Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

dramat

Największym zagrożeniem aktualnie dla funkcjonowania magazynu jest manager "tabelka w excelu" i jego przyjaciółka "kalkulator". Chłopy przyszły, pojęcie o funkcjonowaniu niewielkie i próbują "naprawić" na magazynie to, czego się nie da czyli słabych ludzi z afryki, ameryki południowej (bo przecież polak praktycznie się już nie zatrudnia). Twierdzą, że nie ma słabych ludzi i to wina liderów, brygadzistów, koordynatorów że towar nie wyjeżdża na czas, dostawy zalegają. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby poprzedni managerowie kasowali z premii brydżów, koordynatorów, kierowników i ciągle grozili zwolnieniem dyscyplinarnym. Jeden kierownik już podziękował, kolejni są w kolejce razem z niektórymi koordynatorami żeby rzucić papierami. Ludzie którzy budowali tę firmę latami rezygnują, bo przyszedł jeden gamoń z drugim i chcą wszystkich karać i wymagają niemożliwego. Jak można skasować premię przed wigilią? Manager może zadowolony bo jak rezygnować będą kolejni kierownicy i koordynatorzy to w drodze "rekrutacji" zaprosi do współpracy swoich kolegów. Zbliża się sezon....gdy wszystko ruszy, a Tomek nadal będzie rozdawał karty na magazynie bez reakcji kogoś ponad nim, czeka nas najcięższy rok, z najczęściej kasowaną premią, rezygnacjami kierowników, koordynatorów, brygadzistów, liderów. Pracowity pracownik już nie chce pracować bo dostaje premii więcej o 300 pln od jakiegoś lesera który potrafi spędzić 2h w toalecie dziennie. No ale przecież usłyszymy argument że podstawa zwiększona a punktacja nie zmalała xD! Wyciągi bankowe prawdę powiedzą. Można jeszcze wiele napisać, ale.....może innym razem. @Pracodawca proszę nie kasować komentarzy.

Duch magazynu
@dramat

Sama prawda. Ten menago niszczy tę firmę, zastraszaniem ludzi i zerowaniem z premii niczego nie poprawi. To chyba jakiś agent konkurencji, zadaniowiec który ma na celu niszczyć od środka. Jest tu jeszcze trochę osób którym zależy żeby to funkcjonowało i na pracy ogólnie, ale prędzej czy później przez niego odejdą i zostanie z samymi gamoniami i leserami poziom IQ i mocy przerobowej większości nowo zatrudnianych pikuje w dół...

Oleg

A KAWKU ne mOzNU pitu. Polsza sabak , pitu, zboże jadaj ,dingi dawaj. Slawa ukrain ????????

Rondo zakroczym

Hui Ci w (usunięte przez administratora) pagier, na nas nie licz.

Sprawiedliwy

@Expo dla czego obrażasz kadrę zarządzająca Eksportu według mnie to są osoby na odpowiednim miejscu. Według mnie nie znasz ich więc się nie wypowiadaj na ich temat. Dla mnie są w porządku do ludzi,Brygadzistów i Liderów. Leszek N jest w porządku i spoko gość takiego koordynatora każdy by chciał mieć a o co go nie poprosisz ci załatwi i dwa razy nie musisz go prosić. Jeśli chodzi o Mirosława S też jest spoko i po prostu chce żeby na Eksportach było jak w zegarku i to szanujemy taki gość jest potrzebny . A nasz kierownik Adama P to każdy z chciałby mieć takiego kierownika jak on,który zawsze jest za ludźmi na swoim dziale i potrafi z każdym porozmawiać.A wy jesteście zazdrośni o to że w swoich obszarach nie macie takiej kadry zarządzającej która potrafi was zmobilizować do tego żeby na waszym dziale było na 100% wszystko git. I że dział Eksportu do tej pory jest przykładem dla całego magazynu. I okazało się że podpieracze Bram jak to mówił pewien Brygadzista daje przykład zorganizowanego działu któremu nie trzeba dwa razy powtarzać. Ponieważ mamy osoby na odpowiednimi stanowisku które potrafią tym działem pokierować. Pozdrawiam Sprawiedliwy

noob
@Sprawiedliwy

hej, czy to jest opinia o pracodawcy INTER CARS Czosnów, bo z treści wychodzi na ILS Zakroczym

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Magazynier

Zaznacz że 400 zł ale brutto

Rolada69

Ile jest przerwy na magazynie? Widocznie liderzy szkoleń mają po 40 minut a dodatkowo kilka przerw na kawusie. Widocznie praca przy komputerze jest bardzo męcząca w porównaniu do pracy osób naprawdę tam pracujących. Inni czasu nie mają do łazienki iść bo się nie wyrabiają ale kogo to obchodzi.

@Rolada69

Racja,liderzy szkoleń zbyt dużo czasu spędzają pod automatami.Nie rozumiem w ogóle po co oni są i jaką funkcję pełnią,chyba że operatorów automatów.Niech dobrze szkolą ludzi.

Slavko
@Obserwator

Oni szkolą nowych wyłącznie obsługi automatòw bo nic innego nie wiedzą i nie potrafią.

Stary

Powinien się bhp-owiec tym zainteresować. Polaka chcieli wygnać za bramę za film a tu pewnie podchodzi pod promowanie firmy prze zagranicznych pracowników. Polak jest tam już dawno mniejszością narodową.

Obserwator

Wystarczy dać ludziom zarobić tak jak było za czasów Czosnowa. Jeden rodak wtedy zrobił by robotę za kilku tych z agencji. Ale widać że pomysłu na zarządzanie ludźmi nie ma i działa zasada..... (usunięte przez administratora) nie wyróżniać. Akurat to nie pomoże. Wszystkich ludzi robotami nie zastąpią.

Obserwator

Wszystko zmierza w stronę upadku a menago działa właśnie w tą stronę. Zatrudnia daleką Azję i Afrykę co z dywanikami chodzą a nie mają pojęcia i chęci żeby pospieszyć z przerobem towaru, a na dole magazyn zakorkowany. Ale porządek musi być tylko że nie ma jak przejść alejką a przejechać wózkiem przez zalegające dostawy graniczy z cudem. Nadgodzin nie będzie i najlepiej ograniczyć ludzi na sobotę. Brawo menago. Podwyżki dał? Pewnie że dał .... Od marca . Ośmieszyli się.

A

Nie masz tu nic do roboty? Dlaczego obrażasz ludzi?Nalesznik to osoba dobra, odpowiedzialna, zawsze w dobrym humorze, co znacząco wpływa na pracę jego podwładnych. Jeśli coś Ci się nie podoba, powiedz to osobiście, a nie anonimowo.

Zakroczym

Menedżer każe karać za brak porządków, ale zapomniał że pozabierał premię i ludzie się śmieją przy wypisywaniu żółtych kartek bo nie ma z czego zabrać xD śmiechu warte

Były pracownik TORUŃ

FILIA TORUŃ Radzę omijać szerokim łukiem! Kierownik Mariusz Świątek oraz postawieni nad nim nie nadają się na stanowiska które zajmują. Z każdym dniem wymagają tylko coraz więcej, dokładają obowiązków nie dając nic od siebie - nie ma co liczyć na docenienie pracownika bądź jakąkolwiek pomoc ze strony przełożonych. Żałują pieniędzy na wszystko (ogrzewanie i nie tylko!) Nie polecam!!!!!!

dramat

Największym zagrożeniem aktualnie dla funkcjonowania magazynu jest manager "tabelka w excelu" i jego przyjaciółka "kalkulator". Chłopy przyszły, pojęcie o funkcjonowaniu niewielkie i próbują "naprawić" na magazynie to, czego się nie da czyli słabych ludzi z afryki, ameryki południowej (bo przecież polak praktycznie się już nie zatrudnia). Twierdzą, że nie ma słabych ludzi i to wina liderów, brygadzistów, koordynatorów że towar nie wyjeżdża na czas, dostawy zalegają. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby poprzedni managerowie kasowali z premii brydżów, koordynatorów, kierowników i ciągle grozili zwolnieniem dyscyplinarnym. Jeden kierownik już podziękował, kolejni są w kolejce razem z niektórymi koordynatorami żeby rzucić papierami. Ludzie którzy budowali tę firmę latami rezygnują, bo przyszedł jeden (usunięte przez administratora)z drugim i chcą wszystkich karać i wymagają niemożliwego. Jak można skasować premię przed wigilią? Manager może zadowolony bo jak rezygnować będą kolejni kierownicy i koordynatorzy to w drodze "rekrutacji" zaprosi do współpracy swoich kolegów. Zbliża się sezon....gdy wszystko ruszy, a Tomek nadal będzie rozdawał karty na magazynie bez reakcji kogoś ponad nim, czeka nas najcięższy rok, z najczęściej kasowaną premią, rezygnacjami kierowników, koordynatorów, brygadzistów, liderów. Pracowity pracownik już nie chce pracować bo dostaje premii więcej o 300 pln od jakiegoś lesera który potrafi spędzić 2h w toalecie dziennie. No ale przecież usłyszymy argument że podstawa zwiększona a punktacja nie zmalała xD! Wyciągi bankowe prawdę powiedzą. Można jeszcze wiele napisać, ale.....może innym razem.

Firma nie jest zła bo organizuje nawet prace dodatkowe z dobrymi stawkami za granica naszego kraju np. Ostatnio była propozycja wyjazdu do Hiszpanii firmowa skoda ale chyba nikt nie skorzystał . Nie słuchajcie również pani która przeprowadza rekrutacje odnośnie niepracujących sobót , po okresie próbnym bd pracować w soboty również. Przedmówcy pisali o koordynatorach i brygadzistach , zgadzam się brak im kultury osobistej ale nie każdemu.

Zły

Podobno Gajos odchodzi. WIELKA STRATA dla firmy. Moim zdaniem najlepszy kierownik jaki tam był. Zawsze pomocny i potrafił wysłuchać każdego. Szkoda ze tacy ludzie odchodzą...

Magazynier swobodnia

Zarobki 2022 podstawa 2200 premia 2000 Zarobki 2024 podstawa 3300 premia 600 zł (usunięte przez administratora) , chamstwo , jeśli jesteś ładna Ukrainką masz fory , koordynatorzy i kierownicy maja słabość do takich . Polacy gorzej traktowani od Ukraińców czy innych narodowości , faworyzowanie na porządku dziennym . Dno . Polecam zatrudnić się na okres październik/luty , najmniej pracy potem rusza sezon i trzeba tyrać

Bylyniestetypracownik

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Zastraszanie podwładnych, groźby utraty premii lub pracy za NIEOSIĄGALNE wymagania Brak szacunku do podwładnych ze strony kierowników i wyższej kadry zarządzającej Zabieranie pieniędzy pod byle pretekstem Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia Faworyzacja pewnych stanowisk i wiele innych

Przedstawiciel Handlowy

Firma stwarza pozory zorganizowanej organizacji. Tak samo na początku myślą klienci, którzy po jakimś czasie odchodzą ze względu na totalny brak organizacji i kompetencji pracowników. Sprzęt, który zapewnia firma jest fatalnej jakości. Laptop bez działającej baterii, telefon bez zasięgu i ciagle zacinający się. Kosmiczne wymagania sprzedażowe, które są nie do spełnienia - przedstawiciele handlowi, którzy pracują już 10 lat i mają swoją bazę klientów i tak nie są w stanie ich wyrabiać. Brak możliwości podwyżki, nawet jeżeli ktoś bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Firma nie rozwija się pod względem technologicznym. Wszystko działa, jakby było z PRL. Brak konkretnych procesów w wielu kwestiach. Ogromna biurokracja. Premie w postaci gadżetów nie są wydawane. W firmie na każdą operację potrzeba zgody 6 osób, która trwa miesiącami. Nie ma sensu pakować się w coś takiego. Nie polecam całkowicie. Uciekajcie jak najdalej.

Iwonka

Narzekacie ja pracuję na działkę części do samochodów ciężarowych,zbieram tarczę,opony,od kiedy przyjęłam się do ile zrezygnowałam z fitness a w bicepsie zrobiło mi się 55 cm ,moje koszta fitness to 600 złotych na miesiąc plus dojazdy jakieś tysiąc,zła więc o tyle m mogę doliczyć sobie do wypłaty,trzeba zawsze szukać pozytywnych stron jak nie jest zbyt dobrze!!!!!

Opinia o Inter Cars oddział Toruń, gdzie franczyzobiorca jest MS TRADE Mariusz Świątek pod rządami AUTO CENTER Piotr Gronowski Niestety opinia jest NEGATYWNA - firma, gdzie nie liczą się zupełnie z pracownikiem. Nawet po długoletnim stażu pracy i z ogromnym doświadczeniem. Najniższe pieniądze za pracę o dużej odpowiedzialności. Dla Właściciela liczą się tylko słupki... Praca na dwie zmiany, również w soboty, czasem nawet 3 w miejscu, bo nie ma komu pracować. Ogromny przemiał ludzi, co chwile nowa twarz, bo ktoś odszedł... - to chyba mówi samo za siebie. Skutkuje to ogromną ilością błędów, którzy starzy pracownicy muszą nadrabiać oraz brakiem relacji klient-pracownik. W firmie brak socjalu. Nawet kawę czy ręcznik do rąk trzeba organizować we własnym zakresie. Nie ma co liczyć na wczasy pod gruszą, szkolenia zawodowe czy imprezy integracyjne. W zimę zimno, bo nie są w stanie nagrzac hali, w lato - gorąco, bo nie ma klimatyzacji. Nie płacą za dodatkową pracę. Zero premii. Progi wynikowe zawyżone. Przykro to stwierdzić, ale NIE POLECAM. Szkoda zdrowia i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.