Opinie o FLEX TEAM w Holandia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FLEX TEAM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FLEX TEAM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEX TEAM w Holandia

Seba

Witam pracowałem w tej firmie 2 miesiące przy mięsie zero problemów z wyplatami za tydzień 320euro najmniej najwięcej 520 polecam z całego serca wrócę na pewno ale już tylko z kobietą

@Seba

Przyjezdzaj z kobieta bedzie dobrze ????

Stary wyga
@Seba

(usunięte przez administratora) Pracuje w Holandii od 2004 roku. Przez złodzieji i oszustów z Flex Team pracowałem w 2008 roku, chyba ok. 3 mies.

kasia

Witam,zaczelam prace przez Flex i mam problem z zalogowaniem sie do E-uur. Czy ktos tez mial taki problem? jak podpisac kontrakt

Kuba

Witam potrzebuję numer kontaktowy do pani Asi

Proszę
@Kuba

+31 6 15186619

Kaz
@Kuba

+31 6 15186619

Sebastian

Jeszcze takich (usunięte przez administratora) nie spotykalem nie wierzcie ludzie w to co czytacie pomoc polskich kordynatorów to taka sciema pracowalismy pod flexem konto otwierali 2 miesiace zameldowanie 2 miesiace (usunięte przez administratora)warte slowa polar nosili mi 2 tygodnie i tak go nie doniesli wyplaty kradna gnoje czlowiek (usunięte przez administratora) jak wół a te (usunięte przez administratora) kradna kase aby (usunięte przez administratora)im to co najbardzej kochają!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FLEX TEAM? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
On

Jeśli chodzi o wynagrodzenia itp to polecam ale jeśli ktoś się rozchoruje kombinują by ci dać urlop nie chorobowe do tego nie zgłaszają do uwv trzeba wojnę toczyć z nimi

Inny pracownik

50e tygodniowo za mieszkanie? To jest bajka, nie wierz w to!!! Niby tak obiecują ale tak naprawdę odciągną Ci nawet 636e za 4tyg! Skąd taka kwota??? Bo faktycznie jest dużo nadgodzin, a za nadgodziny płacą podstawową kwotę 10e/godz i żadnych dodatków nie dostaniesz i właśnie kasa za nadgodziny na Loonstrooku (solarisie) pójdzie na mieszkanie. Czyli dostaniesz: ilość godzin x 10e minus 200e za mieszkanie minus ubezpieczenie. A oprócz tego w stawce jaką obiecują jest wypłacane wakacyjne, więc masz 10e na godz z wakacyjnym. Czy urlopu nie płacą? I tak i nie. Urlop wypłacają ale to nazywają "wakacyjne" i wypłacają wtedy kiedy powinni wypłacać wakacyjne. Tak to wygląda u kamieniarzy w Tilburgu. I nie ma lekkiej pracy. Wpis od "Pracownik" wygląda na wpis któreś Pani z biura Flex Team Nederland B.V.

@Inny pracownik

Sama prawda

Mijagi
@Inny pracownik

Tu się nie zmieniło nic do teraz ,tak jak kolega pisze. Zapiernicz straszny , a Ty dla flexa jesteś tylko robolem i masz zapie.... a jak coś Ci się stanie to wypier..... Wiem bo pracowałem w Tilburgu u Liona.

SmiesznaFirma

Firma flex team jest po prostu śmieszna. Wszystko trzeba załatwiać samemu, o wszystko trzeba się prośić Pieniądze nie są wypłacane na czas. Jeśli pracodawca docelowy nie wyślę godzin dla agencji agencja nie wyślę pieniędzy tobie. Jeśli masz wybór szukaj innej firmy.

Davvski

Idę do pracy na pakowanie gotowego mięsa np. Steki czy pracował ktoś i jakie wyplaty sa

GRZEGORZ

Firma flexTeam jest najgorszą firmę w holandi ze względu na to ze gdy miałem wypadek w domu to firma wyrzuciła mnie bez żadnego powodu i w dodatku nie są płacone składki wypadkowe .

Cayenne

(usunięte przez administratora) mający nas za nic. A ten Bob hamski, opryskliwy (usunięte przez administratora) I te paniusie w strojach rodem z domu publicznego. Nie dajcie się nabrać na wpisy tj SEBA. Te paniusie je generują bo powoli nikt tam nie chce pracować.

zawiedziony

nie zarobisz nie odłożysz. większa część tego co płaci zakład idzie do kieszeni Boba. nawet jak uzbierasz kilka euro wiecej na salarisie to znajda sposób zeby ci to zabrać. dlaczego ludzie są zostawieni sami sobie z tym złodziejstwem, a dlatego że panstwowa inspekcja reaguje tylko jezeli warunki pracy czyli bhp są łamane i wtedy kiedy nie dostajesz minimalnej stawki. w innych przypadkach musisz sam iść do prawnika. dobrym rozwiazaniem sa związki zawodowe. wystarczy podczas rozmowy wspomniec ze sie jest członkiem i jezeli chca grac nieuczciwe nie zatrudnia Cię. polecam również nagrywać rozmowy telefoniczne z nimi. maja kilka otwartych spraw sądowych. mam nadzieje ze tym osobom uda się odzyskać ich pieniądze. jeszcze raz NIE ZAROBISZ a jedynie wegetujesz na firmówce to mozna i w polsce we wlasnym domu. STANOWCZO ODRADZAM , chyba ze jestes desperatem.

Hardkor
@zawiedziony

Bez przesady z ta wegetacja no chyba ze jesz na mieście palisz i pijesz to braknie Polacy wiecznie nżekaja Masskra s nikt nic dobrego nie napisze bo wszyscy co tu przyjechali maja w (usunięte przez administratora) negatywne opinie ????????

Izabela Mroz

Mam 40 lat i dostałam za cały tydz 240 euro była NIBY pomyłka ze stawka wiekowa ....nie wyrównali Solaris tez nie mam , ale jest coś takiego jak SZW i oni to juz załatwia, nie dawajcie się rabac

@Izabela Mroz

Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś rozwiązać tę sytuację. A powiedz coś więcej o pracy w FLEX. W jakim systemie pracujecie?

Vaco
@Aneta

Interweniowały służby kaskę oddali..

@Vaco

@Vaco Świetnie więc, że udało Ci się odzyskać pieniądze. Nie wiesz, czy FLEX TEAM nie szuka teraz nikogo do pracy? Będę wdzięczna za info.

Czarek

@starszy pan a jaka umowę na start ? Umowa czy zlecenie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FLEX TEAM? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Starszy Pan

Nie ma , możesz być pijakiem abyś miał dwie ręce. Umowę dostaniesz po tygodniu jak się sprawdzisz. Salarisy nie czytelne, nigdy nie wiesz ile zarobiłeś.

vaco

tak to prawda fleaxteam jest niewyplacalny,chorowalem 3 tygodnie i sie zwolnilem,po 5 tygodniach juz,niedostalem pieniedzy,podobno BOB (usunięte przez administratora)bierze pieniadze z UVW... przeczytalem podpowiedz jednego z pracownikow w tym tygodniu niewyplaca zglaszam ich do balastingu,gdzie sie da.o solarisach mozna zapomniec,za nadgodziny nie wyplacaja ,telefony milcza ,mozna dzwonic,wysylac smsy.OSTRZEGAM I ODRADZAM ta firma to banda zlodzieji,nie marnujcie czasu......

@vaco

Czy sprawa związana z niepłaceniem za nadgodziny pracownikom Solaris zdarza się często? Kto prócz Vaco ma tego typu, podobne doświadczenia z tą firmą? Pytam, bo może to przypadkowa sytuacja.

Mis

Do piątku czekam na chorobowe jeśli nie dostanę składam papiery do Inspektor SWZ.mam już dość tych zlodzieji

Mirek

Do instytucji pracy zgłosić tą firme niech sie za nią wezmą na poważnie złodzieji nie mało tak jak oszustów

Grzegorz

@Mike, dziękuję za Twoją odpowiedź. Możesz powiedzieć co dokładnie masz na myśli mówiąc "umowa to faza A". Napisałeś również, że brak dodatku za nadgodziny, czy nadgodziny są odbierane jako czas wolny? Zakwaterowanie jest płatne, a jak wygląda dojazd do pracy i czy są jeszcze inne stałe koszty, na które trzeba się przygotować?

oszukany
@Grzegorz

dojazd jest tylko powrót czasami kilka godzin od zakonczenia pracy. jedna zwala wine na druga. one niby bardzo sie starają ale tak naprawde maja to gdzies. jestes tylko maszynka do zarabiania kasy. jak sie zepsujesz na chwilę to wy......aj . pieniadze żadne. nie ma z czego odłożyć bo nie ma godzin. brak kompetencji w każdym ale to każdym aspekcie. zdecydowanie ODRADZAM.

kiker

Witam, czy pracuje ktoś przez tą agencje w Holandii jako rzeznik-wykrawacz ? Prosiłbym o opinie .

Chiro
@kiker

Na początku ok ale potem po jest gorzej. Nie chcą się rozliczyć z należnej kasy po zakończeniu stosunku pracy. Nie polecam tej agencji.

Chiro
@kiker

Pracując przez W agencję Flexteam Nedetland nie będziesz widział solarisu, częste pomyłki w wypłatach więc pilnuj i pisz sobie ilość godzin, Uważaj na koniec bo oszukują na wakacyjnym i urlopowym.

pudzian
@Chiro

jakie urlopowe ja tam robilem 3 lata i nie ma zadnego urlopowego oszukuja z kazdej strony

ogarnij się
@pudzian

Trzeba być trochę ograniczonym żeby tak się dać (usunięte przez administratora) przez 3 lata...

mops

oszusci nie polecam

Adrian1991

Pytanie moje brzmi , da się zarobić i jak wyglądają warunki zakwaterowania , wie może ktoś ?

Jabo
@Adrian1991

Ciekawe kto to wie jak tam jest????podobno lipa

Jabo

Nie wiem sam

mops
@Adrian1991

tragedia nie polecam nikomu ciezko wyszarpac zarobione euro

Zostaw merytoryczną opinię o FLEX TEAM - Holandia

• Jak się pracuje w FLEX TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy FLEX TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLEX TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FLEX TEAM