Opinie o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

W pice nie podoba mi się to, że podczas jednego spotkania obiecuje się jedno, a potem obietnice te są przeznaczane i wcale nie realizowane. Dziękuję za taką współpracę. Interes firmy jest najważniejszy, ale trzeba realizować obietnice. Tak tylko zwodzą i nic nie dają w zamian za poświęcenie. Gdybym wiedział, że tak postępują nie godziłbym się na pracę w helpdesk.

C

To ty jeszcze mało ich znasz..

Ency

Właśnie widać :D nie martw się - opini na rynku pracy nie zmienią.. każdy kto zainteresowany wie co o nich sądzić.

widzę-piszę

W mojej opinie spółka ma bardzo duży problem z outplacementem oraz komunikacją. Nie sztuką jest zarządzać firmą, ale sztuką jest dobrze zarządzać. Jeśli dziwią negatywne opinie o firmie, a w zasadzie ich skala to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Jestem przekonany, że zmiana podejścia mogłaby zaowocować, ale przy obecnym składzie decydentów jest to mało prawdopodobne.

Mało ciekawa sytuacja w firmie. Dużo zmian, mało konkretów. Seria złych decyzji. Czysta paplanina i bicie piany. Pracownikom współczuje, kandydatom odradzam.

Administrator IT

Rekrutują 3 osoby, najpierw rozmowa o firmie, potem pytania ścisłe techniczne. Test do wypełnienia i na tym koniec. Atmosfera ok, rozmowa swobodna i bez spiny. Osoby techniczne często dopytują o szczegóły, liczy się doświadczenie. Miło i konkretnie, na razie czekam na telefon.

Techniczne, test wiedzy

Annas

(usunięte przez administratora)Podwyżek jak zawsze brak.

Ktos

Współpracowałem z piką prawie 2 lata. To czas zmarnowany. Nie było obiecywanych szkoleń i podwyżek. Przeszedłem do normalnej firmy, reszta niech się męczy.

Agata

Bardzo słabo w firmie. Brak perspektyw na rozwój, bardzo duża rotacja pracowników, plany nie do zrealizowania. Ostatnie zmiany organizacyjne dużo na gorsze. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Ocena

Jedna z niewielu firm, która uczciwie płaci za nadgodziny. Nie traktują Cię jak szmatę tylko liczą się z twoim zdaniem. Zarząd otwarty na pomysły, nie jest zadufany w sobie. Prezes traktuje pracowników jak partnerów, nie patrzy z góry, dba jak tylko może. Woli dać na premie dla ludzi niż inwestować w kapitał firmy.

@Ocena

Dlaczego wszystkie negatywne komentarze są wyładowywane? A jest tego sporo.

nieusuwajmojegokomentarza
@Ocena

Z całym szacunkiem, ten komentarz miał chyba dotyczyć jakiejś innej firmy.

Pika Gdańsk - Olivia Business Centre Pracowałem tam bardzo krótko - w czasie gdy chodziłem na rozmowy kwalifikacyjne do poważniejszych firm - aby zarobić cokolwiek na czynsz. "Cokolwiek" jest tu dobrym określeniem,(usunięte przez administratora) Zdecydowana większość zespołu to studenci, dla wielu z nich jest to pierwsza praca. Współpracownicy są bardzo w porządku, jednak atmosfera jest bardzo młodzieżowa (z racji na średnią wieku pracowników), dlatego jeśli nie czułbyś się dobrze w zespole popularnej sieci księgarni lub w popularnym fast foodzie, radzę wybrać inne miejsce. (usunięte przez administratora)Widząc jednak aktualne komentarze wnioskuję, że coś musiało się zmienić, ponieważ imiona się nie zgadzają, oraz wtedy nikt nie odważyłby się powiedzieć o "dobrej atmosferze". (usunięte przez administratora) Plusem za to jest dobra lokalizacja w Olivia Business Centre z dobrym dojazdem, blisko przystanków i SKM, wśród biurowców - przed i po pracy chodziłem do budynku obok na rozmowy kwalifikacyjne:) Dziwi jednak że firma zdecydowała się na wynajęcie tak drogiego miejsca (usunięte przez administratora) Plusy: - lokalizacja Minusy: (usunięte przez administratora) - zatrudnianie poprzez pośrednika - minimalne wynagrodzenie - brak możliwości rozwoju (usunięte przez administratora) - brak benefitów typowych dla firm z Olivia Business Centre - ogromna rotacja pracowników (usunięte przez administratora) Nie polecam

Hh

Jakie drogie miejsce? Są przecież w lokalu po byłej restauracji..

Jest bałagan.

@Michał

W Gdańsku

@Michał

W Gdańsku jest masakra bez Kierownika.

jaja

Jestem pod wrażeniem dyrektora operacyjnego. Odwołuje wszystkie złe słowa, o które go podejrzewałem. Dzsiajsza decyzją o zwolnieniu Arturka zystałeś moją sympatię. W końcu w Gdańsku bedzie normalnie. Tak trzymaj!

Asik
@jaja

(usunięte przez administratora) Pogadaj z ludźmi, a słyszysz prawdę.

@Janek zależy mi, by osoby, które szukają tutaj opinii o potencjalnym miejscu pracy mogły znaleźć informacje, które im pomogą. Dlatego też dopytuję o kwestie, które do tej pory się nie pojawiły lub wymagają większego wyjaśnienia.

@Prezes nie zgadzasz się z opinią @Anka? Możesz powiedzieć do czego konkretnie masz zastrzeżenia? @Anka Możesz powiedzieć pracy w jakim dziale firmy dotyczy Twój komentarz? W ramach jednej firmy wiele może być różnić zarówno jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, jak i ocenę pracodawcy. To ważna informacja, że w firmie nie ma problemu z wzięciem urlopu. Wspominasz też, że warto by poprawić pakiet socjalny. A jak on wygląda w tym momencie? Jakie benefity mają zapewnione pracownicy PIKA Sp. z o.o. obecnie?

Anka

Prace w Pice oceniam na dobre 4+. Nastawienie kierownictwa jest przychylne pracownikowi. Nie ma problemu ze wcześniejszym wyjściem lub uzyskaniem urlopu. Faktem jest, że firma potrafi również wynagradzać pracowników, wystarczy się postarać by dostać niewielka, ale istniejącą premie. Atmosfera jest swobodna, bez ciśnień. Fajnie by było poprawić nieco socjal, może lunchcardy? Bony świąteczne? Tu trzeba jeszcze trochę popracować by było pełne 5.

Ekhm

Jaka sytuacja obecnie w Gdańsku?

Rysio

Niestety to prawda. Owszem mówi się o kursach i szkoleniach. Tylko mówi. Ludzie odchodzą bo firma nie ma nic do zaoferowania. Co z tego, że fajna atmosfera? Atmosferą się nie najem. (usunięte przez administratora)

Yyy
@Rysio

Zgadzam się, brakuje silnego menadżera..

xyz

Nie rozumiem osób które pracują obecnie w PIKA a piszą tutaj na forum same najgorsze rzeczy jak to jest im źle, jak to mało płacą, jaka ta praca jest szkodliwa (usunięte przez administratora)Ludzie mamy rynek pracownika, w Warszawie, we Wrocławiu czy Gdańsku pracy jest od groma za lepsze pieniądze i na lepszych warunkach więc po co się męczycie.(usunięte przez administratora)

Józek

Ooo ile nowości... A we Wrocławiu to się dopiero dzieje...

Cofam przykre słowa o Pika. 800 zł przez przypadek nie zostało mi wypłacone z oczywistej pomyłki. Zostałem również przeproszony. Ja także przepraszam, Pika wywiązuje się ze swoich zobowiązań, tylko trzeba porozmawiać. Byłem trochę wkurzony i nerwy mnie poniosły. Jeszcze raz przepraszam. To dobra firma, tylko czasem zawodzi komunikacja, a nie efekt złej woli.

Obiektywny

Pika Technologie to fajny pracodawca, stara się jak może. Z pewnością przy większych wpływach byłby lepszy socjal. Poczekajmy, dajmy trochę czasu na zadziałanie. Inkorporacja zbuduje silniejszego gracza, będzie dobrze. Kierownictwo ceni swoich pracowników, mówi o tym wprost i jest świadome tego, że bez zespołu sami nic nie zrealizują. Poczynione zmiany spowodowały miłą i przyjemną atmosferę pracy. Tu nie zaznaczę stresu czy wyścigu szczurów. Z prezesem można sobie pogadać o przysłowiowej (usunięte przez administratora) Maryni, równy koleś. Przykre tylko, że odchodzą pracownicy. Podobno nasz specjalista od serwerów składa pod koniec miesiąca wypowiedzenie. Zresztą trochę się jemu nie dziwie, za mały kaliber dla niego. To samo księgowa, szkoda trochę, bardzo was lubimy. Zostańcie :)

Zostaw merytoryczną opinię o PIKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PIKA Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIKA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 313 ocen.

PIKA Sp. z o.o.