Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

za nadgodziny płacą co 4 miesiące bo jak nie mAco robić i idziesz wczesniej do domu to ci zabierają nadgodziny aby tylko NIEZAPŁACIĆ!!!!!

gość

.... ciekawe co by było gdyby doszło do wypadku ?czy tak samo byś pisał/ła? i tu nie ma znaczenia jaki kolwiek procent promila .Jest to zakład pracy są tam maszyny taka osoba stwarza zagrożenie dla wszystkich w tym i dla Ciebie jeśli tam pracujesz.

mieletrymingwszystko

a niech tak uczciwie Łukasz napisze ilu osobom (dobrym pracownikom ) załatwił wrotki z tego zakładu???? może nawet z lizusem Piotrem z Grodziska który tak bardzo pomaga. to maże wtedy pracownicy przestana pisać o kierowniku bez kwalifikacji.......

Przestancie najezdzac na kierownika,co wam do tego co i z kim robi po pracy?!Jak to mowia "Szanuj szefa swegi, bo mozesz miec gorszego". Swoja droga niektorym przydalby sie naganiacz z batem, moze wtedy by docenili to co maja teraz A praca nie jest zla, za lezenie to nigdzie nie placa

KuDziadkowi
@pracownik

jak kuba bogu tak bug kubie .ilu osobom łukasz zaszkodził w tej smętnej fiirmie no to ludzie piszą niema się co dziwić ze go oczerniaja dobrze mu tak.. jak zaczynał swa kariere to nie umiał operatorom własciwych parametrów przekazac tylko musieli sami kombinować a był na nauce pod warszawą i tam poznawał obsługe i ustawienia TO MA BYĆ KIEROWNIK ? A na fajki sam chodzi co po chwile a ludzi do roboty goni...........

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

A nie uwazasz ze to kazdego indywidualna sprawa, z kim, jak uklada sobie zycie? Nikomu z Nas nic do tego. Ide do pracy, robie co mnie nalezy i wracam do domu do swojego zycia. Nie interesuje sie zyciem innych i to rowniez powinno tyczyc sie Ciebie. Takie zdania zachowaj dla siebie. To forum o pisaniu na temat firmy a nie osob tam pracujacych. Zastanow sie, nie pokazuj publicznie swojej głupoty!!!!

asdfg
@pracownik

osoby pracujące to firma .

Ktos duzo narzeka na prace a interesuje sie zyciem prywatnym pracownikow. Moze zatrudnij sie w gazecie, tam lubia pisac pierdy i interesowac sie tym co niepowinni. Zajmij sie swoim zyciem, chyba ze jest tak nudne ze zazdroscisz innym zycia prywatnego.

ABCD
@pracownik

moje życie jest ciekawe lecz bzykać urzywaną laske z dwoma dziecmi odpowiedz sobie sam...

jeszcze obecny
@ABCD

a teraz widzę że kolejna super pracownica pnie się po szczeblach kariery bardzo ją popycha celowo słowo pan kierownik ciekawe co mąz powie

asta la vista baby
@jeszcze obecny

kariere sie robi za dawanie (usunięte przez administratora)

jeszcze jestem
@asta la vista baby

rozumiem ale ona ma dzieci jakis bezpiecznik musi byćalle jak na barze sie pracowało to coś zostaję

Barney
@ABCD

idz do szkoly! pisze sie uzywaną z dwojką dzieci

Nikt nie pracuje w firmie na czarno, wynagrodzenie jest tak jak na umowie. Wszystko jest odprowadzane od rzeczywistej zarobionej kwoty.

kieronik

dzis byłem i kupiłem piekne złote cacko dla mojej a... chyba sie bedzie podobać kingkros

@kieronik

czy to mowa o kierowniku? chyba zakochany

ciekawy

Szanowni Państwo, czy pracują tam ludzie na czarno? czy wypłata wynagrodzenia to jest to co na umowie?

i znowórz kolejna sobota w syf-pracy (usunięte przez administratora) trza nowa szkać

ABCD

barney już nie pracuje a ja jeszcze tak więc blondyno to ty nie pisz bzdur .a na marginesie to raczej co piszą to prawda

Pracownik :-)

Barney opamiętaj sie, po co wypisujesz takie kłamstwa!Może najwyższy czas wziąc się do roboty nygusie śmierdzący....

history

do masz racje te wszystkie negatywne opinie to prawda najprawdziwsza prawda....

history

biuro hr i cała hania to jedno wielkie zero nawet podstawowych dokumentów nie potrafi skompletować i przekazać dalej .poza swoją ładną figurą i uśmiechem(fałszywym)nic ta osoba nie reprezentuje.porzałowania godna...

obiektywny

do >pracownik< i >aaa< po waszych komentarzach widać że nie dacie nic złego powiedzieć na zakład, nie jesteście z kadr,rodziny czy znajomi tych którzy wykorzystują ludzi? przecież to prawda że ludzie tam harują po kilkanaście godzin świątek,piątek i niedziele na śmieciową umowę,a może się mylę jak i większość tu komentujących?

asdfg

W tej firmie możesz pracować 5 lat i nagle dowiesz się że już nie jesteś potrzebny i od jutra nie masz przedłużonej umowy

VIP 47 OLA

bida nastała bo już nawet na sprzątaczke biorą dziewczyny z trymingu...szacunek dla pań sprzątających:)

VIP 47 OLA

ciekawe jak długo se popracuje nowy dyrektorek z lublina ????????????

wiesia

właściciel??? to dopiero gość, jest całym złem tej firmy, gdyby poszedł do biedronki położył głowę na wadze do warzenia warzyw i owoców to z automatu wyskoczyłaby etykieta na buraka :) nie szanuje ludzi zarówno Polaków jaki i Ukraińców patrzy z każdego wycisnąć 150% jego możliwości. jak można tak wykorzystywać ludzi???? już dawno tą firmą powinna się zająć Inspekcja Pracy.... pojawili się nawet kiedyś ale i tam poszła koperta....

VIP 47 OLA

TO PIEKNIE OPISANA POLSKA FIRMA KTÓRA ZYSKU NIE DAJE niech se policza transport frize rucoli ,radicio escarola i roszpunka z europy zachodniej +przerób +zusy+kredyty+ dzierzawe za włoski maszyny na które Rytela nie stać duże odpady i mega opłaty stałe a sprzedarz daje nam minus więć odpowiedzcie sobie sami...............

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.