EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Legnica

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Ronald 2010-03-15 15:44
Można wiele w sieci znaleźć co do rzetelności i uczciwości tej firmy, kto szuka - nie błądzi.
worktravel 2011-07-30 09:49
Każdy wybiera według własnych możliwości. Praca w Euco daje dużą niezależność, pracujesz tylko na siebie, jednak wymaga od pracownika wielu umiejętnośći np: organizacja czasu parcy, samodzielnosć, przedsiębiorczosć, elastyczność.
Tomek 2011-11-13 21:05
Firma dobra, pieniądze satysfakcjonujące, ale uzależnione od wyników. Służbowe autko itd. Bardzo sobie chwalę, choć od półtora roku pracuję już w innej branży.
mati 2011-12-31 10:56
To fakt, praca pewna i za godziwe pieniądze.
remi 2012-01-31 20:34
Hehehe, to gratuluję moja też :) Nawet momentami ma lepszą kasę niż ja :P
mark 2012-06-16 14:20
@ up

Widać, że z odszkodowaniami, a w szczególności firmami odszkodowawczymi masz tyle wspólnego, co Michael Jordan z piłką nożną. Praca polega na reprezentowaniu pokrzywdzonych, którym należy się odszkodowanie. Nie każdy orientuje się w tych sprawach na tyle, żeby zająć się nimi osobiście, a po wypadku to nawet nie ma czasu o tym myśleć.
cez 2012-09-03 23:45
Lekko w tej robocie nie ma, ale można godziwie zarobić.
:) 2012-09-06 23:25
no chyba że jesteś agentem...
... 2012-09-06 23:27
pofesjonaliści ale jak się ich traktuje to już inna rzecz...
zgadzm się 2012-09-06 23:29
dokłdnie się zgadzam
Zostaw swoją opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A