Nicromet

Opinie o Nicromet

olek

a ten pan bhp to kto? jak sie nazywa o ile to nie tajemnca ?

fazi

o ile pamietam to fazi ksywka wojcickiego ? prawda to ?

Kab..o.t

A Ja mam coś schowane Ha ..Ha ..Ha

@Kab..o.t

pewnie z 250 ton ale my wiemy i Grzesiowi pokażemy

ktoś

Witam w zakład Brzezinka w tej chwili nie rzadzi Szef ani Szefowa. Tylko KADROWA , PEŁNOMOCNIK do spraw iso/ts , i Pan PBH. to oni robia co chca w Firmie Starz pracy tych osób to do 6 do 3 miesiecy. A teraz Pytanie czy Szef i Szefowa tego nie widza czy nie chca wiedziec. Inwentaryzacja i zwolnienie (Faziego) Jak mozna całe zycie traktowac kogoś jak ścierwo i nim tak pomiatac.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
inkognito

I tak właśnie pan Ziaja w niego wpadł,sam sobie wykopał ta sam sobie go zakopie może mu w tym pomoże pan kaka

Tak to właśnie jest że za wszystko obrywa produkcja i co by się nie stało to piecuchy są najgorsze.A pan K.K.kierowniczek z placu zawsze ma czyste ręce.Jak to jest że pracownicy z małym stażem widzą te wałki a szef tego nie widzi.Teraz pewnie będzie akcja magazyn i zaś piecuchy pokryją braki.Tylko czemu ktoś inny odpowiadać za zakupy żelaza po 5 zł czy zgarów pół na pół z prochem kupionych na 80%.Pan czopek to by chciał się pozbyć wszystkich starszych i co bardziej kumatych piecuchów bo na piecach robią sami kombinatorzy.W zwolnieniu Faziego też pewnie paluszki maczał i tak przez przypadek szefowi szepnął.Alea jak to mówią kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.

Ktoś

Dziś w Firmie Nicromet został zwolniony stary pracownik (Fazi). Kierownik produkcji. 20 lat w firmie i został potraktowany jak śmieć. Przykro mi ze pracujemy w takiej chorej firmie gdzie pracownik jest traktowany jak śmieć.

lego

Czyli wracamy do starych zwyczajów że każdy się boi końca tygodnia :) A jeżeli to stare zwyczaje to powrócić do nich mogła chcieć tylko jedna osoba i wszyscy wiemy o kogo chodzi,prawda panie G.Ziajka

dobry dziadek

dobry dziadek zawsze pomoże. Jeśli jesteś sprytny jak Kapitan Żbik to na pewno dasz radę jako logistyk w Nicromecie.

dobry dziadek

Cześć :) Nicromet to dobry uczciwy i wymagający zakład pracy. Zawsze 10ego jest kasa na kącie, raz do roku nowe ubrania, buty i kurtki zimowe. Miła atmosfera w pracy na większości brygad. A więcej dowiesz się na miejscu. WOLV pracownik ochrony to portier a nie wojownik.

Wolv...

witam... warto złożyć CV do ochrony w firmie NICROMET? (znam dobrze karate i KUNG-FU równierz dobrze biegam) Prosze o szczerą odpowiedż... Pozdrawiam WOLV

Robert

Co sie stało nie wazne...z placu go znałem to robił co miał robić a nie tak jak Kab,,,,ot Lizusek.

turysta...

Co sie stało z Marcinem...operatorem?

ALDI

CZY MACIE JUŻ JAKIEŚ INFORMACJE O PRACY TECHNOLOGA W NICROMET?

bebebe

co porabia złoty krzysiek co jest jak czopek tak się ciśnie do (usunięte przez administratora) szea

Andik

Witam Czy mógłbym uzyskać informacje o pracy Technologa w Nicromet. Z góry dziekuje za konkretne i rzetelne wypowiedzi

Tomek...

Chce sie przyjąc jako kierowca...mam pytanie jakie są warunki i czy warto? Prosze o szczere odpowiedzi:)

edo

jest oferta pracy na stanowisko WARTOWNIK

adam

Witam co tak nic nie piszecie czy splajtowała juz ta super firma nicromecik?

edek

A popatrzcie sobie na wykształcenie pseudokierowników to wszystko bedziecie wiedziec o tej firmie

Tomek...

Ale najlepsze jest to że lesiu ma szukac przekretów a nie widzi tego choc to jest oczywiste. I ten smieszny operator niby fadromy dużej...śmiechu warty synek

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet