Logowanie dla kandydatów/kursantów

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

zdjecie uzytkownika
worktravel - 2011-07-30 09:49:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Każdy wybiera według własnych możliwości. Praca w Euco daje dużą niezależność, pracujesz tylko na siebie, jednak wymaga od pracownika wielu umiejętnośći np: organizacja czasu parcy, samodzielnosć, przedsiębiorczosć, elastyczność.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-30 20:42:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robin - 2011-07-07 14:53:36

Pozytwyne opinie zamieszczają osoby z rekrutacji i zarzadu EUCO . Nikt pracujący na dole zapewne nie pochwali EUCO.

Każdy "z góry" był kiedyś na dole. To nie jest system dla cieniasów. System prowizyjny jest dobry dla tych, którzy wiedzą czego szukają w życiu i mają głowę na karku. Tacy jak wy wolą pierdzieć w stołki za parę stówek niż zaryzykować i mieć szansę na parę koła. Druga możliwość - ktoś wam płaci za czarny pijar.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-09-29 15:42:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jestem bylym agentem EUCO 1) Prowizje sa niskie. 2)Jak konczylem wspolprace nie wiedziec czemu nagle wypracowane pieniadze z kazdym mailem do firmy topnialy. Co wiadomosc otrzymywalem nizsza sume do wypisania. Moje telefonu w tej sprawie i maile z korespondencja archiwalna w ktorej wyliczenia tej samej Pani systematycznie malaly byly ignorowane. Pewnego dnia osobiscie przynioslem wydrukowana korespondencje w ktorej kwoty sie zdecydowanie roznia, obiecano mi wyrownanie, ktorego nie otrzymalem do dzisiaj.
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2011-11-13 21:05:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma dobra, pieniądze satysfakcjonujące, ale uzależnione od wyników. Służbowe autko itd. Bardzo sobie chwalę, choć od półtora roku pracuję już w innej branży.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rekrutacja odbyła się od telefonu i krótkiej rozmowy w której głównym celem było poznanie mojej decyzji odnośnie pracy w EuCO, co mnie motywuje itd. Następnym etapem było spotkanie z Menedżerem. Spotkanie odbyło się w Lobby Hotelowym ponieważ w moim województwie firma EuCO nie posiada własnych biur (JESZCZE). Spotkanie w miłej atmosferze. Na początku kilka pytań odnośnie mojej osoby czyli doświadczenia, pomysłu na siebie, dlaczego akurat EuCO oraz ile chciała bym zarabiać by czuć się bezpiecznie. Na moją odpowiedź 10 000 zł Menedżer nie był zdziwiony i powiedział że moje zarobki zależą od mojego wkładu pracy. Następnie rekrutujący włączył prezentację którą omówił i zadawał pytania czy wszystko jest jasne. Prezentacja od tego czym zajmuje się firma, jakie ma produkty do kogo trafiają. Potem przeszło do konkretów czyli pieniędzy. Pokazał całą ścieżkę kariery i wynagrodzenia. Wszystko było jasne i klarowne. Otrzymałam wzór umowy agencyjnej i przestudiowaliśmy ją. Podczas rozmowy z Panem Menedżerem miałam dwa wrażenia pierwsze to to że firma naprawdę dba o dobro klienta w potrzebie a po drugie nic nie ukrywa przed swoimi pracownikami
Pytania:
zdjecie uzytkownika
mati - 2011-12-31 10:56:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To fakt, praca pewna i za godziwe pieniądze.
zdjecie uzytkownika
Sylwia - 2011-12-31 18:20:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lepsze jest Votum, też wybierałam między Euco i Votum. Votum dużo pomaga na poczatku, szkoli, daje materiały naukowe, jest duży nadzór i kontrola nad jakością prowadzonych spraw. Struktura jest przejrzysta, nie ma problemu z kontaktem z przełożonym o każdej porze dnia i nocy. W centrali Votum pracuje bardziej wykształcona kadra prawników, mają bardzo dobrą kancelarię. Jednym słowem Votum na każdym etapie wspólpracy jest lepsze od Euco. Moi znajomi tez pracują w Votum i wszyscy są zadowoleni. Praca daje dużo satysfakcji, jest kontakt z Klientem, mozliwość rozwoju, polecam!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: