Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Jacek

Hej! Orientujecie się jak wygląda kwestia zarobków w Zakroczymiu i Czosnowie na stanowisku Specjalisty ds. logistyki lub zamówień? I jak ciężko jest dostać się dla osoby nie mającej znajomości wewnątrz?

Tekla

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej,tylko dlatego,bo przekazałam CV znajomemu,który podsunął pod nos kierownikowi. Wcześniej wysyłałam na kilka stanowisk i nic z tego ,mimo ogromnych kwalifikacji i umiejętności. Wniosek jest taki,że bez znajomości nie masz szans na dostanie się do firmy. Na marginesie,owy kierownik nie zna angielskiego,mimo,że jego stanowisko tego wymaga....

@IC Ruda Śląska

Nie wiedziałem ze kobieta może być (usunięte przez administratora).Arogancja wobec stałych klientów to jej atut.Chyba nie doświadczona albo minęła się z powołaniem.Mam nadzieje ze coś zrobią z tym tworem nieporozumienia.Brak wiedzy i kompetencji ;)To taka Kierowniczka jak zemnie Motorniczy.Jeśli zarząd IC to czyta to dobrze przyjmójąc taką osobę to strzelanie sobie w kolano.Nie zostawię tak tematu.Będę interweniował do skutku aż ją zwolnią.Nie popuszczę ;)IC jest dla Nas a nie na odwrót.

Redakcja

Pracując w tej firmie u przewoźnika możesz liczyć na stawki zaniżone wobec innych firm transportowych , przestarzały sprzęt ,brak poszanowania pracownika jego godzin pracy, przyjmując się do pracy robota przez miesiąc poukładana potem wykorzystują na max ,,chcesz pracować za (usunięte przez administratora) idź do ils-u do przewoźnika " takie powiedzenie jest wśród pracowników tej firmy!!!!

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

niedoceniony

Nie polecam tej firmy, oznajmiając iż ta firma nie godna polecenia do pracy ponieważ jest więcej pracy nadawane człowiekowi, gdzie powinno być więcej ludzi na stanowiskach a niestety firma MaxChrobak nie szanuje ludzi oraz ma gdzieś. co najwięcej zajmuję się rozwojem do swojej kieszeni ponadto dlatego ludzie uciekają z takich firm. Filia Jutrzenki

Akcjonariusz

Czemu pensje na pomorzu lecą w dół razem z akcjami ?

Inter cars kielce

Kierownik w inter cars Kielce to zwykły(usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi bez umowy i nie płaci wynagrodzeń, omijać i zgłaszać do pipu

Gabrysia

Piescirowy i mucha może wy za biurkiem macie dobrze jestem na tarczach na dziale,, ciężarówek"w budynku w bicepsie 55 się zrobiło od zbierania ,komu dobrze to dobrze zależy na jakim dziale

Pół Tusk

U nas nie ma takich firm jeżdżą autokary dowożą ludzi do pracy jest stołówka dla pracowników nie trzeba do wa-wy dojeżdżać i po dwie godziny w korkach stać w drodze do pracy można się zdrzemnąć

Piescirowy

Też nienarzekam robota osiem godzin za komputerem nie jak u ojca w domu przy oblawianiu buraków!!

Legła- mucha

Ja tam nienarzekam łosiem godzin i do domu

Zdzi

Andrzej Tczew w takich ( firmach) to przeważnie kierowcy capita lunich łosiem godzin i Do Doma ,nawet prysznicu niema na tym ej firmie a kierowcy na załadunki nieraz kilka lat b kilkanaście godzin na załadunek czekają lub jeżeli jest taki prysznic to tylko dla pracowników Pruszcz gdański firmy

Anita

Pracuje od 4 lat w Fili Wołomin i jestem zadowolona. Jestem na stanowisku reklamacji jest duzo pracy ale płaca nie jest zła, zawsze wszystko na czas, nadgodziny płatne , co miesiac premie zależne od sprzedazy fili.

Skuza

Nigdzie kierowców niedowoza do pracy jak pracowników ils dla takich i tych z magazynu podwykonawca to człowiek drugiej kategorii spedycje nie interesuje czy psiwoznik odprowadza ZUS za pracowników po ile godzin ludzie pracują czy mają na czas pensję lub czy wogole je mają każda z**"*aspedycja tak działa w tym kraju , firma zlecającą usługę jest czysta i nieponosi żadnych konsekwencji prawnych bo tak mają umowy podpisane!!!!!

DANTE

Codziennie w domu i babę możesz przytulić o ile po tylu godzinach w pracy będziesz miał siłę i na zawał nie zejdzie z tego świata

Yakuza

Pracując w tej firmie u podwykonawców trzeba liczyć się na szybki sen w domu jesteś codziennie a le na sen zostanie 5/6 h Max o ile jeszcze trafisz na przewoźnika który za kierowcę ZUS odprowadza

Yakuza

Starzy pracownicy z niecierpliwością czekają na otwarcie dwóch sąsiadujących magazynów

Kiero z ferreo

Pracując dla tej firmy jako podwykonawca u przewoźnika trzeba liczyć się z tym że pracujesz nielegalnie lub z opóźnieniem co miesiąc przy wypłacie do kilku dni a nawet powyżej tygodnia co do godzin pracy to praca po zaniżonych stawkach niż w innych firmach !!!!!

Czy w Intercars (Inter Cars S.A.) istnieje problem nadgodzin ? Jak firma sobie z nimi radzi - są dodatkowo płatne czy można je odebrać?

Ad 94

W Zakroczymiu nie ma nadgodzin, bo wszystko przerobisz w czasie podstawowym. Pracy jest AKURATNIE dla każdego;)

Ad 94

Ja tam nie narzekam na Inter Cars Zakroczym. (usunięte przez administratora) zmiana C, liderzy w porządku, nie robią problemów, brygadzista Kwiatek w (usunięte przez administratora) w porządku gość. Hajs też się zgadza. Pozdro dla wszystkich z wysyłki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.