Opinie o TECH-POL Sp. j. w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECH-POL Sp. j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECH-POL Sp. j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECH-POL Sp. j. w Radlin

tech pol

Nie polecam tej firmy ,pracownik to smiec o,o wyplate nie pytaj ,a gdzie kasa za nadgodziny?caly miesiac od godz.18-6 za 1300zl.wstyd!p.Szczyrba

gall

Tylko kto w dobie kryzysu sprawia sobie Mercedesa CLS Shooting Brake? Szczyrba chyba nie wie co gada.

Dalej jest kryzys Szczyrba twierdzi a kasę rozrzucają na lewo i prawo. Spóźniają się z wyplatami dowiadujemy sie o tym dopiero 10siątego że nie bd NIE POLECAM

Bo może już tam nikogo nie ma...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TECH-POL Sp. j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy OPERATOR ŁADOWARKI typu FUCHS
Radlin
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.

Cisną się różne słowa na temat tej firmy,ale szanuję tych ludzi którzy tam pracują,podziwiam !!!!!! Napiszę tylko tyle,podziwiam was że tam wytrzymujecie.Właściciele tej firmy to (usunięte przez administratora).Stawki głodowe.Firma nie do polecenia do współpracy i do pracy w pełnym tego słowa znaczeniu.

?

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko co napisano wcześniej jest prawdą z daleko od takiego kontrahenta

~~

Zgadzam się z przedmówcami, dziwny "zarząd" o ile tak to można łagodnie nazwać. Ciągłe pretensje o wszystko, zero organizacji, ciągle mowa ze nie ma pieniędzy na podwyżki, ze jest kryzys a tak na prawdę to kasa jest i to widać (drogie samochody, wypasione domy, kilkukrotne wczasy w roku, itp) a pracowników mają głęboko w [usunięte przez moderatora] Szukają operatorów "jeleni" którzy za stawkę minimalną będą pracować non stop. Wiadomo z czym się to wiąże - ciągła rotacja pracowników, dużo wybraków, niezadowolony zarząd i tworzy się pętla. NIE POLECAM

k

Nie polecam tej firmy również jako partnera zero kontaktu zalegają z płatnościami.

strefa

Nie polecam tej firmy. Pracownicy traktowani jak w jakimś [usunięte przez moderatora]... ciągle jakieś problemy do pracowników. Stawka godzinowa to 6 - 7 zł i umowe na 1/4 etatu. Nie można nawet sie napić wody tylko w czsie przerwy, wejscia do wc raz na 8 godzin. Nie polecam nikomu.

gosc

Nie polecam tej firmy nikomu, nie warto sie użerać

życzliwy

Podzielam opinie, przed każdą wypłatą awantura, pensja minimalna nie polecam

tam-tam

Nie polecam, firma jakby jakby mogła to wszystkim płaciłaby pensję minimalną.

Zostaw merytoryczną opinię o TECH-POL Sp. j. - Radlin

• Jak się pracuje w TECH-POL Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy TECH-POL Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TECH-POL Sp. j.