Opinie o RED RUBIN w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RED RUBIN. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w RED RUBIN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RED RUBIN w Toruń

Jak w RED RUBIN wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie RED RUBIN?

Anonim Nowy wpis

Ty się nawet nie zastanawiaj nad pracą tam! Oni nie płacą wynagrodzeń, odpraw! Skandal

Przemysław Nowy wpis

Wasze poprzednie wpisy były raczej negatywne, jednak od pewnego czasu nikt tu się nie udziela. Czy to znaczy, że w RED RUBIN pracuje Wam się już dobrze? Może ktoś z obecnych pracowników chciałby naświetlić aktualną sytuację panującą w firmie? Ciekawi mnie kwestia zarobków, atmosfery w pracy i podejścia do pracownika. Napiszcie proszę jeśli posiadacie informacja na ten temat, będę wdzięczny.

TakaJa

Kobiety trzymajcie się zdala od tej firmy. Firma niby rodzinna a bardziej bym Powiedziała gównia** w zamian za to. Zero szacunku dla pracowników zwalnianie kobiety na macierzyńskim a raczej nie przedłużanie im umów. Banda psychopatycznych oszustów. Pieniądze pożal się Boże a premie takie jak nic..... Dozuja pracownikom wszystko nawet papier toaletowy zaczną już chyba wyliczać.... Totalna porażka Radzę trzymać się od nich z dala myślę że niedługo upadna tego im życzę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w RED RUBIN spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Weronika

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowiska: Sprzedawca – doradca klienta. Ogłoszenia możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Kto może napisać więcej o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda przykładowy dzień pracy Sprzedawcy?

cssc

wiesz co, no jako taki zwykły sprzedawca to właśnie tak to wygląda, nie wiem co prawa jak tam z premiami jest, to już kwestia indywidualna na pewno jest.

andrzej wąsik

ja również chciałbym zapytać właściwie o to samo co co pytała w poprzednim komentarzu dzidzia hajs, a mianowicie chciałbym wiedzieć ile bym zarobił na poczatku jakby się przyjął do pracy do RED RUBIN, i ewentualnie jakie stanowisko na samym starcie bym obsadzał.mam nadzieję że firma jest finansowo stabilna już

dzidzia hajs

najbardziej zaintrygowała mnie wypowiedź użytkownika o pseudonimie rumun jakiś czass temu, trzeba przyznać że była dość ostra i ofensywna.nie wiem czy mogę jej tak bardzo bezgranicznie ufac jako osoba pilnie poszukująca pracy obecnie. czy coś się z finansami poprawiło, mile teraz płacą pracownikom szeregowym na rękę?

natalia551

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie RED RUBIN i warto zajrzeć. Red Rubin to filozofia i system wartości, który wyznajemy. Klient jest gościem i najważniejszą osobą w nasze... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5712818?keywords=&region=

kornik

1400 na ręke i nie dajcie sie nabrać na żadne premie, tego od dawna nie mają nawet starzy pracownicy

korzeń

tragedia ,ciągłe krzyki, nie dotrzymują umów,oszukają. Najlepiej trzymać się z daleka , [usunięte przez moderatora] polityka

rumun

12 godzin dziennie na nogach, oprzeć się nie wolno, rozkazy i nakazy, a celuje w tym bodajże [usunięte przez moderatora], która tylko nerwowo podskakuje, pokrzykuje, obraża, rozkazuje i pogania... Na jej zmianie atmosfera jak w obozie koncentracyjnym. Aha, tak na marginesie - pensje i dodatki niziutkie - 1 procent od sprzedaży...

andrzej

do stycznia pracowalem w RR i bardzo sie dziwie wczesniejszym opiniom (to chyba konkurencja) , praca jest spoko , atmosfera swietna i sa duze mozliwosci awansu . Przepracowalem tam 5lat i NIGDY nie bylo problemu pensji , czy premii ...

xxx84

Mi akurat zaplacili ale po dlugiej walce... Atmosfera fatalna (CH Wilenska) ale w arkadii podobno to samo... NIE POLECAM

asia

Zgadzam sie tez tam pracowalam i zostałam przez nich osdzukana... Szkoda słow, a ich bizuteria jest tandetna...

marek

No nareszcie ktos poruszył wątek tej złodziejskiej firmy!!! Zgadzam sie - NIE WARTO!!! Nie placa a jak placa to poprostu smieszne kwoty!!!! Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martunia

Nigdy nie zatrudniajcie sie w tej firmie - to banda [usunięte przez moderatora], którzy nie płacą swoim pracownikom! Jak bedziecie mieli problem z ich zalosnie niskimi zarobkami - to poprostu wyrzuca was na zbity pysk... Omijajcie to miejsce z dale! Jakosc tez jest na cholernie niskim poziomie~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RED RUBIN - Toruń

RED RUBIN
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

RED RUBIN