Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Skoro zamówienia od klientów 'spadają' i dlatego wysyłacie nas na urlopy WYPOCZYNKOWE zamiast zapłacić postojowe jak normalna firma, po kiego grzyba prowadzicie rekrutacje i w dalszym ciągu zatrudniacie ukraińców? To albo jest praca i potrzebujecie ludzi albo jej nie ma i dlatego zmuszacie nas do wykorzystania naszych urlopów. Trzeba się zdecydować. A co do płacy, to zobaczymy jak najniższa krajowa skoczy do 3500 brutto (czyli teraz ile większość ma aktualnie) kto będzie chciał robić za najniższą na 3 zmiany i jeszcze z takimi wymaganiami hahah

Ina

No właśnie,wszyscy się zastanawiają o co chodzi z tym wolnym dniem a przy chodzącymi coraz to nowymi pracownikami z Ukrainy?

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości spotkania osobistego w dziale HR w celu bardziej szczegółowego omówienia poruszonych tematów. Jak pracodawca prowadzimy politykę otwartych drzwi i zapraszamy pracowników do kontaktu z nami w tematach ich interesujących, nurtujących. Niniejsza platforma nie jest miejscem do omawiania szczegółów dotyczących poszczególnych pracowników, wydziałów czy też samej organizacji pracy.

Lola

Wysłałam CV na operatora produkcji i nic, koleżanka która tam pracuje na S7 mówi że przyjęć nie ma tylko z Ukrainy to jak to wkoncu jest?

@Lola

Dzień dobry, na ten moment nadal prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska produkcyjne jednak ich zakres i liczba zależne są od bieżących potrzeb zakładu. W standardzie kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy przesłali do nas swoje CV. Niemniej jednak, żeby móc odnieść się do Pani konkretnego przypadku, bardzo proszę o przesłanie swojego CV na nasz adres mailowy dedykowany działaniom rekrutacyjnym: sos-rekrutacja@timken.com

Do AW

Witam, czy dziś już się ktoś zwolnił z działu czy jeszcze nie?

Dzień dobry, mam pytanie kiedy następna edycja szkoleń i ofert na lidera produkcji. W tamtym roku nie udało mi się dostać. Miała być w tym roku, ale nie ma żadnej informacji kiedy.

@Zainteresowany

Dzień dobry, rekrutacje na stanowiska liderskie są organizowane w odpowiedzi na potrzeby organizacji. Na ten moment nie mamy planów działania w tym zakresie. Jednak zachęcamy do śledzenia naszej bieżącej komunikacji do pracowników. Co do zasady - informacje o wszystkich rekrutacjach wewnętrznych (w tym także liderskich) są ogłaszane za pomocą środków komunikacji wykorzystywanych na terenie naszego zakładu. Miło nam słyszeć, że nasi pracownicy są zainteresowani udziałem w takich procesach. Tym bardziej będziemy przekazywać informacje o takich możliwościach (o ile takie się pojawią).

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Witam ile na początek można zarobić ?

@Nowy

Dzień dobry, Poziom wynagrodzeń zależny jest od różnych czynników np. rodzaju stanowiska pracy, na które aplikuje kandydat, doświadczenia zawodowego, posiadanych uprawnień, etc. Niemniej jednak precyzyjne informacje na temat wynagrodzeń udzielane są przez nas , jako przez Pracodawcę, w momencie składania oferty zatrudnienia. Jeśli jest Pan / Pani zainteresowany/a pracą w Timken Polska, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach pracy.

Tomex

Witam. Co się dzieje w tej firmie że ostatnio jest tyle ofert pracy? Ludzie odchodzą bo słabo płacą czy złe warunki?

@Tomex

Dzień dobry, obecne rekrutacje i ich liczba wynikają z potrzeb biznesowych organizacji i są powiązane z realizacją produkcji.

hummingbird

Tak w ramach przypomnienia - każda firma brzmi sensownie na rozmowie wstępnej, kwiatki wychodzą dopiero po nawiązaniu współpracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

AW

Miki

Witam, czy praca jest tez dla kobiet.... Jestem zainteresowana pozdrawiam

@Miki

Dzień dobry, obecnie mamy do obsadzenia stanowiska dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą - zachęcamy do przesłania swojego CV na nasz adres mailowy sos-rekrutacja@timken.com

On

Aktualnie rekrutuja do dzialu Zakupow. Jakie opinie ?

@On

Wypowiemy się jako Pracodawca: aktualnie poszukujemy pracownika do Działu Zakupów. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze zakupów (zakup materiałów biurowych i pomocniczych do produkcji) lub absolwenta studiów wyższych. Chcielibyśmy, żeby do naszego zespołu dołączyła osoba ze znajomością języka angielskiego. Osoby pracujące w Dziale Zakupów będą prowadzić szkolenia wdrożeniowe na stanowisko, żeby umożliwić poznanie specyfiki naszej fabryki i umożliwić sprawne wykonywanie obowiązków dedykowanych temu stanowisku. Zapraszamy do składania aplikacji.

pytanie
@Timken Polska Sp. z o.o.

Witam. Jak widzę na portalu pracy to rekrutujecie na stanowisko elektronika UR. Czy to praca tez na 3 zmiany?

@pytanie

Dzień dobry, tak, w naszej organizacji osoby zatrudnione na stanowisku Pracownik UR - elektronik pracują w systemie 3-zmianowym.

Pracownik od siedmiu boleści

Firma dość specyficzna. Mała kasa, sorry ale stołówka pracownicza gdzie ma te dofinansowania? Gdzie muszę się zgłosić? Firma pracuje na 3 zmiany a stołówka na jedną?? Opieka medyczna jest ale jak się chce coś więcej to już trochę się nazbiera a jak to odejmą z 3500 brutto, to już coraz mniej zostaje. Ubezpiecznie na życie w firmie nie można znaleźć nigdzie taniej?? Jak się nie wie, że są ubezpieczalnie jak Cuk czy rankomat, no to można w to wierzyć. Ale z reguły zakłady zawsze coś dopłacają. Timken to jest marka, czy Ty znasz znaczenie marki timken?? Liderzy z kartką papieru zbierają co godzinę wydajności. W innych firmach systemy komputerowe liczą same przy użyciu czujników, sterowników. Ta firma jest 100 lat za (usunięte przez administratora) Liderzy to byli ustawiacze, którzy dawali super przykład śpiąc przy liniach. Pozdrawiam Kuba. Większość pracowników potrafi przez 8 godzin siedzieć i patrzeć w telefon a odpad leci. Szczególnie na bieżni pomocniczej hahaha. - 20 czy +20 to chyba tylko Iwonka widzi, również pozdrawiam.

Teresa

No może i tak, ale powiem Wam, że mój ślubny, jakby miał zmieniać pracę, to nie dla organizacji pracy, tylko dla kasy większej, taka prawda :) Takich rzeczy tu nie napiszecie?

@Teresa

Mam pytanie czy warto aplikować na stanowisko pracownik obróbki skrawaniem.

@Zainteresowany

Dzień dobry, oczywiście, że warto :) Na rozmowie rekrutacyjnej można poznać szczegóły organizacji pracy na tym stanowisku. Zapraszamy do kontaktu i jednocześnie zachęcamy do złożenia CV.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Timken Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Szlifierz. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Sosniwiczanin

Administrator i taki ślepy. Masz ocenę 2,3 na 5. PS. Na pewno będziesz aplikował na szlifierza haha

Eell

Jakie wynagrodzenie na customer service z językiem?

@Eell

Dzień dobry, informacje dot. wynagrodzeń przedstawiane są w momencie składania oferty zatrudnienia przez dział HR. Jeśli nasze ogłoszenie brzmiało dla Pana / Pani interesująco - zachęcamy do aplikowania.

Ogłoszenie jest na wózki widłowe jakie stawki są na wózkach ? Czy warto aplikować ?

@Marek

Zawsze warto aplikować :) Zachęcamy do składania CV. Na rozmowie rekrutacyjnej można dowiedzieć się o szczegółach organizacji pracy na tym stanowisku. Jednak informacje dot. wynagrodzeń przedstawiane są w momencie składania oferty zatrudnienia przez dział HR.

bodybuilder

Czy w firmie pracują ukraińcy?

@bodybuilder

Jako Timken współpracujemy z firmami zewnętrznymi, które m.in zatrudniają pracowników z UA.

Karo

Jakie godziny pracy?

@Karo

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie i jednocześnie prosimy o doprecyzowanie jakiego stanowiska to pytanie dotyczy. W naszym zakładzie praca standardowo odbywa się w systemie pracy 3-zmianowym jednak w swojej strukturze mamy również stanowiska i wydziały, które pracują w innych systemach czasu pracy. Prosimy o doprecyzowanie pytanie, żeby móc udzielić merytorycznej odpowiedzi.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Wasze opinie, które wskazują nam obszary wymagające naszej uwagi są  dla nas istotne. Zostają one poddana analizie.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii oraz możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: sos-rekrutacja@timken.com

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół rekrutacji
......

czy u nas tez w tym roku zaklad przewiduje wczesniejsza wyplate na koniec grudnia bo jakos mi to osobiscie nie pasuje

Madalina
@......

A co, masz komornika?

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.