Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

czyczy

Zdecydowanie nie polecam pracy w końskich . za te pieniądze szkoda zdrowia .

On

Jesli chcecie pracować na magazynie w Lublinie na felinie dobrze sie zastanówcie. Pracowałem w kilku firmach ale tak ciężko nie było chyba nigdzie. Pracujesz na akord za najniższą krajową, punkty które wyklikasz biegając z kąta w kąt jest twoją premią która jest wypłacana na jakąś śmieszną kartę zwaną Cars club. Punkty które rozdają jak chcą. Zero socjalu,zero poszanowania pracownika. Imprezy czy szkolenia są ale dla klientów nie dla pracowników. Nie polecam, chyba że chcesz zrobić sobie kondycję do maratonu.

Xxx

Nie polecam pracy w inter cars w Toruniu . Praca ponad godziny . Brak wypłaty , prezes nie przyjemny . Pracowałem miesiąc zostałem bez wypłaty . Kierownik oddziału to jakaś pomyłka każe segregowac faktory na trasie gdzie my nie mamy na to czasu. Kto by się tam nie zatrudnił zaraz odchodzi . Szczerze nie polecam . Sprawę zgłaszam do inspekcji pracy

gitens

Hej, zastanawiam się nad pracą w tej firmie na stanowisku HR. Czy mógłbym prosić o jakieś opinie o tym miejscu byłych HRowców lub ówczesnych pracowników?

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

@bylypracownik

Nie polecam. Zostawać po godzinach mile widziane. Co innego na rozmowie o pracę, co innego w rzeczywistość. Atmosfera pracy beznadziejna. Dużo stresu. Kadra zarządzająca z problemami psychicznymi. Telefony od przełożonych w piątek o 20 czy w dzień wolny od pracy.

Zakroczym

Oddział Zakroczym: Wigilia dla pracowników magazynu beee, ale dla Panstwa z biur jak najbardziej. Zamknęliście bufet dla pracowników magazynu żeby burżuazja z biur mogła się nażreć. Okna chociaż byście zasłonili (pan - specjalnie z małej- menedżer- mówi o faworyzacji na magazynie więc moje pytanie, co z faworyzacją w całej strukturze? Imprezy integracyjne dla ILS jak najbardziej, dla pracowników magazynu - brak, a przypominam że to magazyn na wszystko zarabia ???? kolejna sprawa to w przypadku skarg (głównie na brygadzistów i liderów) może jakaś konfrontacja lub chociaż wysłuchanie drugiej strony? No tak, w jakim celu? Przecież biedny magazynier ma zawsze rację, a jeżeli to obcokrajowiec to już w ogóle nie mamy o czym rozmawiać - osoba funkcyjna z góry winna. Każecie egzekwować brygadzistom nieprawidłowości na magazynie ale gdy to zrobią to leci skarga od szoszka i finalnie zły jest brygadzista czy lider. Zatrudniliście tych liderów w zielonych ubraniach do czego? Są to ludzie którzy nie posiadają podstawowej wiedzy na temat magazynu a zarabiają więcej niż brygadziści bo jakiś (usunięte przez administratora) wymyślił sobie ŻE SKORO MÓWIĄ W SWOIM JĘZYKU OJCZYSTYM TO SĄ KOMPETENTNI XDDDDD tak, są, tak samo jak Ci którzy ich zatrudnili. Tak zle jak teraz nie było nigdy, pracowałam prawie 10 lat i nawet za poprzedniego menedżera nie było tak źle, przy nim przynajmniej można było w spokoju skorzystać z łazienki bez potrzeby tłumaczenia się z tego gdzie się było przez 10 minut

Hej , jak wygląda sytuacja w Toruniu ? Zarobki ? Atmosfera ? Potrzebują kierowców?

KevinGrass

ogólnie nie polecam. pensja minimum a na premie nie licz (jej to mówią jednorożec) jak sobie sam nie wypracujesz to nie będziesz miał

Nie polecam siedziałem ponad 20 minut i nie zostałem obsłużony mimo że nie było innych klientów poprostu zostałem olany. Jak nie zamawiasz na tysiące to nie licz że cię obsłurzą

GUS G

Uwaga na oddział Inter Cars ul ceglana w Stargardzie , (usunięte przez administratora) ludzi , każą sobie jeździć z pracownikiem cały dzień za free a potem nawet nie poinformują kiedy zaczynasz pracę czy w ogóle zaczynasz, zero przepływu informacji ,właścicielka tej franczyzy obsługującej magazyn to chyba odklejona od rzeczywistości umawia się z tobą a potem cisza i nie odbiera, albo pociska jakąś ściemę że ktoś tam chory jest i nie może szkolić a potem się okazuje że ten ktoś już dawno się zwolnił.Mijają dwa - trzy tygodnie oni znów ogłoszenie i procedura od nowa .Brak kompetencji w każdym calu .Nie polecam a wręcz odradzam.

Zakroczym

Brak profesionalizmu przez pracowników dyspozytorni. Pani ze zmiany A kiedyś magazynier teraz spacislistka ma dostęp do danych pracownika,nagrań z kamer,awizacii dostaw. Rozsyła zdjęcia swoimi znajomym a później są nieprzyjemności. Tak że nie polecam tego miejsca

Guniś

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki porażka plus dwie soboty w miesiącu marnie płatne, a z 3 sobotami i kupa nadgodzin ledwo 4k, jeszcze z przyczyn prywatnych po ustaniu zatrudnienia byłem zmuszony pójść na zasiłek, mijają prawie 2 miesiące a firma nadal nie wysłała odpowiedniego formularza przez co nie otrzymuje zasiłku. Masa wymagań że strony inter cars (nawet umowy bezpośrednio nie dostaniesz) a płaca minimalna

@Guniś

Masz rację, o podwyżkach nie ma mowy, w warsztatach śmieją się jak pytają ile zarabiam. Ledwo 3700 zł zostaje

Łukasz

To i tak ładnie. W Szczecinie na magazynie z pełną premią max 3300 zł Przy wyrobionej sprzedaży. Ponieważ wyplata magazynu jest uzależniona od sprzedaży ???? Praca bradzo ciężka, nieadekwatna do zarobków. Każdy normalny ucieka. Rotacja jak w młynie.

Były

Odpoczynek dobowy kierowcy w tej firmie to 4,5 max 5 godzin na dobę

Redakcja

Ten co tak ,, (usunięte przez administratora)" kierowcom z wypłat to dyspozytor , były kierowca zainteresowała się tym panem już inspekcja pracy,kierowcy mają nagranie z rozmowy w telefonicznej kiedy owy pan dzwoni do kierowcy z pretensjami czemu jeszcze go nie ma w pracy ( dyspozytorzy w tej firmie nie są przeszkoleni w zakresie prawa pracy kierowców?????

Bożenka

Nie stosują się do przepisów prawa pracy kierowców a później im obciągają z wypłaty

Inspektor pracy

(usunięte przez administratora) nie stosują prawa pracy kierowców i wystawiają kary za spóźnienia kiedy kierowca powinien w tym czasie mieć odpoczynek dobowy

Jaka umowa obowiązuje w Inter Cars S.A. podczas okresu próbnego?

Piter

Bez znajomości nie ma co liczyć na prace w ic bynajmniej w Wydziałach innych niz magazyn, kadra kierownicza ....co nie którzy bez podstaw angielskiego s specyfika firmy tego wymaga,brak kultury i szacunku

jajebie

Szkoda czasu- zwłaszcza u filianta- oszczędzanie na wszystkim zwłaszcza na wypłatach.

kierowca magazynier

Jak wygląda praca kierowca magazyniera w oddziale w Białymstoku?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.