Nicromet

Opinie o Nicromet

kubek

anonim - 2010-04-12 21:23:08 Żałośni jesteście - wszyscy jak leci :) Pozdrawiam Może i żałośni, może i nie żałośni, ale wiesz, gościu był (usunięte przez moderatora)e do potęgi i na prawdę gnoił ludzi jak mało kto. Nie powinni się inni zniżać do jego poziomu, żeby aż tak negatywnie wypowiadać się o nim, ale załatwił wielu fajnych ludzi którzy tam pracowali i chcieli TAM pracować. On to wszystko rozwalił. I kto tam został? (usunięte przez moderatora)siedzi w handlowym z młodym narybkiem co nie wie co to wióra czy złom... Prawie nikt nie został, bo zieńciu rozwalił firmę. Myślisz, że jak cię zwalnia takie (usunięte przez moderatora) to to nie jest dramat dla całej rodziny tego zwolnianego, że to się kończy tylko na tym pracowniku. To wyobraź sobie że nie i ON za to odpowiada, i nie zdaje sobie z tego sprawy i nigdy się nie dowie o tych wszystkich. A firma się posypała, po prostu szkoda zakładu.

No i koniec kariery , gadalem z kumplem co go zna podobno wiekszosc jego dawnych kumpli odwrocilo sie od niego juz dawno , ale co sie dziwic.... Taki czlowiek musial tak skonczyc , podobno z innych firm wczesniej tez go wywalali , wiec historia zatoczyla kolo , Bo w zyciu trzeba byc CZLOWIEKIEM A NIE SZMATA!!!!

Żałośni jesteście - wszyscy jak leci :) Pozdrawiam

mały

Pamiętam cwaniaka był taki w (usunięte przez administratora) przemądrzały że aż wstyd. Miał już swoje 5 minut. Zapomniał (usunięte przez moderatora) że im wyżej się wspina to upadek bardziej boli. A to (usunięte przez moderatora)musiało boleć. Jak myślicie czy ktoś z jego znajomych napisze coś pozytywnego o nim czy o firmie? Chyba powinni?! Z tego co słychać to wszyscy są na bieżąco z treścią forum.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
fajtłapa

430 zł z pośredniaka to MU NAWET NA WCIKI NIE STARCZY, na jeden wypad do Galicji z (usunięte przez moderatora)wydawał więcej. Może być dykertorem łopaty i rowu jakgo się będą bali i słuchali, bo jak nie to ich zwolni - abuahahahah.

bogu niech będą dzięki

Nie mogę uwierzyć(usunięte przez moderatora) nie robi!!!Taka poważna osoba z tak poważnego stanowiska. Jest oferta pracy dla szanownego hrabiego w firmie ŻUJ-GNÓJ w Borach Tucholskich, jest wakat na stanowisku ZBIERACZ POZIOMEK. WARUNEK: doświadczenie (chyba ci brak) Albo w firmie GWIAZDY ŁOPATY przy kopaniu rowów ale szanowny pan musi mieć CERTYFIKAT potwierdzający że wie pan z której strony trzyma się łopatę. Bez wyrazów szacunku. P.S. masz tyle odwagi by pójść do pośredniaka?

kalafior

hahaha - (usunięte przez moderatora)? bardziej nescafe albo mokate. A (usunięte przez moderatora)powinien na piechote wyjść z zakładu a nie wyjechać autem.

Adi

Kot spada zawsze na 4 lapy moze sie przyjmie za przedstawiciela do Borim juz tam ma wtyke przeciez

sylwek

witam pozdrawiam wszytkich kierowców z nicro,jak tam chłopaki trzymiecie sie ja sobie jakoś radze pracuje wiecie gdzie mam zajebistego kierownika fajna atmosfera woze sobie krew troszke smierdzi ale nie tak bardzo jak w nicromecie.czesto was widze na autobanie wrocław katowice bede miał radio to moze pogadamy.pozdrawiam.

anatol

kariera (usunięte przez moderatora) skończyła się 02.04.2010. w nicromecie. nie wiem czy jego też wyprowadzili jak złodzieja z zakłądu, tak jak on kazał wyprowadzać ludzi za bramę jak złodzieji!

kalafior

(usunięte przez moderatora) torchę na bieżąco, trochę nie na bierząco, bo miomo wszystko ciekawi mnie co będzie z tą firmą, trochę się tam pracowało. Mówisz, że (usunięte przez moderatora)się boji, no coż, trzeba szukać pracygdzieś indziej. Znasz mnie na pewno, ale wiesz kalafiory rosną wszędzie,pozdro

kierowca

(usunięte przez moderatora)wyleciał z firmy czy z rodzinki też? Ma ktoś newsa :) Czy to pewne?

ktos1

Za krzywdy ktore wyrzadzila wielu ludziom dac spokoj (usunięte przez moderatora) zastanow sie co mowisz bo chyba niebardzo wiesz a ze ja chlopak wyrzucil obchodzi mnie to tyle co nic

SYLWEK

mam pytanie bo yam pracowałem ale kto to jest pani (usunięte przez moderatora)

zyczliwy

boriM nie dostarcza paliwa do firmy.mam nadzieje ze (usunięte przez moderatora)nie robi w biurze tylko cysterny czysci :)

szofer

To nieżle przecież Borim dostarcza chyba paliwo do Edka.moze many będą jezdzic teraz na wodzie

poznań

a kto to(usunięte przez moderatora)? nie pamietam?

kalafior

misiek - 2010-04-06 15:01:55 ktos - 2010-04-06 13:18:03 Najgorsze jest to że SZEF dalej słucha bajerowania (usunięte przez moderatora) Nawet nie wie jak on go oszukuje szkoda ze ludzie wiedzą a on nie... Nicromet nic - rometak, a Karamba - Karambą będzie... cóż, WE1 komu ma teraz ufać jak już mu nikt nie został oprócz(usunięte przez moderatora)?Nikt mu już nie został, bo (usunięte przez moderatora) wszystkich wywalił za bramę, tylko nie miał władzy ruszyć karamby i (usunięte przez moderatora) (usunięte przez moderatora) też chciał wywalić, chodził po całej firmie i wszystkich się pytał, czy jak zwoni(usunięte przez moderatora). to czy ludzie sobie poradzą bez(usunięte przez moderatora). - tak, tak(usunięte przez moderatora) też był mocno pod obstrzałem i jawnie o tym (usunięte przez moderatora)mówił za jego plecami. Wtedy (usunięte przez moderatora) był na topie.

xyz

(usunięte przez moderatora) była za dobra dla nich, a teraz na pewno sobie znajdzie lepszą pracę. Uważam, że oni nie zasługują na takich dobrych pracowników jak (usunięte przez moderatora).

szczeka

Witam Ale za (usunięte przez moderatora)to powinni dostac w...... Zapieprzala za dwoje a wykopali jak smiecia. A (usunięte przez moderatora) ze skody dalej (usunięte przez moderatora) w firmie grzeje i nawet nie zainterweniowal w sprawie zwolnienia (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet