Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Tolek

Brak poszanowania praw pracownika, traktowanie wszystkich jak potencjalnych złodziei, kontrole przy wychodzeniu z pracy, wymuszanie zgody na badanie wariografem, dwa rodzaje regulaminu (jeden dla magazynu drugi dla biur). Dyskryminacja pracowników... palarnia z której nie mogą korzystać pracownicy fizyczni, stary popsuty sprzęt, niejasne zasady premiowania. Kierownik z zastępcami, którym się wydaje że są wyższą kastą społeczną. Brak długofalowego myślenia, na samych Ukraińcach firma chyba za długo nie pociągnie. Reasumując podrzędny zakład trzeciej kategorii.

Tooo
@Tolek

Tak dokładnie.Dwa regulaminy w jednym zakładzie pracy.(usunięte przez administratora)Bhapowcy są tak dobrani by się nie odzywali.

KOJAK
@Tolek

zgadzam się z Toba (usunięte przez administratora) za grosze trzeba zapieprzać ze nie starcza wypłaty do 10-tego

@KOJAK

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W Inter Cars S.A wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz są adekwatne do pełnionej funkcji - o czym świadczą wyniki badań satysfakcji zaangażowania pracownika. Z poważaniem

Kierownik

Uśmiałem się do łez od wpisu kordynatora ale taki sposób jest dobry więc się przyłączę;) Zatrudniaj 1000 osób w tym 800 przez pośredników, zero socjalu. Awansuj (usunięte przez administratora)na stanowiska biurowe np. niezgodności, bo polscy pracownicy lepiej się fizycznie sprawują czyt. lepiej biegają i mają lepsze wyniki... System premiowania na zasadzie możesz rozłożyć 20 palet tarcz samochodowych każda po 700kg i tak jest to liczone gorzej niż jeśli ktoś weżnie sobie kartonik z filtrami gdzie jest 1do1 indeksy a sztuki, proszę nie komentować bez skanerówki bo jest ona śmiechu warta. Brak jakiegokolwiek myślenia przyszłościowego w firmie w sensie możesz awansować ale nie dostaniesz ani większej podstawy ani umowy, ale odpowiedzialność to już tak... Dostaniesz 1600 na rękę plus może 200zł premii jak góra będzie miała dobry humor mówimy tu nadal o pracy na 3 zmiany fizycznej dość ciężkiej z 20 minutową przerwą raz dziennie... (usunięte przez administratora) Beznadziejny dojazd również proszę bardzo... Ogólnie nie wyszło tak wesoło ale naprawdę ludzie nie warto nawet próbować oni nie mają nic do zaoferowania no proszę was miesięczne umowy przez pośrednika pod firmę nikt od roku nie przeszedł, premie tną już za wszystko odezwanie się, bycie na przerwie zamiast 20 min 23 czym my jesteśmy (usunięte przez administratora), naprawdę nie polecam te wcześniejsze negatywne posty mówią prawdę ale jak ktoś bardzo chce proszę iść i samemu się przekonać dziwnym trafem przyjmują wszystkich bez wyjątku ciekawe dlaczego...

Karol
@Kierownik

Masz rację.Jak się przyjmowałem musiałem dostarczyć świadectwo o nie karalności.Teraz wystarczy że masz dwie nogi i ręce żadne świadectwa szkolne bo już po podstawówce biorą.

KOJAK
@Kierownik

BO NIKT TAM NIE CHCE ROBIC ZA MARNE GROSZE SZKODA CZASU LEPIEJ JEST NA L-4

@KOJAK

joni

Znam tę firmę od zawsze - współpracowaliśmy przez szereg lat. Poczytałem komentarze i są przygnębiające. Miałem nadzieję tam pracować ale przeraża mnie to co ludzie piszą i odpuszczam sobie.

Mazi

Siema, jak z pracą w ic Tychy? Jakie opinie zarobki itp. Pozdro

TYCHY
@Mazi

Cześć, praca i zarobki są w porządku. Mówiąc o opiniach to też są spoko.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Ryba

Witam , pytanie do przedstawicieli handlowych , ile trwało przeszkolenie was zanim puścili w teren , jakie zarobki i czy każdy przechodzi na działalność ??

PH
@Ryba

Cześć, szkolenie trwa 2-4 tyg. Mówiąc o zarobkach to zależy wszystko od pracownika i zespołu. Ale jeżeli jesteś dobry to na pewno zostaniesz zauważony i doceniony.

ciekawski

Czy może ktoś się podzielić opinią stanowisku helpdesk? A dokładnie młodszy specjalista? Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną i tak się zastanawiam, czy warto...

helpdesk
@ciekawski

Cześć, według mnie jest dość fajnie. Praca nie jest ciężka, jest odpowiednia do umiejętności.

qwert

Panie i Panowie, na czym polega w tej firmie praca jako przedstawiciel? Jakie auta, zarobki, obowiązki, atmosfera? Są ogłoszenia powystawiane i zastanawiam się nad aplikowanie. Liczę na rzeczowe informacje. Pozdrawiam

DonaldTusk
@qwert

Daj sobie spokój człowieku z tą firmą. Nie wiem jaka lokalizacja Cię interesuje ale sobie daj spokój. Rzeczowo chcesz naprawdę? Załóż firmę i policz sobie koszty jej prowadzenia. Wtedy zobaczysz rzeczowo. 1-2 razy w roku może cos tam dostaniesz więcej kiedy Twój manago lub dyrektor zobaczy że już masz dość i chcesz odejść. Nigdy nie pracuj dla Pruszków, Piaseczno, Grójec, Farbiarska czy zwłaszcza Janki - okradną Cię i wpędzą w bezwartościowe kompleksy. Mało inteligentni ludzie tam zarządzają dyrekcja i kierownicy "CZYTAJ (usunięte przez administratora) dyrektorków :-) Znajdź sobie pracę za 3500-4000 i będziesz szczęśliwy. Tam już tego nie zarobisz :-) Pozdrawiam

@DonaldTusk

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do filii lub magazynu Inter Cars, a nie do Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii lub magazynów są zatrudniani przez partnera franczyzowego. Ponadto, w naszej firmie jest również możliwość zgłaszania nadużyć. Można to zrobić pod poniższym adresem: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

przedstawiciel
@qwert

Cześć, jeżeli chodzi o obowiązki to są one takie same jak w każdej innej pracy na podobnym stanowisku, tzn. robienie planów, umowy oraz pozyskiwanie nowych klientów. Samochody są nowe. Mówiąc o zarobkach to zależy od pracownika i zespołu. Ale jeśli jesteś dobry pracownikiem to na pewno zostaniesz doceniony. Atmosfera w pracy również jest fajna.

Domol

Jakie są zarobki kurier kierowca Piaeczno i ile godzin się pracuje

kierowca
@Domol

Cześć, w ciągu dnia kierowca ma 4 wyjazdy (7:45 10:30 12:30 14:45). A co do zarobków to można ustalić na spotkaniu.

Nowa

Jak wyglądają rzeczywiste zarobki w Fili na kablowej w zalomiu? Czy można liczyć na stała współpracę? Można prosić o jakiś numer telefonu kontaktowy do osoby rekrutującej?

Gosc

Mam pytanie odnośnie pracy. Jak wygląda praca która wykonują kobiety? Czym się zajmują? I jaka stawka na początek. Czy mógłby ktoś napisać coś na ten temat?

Moni
@Gosc

Cześć, to zależy gdzie pracujesz, czy na magazynie, w filii czy w biurze. Niezależnie jednak od tego czy chodzi o pracę w biurze, czy nie, w Inter Cars pracuje wiele kobiet i zajmują bardzo zróżnicowane stanowiska od pracowników ochrony, przez specjalistów, analityków, ekspertów, managerów, na dyrektorach kończąc.

Szukająca

Witam, pojawiło się ogłoszenie na mł.analityka ds.exportu w Cząstkowie. Czy firma oferuje jakoś socjal dla pracowników tj.np.prywatna opieka medyczna? Warto aplikować?

analityk
@Szukająca

Dzień dobry, zgadza się. Inter Cars S.A oferuje pracownikom szeroki pakiet benefitów, np. dofinansowanie nauki języków oraz opieki medycznej, karty Multisport na atrakcyjnych warunkach i świadczenie urlopowe tzw. „grusza”. Więcej na stronie: https://career.intercars.eu/pl.

Sylwia

Dzień dobry. Widzę, że jest ogłoszenie na kasjerkę w Komornikach. Czy ktoś z Państwa może coś o tym stanowisku napisać? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jakie zmiany, godziny itp?

kasjerka
@Sylwia

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Inter Cars. Na stanowisku kasjerki pracuję od prawie 6 lat i nie zamieniłabym swojego stanowiska na żadne inne:) Atmosfera mila wszyscy uprzejmi i uśmiechnięci dziewczyny pracują w Kom od paru lat i są mile, służą zawsze pomocą. Co do godzin pracy to wszystko do dogadania się.

Mija

Cześć kobiety też pracują?.

Lika
@Mija

Cześć, tak

Witam ktoś jest zastępca kierownika w intercars na magazynie? Jakie macie place na umowie plus minus bo nie wiem czy tak płacą mało każdemu zastępcy.

zastępca
@Piotr

Cześć, to zależy od pracownika i pracodawcy. Ale według mnie dostaję odpowiednią wypłatę w stosunku do wykonanej pracy.

Jak atmosfera i praca w Inter Cars Lublin ?

@Piotr

Cześć, jak dla mnie to wszystko w porządku.

Jak wygląda sytuacja w Lublinie? Sa jakies przyjęcia na przedstawiciela handlowego? Jak praca i atmosfera?

@Piotr

Pracowałem tam kilka lat temu , pH wlasna działalność, własne auto duże ciśnienie na wyniki i wzrost sprzedaży , ciągła presja . Z plusów godne wynagrodzenie i na czas.

Jul12
@Piotr

Cześć, atmosfera i praca jest dość spoko. Jeżeli chodzi o zatrudnienie to oferty pracy możesz znaleźć na stronie Inter Cars w zakładce „kariera”.

Jonjon

Witam, Czy wie ktos jakie sa zmiany na magazynie w Tczewie ??? Z gory dzieki

mark2
@Jonjon

Witam, są trzy zmiany (5-13, 8-16, 10-18).

Muminek

Witam. Jest tu ktoś z magazynu w Gorzowie Wlkp i mógłby podzielić się informacjami na temat pracy na magazynie? Jak atmosfera? Nastawienie kierownictwa do pracownika? Jak z zarobkami wygląda i jakie są zmiany? Dzięki za odpowiedź

@Muminek

Witam Atmosfera i relacje miedzy pracownikami a pracodawcą spoko. Zarobki też. Pracujemy na cztery zmiany: 8-16, 10-18, 14-22, 22-6.

Artem

Witam. Jest tu ktoś z magazynu w Czosnówie i mógłby podzielić się informacjami na temat pracy na magazynie? Jak atmosfera? Nastawienie kierownictwa do pracownika? Jak z zarobkami wygląda i jakie są zmiany? Dzięki za odpowiedź

RL
@Artem

Cześć, atmosfera jest dość spokojna. Relacje między kierownikiem a pracownikiem również. A propos zarobki to są spoko, wynagrodzenie + premia wydajnościowa. Praca na dwie zmiany.

Magazynier swobodnia

Wizerunek firmy psują brygadziści i koordynatorzy

Natala
@Magazynier swobodnia

W samo sedno

@Magazynier swobodnia

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, odnosi się on do magazynu w Swobodni. Bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. W naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Polityka Compliance obejmuje również pracowników filii. Prosimy o zgłoszenie spraw na ten adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.