Opinie o Pisarski Meble w Wielbark

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pisarski Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pisarski Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pisarski Meble w Wielbark

wyrolowana Nowy wpis

Pan Pisarski bije rekordy czasu montażu mebli, potrafi robić to na raty przez wiele miesięcy i nic se z tego nie robić. Jest niesłowny i długo jeszcze można byłoby pisać , jakim niefajnym wykonawcą jest p.Janusz, ale szkoda czasu. Bardzo nie polecam tego pana, choć muszę przyznać, że potrafi sprawiać bardzo dobre wrażenie na początku, ale UWAGA- to pozory, które mają ukryć ogromną niekompetencję. I najważniejsze jakość wykonania nie jest, jak na meble na wymiar, dobra, o wykończeniu nawet nie wspomnę.

Ewelina

Jestem zainteresowana wykonaniem mebli na wymiar, natomiast znalazłam tutaj sprzeczne informacje. Część osób jest zadowolona z współpracy, druga natomiast mówi o niesłowności szefa i olewaniu klientów. Opinie natomiast są dość stare - czy ktoś ostatnio realizował zamówienie w tym miejscu? Jeżeli tak, to czy może się wypowiedzieć czy transakcja przebiegła pomyślnie i czy był zadowolony z realizacji zamówienia?

@Ewelina

Nie polecam. Bierze pieniądze i trudno później z nim o wykonanie zamówienia. Człowiek nie słowny. Wykonanie też nie za bardzo. Nie polecam.

Dorota
@Klient

Piszesz, że bierze pieniądze, ale czy całą kwotę za zamówienie, czy jest szansa na wpłacenie tylko zaliczki? Próbowałeś negocjować przed wpłatą, aby z góry dać tylko część zapłaty?

Klient Nowy wpis
@Dorota

Bierze całą kwotę a później się nie odzywa, trzeba dzwonić i się upominac. Mówi że to na materiały. Nie polecam

Anna Nowy wpis
@Klient

Ale koniec końców jak klient będzie prosił to wykona to zlecenie czy jak?

Klient Nowy wpis
@Anna

To chce się pani prosić żeby wykonał zlecenie? Przecież to jest w jego obowiązku jak wziął pieniądze. Przywozi szafki z dziurami blat nie taki jaki zamawiałem. Normalnie masakra. A poza tym jak się do niego dzwoni żeby skończył co zaczął to się miga. Szczerze ten facet to jest jakaś masakra. Nie polecam. Z dala od takich

1977

Myślę że pierwszy raz trafiłam na osobę tak niekompetentną,meble które zamówiłam niezgodne z projektem,szef niesłowny najlepiej wziąć pieniążki i klienta olać. Nie polecam!!!!!!!!!!!

janusz
@1977

jeszcze nikogo nie oszukalem 2015 to dla mnie walka o zdrowie po krwiaku mozgu i przykro ze ktos takie bzdury pisze po zlosci zapominajac ze mozna z problemem przyjechac do firmy i zlozyc reklamacje!!!!!!

Tedi
@janusz

Ty krętaczu Takiego szachraja to ja nie spotkałem Przeniosłeś się na większe miasta bo tu wszyscy ciebie poznali

Paulina

@klient a ty coś wiesz może o warunkach zatrudnienia tam?

@Paulina

A kogo interesuje zatrudnienie u niego.

@Klient

Podejrzewam, że jednak znajdą się osoby, które by chciały podjąć się pracy w Pisarski Meble a co za tym idzie fajnie by było poczytać o warunkach zatrudnienia w firmie. Posiadasz takie informacje? Podpisujesz się jako klient więc obstawiam, że nie. Może ktoś inny się wypowie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pisarski Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Karol

Czy po czasie można ubiegać się o podwyżkę ?

Klient

Nie polecam tej firmy. Brak profesjonalizmu najlepiej wziąść pieniądze i zapomnieć o kliencie. Zamiast 3 tyg meble były robione przez 3 miesiące. Trzeba było się upominać telefonicznie chociaż już było wszystko zapłacone a szef zmywal z tygodnia na tydzień. Normalnie masakra.

@Klient

@Klient, to przykre. Mnie interesuje, czy Pisarski szuka teraz stolarzy/monterów. Podoba mi się, że ta firma pomaga druhom z OSP w Wielbarku. Może mają teraz nabór? Kto wie?

@Agata

Przykre to jest to co Ty piszesz. Jak szukasz pracy to się zwróć do niego a nie na forum gdzie ludzie wystawiają opinie na temat pracy i mebli.

Krzysztof
@Klient

Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Masakra!!

Agata

Od ponad czterech lat nikt już nie pisze na forum Pisarski Meble. Chętnie bym poczytała opinie klientów. Co myślicie o cenach mebli, są okej?

miron

Jeżlei ktoś wie czy poszukują slusarza lub stolarza to prosze dajcie znać. Posiadam doswiadczenie w branży meblarskiej, w polsce i w niemczech, mam doswiadczenie kilkuletnie takze jestem fachowcem

terezja

Czy oni biorą wogóle pod uwagę pracę zdalną z zewnątrz ??dysponuję kilkuletni doświadczeniem w porjektowaniu wnętrz meblarskich, posiadam prywatnie PRO 100 a do zbierania wymiarów wektorowo używam autoCada, Interesowałby mnie ryczałt za wykonaną pracę, najlepiej zdalną, w ostateczności w siedzibie w Wielbarku

Krystyna

Polecam bardzo ;) jestem bardzo zadowolona z mebli ktore zamówiłam u pana Pisarskiego .Meble sa wykonane starannie i solidnie ps.Super ekipa montażowa :)

KAmil

POlecam !!!!!

Sandraaaaa

Jestesmy bardzo zadowolenia , solidne meble WIELKI POZYTYW polecam !!

Stolarz

Jesteśmy ze swoich mebli zadowoleni, polecam tą firmę inny osobom. Wykończenie solidne.

Bożena

Solidne estetyczne wykonanie. Zamówienia wykonywane szybko zgodnie z ustalonym terminem. Meble dobrze sprawdzają się w użytkowaniu. Bardzo dobry kontakt z firmą

dorota

witam zamowilam u pana Pisarskiego szafe przesuwna i jestem bardzo zadowolona z terminu i jakosci wykonania znam ta firme juz 10lat i wiekszosc moich znajomych korzystala z uslug tej firmy bez zastrzezen POLECAM

Kaśka

Ładne meble ! solidnie wykonane .pełne zadowolenie !!!

Popieram pierwszy komentarz. Dodać mogę,że gdy weźmie zaliczkę zapomina o kliencie i wykonaniu pracy. nie polecam z korzystania z jego usług! totalny brak profesjonalizmu.

kropka

Jest bardzo niesłowny, brak wykończenia, materiał słaby

Stolarz
@kropka

Materiał to se sam wybierałem, hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Pisarski Meble - Wielbark

Pisarski Meble