Opinie o Südzucker Polska S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Südzucker Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Südzucker Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł cukrowniczy - produkcja cukru

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Südzucker Polska S.A. w Wrocław

Zosia Nowy wpis

dzień dobry. jakich zarobków można się spodziewać pracując jako Specjalista ds. Kadr i Archiwizacji? Teraz w ogłoszeniu niestety nie ma wskazanych bezpośrednio zarobków ale podkreślone jest, że co roku można liczyć na podwyżki płac. Ciekawe jakie teraz wyszły

Pracownik Nowy wpis

Zmieszczam ten wpis by przestrzec ludzi przed pracą w cukrowni Strzelin Ja byłam zatrudniona przez firmę Piast i panią Anitę z tej firmy. Nie sądziłam że w firmie wśród pracowników szerzony jest (usunięte przez administratora) na wielką skalę przez starych pracowników. Do tego stopnia że robiono zdjęcia nowym pracownikom że niby źle pracują ,wyzywano, kazano wykonywac pracę więcej a niżeli pracowali starsi stażem... Tam działa się tragedia Nawet nie chciały mnie wpuscic do pracy Zgłosiłam sprawę kierowniczce i cóż zostałam odsunięta od pracy na stałe. Kiedy zgłosiłam (usunięte przez administratora) do dyrektora cukrowni P.Mariusza M........ zostałam wręcz wyśmiana Że on gdyby się przejmował ludźmi to już by nie pracował. Poszłam na spotkanie z pismem gdzie poprosiłam o odniesienie się do sprawy przez dyrektora Piast... Dyrektor cukrowni podbił mi pismo i poinformował że musimy poczekać do 2 tygodni. Czekam już ponad 3 miesiące i cóż cisza Sprawa została zamieciona pod dywan A ja jako jedna z wielu zwolniona bo byłam niewygodnym pracownikiem.

Firma szuka teraz Elektryka do Cukrowni w Strzelinie, szukam informacji o tym miejscu. Atmosfera w tym zakładzie jest w porządku? No i na stronie jest wzmianka o premiach wypłacanych po dokonaniu rocznej oceny pracowniczej. Ile one zazwyczaj wynoszą i czy ciężko jest dostać pozytywną ocenę?

Miki Nowy wpis

Nikt Tobie tyle nie zapłaci ile Sud moze ci naobiecywac. Premie sa tak liczone zeby nikt nie zrozumial a i tak najwieksza premia przypada pracodawcy.

@Miki

Ja ten sam rejon obserwuję co przedmówca ale w formie pracy jako Automatyk. Co ciekawe u mnie w ofercie nawet nie pisali o premii, nie każdemu przypada? Dodatkowo ciekawi mnie jeśli już to jak jest wskazana na umowie skoro według Ciebie ciężko jest się jej doliczyć

Intere
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Specjalista ds administracji i logistyki ile zarabia netto i w jakich godzinach i pracuje w Strzelinie?

Leszno

Mistrz wydziału elektronicznego jaką ma stawkę obecnie? Ciekawe, czy nadal przyjmują z wyższym tylko, jak w styczniu, co było ogłoszenie i do tej pory zresztą wisi. Przecież nie zawsze studiów wymagają na takie stanowiska, aż się zdziwiłem. Pytanie, czy kasa większa niż w tych innych firmach.

pracuś

na dzień dzisiejszy praca na magazynie cukru po przyjęciu nowego mistrza zrobiła się nie do zniesienia ten człowiek na niczym się nie zna każdy dział ma swoich pracowników a ten mistrz wysyła ludzi z magazynu do prac na na inne działy bez przeszkolenia bo kolega go poprosił dezorientuje pracę na magazynie wysyła ludzi do obsługi wózków którzy nie posiadają uprawnień grafiki pracy wystawia na cały miesiąc bez dnia wolnego traktuje magazyn jak by to byłą jego własność kierownictwo i dyrekcja albo o niczym nie wiedzą albo udają ten pseudo mistrz to tylko kapować potrafi pogonić dziada

@pracuś

Człowieku idź zapisz się do specjalisty psychiatry bo piszesz takie bzdury że nie da się tego czytać. Jak nie pasuje Ci praca w magazynie cukru to albo się zwolnij lub przenieś na inny dział.

gonzo

praca na magazynie cukru jedno wielkie (usunięte przez administratora)omijajcie ten zakład wielkim łukiem wyzysk maksymalny

Tyryry

Witam Jaka panuje atmosfera w laboratorium Strzelin?

Danuta

Nie spotkałam żadnych ogłoszeń o pracę w Südzucker, przez co niewiele mogłam się dowiedzieć o tym, jakie warunki oferują. Być może tutaj ktoś będzie w stanie coś powiedzieć na ten temat. Wiecie, jaka jest umowa na start? Bardzo proszę o informację, czy UoP czy zlecenie.

Baron
@Danuta

To słabo sprawdzałaś, ofert mają kilka, w różnych miastach. Od kilkunastu miesięcy poszukują fachowców, ale jakoś kiepsko im idzie, albo słabo płacą, bo ogłoszenia pojawiają się w internecie, w gazetach i rezultatu nie ma.

Julia

Pracuję w Suedzucker już kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Firma jest rzetelna, oferuje dużo benefitów i atmosfera pracy jest spokojna i przyjazna. Generalnie większość osób pracuje tutaj po 10 czy 15 lat także to raczej zachęca mnie też do zostania tutaj na dłużej

Kamil

Dosyć dużo tutaj opinii, które wzajemnie się wykluczają. Przedstawi ktoś z pracowników obecną sytuację pracownika w Südzucker? Warto aplikować? Czy organizowane są formy integracji pracowników?

A.
@Kamil

Pracuję w Sudzucker już jakiś czas i nie mogę powiedzieć niczego złego na temat firmy. Z mojego punktu widzenia Sudzucker jest świetnym miejscem pracy, gdzie panuje bardzo miła (rodzinna wręcz) atmosfera, gdzie szanuje się pracownika i inwestuje się w jego rozwój. Warunki pracy (zarówno finansowe jak i pozafinansowe) są b. satysfakcjonujące. Firma organizuje m.in. pikniki rodzinne, imprezy firmowe, także o integrację nie trzeba się martwić :) Jest też bogaty pakiet benefitów (w tym duży budżet szkoleniowy).

fizol
@A.

Kamil rodzinną atmosferę to masz w domu przy obiedzie a nie w pracy tu trzeba (usunięte przez administratora) a nie czekać na pochwałki i głaskanie po głowie

@anonim o a jak często ?

na lab.surowcowym panuje bardzo nie miła atmosfer kierowniczka jest nie odpowiednia do tego leb.

Tycjan

Jak nastroje w firmie i na jakie zarobki można liczyć? Czy z powodu pandemii wprowadzone zostały jakieś ograniczenia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Suedzucker Polska S.A.?

Tak :)

@anonim nie za bardzo rozumiem twojego komentarza. Co się dokładnie dzieje ?

na szczescie sa takie portale,gdzie mozna sie dowiedziec prawdy o naszych pseudopracodawcach!!kupowali cukrownie przez francuska firme,bo sie bali! kupowali nasze zaklady za ceny nizsze niz wart byl zlozony cukier w magazynach! mozna by tu wiele mowic,ale nic dobrego......

Jerzy

Glosowales na solidaruchow? no to masz

Pan od historii
@Jerzy

Mam nadzieję że masz na myśli tych solidaruchów z UB, a nie tych z AK, bo to ci pierwsi wyprzedają majątek narodowy razem z komuchami.

Staszek

Jeśli ktoś uważa, że w firmie jest źle to niech ją zmieni . Tylko czy znajdzie równie dobrą?

pracuś

jak długo jeszcze suedzucker będzie wykorzystywał ludzi do pracy za pomocą pośredników pracy a nie chcą przyjąć u siebie na umowę jak przystało na normalny zakład a trwa to już kilkanaście lat .Praca 8 h dziennie na trzy zmiany bez wynagrodzenia za urlop

Kamil
@pracuś

Znalazłem dwie oferty pracy na stronie http://suedzucker.pl/pl/oferty-pracy,41,slusarz-tokarz,1450.chtm na stanowisko tokarz i recepcjonistka /sekretarka. Pracodawca zaznacza, że umowa o pracę będzie bezpośrednio zawarta z pracodawcą. Także studentom i absolwentom - osobom zaangażowanym, które szybko się uczą, są komunikatywne, potrafią rozwiązywać problemy oraz posiadają umiejętność pracy zespołowej, proponują staże i praktyki. Piszesz, że praca jest zmianowa. Czy w związku z tym pracodawca oferuje dodatek za zmianowość lub premie za osiągnięte wyniki?

tomo

no i jak u nich wygląda aktualnie oferta u nich teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Südzucker Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Südzucker Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Südzucker Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Südzucker Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Südzucker Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Südzucker Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Südzucker Polska S.A.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Südzucker Polska S.A.