Aksam

Osiek

Opinie o Aksam

Zainteresowany 2011-02-19 09:07:01
Ta firma i ludzie na stanowiskach kierowniczych to pomyłka, wczoraj byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy. Z niejakim Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży Panem [usunięte przez moderatora] , ale najwyraźniej ów Pan niezbyt profesjonalnie podchodzi do swojej funkcji i co za tym idzie do ludzi z którymi się umawia. Ponad godzinne spóźnienie na rozmowę to chyba lekkka przesada. Jeśli w taki sposób ten Pan traktuje swoich klientów obecnych i przyszłych, oraz ludzi z którymi dane mu jest współpracować. No to tylko życzyć sukcesów.
anonim 2011-09-20 19:31:21
A to dobre :-) wielcy menadzerowie. Zenada.
ryba 2015-06-30 13:32:24
wielcy dyrektorzy robią przewały - gift przeznaczony dla klienta londuje w chacie dyrektorka. Przoduje gostek z południa...
łowca debili 2015-07-01 19:33:18
a gdzie reszta komentarzy?
Michał 2015-07-07 14:07:30
kto pracował to wie jakimi zerami są "dyrektorzy". Pełen bagażniki octavi z gratisami, które zamiast dla klienta wożą do domku
adam 2016-04-22 09:33:13
dyrektorzy makroregionów to rzeczywiście 0 , pózniej po wyrzuceniu z aksamu pracują jako ph w małych firemkach ,bo nikt nie traktuje ich byłe stanowiska poważnie!!
karol 2016-04-22 09:34:42
jak możesz pamiętać beskidzkie ptysie z dzieciństwa ,skoro są one w sprzedaży rok!!!
ona 2016-07-17 18:04:26
Jak pracuje się na produkcji? Praca stojąca czy siedząca? Czy ciężka praca? Jak złożyć podanie do pracy na produkcję? Wiem że praca też jest przez weekendy ale płatne czy dni do wybrania?
Zostaw swoją opinię o Aksam - Osiek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aksam