Amago

Opinie o Amago

ZYWIEC

Dokładnie ! Masz całkowicie racje. Ale mimo, że on faktycznie tylko się nadaje do wymiany oleju w koparce, nie życz kolegom z serwisu żeby powrcił do tego działu... Nie zasługują na taki "zaszczyt". Zastanawia mnie tylko, kiedy szef otworzy oczy... Oby nie było za późno :(

GALL

ZGADZAM SIĘ W 100 % Z POPRZEDNIKIEM. FIRMA ZATRUDNIA HANDLOWCA ŻEBY DLA NIEJ ZARABIAŁ I DLA SIEBIE TEŻ, BO Z CZEGO MAJĄ CI NA KONIEC MIESIĄCA WYPŁACIĆ PENSJE JAK SIĘ NIC NIE SPRZEDAJE - ZAŁÓŻ SOBIE SWOJA FIRMĘ TO ZOBACZYSZ JAK TO JEST. A JAK W AMAGO SPRZEDAJESZ TO ZA TYM IDZIE WSZYSTKO I ŚWIETNE ZAROBKI, PEŁNE UZNANIE I AWANS.

tak sobie myślę...

człowieku pomyśl logicznie - jeśli ktoś sprzedaje to chyba w interesie dr jest "trzymanie" go ponieważ wtedy może przed prezesem pochwalić się zespołem, który osiąga sukcesy. Jeśli ktoś nie ma wyników jego praca jest analizowana i jeśli widać, że pracownik się stara (odbywa spotkania, dzwoni itd.) a nie ma efektów, to można powiedzieć, że na rynku nie ma zapotrzebowania w danym okresie czasu. Myślę, że w przypadku zwalnianych handlowcow jest odwrotnie, popyt jest a na obijających się handlowcach traci firma a zyskuje konkurencja. (usunięte przez administratora)

anonim - 2011-09-30 18:37:33 Aktualizacja statystyki: Dzisiaj kolejny kolega został zwolniony. Staż pracy: 4 miesiące. Liczba \ Aktualizacja statystyk. Kolejna dwójka handlowców już nie pracuje czyli liczba (usunięte przez administratora) zwiększa się do 35 !!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
widoczny

koval - 2011-11-13 09:07:12 Drogi pracowniku, ja też śledzę ten wątek od prawie jego początku. I co zauważam......... handlowcy się w Amago zmieniają a problemów nie ubywa. Czytam sobie od czasu do czasu wpisy na tym forum żeby niezapomnieć gdyby przyszła mi ochota ponarzekać, że mam zadużo pracy obecnie:) ... handlowcy się zmieniają a problemów nie ubywa - no właśnie czy to nie jest zastanawiające ? Może problem wacle nie lezy po stronie handlowców tylko gdzie indziej (czytaj wyżej).

koval

YES - 2011-11-09 12:27:33 Pierdołami się tutaj zajmujecie. fajnie się wam musi tam pracować skoro macie czas na takie rzeczy. Idźcie do innego pracodawcy to zobaczycie czy będziecie sobie pozwalać na coś takiego a i ta waszym odejściu na pewno zyska. DO WIDZENIA LESERZY Tak tak idźcie do innego pracodawcy, będziecie mieć św spokój i normalnego dyrektora.

YES

kartonowy

A ja bym sie nie przejmował i dalej temat drążył, dowiesz się jeszcze kilku ciekawych a w właściwie nie ciekawych faktów z życia dr i firmy. I pamiętaj jesteś od razu (usunięte przez administratora)

tak

Dokładnie - plotki to nie tutaj - leser jeden - nie ma co robić w godzinach pracy - ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹ - ja nie będę na ciebie robił (usunięte przez administratora)

NIC

Wejdź sobie na POMPONIK - a nie tutaj, a najlepiej to odejdź z tej firmy jak masz zajmować się głupotami.

podaj tylko inicjały tych leserów dieselu ,ok !!!

dziurkacz biurowy

Apropo rotacji w tej firmie to zauważcie że większość zwolnień pracowników odbywa się przy okazji podpisywania przez niego umowy. (usunięte przez administratora)

Chłodnica :)

Doskonałe z tym złomem i z tą asystentką. Wszyscy wiedza o co chodzi :) Ale nawet jeżeli … zwolni cała firmę, zawsze smród będzie za nim szedł !

lbn

skąd ty masz takie wiadomości ! ? ty też zostałeś zwolniony ? ...................możesz odpowiezieć ?

bardzo odradzam !

Kurde mi tak samo zrobił... Namęczyłem się żeby zdobyć i przekonać klienta. Jak już wszystko było dograne, w dniu podpisania umowy, przed spotkaniem z klientem, zwolnił mnie i sam podpisał umowę. Potem dowiedziałem się od innych handlowców, że chwalił się własną sprzedażą... Nie wspominając że do wszystkich wysłał maila, mówiąc jaki to ze mnie był [usunięte przez moderatora]. A od kolegi z konkurencji, który odwiedził tego klienta, dowiedziałem się że [usunięte przez moderatora] mówił że sam zrezygnowałem z pracy ! Tylko to powiem na temat godności direktora ... i sprawiedliwości w tej firmie.

dramat...

Moim zdaniem on dostaje nagrodę od rotacji pracowników … na pewno nie od sprzedaży ;-) A tak a propos: czy [usunięte przez moderatora] choć jedną maszynę sprzedał sam z siebie? (nie mówię tutaj o sprzedaży typu przechwycenie handlowcowi dogranego tematu i udawanie przed PZ, że to jego własna zasługa).

Aktualizacja statystyki: Dzisiaj kolejny kolega został zwolniony. Staż pracy: 4 miesiące. Liczba [usunięte przez moderatora] zwiększa się do 33. [usunięte przez moderatora] ... nie próżnuje w swoich statystykach :)

Handlowiec obecny

Oj maestro, wykorzystujecie to forum dla swojej walki u klienta, nie jeden klient mi o tym mówił, jak to opowiadacie klientom jaka nasza firma jest zła i mówicie aby wchodzili sobie na to forum -ale to jest właśnie walka w waszym stylu. Nie potraficie walczyć u klienta tylko anonimowo na forum żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago