Nicromet

Opinie o Nicromet

Radek

Czy istnieje możliwość pozostawienia roweru w bezpiecznym miejscu na terenie zakładu Nicromet w Oświęcimiu?Dziękuje.

Radek

Ile można mniej więcej zarobić w Nicromecie? proszę podać stawkę brutto pomocnik wytapiacza.Dziękuje.

Radek

Czy często zwalniają w firmie Nicromet?Czy przyjmują wszystkich po rozmowie kwalifikacyjnej?

,,,,,,,

Świete słowa i prawde lego pisze...jest tam ekipa co sprzedają każdego żeby sie utrzymać ale to juz od lat jest. Zamieszani w to jest nawet ten co siwy juz jest cały z przekretów pan oko saurona. Nie mówiąc o kierownicu rozładunku placu ten to jest mistrz w tym

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zbyszek

Na jaki okres umowy dają jak ktoś zatrudni się przez Agencję?

Rafał

Witam jestem z Brzeszcz chciałbym się dowiedzieć coś na temat Micromet w Oświęcimiu.Jakie są średnie zarobki w tej firmie.Dostałem właśnie ofertę na pomocnika wytapiacza.Chciałbym się dowiedzieć na czym ta praca polega.Czy warto się pchać do tej firmy.Chodzi mi zakład w Oświęcimiu.Dziękuje z odpowiedz z góry.

Rafał

Na jaki okres umowy dawają w Micromet w Oświęcimiu przez Agencję?I czy często zwalniają?

Rafał

Witam jestem z Brzeszcz chciałbym się dowiedzieć coś na temat Micromet w Oświęcimiu.Jakie są średnie zarobki w tej firmie.Dostałem właśnie ofertę na pomocnika wytapiacza.Chciałbym się dowiedzieć na czym ta praca polega.Czy warto się pchać do tej firmy.Chodzi mi zakład w Oświęcimiu.Dziękuje z odpowiedz.

Marian

Ci co narzekają na tą firmę chcą jej zrobić tylko antyreklamę.

PIECUCH

Pomocnik wytapiacza...tak tak robota super tylko gwarantuję ci kolego, że już po pierwszym tygodniu pracy będziesz rozglądał się za inną robotą a jeszcze jak poznasz zwyczaje kilku ko lesi którym się wydaje że to oni są najważniejsi to zapewniam cię że jeszcze szybciej zaczniesz szukać nowej pracy ale jak najbardziej możesz startować po robotę i nie mówię tego z chęci obrony stołka bo już nie pracuję ,na szczęście w tej manufakturze,a dowodem który cię przekona jak jest dobrze w nicromecie niech będą archiwalne oferty pracy w necie na różne, te same stanowiska, zapewniam cię że firmie nie przybyło miejsc pracy z tytułu rozwoju lecz ciągłe poszukiwanie nowych, naiwnych, którzy będą tam nikim, najlepiej pracuj w świątek piątek i niedzielę i o kasę się nie pytaj, tak jak kolega wcześniej powiedział, żebyś za dużo nie zarobił to ciebie razem z całą brygadą obciążą za byle co albo za błędy przełożonego, dziękuję i powodzenia tylko proszę nie zapomnij się podzielić swoją opinią jak wspaniale się tam pracuje i jacy cudowni tam są ludzie w nawiasie mówiąc..

@PIECUCH

A co pracujesz w Oświęcimiu?Często są przyjęcia na pomocnika wytapiacza?Na jaki okres można dostać umowę?Opowiedz coś o Oświęcimiu jeśli coś wiesz?

obserwator
@Paweł

Dokładnie każdy jest kowalem własnego losu . nikt ci oczu nie mydli, sam widzisz gdzie się przyjmujesz i co będziesz robił, więc sam decydujesz !!!!!! Już sam fakt że chcesz pracować z aluminium daje do myślenia!!!!! Po pierwsze trzeba jak w każdej pracy tzw. ''Frycowe'' odpracować aby coś więcej zarobić !!!! Tyle mam do powiedzenia!!) (usunięte przez administratora)

lego
@obserwator

przemo spokojnie wez głęboki wdech,emocje cie ponoszą musisz nad sobą panować w końcu oko saurona musi czówać

Na jaki okres czasu zatrudniają zwykłego pracownika np pomocnika wytapiacz?Z góry dziękuje za konkretną odpowiedz.Chodzi mi o Oświęcim.Słyszałem że robota jest nawet fajna.

Mario

Jakie są zarobki pracownika produkcyjnego na stanowisku pomocnik wytapiacza?

Czy (usunięte przez administratora) w Nicrometr jest aż zle? Że są tylko same negatywne opinie.Proszę o konkrety.

Marian

Co wiecie o tej firmie tylko że z siedzibą w Oświęcimiu.Proszę o konkrety.

on

jak ktoś sie zastanawia na stanowisko kierowcy to ordadzam dobre trasy na ktorych mozna zarobic sa obsadzone,szukaja łosia który bedzie robił za 2000zl na reke i 270godzin w miesiacu i nikt sie niepyta czy w sobote albo w niedziele chcesz robic musisz przyjsc i koniec a i z zalorzenia wychodza ze kierowca nic nierobi tylko spi i jak nie ma jazdy to sie przebierasz w robocze łachy i do roboty za fizola .ODRADZAM ŻENADA

laurence

przecież ja nie napisałem o powrotach do pracy w nicromecie tylko obserwator. (usunięte przez administratora).

?

ok

ania

jakiego (usunięte przez administratora).!!!! czy osobę która zawsze ma rację , nawet jak jej nie ma , można nazwać (usunięte przez administratora) ? tak tak dotyczy to hmmm .. (usunięte przez administratora) z czwartej brygady. Bo ja wszystko umię i na wszystkim się znam .....żenada!!! pracowałem z nim jakiś czas ale psychika nie wytrzymała więc niedawno odeszłem... zgadnijcie przez kogo?

piecuch

jak chcesz tam pracować to niech ci pokażą na początku gdzie masz pracować....gwarantuje będziesz w szoku;-) (usunięte przez administratora).......jeśli chcesz nabawić się nerwicy to ...bardzo dobry wybór;-) Zastanów się 100 razy zanim się tam przyjmiesz.....dobrze radzę. A już startującym na kierownika zmiany to współczuje....za żadne pieniądze

Tomek-Atomek

No wrescie sie kapli ze kierowcy mają za dobrze i paliwo mają. Ale tak czy tak nie dadzą se rady z nimi bo są za lewi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet