Nicromet

Opinie o Nicromet

Waldi

Zamiast pisać na forum trzeba było rozmawiać z szefostwem, że takie sytuacje maja miejsce.

Xyz
@Waldi

Szefostwo dobrze wie o takich sytuacjach.

@Alex, a czy w umowie jest określony zakres obowiązków pracownika? Może poszczególne zadania są omawiane z pracodawcą, a zatrudniona osoba nie musi zgodzić się na ich wykonywanie. Rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji, ile czasu czekałeś na odpowiedź firmy? Czy zdecydowałeś się na zatrudnienie?

@Karolina

Pani Karolino, czy rozumie pani pojęcie konserwator i jakie obowiązki powinien wykonywać bo czegoś nie rozumie. To jest chyba jedyna w Polsce firma która potrzebuje ludzi uniwersalnych a o takich jest naprawdę bardzo trudno i też nie zgadzają się na pomiatanie. To tak jak bym się starał o posadę kierowcy autobusu a pracodawca po zatrudnieniu kazał mi jeździć tramwajem, chyba coś jest tu nie tak. Gdyby było tak pięknie i kolorowo to firma nie wystawiał by notorycznie ogłoszeń o zatrudnieniu, jeszcze gdyby firma w Skawinie rozwijała by się , powstawały by nowe stanowiska pracy, to rozumie zapotrzebowanie na nowych pracowników . Tu jest inna przyczyną pani Karolino że ludzie odchodzą i jest problem z przyjęciem nowych ludzi, niestety opinia o tym zakładzie nie jest najlepsza w okolicy co wiąże się z brakiem kompletnej załogi, a o nowych pracowników będzie coraz trudniej, więc doradzę pani, szanujcie tych pracowników co jeszcze macie bo nie będzie za wesoło w firmie, w sumie chyba już nie jest.

@Alex

Oczywistym jest, że nie ma osób, które wszystko potrafią, dlatego interesuje mnie to, czy pracodawca przedstawił w ogłoszeniu i podczas rozmowy zakres obowiązków dotyczących danego stanowiska. Być może za dodatkowe działania jest naliczane wyższe wynagrodzenie. Wspominasz także, że wiele osób odchodzi z firmy, czy wiesz, jaka jest tego przyczyna?

@Karolina

Witam pani Karolino, może przedstawię w skrócie dlaczego zakład ma braki w załodze i dlaczego ludzie nie chcą pracować. Podstawowym problemem są pensje które są bardzo niestabilne, nikt nigdy nie wie jaka będzie pensja w danym miesiącu. Co najważniejsze różnica wacha się w okolicach 30% albo do przodu albo do tyłu ale w większością raz jest tak zwany plus a dwa razy minus. Kolejny problem to temperatury w zimie przy - 20 stopniach na zewnątrz na hali jest - 10 a w lecie jak na polu jest pogodnie powiedzmy +30 na hali +40. Kolejna sprawa to brak całkowitego szacunku dla pracowników a wręcz upokażanie osób tam zatrudnionych dam taki mały przykład z 2017 r wszyscy pracownicy zatrudnieni dostali na święta po jednym jabłku oraz jednej gruszce i piszę całkiem poważnie to nie jest żart. Mógł bym tu wiele pisać ale to mogło by nawet panią przerosnąć

@Alex

Dlaczego sądzisz, że pracownicy nie są szanowani? Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Rozbuduj proszę nieco kwestię wynagrodzenia - w jakim sensie jest ono niestabilne? Czy w umowie jest ustalona jakaś stawka godzinowa? I czy pracownicy zgłaszali problem z temperaturą? Czy w zimę zapewniona jest jakaś odzież ochronna?

@Lolek, na pewno wiele zależy od stażu pracy, doświadczenia, a także dogadania się z pracodawcą. Może warto aplikować i dowiedzieć się osobiście podczas rozmowy rekrutacyjnej? Zdradzisz, dlaczego jesteś zainteresowany tym pracodawcą? Pod poniższym linkiem znajdziesz aktualne oferty pracy: http://www.nicromet.pl/pl/praca

@Karolina

Witam wszystkich, napiszę parę słów na temat rekrutacji w zakładzie. Na dzień dzisiejszy potrzebują tak zwanego konserwatora ponieważ pan który pełni tą funkcję odchodzi na emeryturę, na stronie nicromet jest ogłoszenie zatrudnimy konserwatora który będzie naprawia, budował, wykańczał a tak na prawdę pan który pełni jeszcze ta funkcje to w zakładzie jest od utrzymania porządku i czystości oraz przetykania toalet które są niedrozne, czyli tak zwana sprzątaczka. Dlatego nie rozumie dlaczego ludzie są wprowadzania w błąd podczas rekrutacji, potem ktoś kto sie zatrudni to się podrapie po głowie i będzie się zastanawiał czy jest faktycznie konserwator czy tylko od zamiatania i przetykania ubikacjii

Lolek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakie zarobki można wyciągnąć?

@Lolek

spytaj bolka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Avar

Zaglądnijcie do sąsiadów - NPA Skawina. Kasa może być, premie dają i idzie się dogadać. Generalnie polecam. Pracowałem w Nicromet ale u sąsiadów mi sie bardziej podoba. Szukają teraz operatorów i elektryków

fortuna
@Avar

polecam alumetal .... benefity , basen, silownia karta rodzinna, autobusy za free i co u was? lipa jak zawsze nawet grila nie umiecie zorganizowac

Franek

Zawsze można zmienic tylko czy zawsze na lepszą?

Korniszon

Ogólnie rzecz mówiąc to w tej formie jest kabaret, wszyscy się na wszystkim znają ale cały czas jest awaria za awaria i to z głupoty i oszczędności firmy. Pomiatanie ludźmi jest na porządku dziennym więc albo się do tego przywyknie albo do widzenia. Pieniądze nie najgorsze ale zawsze może być lepiej.

Iga

Najłatwiej jest narzekać ale czy to coś zmieni? Idealnych firm nie ma a jak coś szwankuje to naprawiamy.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy nicromet, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

noname

Jest i to nawet dosyć dużo

niebieski

Oczywiście że są. Przeglądanie tego portalu to oczekiwanie aż ktoś się wypuści i będzie o czym gadać :)

Irek

Jak rozpoczynamy pracę w nowej firmie to o wszystkim mówią nam. Jak nie słuchamy i nie czytamy dokumentów to później najlepiej wychodzi biadolenie.

@fizol/stara, tak jak pisałam wcześniej pytam jedynie o merytoryczne informacje potrzebne innym pracownikom. Upominałam Cię ze względu na obrażanie innych użytkowników (w tym mnie). Odnoście warunków w nicromecie było to w takim razie zgłaszane do PIPu?

lego
@Karolina

Naucz się pisać kobieto !! Gdzie ty niby pracujesz !!! hahaha Pip zagląda co jakiś czas ale rzadko wychodzą z biura,tylko koperta się zmienia. Dla uprzedzenia twojego pytania dlaczego nie wchodzą na halę ? Bo po prostu się tam wchodzić boją jak widzą jak się tu wszystko produkuje. Jak swego czasu dwie panie od pośrednika pracy chodziły po hali z kierowniczyną bo się ich pracownicy skarżyli na warunki to jak zaczęło napierdalać z zawilgoconej rynny przy zlewaniu obrotówki to (usunięte przez administratora) y szybciej niż koliber macha skrzydełkami, kaski pogubiły a jak by miały luzniejsze spodnie to przez nogawki by im sraka przynajmniej wyleciała.

CIEPLUTKI
@Karolina

Witajcie , doszły mnie słuchy że Skawina ma pracować w święta ładna patologia

fizol

Karolina nie przyznawaj się że pracujesz w serwisu gowork. Twój pracodawca powinien się wstydzić że trzyma taką osobę. Wystarczy że przeczytasz sobie wpis dobrego dziadka z 2017-02-12 17:00 i powinnaś wiedzieć że gorące posiłki się należą. Odsyłam cie do przeczytania kp i bhp. 1-http://www.infor.pl/prawo/praca/bezpieczenstwo-pracy/325085,Temperatura-w-miejscu-pracy.html 2-Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. Nr 60, poz. 279) (Dz. U. z dnia 30 maja 1996 r.) 3-http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/czy-istnieje-przepis-okreslajacy-gorna-dopuszczalna-granice-temperatury-w-pomieszczeniach-biurowych-latem Dobry dzidek zapomniał dopisać że jeżeli temp. na zewnątrz -20C to na hali -10C.

lego
@fizol

Ta jak -20 na zewnątrz to na hali masz masz -10 :) chyba przy rafinatorze :) hala nie jest zamykana bo cały czas jezdzi ładowarka i wózki, tylko przy kadziach i odbieraniu drzwi się zamyka !! Reszta wjazdów jest zawsze otwarta a w niektórych są nawet drzwi (usunięte przez administratora) i nawet jak by można było zamknąć to się nie da. Jeżeli nie ma wylewania na taśmę to temperatura na prawie całej hali jet zbliżona do tej na zewnątrz

@Stara w takim razie skoro Ty znasz to zawsze możesz napisać na forum, jak powinno to w takim razie wyglądać. Atak słowny nic nie daje, a nawet stawia w negatywnym świetle. Jestem pracownikiem serwisu gowork i mam za zadnie pomóc innym w zdobyciu merytorycznych informacji, a takich tutaj brakuje.

Kolego

Tak to jest w niektórych działach są podwyżki i dodatki bo ludzie niechca pracować za takie pieniądze. A w nie których działach jest na odwrót brak podwyżek i nie wspomnę o premii uznaniowej lub motywacyjnej.

Stara

Karolina jak nie znasz Kodeksu Pracy to się po g.w.o udzielasz.

To nie jest żaden argument @dobrydziadek nie każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia posiłków w pracy. Bardziej dla osób, które chciałyby tutaj pracować mogą liczyć się, np. zarobki. Ktoś wie coś w tej kwestii?

Krzysiu

Jak trzyma się w firmie Kabot? Czy dalej jest taki "mądry"?

dobry dziadek

Firma Super temperatura na zewnątrz -20C Brak Herbaty i Kawy ze strony pracodawcy, ciepłych posiłków już nie wspomnę.

Ozor

Witam co słychać w tej super firmie?

Krzys

Tak kabot jest największym cichem tortem Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet