Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

andrew

@michał na pewno warto przyjść w miarę przygotowanym. Wiedzieć, czym się dokładniej zajmuje firma, umieć odpowiedzieć na takie typowe rekrutacyjne pytania

okazaku

nie warto nawet próbowac, zimno, mokro, straszna presja za wszystko zabieraja premie a z podstawy nie jesteś w stanie wyżyć

kjkiukjk

fatalnie odpuść sobie.

JAAAAAA

Chciałem się zapytać o prace na stanowisku Lidera w Niepruszewie. Jakie zarobki i po ile godzin pracują bo słyszałam różne opinie.

JAAAAAA

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

Jaš

Witam,dzisiaj będę na rozmowie w błoniu na stanowisko asystent ds. transportu Możecie coś napisać na temat tego staniwiska , będę wdzięczny :) Pozdrawiam

miły

Szukają Lidera lub Brygadzisty do pracy w Niepruszewie. Zwolnili kogoś z tego stanowiska czy sam odszedł? W jakich godzinach pracuje się w tej firmie?

...

dla tego siedzi na nockach wiwcej mozliwosci,wspolczuje partnerom.Jesli mowimy o tych samych osobach

Informatyk

Mam pytanie bo widziałem że w Załuskach szukają informatyka. Poprzedni odszedł czy go zwolnili czy potrzebny drugi? Na jakie pieniądze może liczyć informatyk?

abc

z pracownicy zawsze wiecej pozytku

jeszcze obecny
@abc

jestem ciekawa kiedy się sprawa posypie,laleczce się wydaję że wszyscy są ślepi

abc
@jeszcze obecny

takie rzeczy zawsze wychodza

asta la vista baby

w niepruszewie jest bida z pracownikami bo nawet na kuroniu się ogłaszaja.... niech tedwa durnie co ludzi okłamywali a pózniej pozwalniali to niech se tera napierdalają.Gdy sie im mówiło jak należy zrobic niektóre rzeczy to nie bo my sa robole a oni pany to se niech cwaniaczki dwa łukasz i piotr naginają bo tam to już chyba 3/4 województwa się przewineło a OPINIA NEGATYWNA O WYZYSKU I NIESZANOWANIU PRACOWNIKA poszła w świat

ŁON

Czernik zapomniałeś jeszcze, że w Zakroczymiu poszukiwanie są osoby na Pracownik Produkcji

na

daj se spokój za mojej 3 miesięcznej kadencji zatrudnili z 20 ukraińców , odeszło z 10 , 5 polaków z produkcj , 3 operatorów itp . Rotacja duża

aaaa

daj se spoko z tym durnym załadem....

Ciekawski

pracownik produkcji

Ciekawski

Ok dużo już poczytałem:) Mam pytanie jak wypadają zmiany ( nie pytam czy po 8 godzin bo to rozumiem bajka) na którą I zmiana a na którą II, Ciekawi mnie Niepruszewo

ssss
@Ciekawski

a kim chcesz być pracownik produkcji,magazynier,operator,brygadzista.bo to ważne ,gdyż każdy chodzi inaczej

mieletrymingwszystko

jak można pracować bez brygadzisty???????

pracownik - 2015

i niedziela pracujaca a tych cwaniaków dwóch nie nyło w pracy

magazynier ogłoszenie w lokalnej prasie że potrzebują .praca od pon-niedz pięć dni w tygodniu czyli sobota ,niedziela pracująćą tradycja w niepruszewie brak słów

była sobie MAJÓWKA ale nie na grilu tylko w niepruszewie w pracy pech i porażka

ZDUNOWO. Praca jako praca nie jes zla, tylko te godziny sa meczace...12h to minimum, a czasem nawet wiecej...po 8 godzinach czlowiek normalnie by funkcjonowal. Praca w swieta to jakas porazka, sami niech sobie zapier***,ale niestety ludzie musza gdzies pracowac...wiec daja sie ponizac... Nie polecam tam pracy, chyba ze chcesz nie miec zycia prywatnego

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.