Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

pastuch

Święta prawda nawet śmieciarze co śmietniki opróżniają mają dużo lepsze zarobki od nas operatorów czy to linii czy pakowaczek kierownictwo chyba nie zdaje sobie sprawy jak trudno jest wyszkolić dobrego operatora

xxxxx

Do wszystkich operatorów linii czy produkcji czeba uciekać z tego zakładu jeśli się nadarzy okazja bo to jest chore żeby operator linii czy produkcji zarabiali takie grosze

były niewolnik

pracowałem w tym wariatkowie za gówniane pieniądze na rękę brałem 1100 zł coś koło tego przecież to kpina w umowie masz napisane niby jedno stanowisko pracy ale codziennie robiłem coś innego praca w soboty niedziela drugie zmiany nocki za takie grosze to chyba nawet ostatni desperat nie przyjdzie do tego burdelu ludzie w końcu zmądrzeli i dali sobie spokój z tym zakładem niech sobie tych uchodźców zatrudnią ale podejrzewam że oni też jakąś godność i za takie gówniane grosze olali by taką pracę

operator

Operatorzy w tej firmie zarabiają śmieszne pieniądze a nakład pracy coraz większy wymagają od ciebie cudów wcześniej czy póżniej to tak się musiało skończyć już nawet na lewilu jest problem z operatorami jeżeli stawki nie pójdą w górę i to konkretnie to nie wróże dobrze temu zakładowi na przyszłość

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Służalczy pracownik

Już nawet ostatni rumun z kulawą nogą nie chciał przyjść w tym sezonie na Fritar więc w ogloszeniu napisali że są nowe atrakcyjne zarobki. Więc ludzie którzy już tu pracują poszli zapytać o te super zarobki i okazało się że to tylko dla facetów i to niektórych. Co za zakład. Lidzie uciekają stąd jak tylko nadaży się okazja gdziekolwiek indziej. Operatorzy z pakowaczek zwalniają się bo sprzedawczyni w biedronce zarabia lepiej.

Gabi szukająca Pracy

No ale niezła oferta pracy,chyba jestem chętna rozkładać i układać kartony oraz przebierać frytki i owoce na taśmie selekcyjnej, tyle że ze mnie jest kawał lenia nic mi się nie chce , mogłabym leżeć na tapczanie i nic nie robić i oglądać TV jakoś wcześniej szału nie było z robotą zresztą płacili grosze to tak zbywałam , więc nie mam za bardzo pojęcia co by to była za robota ,ale wiem że raczej bym ją zlewała tak aby przepchać i potem wziąść kasę ,czy takie referencje wystarczą aby się załapać do jakiś tam kartonów i frytek ...chyba tak. Bo jak czytam inne oferty to mają kosmiczne wymagania i potem chcą aby robić wszystko a i tak płacą niewiele a tu tylko kartony i taśma do przebierania więc można się chyba będzie poobijać ? Może ktoś mi doradzi czy warto iść ?

Sanpro Job Service

Sortowacz i Pakowacz w Tarnowie Miejsce pracy: Tarnów Region: Małopolskie Sanpro JOB Service – Agencja Pracy Tymczasowej (numer w rejestrze zatrudnienia 2360), poszukuje dla swojego Klienta osób do wykonywania: Czynności pomocnicze przy sortowaniu i pakowaniu frytek Wymagania: * Książeczka sanepidowska z aktualnymi badaniami, * Gotowość do wykonywania czynności w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym (po 8 godz.), * Umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie. Oferujemy: * Terminowe wynagrodzenie; * Umowę zlecenia; * Pakiety ubezpieczeń indywidualnych i grupowych; * Stałą opiekę Koordynatora. * Miejsce zlecenia: Tarnów Czynności: * Pakowanie wyrobów zapakowanych w opakowania jednostkowe w kartony, * Rozkładanie, układanie kartonów, pakownie wyrobów w opakowaniach jednostkowych do kartonów, * Przebieranie frytek i owoców na taśmie selekcyjnej do jakości wymaganej specyfikacją. * Zasyp półfabrykatów na taśmę selekcyjną lub podajnik wibracyjny przy pomocy wywrotnicy. Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca.tarnow@impel.pl. W temacie maila proszę wpisać ,,SORTOWACZ’. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"

OLA

Pilnie szukam pracy jako pracownik fizyczny czy wie ktoś może czy na fritar są teraz jakieś przyjęcia?Pozdrawiam

xxx

Próbuj ale gdzieś indziej bo na tym zakładzie tylko czas stracisz dostaniesz umowę śmieciową a na wypłate żałosne pieniądze a gdy cię nie będą potrzebować to dostaniesz kopa w tyłek i brama

impelowiec

Z fritaru nawet szczury uciekają w końcu ludzie zmądrzeli i uciekają z tego tak zwanego zakładu który powinien się nazywać zakład produkcji odpadów tam tylko do pracy przychodzą lumpy meliniarze anonimowi alkoholicy przychodzą na kilka dni do pracy po to żeby mieli na alkohol bo normalny człowiek za takie marne grosze na ten zakład nie przyjdzie

Kelner

Na Fritarze umowy śmieciówki, najniższe stawki bez względu na ukończone szkoły i wyuczone zawody a to daje zero motywacji do pracy i wogóle żeby przychodzić do pracy i przez to albo ktoś szybko się zwalnia albo chodzi jak chce do pracy.Jest nadzieja zrobić szkołę wieczorową w kierunku gastronomicznym specjlaność kelner i można załapać się gdzieś indziej np. w luksusowej restaracji i zarabiać dobrą kasę, brać napiwki , spijać drinki po klientach za darmo jednym słowem sam miód no a potem też z takim doświadczeniem można się rozwinąć i zostać w przyszłości kimś ważnym,czy nawet bardzo ważnym.

obserwaor

Podłość ludzka nie ma granic....

xx

Na fritarze to tylko w biurowcu dobrze zarabiają a na produkcji to masakra chory zakład takie ochłapy płacą ale ludzie powoli mają w (usunięte przez administratora) ten zakład za takie ochłapy nikt się nie będzie przykładał do pracy

niewolnik

jeśli ktoś się chcę poczuć jak niewolnik to do fritaru kasę tu taką płacą jak prawdziwemu niewolnikowi głodowe stawki umowy śmieciowe murzyni w afryce lepiej zarabiają ten zakład to przykład niewolniczej pracy

pająk

Fritar to jeden z zakładów typu kołchoz i łagry zarobki takie że sobie mogę po wypłacie w biedronce zrobić zakupy i koniec kasy w europie jest taki kraj jak polska a w tym kraju miasto tarnów a w tym mieście ostatni kołchoz europy niewolników FRITAR

Czerwony Kapturek

No tak coś mówią kobitki o mizernej kasie ale robię tymczasowo przy tej truskawce zjeść jej można tylko nie za dużo bo potem goni do kibla a nie bardzo jak jest iść do WC bo nie ma kto zmienić tak jakby ludzie nie sikali i nie srali chyba z tymi fartuszkami powinni dodawać pampersy tak jakby co.

obama

franka xxx ty się chyba naćpałaś czegoś chyba skoro mówisz że może być duża forsa na fritarze a to swoje cv do tyłka sobie wsać dostaniesz umowe śmieciową na miesiąc 1000 zł jak dobrze pójdzie będziesz tyrała jak wół system 3 zmianowy włącznie z sobotą i niedzielą za takie ochłapy to ja mogę na fritarze kloca uwalić w kiblu płacą nam takie ochłapy fritar to jedno wielkie gnojowisko chęci do pracy w tym gnoju jest zerowa jaka płaca taka praca

bolo

Słyszałem od kolegi że tutaj jest podobno bagno ten zakład to bagno podobno płacą tu takie pieniądze że lepiej puszki zbierać po śmietnikach i lepiej się na tym wyjdzie powyższe opinie są same negatywne to chyba faktycznie ten zakład to bagno

Szczochmen

powyższy wzór cv sie zgadza co niektórzy na fritarze takie referencje mają to tak jak by jakiegoś psa bezdomnego przygarnąć fritar przygarnia kierowników matołów imbecyli pajaców którzy nami żądzą jeden kierownik kumaty coś tam próbuje ogarnąć a drugi to człowiek demolka i chaos

Szczochmen

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar