Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

Aktualność
9 Lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy!
Niełatwo jest przejść obojętnie obok takiego święta, prawda?
My również skusiliśmy się na te pyszne włoskie placki i dziś nie mamy wyrzutów sumienia!
Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej świeżej rukoli, która świetnie podkreśla smak pizzy!

Jako że misją naszej firmy jest dbałość o zdrowie ludzi, chcielibyśmy Wam podsunąć przepis na zdrowszą, lżejszą, lecz równie sycącą pizzę!

Składniki:
10 dkg startego żółtego sera np. mozzarelli
10 dkg papryki
Kilka plasterków szynki
Rukola

Kalafior pokrój (bez tych twardych części) na deseczce. Rozdrobnij go do konsystencji sypkiego białego ryżu za pomocą blendera.
W garnku zagotuj około ¾ szklanki wody. Wrzuć rozdrobniony kalafior i gotuj na małym ogniu przez około 15 minut. Odstaw na chwilkę do ostygnięcia. Odcedź kalafior z nadmiaru wody najpierw za pomocą sitka. Później wyłóż na ściereczkę i dociśnij ręką wyciskając nadmiar wody (będzie jej zaskakująco dużo).
Odciśnięty kalafior przełóż do garnka, dodaj jajko, starty ser i przyprawy. Mieszaj za pomocą łyżki. Piekarnik nagrzej do 190 stopni. Blaszkę posmaruj oliwą. Ciasto nałóż na blaszkę. Uformuj z niego okrąg (masa będzie dość sypka, a nie zwarta jak w tradycyjnej pizzy drożdżowej, więc nie przejmujcie się).
Podpiekaj nasz spód przez około 20 minut. Wyjmij, nałóż pozostałe składniki i ponownie piecz przez około 10 minut.
Posyp świeżą rukolą. Smacznego!
Peacownik

Jestem nowym pracownikiem na produkcji i odnoszę wrażenie ,że jestem tam zbędna cały czas przerzucana na najgorszego (usunięte przez administratora) , osoba która ma mnie szkolić ma wyrąbane ...nawet podstaw nikt mi nie pokazał bo po co ... Odniosłam wrażenie, że pracownicy z Ukrainy są lepiej traktowani jak rodacy.

Pracownik001

Bardzo dobry pracodawca, fajni ludzie

Maja
@Pracownik001

hej a powiesz z perspektywy którego stanowiska padła ta ocena? trenera wewnętrznego właśnie szukają i reflektuję słanie cv ale widziałam tu też negatywne opinie odnośnie warunków. z czego mogły tak naprawdę wynikać?

Suzannah

Generalnie to bardzo fajna firma, wyczulona na potrzeby pracowników, miła atmosfera, fajnie, że pomagają Ukrainie, zorganizowali transporty z pomocą humanitarną i przekazali na Ukrainę aby pomagać poszkodowanym wojną. Polecam.

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

Witam, Waszym zdaniem warto podjąć pracę w firmie Green Factory ? Jak wygląda praca w nowym zakładzie (szklarnie) ? Jaka ogólna atmosfera w firmie ?

@Kandydat

Też interesują mnie te sprawy, ciekaw jestem ile można zarobić w Green Factory Holding i czy przyjmują tu również osoby bez doświadczenia zawodowego. Liczę na informacje w tej kwestii, czekam na wiadomości!

@Paweł

Szukasz pracy w szklarni w Green Factory ?

pracownik2
@Kandydat

Praca raczej dla desperatów

Antoni
@pracownik2

Czemu dla desperatów? Widziałem że mają teraz kilka ogłoszeń tylko na produkcje i do magazynu. Co tobie nie pasowało że tak odradzasz, bo myślałem żeby aplikować i troche mnie zaniepokoiłeś.

Rzymska

Praca dla lokalnych wieśniaczkow, ktorzy myślą że złapali Pana Boga za nogi. Zawsze co miesiąc JAKIS przelew jest . Banda przygłupów , dupowlazow i plociuchow co (usunięte przez administratora) obrabiają za plecami a jak się na nich spojrzysz to łeb opuszczają i spierdalaja do sałaty.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Green Factory Holding sp. z o.o. na stanowisku Pracownik magazynu? 19 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

pracownik miesiaca

chlopie nie przychodz tu bo tu nie placa

Helena
@pracownik miesiaca

A ile tobie nie zapłacil? Zgłosiłeś to gdzisś?

Czy w Green Factory Holding sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

w niepruszewie 90% produkcji to ukraina

@xyz

To do końca roku pewnie będzie setka :D Jak tam się pracuje w takiej ekipie?

@Sylwia

Z ludźmi jak to z ludźmi, jednak myślę że największe problemy firmy to ogólny stan techniczny wszystkiego, oraz organizacja pracy, przy tym również stres z tego wynikający. Ogólnie gdyby nie wyżej wymienione, to praca i zarobki całkiem dobre, przynajmniej w porównaniu do innych firm na obiekcie.

@xyz

ale zarzuty co do sprzętu to chyba możecie gdzieś zgłaszać? zresztą sprzęty powinny co roku przechodzić kontrolę... więc jak one to przechodzą? :D

@Sylwia

No i co z tego że można tam coś zgłaszać? ;D albo będzie za drogo, albo bedzie to trwać miesiącami albo stwierdzą że jedzie jako tako jeszcze.Tam się zgłasza po to żeby "zjebki" nie dostać, a nie po to żeby to coś zmieniło, albo wyszło na lepsze.

Maja
@xyz

No to może, żeby nie marnować czasu niepotrzebnie to trzeba przyjąć te "zjebki" na klatę i tyle? A wiadomo jak sytuacja w Niepruszewie teraz? Bo ciekawa jestem czy na produkcji jeszcze więcej ich będzie czy wręcz przeciwnie?

kandydat

Dostałem ofertę pracy w dziale finansowym. Jakie są opinie? Czy warto tu przyjść do pracy, czy lepiej zostać w Warszawie?

@kandydat

czy to biuro? też bym chciała się dostać do pracy w biurze. napisz jak ci się pracuje, jacy ludzie i jaka atmosfera :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Green Factory Holding sp. z o.o.?

O jakie stanowisko pytasz ?

Biały
@pracownik

Operator wózka widłowego jak tam jest z pracą

Biały

Jak operator wózka widłowego wtym zakładzie jest ok

Fire up

Napiszę Wam jak wygląda rekrutacja do działu finansowego. Rekruterka - na większość pytań odpowiada "zapraszam na naszą stronę internetową". Kilka najprostszych pytań rekrutacyjnych (typu sukcesy / porażki). Nie potrafi udzielić konkretnych informacji na jakie stanowisko rekrutuje, jakie będą obowiązki, itp. Dyr.fin. - strasznie spięta babka i większość spraw zna tylko z teorii. Widać że cała jej wiedza pochodzi ze szkoleń. Jedziesz na koniec świata na rozmowę i tam nawet nie bardzo wiadomo o czym ma być rozmowa. Na końcu okazuje się że masz chodzić w gumiakach po polu i sprawdzać czy maszyny dobrze pracują. :) Rekruterka przekazuje Twoje papiery między firmami (Green Factory to kilka spółek) ale oczywiście nie informuje o tym kandydata. Przez cały czas nie wiesz na jakie w ogóle stanowisko miałbyś trafić i w jakiej spółce. Ogólnie - amatorszczyzna i chaos. Jeżeli chcecie coś zdziałać w działce finansowej to nie w tej firmie...

Green Factory
@Fire up

Szanowna Pani, Jest nam przykro, że tak oceniła Pani nasz proces rekrutacji. Niemniej nie zgadzamy się z przekazanymi przez Panią informacjami. Nasza firma mieści się poza Warszawą, to fakt- ale nasi Pracownicy i Klienci nie uważają, że jest to „koniec świata”. Dzięki lokalizacji nasze produkty są świeże i naturalne. Lokalizacja ta również pomaga w ich szybkim transporcie do naszych Klientów. W ogłoszeniach rekrutacyjnych, które zamieszczamy zawsze podajemy informację, gdzie Kandydat będzie pracował, jaki będzie zakres jego odpowiedzialności oraz jakie mamy wobec niego oczekiwania. Proces rekrutacji przeprowadzany jest kilkuetapowy. Spotkanie rekrutacyjne jest jednym z etapów. Dla nas odpowiedź na każde zadane przez rekrutera podczas spotkania pytanie jest istotna, nawet jeśli Kandydat uzna je za pozornie trywialne. Nie zawsze Kandydat pozytywnie przechodzi przez proces rekrutacji i dołącza do naszego Zespołu – co, jak rozumiemy, może spotkać się z negatywnymi emocjami. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Green Factory

Norskov
@Green Factory

Jaka bezczelna odpowiedź z GF - "Nie zawsze Kandydat pozytywnie przechodzi przez proces rekrutacji i dołącza do naszego Zespołu – co, jak rozumiemy, może spotkać się z negatywnymi emocjami." Czyli to znaczy - my uważamy sie za najlepszych a ty byłeś/łaś za głupi żeby do nas dołączyć. :) I takie jest podejście podczas całej rekrutacji. Dotyczy zwłaszcza paniuś, które pozują na wielkie menedżerki z Warsiawy... ;)))

Kiki
@Norskov

To prawda co piszecie, trafne spostrzeżenia. Firma nie warta uwagi profesjonalistów. Struktura od samej góry to istna wiocha. (usunięte przez administratora)W finansach księgowe rodem z PRLu,(usunięte przez administratora)W HR... ooo panie! tu to jest dopiero przywództwo. (usunięte przez administratora)Przez tą firmę przewinęło się mnóstwo wartościowych ludzi, długo miejsca nie zagrzali. (usunięte przez administratora)

xxxx
@Norskov

brawo

Firma porażka...

Dość często pojawia się ogłoszenie do działu BHP. Czy znowu kogoś szukają? Co z poprzednią osobą? Jakiś czas temu prowadziłem rozmowy w tej firmie i powiem szczerze, że były to moje najgorsze wspomnienia. Brak profesjonalizmu, typowo wiejska firma lokalizacyjnie i mentalnie. Kilka razy jakiś śmieszny dyrektor przekładał spotkanie, tym samym nie szanując czyjegoś czasu. Spotkań było kilka i nic one nie wynosiły. Na ostatnim spotkaniu był również z dyrektorem jakiś (usunięte przez administratora) który podczas rozmowy bez przerwy patrzył na swoje mięśnie i klate. Po rozmowie oczywiście mimo zapewnień nikt się nie skontaktował aby poinformować o rezultatach rozmowy. Firma a dokładnie ludzie to jedna wielka porażka.

Norskov
@Firma porażka...

Zgadzam sie w 100%. Firma to jedna wielka wiocha, tyle że obraca dużymi pieniędzmi. Do tego "spadochroniarze" z dużych firm (np. PKP), którzy pewnie pochodzą z okolic.

To prawda
@Firma porażka...

Firma próbuje się pokazać podczas rozmów jako profesjonalna ale jej to nie wychodzi. Najbardziej cwany się wydaje pan z wadą wzroku.

Pracownik 1
@To prawda

Kogo masz na myśli? Na jakie stanowisko aplikujesz ?

@To prawda

A to czemu niby im to nie wychodzi? Podasz jakiś przykład, cokolwiek?

Wik
@Paweł

No jak ci to niby opisać? ;)

Ona

Nie polecam pracy w tej firmie. Po przyjęciu do biura produkcji 0 wsparcia w nauce swojego stanowiska. Poirytowanie ze str pani która miała mnie wprowadzić w temat i wszystkiego nauczyć. Po raptem 5 dniach usłyszałam 'jak to nie wiesz? To jak obserwujesz produkcję?' .... na każdą prośbę o pomoc była niechęć i miganie się od wyjaśnienia wątpliwości i odpowiedzi czy pomocy... po 2 dniach pracy do moich obowiązków należało tez odbieranie telefonu od pracujących na produkcji (z reguły Ukraińców, którzy kiepsko mówili po polsku i zwracali się swoim 'slangiem' firmowych) i wprowadzanie poprawek w planie produkcji lub pomoc w rozwiązywaniu problemów, których nie szło zrozumieć lub nie mialam pojęcia jak to załatwić, na co 'pani ucząca' nie miala ochoty udzielać pomocy... chyba najgorsza praca jaką podjęłam i na samo wspomnienie tamtych dni mam ciary. Ciągły stres czy uda się przeżyć dzień w pracy i czy znajdzie się ktoś kto udzieli pomocy w sytuacjach, kiedy nie wiadomo co zrobić... omijać szerokim łukiem....

Krystyna

Cześć, podpowiedzcie, jak wygląda grafik pracy w Green Factory? Czy zdarzają się jakieś pojedyncze wolne dni na przestrzeni miesiąca?

@Krystyna

Aktualnie dwie zmiany po 11.5h, tydzień ja dzień tydzień na noc. W takim układzie wychodzi jakieś 15 dni pracy i 15 dni wolnego.

Krystyna

Dziękuję za odpowiedź. Nadgodziny się nie zdarzają w Green Factory? Czy zmiany zawsze są po tyle godzin? Czy w tej kwestii można się jakoś dogadać, istnieje szansa na pracę w mniejszym wymiarze czasu pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Green Factory Holding sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Odpowiedź

W moim przypadku tak.

@Odpowiedź

A powiesz jak przebiegała ta rozmowa w Green Factory Holding? Czego wymaga się tu od kandydata i jaka stawka jest proponowana na start? Z ciekawości też zapytam - oddzwonili już do Ciebie?

Nou
@Paweł

Najlepiej samemu iść i się przekonać, wiesz?

KuDziadkowi

Nie ma to jak zwolnić jednego z najlepiej pracujacych męzczyzn na produkcji (3 lata) w Zdunowie za 0,1 mg alkoholu. Czy to jest dużo? nie. taka zawartość alkoholu nie musi być koniecznie po wódce lub piwie,ale przecież dyrektor musiało pokazać swoja moc i wszechładze.... a teraz człowieku po 50 szukaj sobie pracy... czemu nie mozna było dać jakieś nagany? zabrania premii lub cos? gdzie ostatnia szansa? życze powodzenia skoro "góra" ma takie podejście , najlepiej dać teraz jakiś świeżych którzy beda sie kręcić bez celu... może wraz z przebudowa firmy coś sie zmieni... może. a teraz o HR... tylko sie zmienia nazwa pośrednika aby uniknąc kosztów a umowy zazwyczaj śmieciówki lub na czas okreslony. system pracy dobowy praktycznie 12 h to standard.

on ndm
@KuDziadkowi

Jezeli pracownik byl sprawdzony tylko zakladowym testerem trzezwosci i został zwolniony to jest to nielegalne powinna byc wezwana policja (usunięte przez administratora)

Kali

Szukają operatora maszyn vendingowych, ale oferują umowę zlecenie. Czy można im ufać, że póżniej będzie umowa o pracę?

Uważajcie !

słuchajcie ja nikogo nie będę obrazał bo nie mam zamiaru , ale opowiem wam o pewnym fakcie , jaka panuje .Presja na produkcji ludzie którzy ja wywołują mam na mysli ,,zastępczyni kierownika produkcji są naprawdę niebywałymi osobami ,wilczy wzrok obserwacja zaczepka o byle (usunięte przez administratora) Az sie nie chce pracować w takich warunkach!. Jeśli chodzi o Liderki ,,i tutaj chce się skupić tworzą mega nieprzyjemna atmosferę, donoszenie obgadywanie w czystej postaci ,jeśli to czytacie i tam pracowaliście to znacie prawdę i sie zemną napewno zgadzacie .Gdyby była taka opcja to dal bym -0

666m.
@Uważajcie !

Tak prawda w 100.% . Pseudo liderki które awansowały z gumiakow w białe gumiaki

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.