jak to teraz wygląda? atmosfera?
zainteresowana 2016-11-07 10:50:44
Witam pracowników :)
Możecie powiedzieć jaka firma zajmuje się rekrutacją do Timkena ?
nic 2016-11-07 15:45:10
idż tam i się dowiedz,no chyba tyle możesz zrobić,choćby przejść się dla zdrowia.Troche zaangażowania z swojej strony,nie wszystko na tacy.Nie gryza.
Kędziorek 2016-11-21 23:07:50
Zakupy zawsze robi się z przyjemnością
Zostaw swoją opinię o Timken Polska - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timken Polska