Opinie o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOSSCHE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOSSCHE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

Takaprawda

Popieram Rolnika Koronowo. Ja też jestem zadowolony z produktów i obsługi Dossche. Wcześniej był u mnie przedstawiciel tylko podpisać umowę, potem już się nie pokazywał. Na każdy mój sygnał zjawia się serwis z Dossche i jeśli tylko jest problem, natychmiast go rozwiązujemy. Szacun dla firmy Dossche.

RolnikKoronowo

Cargillek, ciesz się, że Dossche zasili szeregi Cargilla.Takiego serwisu terenowego i profesjonalnego doradztwa nie ma żadna firma paszowa w Polsce.Najbardziej zgrana i wysoko wyszkolona kadra, o czym świadczy coroczny wzrost sprzedaży w poszczególnych segmentach. W moim gospodarstwie jest i bydło mleczne i trzoda w cyklu zamkniętym. Do bydła i trzody stosuje żywienie z Dossche już 5 lat. Żaden wcześniej przedstawiciel z okolic Bydgoszczy nie potrafił zrobić porządku z żywieniem.Kiedy chcę jest u mnie chłopaczyna z Dossche i problemu nie mam. Pozdrowienia dla Dossche - niech Was szanują i doceniają na co dzień bo pozazdrościć tak wysokiej wiedzy i doświadczenia!!!

gość

Cargill zaprowadzi tam porządek

cargilek

kupiliśmy was

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DOSSCHE SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Monter - praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
nick

czy ktoś wie dlaczego rolnicy z okolic Makowa nie kupują paszy dossche?

przyjaciel

kradzieże ,wyzysk pracowników,donosicielstwo to charakteryzuje pracę w tej firmie układy polegają na donoszeniu na współpracowników,ciągłe pomówienia i kłamstwa firma bardzo brudna i zaniedbana ,dookoła smród brud i robactwo,totalne niedbalstwo firma bardzo oszczędza zwłaszcza na pracownikach , sprzątaniu oraz jakości nie polecam

nick

Firma mocno stawia na konfidentów ,tacy mają tam najlepiej są motywowani przez dyrekcję finansowo,pozostali traktowani jak niewolnicy w dodatku są zastraszani.

sylwia

Firma nie radzi sobie z podstawowymi sprawami takimi jak sprzątanie. Czy tam obowiązują jakieś procedury?Czy firmą zarządza sprzątaczka? Niestety chyba to tak wygląda,że firmą zarządza sprzątaczka, bo jakość paszy jest bardzo słaba.

ciekawy

ojciec tak napisałeś ,że nie wiadomo o co ci chodziło ,daj wyjaśnienie co chciałeś przekazać ,wyglądasz na takiego ,który bardzo dużo wie .

Jola

Może Szczuki potrzebują odświeżenia posadzek... Ula to BRUDAS

ANDRZEJ DEREKTOR

Wszystko jest ok poza tym że sprzątaczka po ogarnięciu całej firmy mopem wrzuca go do prania wraz z ciuchami pracowników za przyzwoleniem kierowniczki jej przełożonej M... gdzie tak robią chyba w izbie Uli dyrektorki?? Gdzie są środki czystości?? raczej nie w dossche. pozdro dla całych Szczuk itp

łun

Maciora se nowe mazde kupiła tera będą suchy chleb 2 lata jedli ale ważne żeby w oczy kuła innych tych bidniejszych :)

kamuś-sebuś

Największa wylęgarnia konfidentów na Makowie. Pozdrawiam

On

Igorigo o co konkretnie pytasz?

igorigo

A jak wygląda praca technologa w siedzibie w Kaliszu? Dziękuje za odpowiedź

monte christo

Firma nastawiona na wyzysk pracowników na maxa.Dno

jaaa

jak tam nie pic ,na trzezwo nie da sie tam robic.....

...

(usunięte przez administratora) tobie już podziękujemy za opinię (usunięte przez administratora)..

volbro

Ogólnie warunki pracy w porządku zarobki jak na Maków też niczego sobie Jedyne co mi przeszkadza to to, że pracownicy popijają po kątach . uważam że w takiej firmie sytuacje te nie powinny mieć miejsca

...

Ludzie pracujący w Dossche nie są za to ok to konfidenci i fałszywe psy. Ze specjalną dedykacją (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DOSSCHE SP. Z O.O. - Maków Mazowiecki

DOSSCHE SP. Z O.O.