logo Green Factory

Green Factory

Zakroczym

Opinie o Green Factory

aaaaa 2011-11-06 02:51:56
Mogę się dowiedzieć troche więcej o tych rewelacyjnych warunkach pracy-jestem mężem jednej z pracownic i żadnej rewelacji nie widzę
byłypracownik 2012-02-17 14:14:48
jakieś 10 lat temu było miło i rodzinnie dopóki pieniądz nie zaczął rządzić
lolo 2012-04-21 02:03:55
To straszna lipa pracownicy zarabiajo kiepsko kierownictwo oszukuje na pensjach
byly pracownik 2013-06-25 20:30:38
witam i nie polecam,moze płacą nie tak tragicznie ale szacunku dla ludzi nie ma,(usunięte przez administratora),nie wiem kto tam rządzi czy pani kadrowa czy kierownicy i reszta,tragedia
Zdegustowany 2015-09-07 17:56:21
Green Factory Niepruszewo
Oszukują na każdym kroku ! Zacznę od tego ze na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany(w ogłoszeniu na stronie tez tak jest napisane !) o tym ze będę zatrudniony na umowę o prace.(Miałem pracować jako brygadzista )Przyszedł dzień w którym miałem podpisać umowę i nagle wyszły 3 paskudne sprawy.Po 1 dowiedziałem się ,ze zatrudniają przez Agencje pracy.Po 2 nie ma umowy o prace tylko jest umowa zlecenie (kpina w qwe !) Po 3 (to jest "najlepsze) w umowie jest napisane czym mam się zajmować "organizowanie pracy podległych pracowników i koordynacja pracy poszczególnych stanowisk produkcyjnych " a co robiłem...tylko i wyłącznie rozładowywanie skrzynek z sałatą,sprzątanie i tak 12 h !Poprostu oszukują ludzi.Nawet Ukraińcy tam nie chca pracowac.Nikomu nie polecam tej "firmy" i trzymać sie od niej jak najdalej !
iks 2015-12-03 18:28:12
pan instruktor
bbbbbbbbb 2015-12-19 22:15:34
Primavega wroblewo-tragedia...przychodzisz do pracy na 6.00 a nie wiesz o ktorej wyjdziesz, nikt nie zapyta czy mozesz zostac,tylko ze jak nie bedzie zamowienie zrobione to nikt nie wyjdzie...zero szacunku dla pracownika. Zarobki-zalezy, niby akord,ale kazdy dostaje inaczej,a to samo sie robi, jednemu odetna 400zl, a doloza temu co wchodzi w d***, albo temu, ktory akurat ma szczescie...pracujesz 250godzin i zarabiasz 1600zl to jakas kpina,bo jesli robisz caly czas to samo to sam sobie wyliczysz akord,oszustwo, a kierownictwo mowi,ze widocznie tak musialo byc. Wszystko sie popsulo gdy przyszedl dyrektor,bo jak byla sama kierowniczka to chociaz lepsze wyplaty byly. Nie polecam nikomu tej pracy,bo niszczy zdrowie i nie wiesz po ile godzin i za co pracujesz. AAAa i mozesz przepracowac dlugi czas, a pewnego dnia cie zawolaja na koniec zmiany i powiedza,ze od jutra nie pracujesz.
iwdjwld 2016-06-01 22:43:37
Jeżeli chodzi o Niepruszewo to Najgorszy zakład pracy. nikomu nie polecam.
3e4r 2016-08-17 23:20:59
najnowsza oferta to jest na stanowisko spedytora kraojwoego w Błoniach z tego co się oritneuje oferowane jest dla kandydata miedzy innymi tutaj jak sami napisali m.ni atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy niezbędne narzędzia pracy..
Zostaw swoją opinię o Green Factory - Zakroczym
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Factory