P.P.H. AKSAM

Opinie o P.P.H. AKSAM

azis

co tam w aksamie słychac?

AAA

Co się stało z aksamem? Czy króla paluszków nie stać na to aby jego oddani pracownicy mogli godnie żyć. Bo za 800 nie można.

SJ

witam dawno mnie tu nie było i nic się nie zmieniło.... [usunięte przez moderatora] ma kadre wiadomo jaką ale juz z tym ok....ale pamiętajcie swoje zarabia za czyjeś [usunięte przez moderatora] otworzył podobno się supermarketów w których będą paluszki lajkonika bo tak dzubiński umowę podpisał heheh....a i hotel ze spa buduje .....widocznie interes sie kręci brawo..... ale pamiętać należy jedno ,że dobry wynik zrobiony w miesiącu Tobie da niewiele a jemu - [usunięte przez moderatora] rośnie kapitał ...taka prawda lepiej być na swoim.pozdr

JUSZA

Spółka panów [usunięte przez moderatora] rozwali [usunięte przez moderatora] firme ale najpierw pozbeda sie tych co przeszkadzają w nachapaniu sie a jak już skroja goscia to sobie pojdą,jeden do komisu z komorkami na PKP a drugi do cukierkow. Widzę te ryje 2-3 razy w tygodniu i rzygam na kilometr. Jeden z gęba chomika a drugi to blada trupia twarz w pogniecionej wiecznie koszuli.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.P.H. AKSAM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
?

tak...tak - 2013-09-11 13:33:16 hakunamatata - 2013-09-04 16:57:55 [usunięte przez moderatora] na kółkach i brak szacunku do pracownika . to przykre, że tak się dzieje.... szkoda tylko ludzi tam pracujących. do dziś uśmiecham się na myśl o tym przedsiębiorstwie...... Zakład Pracy Chronionej.....jak tam mają się główni "negocjatorzy" senior brand pracuje ?

tak...tak

hakunamatata

[usunięte przez moderatora] na kółkach i brak szacunku do pracownika .

masajka

Dlatego "redukcja etatów" powinna zacząć się od kadry zarządzającej bo ryba psuje się od głowy. pozdrawiam

były

witam jak pracowałem w tej firmie to paluszki beskidzkie były robione z najlepszej mąki - chawlono się tym wręcz , żę maka na paluszki jest kupowana z tego samego młyna co lajkonika ....a jak odchodziłem to maką była już oczywiście coraz to zakupowana gorszej jakości w pierwszej kolejności informowali mnie klienci którzy zauwazyli zmieniający się smak , aspekt ceny oczywiście w góre , druha podwyżka znów marketingowa mniejsze opakowanie ta sama cena , a jakość równia pochyła ciągle wdól. Klika słow o kadrze managerskiej ---- brak kadry , słaba kadra jak reprezentacja Polski bardzo nisko w rankingu. Pozdrawim

AAAKsam

Prawie jak obóz auschwitz birkenau tylko już nie mordują, jak chcesz przyjść pracować za frajer to firma z miłą chęcią cię zatrudni ;) po klapie z reklamą szukają oszczędności gdzie się da może w biurze zrobicie jakieś zmiany ? Może tam trzeba zmniejszyć liczbę niepotrzebnych pracowników ? a no tak po co zaczynać od siebie najlepiej od tych co pracują żeby nic się nie wydało;) ŻAŁOSNE [usunięte przez moderatora]

bolo

Od pewnego czasu główne zadanie kadry zarządzającej to obcięcie i obniżenie zarobków pracującym tam kobietom, często w 40 stopniowym upale w soboty i niedziele, na każdy telefon. Ha najlepiej żeby pracowały za darmo.Jak to zrobić? kto wymyśli temu ogrooomna premia! Gratulacje dla dyrektorów, kierowników, zastępców i całej reszty nadzorców otrzymującej co miesiąc pensje ogromne za swoje poronione pomysły. Bo najważniejsze jak zarobić i się nie narobić. A [usunięte przez moderatora] baby niech robią i się cieszą, że wogóle mają pracę - dewiza AKSAM

masajka

Nic dodać nic ujać. Mogę tylko dodać , że Aksam już jest na dnie dzieki panu [usunięte przez moderatora], który stworzył typowy (usunięte przez administratora) rujnując tym samym dobre imię Aksamu i Pana [usunięte przez moderatora]. A marketing powinien w końcu wziąść się do roboty i zamiast szczuć sobą przedstawicieli to powinni ich motywować, na tym polega współpraca, musisz cos dać od siebie by coś w zamian otrzymać

pracowita

ja tam na szefa nie narzekam może tylko zastanawia mnie dlaczego jest tak naiwny i ufny i daje sie wykorzystywać nie dostrzegając naprawdę uczciwych ludzi widze że na forum głównie wypowiedzi PH marketingu naszego [usunięte przez moderatora] ja pracuję na produkcji ładnych 12 lat i było super jak marketingiem zajmowali się kompetentni ludzie a teraz to jest tak jak można wyczytać na forum ;wulgarnie nieuczciwie i egoistycznie a to prowadzi tylko do upadku i nie ma się co łudzić lepiej nie będzie aż żal że po tylu latach tak się dzieje Jeszcze tylko dodam coś o panie dyrektorze Gzylu jego ostatnia wycieczka z rodzinką po halach produkcyjnych w niedzielne popołudnie to naprawdę wyrafinwane [usunięte przez moderatora] wobec pracowników którym za niedzielną pracę cofną jakiekolwiek dodatki ŻENADA!!! pewnie sie nasz pan [usunięte przez moderatora] poczuł już jak prawowity właściciel skoro pan [usunięte przez moderatora] w tym czasie przebywał na [usunięte przez moderatora] Ja osobiście patrzę z pogardą na tego [usunięte przez moderatora] nie ma szacunku dla ludzi więc napewno pociągnie zakład na dno takie moje zdanie w skrócie

ciekawski

to dlaczego sie na to godzcie. przeciez chyba sa w tym kraju rozna instytucje takie jak PiP.

wer

tak. ale za to też dwa razy wraca się do domu.

AAAAAAA

Czy to prawda że w aksamie idzie się dwa razy w jednym dni do pracy?????????!

masajka

Przykro patrzeć jak świetny i porządny kiedyś zakład pracy zamienił się w chciwego i wykorzystującego szakala, który kosztem swoich pracowników produkcyjnych chwali się nowymi inwestycjami.Kiedyś Aksam to miał prestiż renome super pracodawcy,teraz to już został tylko Aksam prywaciarz [usunięte przez moderatora] swoich pracowników. Zeby zamknac ludziom usta zwolnił kilkanascie osób na pokaz, by wzbudzic strach i respekt,reszcie pracownikom obciął etaty o połowe,zabrał 100% za przepracowany weekend tłumacząc sie kryzysem.Najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie którzy działali na szkode zakładu lub maja jakies przewinienia nadal tam pracują, a zwolnił tych którzy tak naprawdę na to nie zasłużyli.Pracowali bez zarzutu, byli na każde zawołanie, dlatego nie warto się angazować bo i tak tego nigdy nikt nie doceni, trzeba wszystko olewać i kryć się po kątach przez 8 godz, to pracę w Aksamie masz pewną.

kokosek

jednym słowem lipa, lepiej składać CV gdzie indziej,

ruski

Robiac swoje to w tej firmie mozna sobie krzywde zrobic, najlepiej tylko improwizowac i chowac sie po katach, nieroby to dam dalej udaja ze pracuja,bo ludzie ktorzy wykazywali sie inicjatywa juz dawno zostali zwolnieni.

sasza

dziubek - 2013-03-11 17:21:35 znam te towarzystwo opisuje juz: [usunięte przez moderatora] - nic nie robi , mysli ze do emerytury dociagnie wtej firmie ( 2 już myslało czyli [usunięte przez moderatora] ) [usunięte przez moderatora]- nic nie robi - ale robi dobre wrazenie , [usunięte przez moderatora]- jeszcze wiecej udaje , że robi i nic nie robi , nastepnie pan [usunięte przez moderatora] czytaj przyszedł z lorenza- słaby nic nie załtwi - na koniec wisienka na torcie [usunięte przez moderatora] - masakra hazardzista - jak rozmaiał zemna na spotkaniu handlowym to chciał pozyczyć 500 zł na gazetke, bo musi zapłacic w hurtowni hehehe, dobre co ??? wiem ze dobre nieroby!!!!gdybys nie byl nierobem też tam dalej bys pracowal.a tak siedzisz w domu i wypisujesz urojone bzdury bo co ci wlasciwie zostało.odwagi starczyło tylko na wychlapanie nazwisk.sam sie ujawnij [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. AKSAM - Toruń

P.P.H. AKSAM