Nicromet

Opinie o Nicromet

piecia

(usunięte przez administratora)że to firma ok a to wielki obuz jak brzezinka,czyli uciekać z tomtąd jak najszybciej.pozdrawiam.

aldi.,

Już dawno taki zakład nie powinien istnieć na rynku pracy. Ale kiedyś to nastanie i ciekawe gdzie Ci wszyscy kierownicy znajdą robote bo u ludzi mają kreske wielką. (usunięte przez administratora)

wm

a to dobre co tu piszesz ... nikt jakos sie nie skarży na te warunki podobo tam jest fajnie i wlasciciel tez okey czlowiek. uczciwy szlachetny i ogolnie blyskotliwy starszy pan co ty piszesz? dlaczego krzywdzisz tego pana?

szybki..

Nie mam słów co ten właściciel wyrabia zwolnił kierowce który, pracował bardzo długo i na prawde był bardzo dobry. Ten właściciel nie ma żadnego szacunku do pracownika.W takim razie firma jest bardzo nie fer i każdy tu żle skończy. Myśle ze Bóg istnieje i spotka go kara za wszystkich zwolnionych.Pieniądze to nie wszystko...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
omen

donies do sadu pracy masz wygrana w kieszeni a dodatkowo jeszcze z nawiazką nie mozesz sie dac tak posuwać no chyba ze lubisz.

riko

tych co byli na kursie na ładowarke wykręcili na kase bo za kurs należy się urlop szkoleniowy,ponieważ odbywał się podczas godzin pracy,a ja głupi wypisywałem swój urlop.urlop szkoleniowy to 6 dni tak że niech każdy sobie policzy ile jest w plecy.6 dni szkoleniowego+swój urlop ktury był wypisany na wykłady i egzaminy. pozdrawiam.

rafi

a to moze ciasno z kasą macie?? moze juz roznica zakup sprzedaz nie wystarcza?

alek

prezes podobno samochody odebrał?

riko

jak ktoś nic nieumie albo jest po szkole specialnej to nadaje się na stanowisko kierownicze w tej firmie,bo tam niema nikogo mądrego

henryk

a co to sie stalo ze pan dyrektor juz nie pracuje?

oni/////

Ciekawe czemu kierownik ochrony naprawia u nas na Skawienie auto które kupil z firmy. Zas robi przekręty jak Szefa nie ma.

Witam, czas spędzony w tej firmie nie jest zupełnie stracony, jeśli przeżyłaś w Nicromecie dłuższy czas to wszędzie sobie poradzisz.... i to jedyny plus tej firmy. Ludzie jak ludzie są normalni, sprytni , inteligentni ale niestety większość jest jak żmija tylko patrzy by ukąsić..... Każdy broni swojego tyłka i jak pojawia się problem jest pięciu innych winnych a nie ten co zawalił... Decyzyjność to największa bolączka, każda zła decyzja to konsekwencje finansowe dlatego nikt nie chce ich podejmować, a zwłaszcza Pan dyrektor.... Można by tu książkę napisać i o panach z ochrony i o przekrętach na produkcji o wiecznej wojnie miedzy biurowymi , ale nie o to chodzi. Reasumując osobiście nie polecam tej firmy za brak szacunku do pracownika, wieczne inwigilowanie i ciągły stres czy jutro pomnie nie przyjdą....

Jarek

Panowie ale najważniejsze jest że jest dwóch śmiesznych panów z których wszyscy sie śmieją - udają szefów ochrony. Nie śpią po nocach i myślą co tu wymyślić na pracownika żeby przed Szefem dobrze wypaść na statystykach.Oni sie zajmują takimi głupotami żę nie ma to nic wspólnego z pracą w żadnym cywilizowanym zakładzie tak nie ma.Niech dalej oszukują Szefostwo a Ci niech im płacą bo lepiej zwolnić pracownika co robi niż takich leserów.

Artysta

Nic tam sie nie zmieni jak (usunięte przez moderatora). dalej bedzie na siłe sie stołka czymał wszystko robi zeby przymilic sie Szefowi a jednoczesnie go w balona robi wszyscy to wiedzą ale kazdy sie boi o tym głośno powiedziec...szkoda ale kiedys trafi kosa na kamień

Były

juz coraz mniej a będzie jeszcze mniej

senk

A ilu ludzi robi w tym micromecie

Romek

Szkoda czasu na ten zakład. Naginają prawo na maxa...żałuje ze tam straciłem czas tylko Cie wykorzystają a potem zwolnią ale to sie im kiedys skończy na 100%

lolek

A jak byl (usunięte przez moderatora) to kazdy nazekał ze to on zwalni. Tym wszystkim cały czas kieruje Własciciel on juz ma problem ze Sobą

tibs

Dziś ok. 60 osób out. Grubo.....

maro

Więc nie ma się tam co pakować sisi...?? no a ile dają na początek na godzinę???

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet