Colian sp. z o.o.

Opinie o Colian sp. z o.o.

qulson

Pracował ktoś jako pracownik produkcji, pakowacz jako osoba zatrudniona przez agencje pracy Full Job i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Jestem rozczarowany tymi negatywnymi opiniami, jestem też ciekaw kto takie bzdury wypisuje, jakiego działu to dotyczy, czy produkcji, sprzedaży, czy innego? Odpowiedź mam na to wszystko tylko jedną, dlaczego w tej firmie ludzie tak długo pracują ?

Lilith

Długo? Z tego,co zdążyłam zaobserwować ludzie stamtąd uciekają.

2 miesiące w Colianie

Desperacja starych bab, które boją się poszukać czegoś innego...

Dawid

@pracownik dlaczego nie jest kolorowo?

mixx

Pracował ktoś z was na lini produkcyjnej i może się podzielić jakie są zarobki i atmosfera.

@mixx

Atmosfera spoko. Zarobki hmmm wiecej niz najnizsza krajowa ale niejest kolorowo

Czesław

Do zarobków są przewidziane dodatki w postaci premii lub benefitów? Napisz jak wygląda proces rekrutacji do firmy.

Macie premie? Jak to wygląda?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Colian sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Hanna

Jak się pracuje wiedząc, że nie do końca jest to ta sama firma?

Adamo 30

Witam, pracowałem w tej firmie miesiąc czasu, traktują człowieka jak śmiecia,zapierdol po pachy. Mistrzynie i brygadzistki nie patrzą na to że ktoś czegoś nie umie albo że jest starszy i nie wyrabia. Jedyne co usłyszysz "nie pasuje to od przyszłego tygodnia możesz nie przychodzić ". Czekoladki które spadają na podłoge idą do ponownego przetopienia i trafiają później znowu na produkcje. Nie polecam tej firmy,zarobki też są bardzo małe,najniższa krajowa przy tak napiętej atmosferze są zdecydowanie za niskie. Jeśli ktoś się wybiera to proponuje się zastanowić czy warto tracić nerwy za tak niskie wynagrodzenie :)

Ijuż
@Adamo 30

Jeśli pracując tam tak właśnie robiłeś, że cukierki z podłogi dawałeś do ponownego przerobu to nic dziwnego, że Twój epizod z firmą trwał tylko miesiąc. Okazałeś się niewyuczalny jeśli chodzi o obowiązujące procedury a takie osoby przy produkcji bywają niebezpieczne jeśli ktoś troszczy się o dobrą jakość i bezpieczeństwo klienta.

Izabela
@Ijuż

Nie wiem, na ile Twoja ocena jest trafna, ale może należałoby omówić już inne kwestie. Nie ukrywam, że bardzo interesują mnie warunki pracy w "Solidarności". Powiesz mi, czy już od samego początku można tam liczyć na umowę o pracę, czy jednak obowiązuje okres próbny?

hryska

Omijać firmę z daleka. Praca bezpośrednio przy produkcji bardzo ciężka za marne grosze. Często przez 8 godzin przerzuca się kilka ton. Do domu pracownik wraca wykończony. Atmosfera prawie skandaliczna. Krzyki przełożonych (brygadzistki) praktycznie o wszystko. Mo-bing. Zarówno do starszych pracowników, ale też do tymczasowych pracowników z agencji. Mistrzowie olewający swoje obowiązki. Niema się komu poskarżyć. Wynagradzanie (talony, dodatki, PFRON i inne) po znajomości bez jasno określonych zasad. Podwyżek mało, jak są to jakieś grosze. Spotkanie z Prezesem niemożliwe bo będzie rozmawiał tylko ze Związkami. A związki nie maja nic do powiedzenie nie dbają absolutnie o dobro pracowników. Dostali lepsze pensje i siedzą cicho. Nie polecam, omijać z daleka.

Iga

Ze starej firmy nic nie zostało ,nowy pracownik musi zasuwać za siebie ,emerytki tam siedzące przy stołach ,jeśli nie dostanie taka opinie ,że zostanie zwolniony ,jeśli nie dopasujesz się i nie podlizuje szkole wylatujesz ,starzy pracownicy nie starają się widząc nowych ,potem co złe zapakowane idzie na konto nowo przyjętych ,bo starzy rzekomo są dokladni.firma dla desperatów

Asia
@Iga

Ile można zarobić?

Róża12
@Asia

Mało

Izabela
@Róża12

Zapewne większość osób, które się tu wypowiada przyzna mi rację co do tego, że jest to bardzo lakoniczna odpowiedź. A szkoda, bowiem mnie w równym stopniu interesowałaby kwestia zarobków w Firmie Cukierniczej "Solidarność". Może w związku z tym zechciałabyś jednak rozwinąć swoją poprzednią wypowiedź? Powiedz, czy tamtejsze wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy jednak można liczyć na jakieś dodatki, premie uznaniowe?

yooreck ogooreck

jakie dobre cukjerki o wałensy twórcy solidarnosci. mnjam njam

Dobre opinie słyszałem o firmie dlatego chciałbym aplikować. Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę i tak ogólnie o pracy?

@Andrzej

Człowiek człowiekowi wilkiem w tej robocie , kiedy robisz co karzą dobrze ,zbuntujesz się ,bo robisz za dużo i ciężko ,do widzenia .

Praca w dużym pośpiechu ,jeśli nie dopasujesz się do grupek rządzących i tak babki wygryza z pracy ,oczekują ,że nowy pracownik szczególnie młody będzie robił cztery rzeczy naraz w szybkim tempie .

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Wiki

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Bartek

Zawsze takie zmiany wprowadzają dużo nerwowości. Myślę, że to kwestia czasu i będzie spoko.

Aksa
@Bartek

Czy możecie napisać czy na produkcji jest duży hałas?

Waldi

Myślę, że to niezadowolenie to wynik przyzwyczajenia do poprzedniego porządku.

wxz
@Waldi

ponawiam pytanie o hałas?czy jest duży na produkcji?

Julita

@mariola, Twój wpis świadczy o zmianach jakie zaszły w Firma Cukiernicza "Solidarność". Rozumiem, że mają one wpływ na osoby zatrudnione. Możesz w takim razie opisać jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia i pracy u tego pracodawcy? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób poszukujących aktualnych informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej.

Maria
@Julita

Mam pytanie : czy na produkcji jest duży hałas??Czy możecie napisać?

bakuś

jak sam napisałeś @wito, Solidarność została przejęte przez zachodnią firmę. Co za tym idzie, zamiast najlepszych na świecie Polskich przepisów i zasad produkcji, rozpoczęto wdrażanie pomysłów z zachodu... co jak i w wielu innych sprawach powiązanych z naszym krajem - póki co nie wychodzi to nikomu na dobre

Ziut
@bakuś

A od kiedy to Grupa Kapitałowa Colian, która przejęła lubelską Solidarność, jest "zachodnią firmą"? GK Colian jest własnością Jana Kolańskiego z Kalisza, a w jej skład wchodzą tak znane firmy cukiernicze jak Jutrzenka, Goplana, Hellena, Kaliszanka, Ziołopex oraz Solidarność.

mariola
@Ziut

i co robią poza ściemnianiem i baletami oszczędzają na wszystkim a przede wszystkim na jakości nic tak juz nie bedzie smakować jak za starej solidarności gdzie prezes dbał o wszystko nawet o pensje ludzi choć mówiło sie ze wredny ale o jakosc dbał i pracy i słodyczy

paweł

no dokładnie, to jest firma z baraaaardzo dużymi tradycjami, nawet nie wiecie chyba ile oni dokładnie czasu już działają na rynku.. moim zdaniem jest tak, że macie jednak dodatkowe premie czy jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o wzrost i jakiś rozwój wewnątrz tego miejsca, zakładu pracy cukierni konkretnie?

olo
@paweł

działali teraz od kont przejął ją colian nic nie jest takie same śliwka to juz porazka

Juz nie pracownik.

Firma to (usunięte przez administratora). Dobre czasy minęły. Pracuja tu tylko Ci ktorzy wchodzą w (usunięte przez administratora) lub nie potrafią znaleźć pracy.

aksa
@Juz nie pracownik.

Ile można zarobić??

Julita

Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o. a po przemianie Colian oferuje studentom bądź absolwentom letni program praktyk. Pracodawca najlepszym praktykantom oferuje płatny staż. Czy to oznacza, że praktyki nie są płatne? Jeżeli ktoś z Was brał udział w takim programie, to dobrze by było gdyby zdecydował się w tym miejscu podzielić się swoją opinią na jego temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Colian sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Colian sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian sp. z o.o.?

Colian sp. z o.o.