Fritar

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fritar

zenek

zatrudniac nie będzie po co...

bolo

Niech pozwalniają ludzi a zatrudnią więcej lizusów z iglotexu to są właśnie polskie realia pozwalniać doświaczonych pracowników a przyjmować matołów nierobów albo więcej kadry kierowniczej którzy przeważnie nie mają zielonego pojęcia o pracy

zenek

Z tego co wiem pracownicze odstrzały rozpoczną sie w grudniu tak by na styczen było posprzatane nadgodziny to już historia kiedys wypłaty były konkretne dzis to juz wspomnienie.. redukcje we wszytskich działach ,kierowniy juz maja pewne wskazówki..

Shao Kahn z Mortal Kombat

Ten wychodek,szambo,klozet,odbyt zwany "fritarem" to schronisko dla przydupasów Iglotexu czyli kierowików i lizusów tej całej chołoty z Iglotexu. Oni mają posrane bo jak Iglotex zdechnie to oni też, reszta szarej masy odnajdzie się na rynku pracy ale te matoły dupowłazy Iglotexu będą zdychać. Shao Kahn z Mortal Kombat ma w du...ie to bydło lizusów Iglotexu.

Firma Fritar poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Sub-Zero

Niestety ale żyjemy w czasach gdzie fizyczny pracownik zarabia grosze a prezesi kierownicy czy inni postawieni wyżej lizusy zarabiają grubą kasę przykładem jest ten wychodek obóz kołchoźniczy gdzie nawet szczury uciekają ja bym ten zakład przerobił na kurzą fermę zatrudniłbym kilku murzynów z afryki wziąłbym też kilu tych uchodźców z łódek płaciłbym im jajkami a po roku miałbym najlepszą kurzą fermę w Polsce a nie robić przy jakiś pojeban... frytkach

Shao Kahn z Mortal Kombat

No tak większość pracowników z tego wychodka,szamka,klozetu zwanego oficjalnie " fritarem " miałaby w dupi.....to czy by ich zwolniki czy nie bo w tym calym Tarnowie i tak nie ma szału płacowego więc wszędzie płacą niewiele, czyli głów...o. Gorzej z tymi postawionymi wysoko " pracownikami umysowymi " oni to mają nasra...e w gaciach bo oderwą ich od koryta i co biedaczki zrobią jak nic innego nie umią robić jak wchodzić w (usunięte przez administratora) innym i podpierda....ć innych.... czeka ich bezrobocie. Shao Kahn z Mortal Kombat mówi wam żebyś cię poszli się (usunięte przez administratora)

Freddy Krueger

w sumie gdyby były zwolnienia pracowników to połowa z nich by się tym za bardzo nie przejęła bo za takie ochłapy co nam płacą już gorszej pracy chyba już w tarnowie nie ma płacą nam ochłapy a sami czepią kase a my robimy jak te robole polaczek zawsze będzie dymany jedyny ratunek to emigracja i nie dać się dymać polskim złodziejom

zenek

produkcja wkkrótce i tak stanie.. będa remonty przestoje urlopy bezpłatne itd.. przeciez sami to widzicie.. zakład pustoszeje..nie ma produkcji a z frytek i lewila nie ma mowy o przetrwaniu.... najniżasza krajowa to będzie wkrótce smmmmmakowity kąsek uwierzcie mi na słowo...

zenek

Harry produkcja i tak stanie bo to przecież nieodległa przyszłośc zwróc uwage na coraz większe pustki redukcje znikanie ludzi.. sanpro kiedys szukało ludzi a dzis czuję,ze sanpro we fritarze nie będzie potrzebne skoro dla stałych pracowników nie ma pracy... co za tym idzie na pieniądze w tej firmie nie ma co liczyc....

Żabcia co ma wyupiaste oczy

Audyty z Biedronki i Sanepidu to zemsta Stalina za upadek komunizmu w Polsce po 1989 r. i wprowadzenie gospodarki rynkowej czyli kapitalizmu nasłana przez konkurencje Iglotexu a rynek Biedronki to nie lada gratka i niezła kasa więc wygryźli cały ten Iglotex i ktoś inny będzie jak to mówią "szesał" kasiorę a tym całym przydupasom z Iglotexu zostanie wspomnienie o ile nie trafią na listę redukcji pracowników i zostaną zwolnieni. Widocznie same układy rodzinne nie wystarczą bo brak wiedzy i doświadczenia nie pokryją powiązania rodzinne w zarządzie Iglotexu. Pozdrowienia od Żabci (no wiecie tej co ma wyupiaste oczy i wydziera gębę na wszystkich).

zenek

w przewodniku turystycznym powinien byc umieszczony fritar jak obiekt -relikt z przeszłości koniecznie do zwiedzenia celem obserwacji upadku zakłądu przemysłowego o komunistycznym sposobie zarządzania Dzieki audytom Biedronki oraz sanepidu produkcja warzyw przechodzi do histori frytki będa szły częściowo a więc coraz dłuższe przestoje redukcje oraz powolny upadek to najblizsza przyszlośc..

Rambo III

Wybujałą wyobraźnię to chyba miał ten co Ci powiedział że jest całkiem nieźle z zarobkami.Może miał "polot" tego dnia, albo jeszcze go trzymało po poprzednim dniu.

Ździch

Endrju przestań już bo bełkoczesz bez ładu i składu.

Szofer rozklekotanego wózka

Szofer rozklekotanego wózka do Truskawkowej sr@oczki no te wózki to już mega klekoty, psują się, zacinają aż strach wsiadać na niego i jechać bo albo stanie albo hamulce się znów popsują ale to problem szofera klekota bo władza , zarząd igloteksu takie " drobnostki " pomija, oni wymyślają strategie walki z konkurencją, tak żeby sprzedać więcej niż inni i przy okazji się nachapać bo potem za co pojadą na urlop do Afryki albo w inną egzotyczną część Świata. A Szofer nie ma wolnego , urlop to mamona, fatamorgana wie że go ma ale nie osiąga. Jedynie te styropianowe głowy co zamiast mózgu mają styropian to mają urlopy i mogą pojechać kiedy im się chce, a co do tych kamer to niech wynajmą fritar dla Telewizji i zrobią tu reality show , wpuszczą uchodzców z Syrii i innych odmienców, wymyślą dla nich jakieś zadania np. demontaż urządzeń na złom na czas np. demontaż rozklekotanego wózka szofera..., rozbijanie betonu małym młotkiem i takie tam inne dziwne dyscypliny i to transmitują na cały Świat.. a za prawa do transmisji zgarnie kasę zarząd igloteksu i cała reszta pomniejszych przydupasów styropianowych. Biznes się będzie kręcił. Może jak się reality show uda to nawet jakaś japońska stacja wykupi prawa do transmisji i pokażą fritar Azjatom.

Truskawkowa sr@czka

Narzekacie na rozklekotane wózki. Może i są rozklekotane, faktycznie łapią czasem styki, może i w Niemczech są wystawiane w muzeach jako zabytek, ale nie zapominajcie że są ważniejsze rzeczy od nowych wózków w które trzeba co chwilę inwestować. Mówię tu o kamerach w które patrzą nasi dobrzy chlebodawcy. Mamy przecież największe zagęszczenie kamer na metr kwadratowy chyba na całym świecie. Myślę że nawet system monitoringu w Białym Domu może się schować. Jeszcze tylko na posadzce chyba tylko nie ma kamer. Szkoda tylko że są skierowane na ludzi żeby patrzeć czy zapieprzają zgodnie z normą,a nie w newralgicznych miejscach bo jak coś się stanie i coś jest uszkodzone to kamery akurat tego nigdy nie widziały. Także jak wózek złapie Ci styk i wypieprzysz w ścianę jak to już nie raz bywało to pomyśl czy nie warto by było w tym miejscu zamontować kamerę niż kupować nowe wózki bo przecież to ma większy chyba sens. A tak na marginesie jednym z moich ulubionych tekstów jest: " róbcie, róbcie bo kierownik patrzy w kamerę"

sprawiedliwy

Raz mi wózek złapał styki na zakręcie dobrze że nikogo wtedy nie było na zakręcie bo mogło się to tragicznie skończyć wózki na tym zakładzie to szroty te wózki mają przeglądy wtedy gdy się z nich dymi lub się palą ta firma to kpina tak właśnie wygląda praca w większości polskich zakładach ale debile z Iglotexu w (usunięte przez administratora) mają nasze bezpieczeństwo i zarobki ważne żeby im się dobrze żyło banda pedał.. ale ludzie już powoli mają w (usunięte przez administratora) ten zakład i bardzo dobrze niech te nieroby z iglotexu sami zapieprzają na produkcji

Szofer rozklekotanego wóżka

Szofer rozklekotanego wózka do Truskawkowej sr@oczki,ale jak te pajace z iglotexu mogłyby przechodzić wszystkie szczeble kariery kończąc na zarządzie, przecież to są pajace jak by im przyszło wsiąść na rozklekotany wózek i jechać to by wyrżneli w ściane i tyle by było...oni nie mają żadnych umiejętności praktycznych, jedynie te styropianowe głowy mają napakowane teorią i gapiąc się w monitory komputerów snują plany na przyszłość, jest tak ludzie na dole, mrówki którzy robią na cały zarząd , firmę i na końcu na siebie , to oni ciągną tego gruchota potem jest wielka czarna du......a czyli nic i na górze elita co w głowach zamiast szarych komórek mają styropian , tak żeby ich ogrzewał. Tacy ludzie którzy od razu " wskoczyli" na takie stanowiska bez obycia i umiejętnosci praktycznych zwiazanych z tym co robią w firmie są beznadziejni ... Zresztą jak ktoś ogląda TVN i program" Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler, która kazała niejednemu właścicielowi restauracji ,zdrąć garnitur i robić w kuchni ...to cała Polska widziała jak taki właściciel nie umiał praktycznie nic zrobić,żadnej potrawy ale twardo był włascicielem i oceniał pracę kucharzy i kucharek i reszty personelu... Pani Gesssler pokazała,że choć właściel to debil. Im większy debil tym wyżej stoi w hierarhii.A te wózki to się nadają na złom a nie do jazdy , klekoty popsute z niesprawnymi hamulcami, ale co tam jak się jeszcze nei rozpadły to mogą być.

Truskawkowa sr@czka

To jeden z tych zakładów gdzie w sumie chyba nikt się za bardzo nie dziwi kiedy co chwilę ktoś się zwalnia i idzie do innej pracy. Po prostu nie ma tu perspektyw na jakiś w miarę normalny zarobek. Tak zahaczyć się i zaraz spadać gdzieś indziej.Wyjątkiem są ludzie którzy robią tu juz po 20, 30 lat. Bo tym już ciężko będzie znaleźć pracę. Albo takie kobiety jak mąż dobrze zarobi to może sobie tu bez stresu pracować bo nie chce siedzieć w domu.Tu jest dosyć duży przemiał ludzi i nie mówię tylko o pracownikach sezonowych. Powinno być tak jak w jednej z amerykańskich sieci sklepów. Żeby być w zarządzie trzeba przejść wszystkie szczeble kariery zaczynając od magazyniera i wykladania towaru itd. Wtedy może Ci pajace z Iglotexu zobaczyliby jak to jest zapieprzać za takie marne pieniądze w takich warunkach.

x

Biorą w ciemno nawet murzyna z kulawą nogą przyjmą jeśli ci odpowiada praca za gówniane pieniądze chodzenie do pracy w soboty niedziele drugie zmiany nocki weekend wolny wypadnie ci raz w miesiącu praca w zimnie hałasie codzienni będziesz robiła co innego na fritarze nie ma czegoś takiego jak jedno stanowisko pracy

Gabi szukająca Pracy

No powiedźcie dziewczyny czy warto tam iść do tej roboty co dali ogłoszenie na Sortowacza i Pakowacza w Tarnowie na fritarze ? Bo chyba z tego co piszą szału nie ma z kasą a trzeba robić....no a ja leniwa jestem i nic mi się nie chce no poza chodzeniem po sklepach i kupowaniem ciuszków a kasa na te ciuszki jest potrzebna, więc czy jest sens "paprać" się tą robotą ? No i co wymagają przy rekrutacji, czy tak w ciemno biorą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fritar - Tarnów

• Jak się pracuje w Fritar?

Zobacz opinie na temat firmy Fritar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fritar