Opinie o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vica Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vica Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vica Sp. z o.o. w Pępowo

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za wszystkie dotychczas opublikowane komentarze.

Serdecznie zapraszamy do merytorycznej dyskusji na naszym głównym profilu:

Haha Nowy wpis

W związku z ROZWOJEM sieci poszukujemy kierownika.

Lola99 Nowy wpis

Mała w takim razie nie słyszałaś co działo sie na innych placówkach kilka lat wstecz, gdy doszło do zwolnień pracowników z dnia na dzien. W obecnej sytuacji nie chodzi o pracownika lecz o zysk. A to ze dostalas płyny antybakteryjne i rękawiczki to jest jakis wielki wyczyn tylko wymóg!

Duza Nowy wpis

Obowiązek ten nałożony jest przez sanepid to pracodawca rozliczany jest powziętych środków bezpieczeństwa. To nie jest „dobra wola” pracodawcy lecz obowiązek.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vica Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mała

Najprościej jest krytykować!Czytam te opinie i oczom nie wierzę!!Wasz pracodawca robi wszystko abyście tą pracę miały. Stosuje się do wszystkich zasad które wprowadza rząd a wy jak zwykle niezadowolone. Właśnie dzięki takim firmom mamy co jeść i czym wytrzeć 4 litery!!!zachowaj środki ostrożności i przestań pisać (usunięte przez administratora)

G.g

Ok

Joanna
@G.g

@G.g. to się rozpisałeś na temat Vici. Ok, ale dlaczego? Nie wiesz może, czy potrzebne są nowe sprzedawczynie na Bojanowskiego? Szukam pracy, doświadczenie w handlu itp.

GG
@G.g

Co tu dużo pisać ten koronawirus jest przyjemniejszy niz kierownictwo regionalne szukaj pracy gdzie indziej rosman biedronka lepsze warunki

Gosc

„Zminimalizuj ryzyko zarażenia sie koronowirusem przyjdź do drogerii vica i kup mydełko. Zapraszamy na zakupy do drogerii Vica.” Bardzo duży minus dla właścicieli. Zdrowie pracowników jak i klientow powinno byc priorytetem! Warto brać przykład z innych sa sprawy ważne i ważniejsze.

Artur

@kingu20 skąd wiesz ? Pracujesz tam? A powiedz są jakieś tam szkolenia ?

@kingu20
@Artur

No skoro odpisałam to chyba wiem z autopsji. A szkolenia o czym Ty w ogóle bredzisz? Może się zatrudnij to będziesz wiedział co i jak.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Vica Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kingu20

Nie istnieje.

Agaga

rozwijasz sie plastycznie podczas wycinania i klejenia kolorowych karteczek na witrynie sklepowej ????

Wiola

Czy ktoś ma Adres mailowy do Prezesa Dariusza Tomczaka

Drogerie Vica
@Wiola

Dzień dobry , wszelkie zapytania prosimy kierować na adres vica@vica.pl . Pozdrawiamy :)

Wiktoria

Byłam pracownikiem tej firmy jeszcze całkiem niedawno polecam tą firmę.

Wiktoria

Nie jestem żadną córką kierowniczki. Pracowałam w innym mieście, więc nie wiesz nawet kim jestem.

Fifi

Od wielu lat nic na plus w tej firmie się nie zmieniło I już się nie zmieni bo to prywatna firma i wiadomo że właściciel wszystko zgarnia do własnej kieszeni a nie da pracownikom więc zamiast się zalic pogodzcie się z tą sytuacją

Edward
@Fifi

To, że jest to prywatna firma, nie musi przesądzać o tym, że nie mogą zajść żadne pozytywne zmiany. Dlaczego uważasz, że "właściciel wszystko zgarnia do własnej kieszeni"? Pracowałeś w Vica Sp. z o.o. i miałeś styczność z jedną z takich sytuacji? Pamiętaj też proszę, że takie zarzuty muszą być prawdziwe.

Pomocna

Tak, w Pępowie zgadzam się że dziewczyny nie mają wiedzy. Jedna patrzy na drugą jakby się z choinki urwały klient ma większą wiedzę !!!

Lilla
@Pomocna

To co muszą wiedzieć to wiedzą to sprzedawczxnie a nie specjalistki od wszystkiego!!!

Ada

typowo wiejska sieć - wystrój nawet ten aktualny jest 20 lat za europa - prowizorka

Klient

Obsluga na poziomie srednim. Nie do konca mają wiedze o produktach , ale pracownice mile i sympatyczne. Atmosfera na plus .

Dlaczego w Pępowie nie mogę nic kupić? Nie ma,nie ma taka odpowiedź personelu!!!

Klient

W tej drogeri w pepowie rotacja pracownicza jest przerazajaca. Srednio co dwa tyg nowe osoby .

@Klient

He he no tak jeżeli księżniczki wymagają cudów i super kasy za lenistwo to co sie dziwicie że rotacja jest ha ha bez przesady .

Klient

Dziwne jest to, ze w większości waszych sklepów jest taka rotacja. Niestety.

I tu się zgadzam.Wszyscy się dziwią dlaczego taka rotacja? no cóż jeżeli cały dzień się zbija bąki i nie reaguje na polecenia to jest rotacja proste! Księżniczki obrażone i zniesmaczone jak się o coś poprosi żeby zrobiły.Niech sobie poszukają pracy godnej ich wymaganiom o ile taka jest he he .

Agata

Rotacja, rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja pracownicza ! To słowa, które najlepiej charakteryzują tą firmę.

Ona

Ta drogeria to tragedia kierownictwo zajmuje się pilotami podbija karty i wyszukuje ludzi na fb patrzy kto co robi zawodowo maskara zresztą kogo innego by wzięli za te pieniądze kierownictwo powinno się wziasc za legnice i Chojnów i Lubiń znają wszystkich klientów patrzą kto jak jest ubrany dramat dramat

@Ona

Ale dlaczego nie powiadomisz o tym Pani Regionalnej i Szefa ? zrób to anonimowo. Zrobią z tym coś albo i nie ale zawsze zasiejesz ziarenko niepewności że coś w danej Vice dzieje się złego .

Trancelova na

Na firmę nie można narzekać dają umowa o pracę, zniżki na prokukty, premia zależna od wyników. Ale wszystko zależy z kim się pracuje. Niestety trafiłam na kiepska ekipie, a zwłaszcza na panią kierownik, która nie powinna być na tym stanowisku. Grafiki wyłącznie pod siebie, wykorzystywanie, przesiadywanie na zapleczu zajmowanie się plotkami, facebookiem itd. godziny pracy też kiepskie, bo nie masz czasu na załatwienie ważnych spraw,Cały czas te same zmiany ,a to jest naprawdę męczące :(

Anka
@Trancelova na

dla mnie najgorsza jest mała pani w lokach. Strasznie niemiła ,wredna dla klienta.Wszystkie stoją na środku sklepu i rozmawiają o głupotach !!! klient im przeszkadza

@Trancelova na

I tu przyznaję Ci rację na Firmę nie można narzekać .Ja zaczynając pracę w tej Firmie miałam ciężko bo byłam nowa ale teraz po 5 latach mam świetną ekipę , zgraną i godną zaufania . Jeżeli komuś się nie podoba to Dino , Biedronka czy Mila czeka wszystko w temacie .

Vica Sp. z o.o.