Hartmann Tresore

Opinie o Hartmann Tresore

Gość 2010-02-01 12:39:32
Aplikując na stanowisko Junior Key Account Managera dowiaduję się, że to szyty grubymi nićmi telemarketing (przy czym sam musisz sobie znaleść adresy firm do których będziesz dzwonił, czyli codziennie pracę dodatkowo przynosisz do domu). Pozatym z rozmowy rekrutacyjnej wywnioskowałem, że na tym stanowisku liczy się tylko założenie sprzedaży ( usunięte przez administratora ) Dziękuję, postoję.
anonim 2011-06-13 21:43:45
Witam, a ja uważam że nie macie racji, pisząc bajki bez uzasadnienia. Uważam, że jest to pracodawca godny polecenia! Jasne nie płaci za siedzenie na Youtube tylko za wyniki - wymaga i stawia jasno sprecyzowane cele. Wynagrodzenie podstawowe jest interesujące, jest prowizja i premie kwartalne. Jeżeli ktoś idąc do pracy wie po co przychodzi to uważam że będzie zadowolony. Najlepszym przykładem są ludzie którzy tam pracują często od lat.
indyk 2016-04-19 11:17:39
wydaje mi się, że firma ma bardzo dobre podejście do klienta, ale nie wiem jak to wygląda od strony zatrudnienia @mirgos. Wydawać by się mogło, patrząc na ich stronę, że zarobki nie są niskie i że można liczyć na rozwój
Zostaw swoją opinię o Hartmann Tresore - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hartmann Tresore