Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PROFILOPLAST

Pracowałeś w firmie PROFILOPLAST i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xx - 2012-06-25 11:54:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest to najgorsza fabryka o jakiej można było słyszeć tzn,jest jeszcze jedna z Kołobrzegu niejaka Amberline!!! w Profiloplascie niejaki pan (usunięte przez administratora)!! to przekręt i oszust!!
Pani z Kolobrzegu tak samo.
Niepolecam żadnej z tych dwoch fabryk OKIEN!!
zdjecie uzytkownika
Tomi - 2013-06-22 03:51:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jesli chodzi o Profiloplast to masz racje ,w tej firmie pracuje wiecej przekretow ta firma to jeden wielki przekret nie maja nawet Zertyfikatow
zdjecie uzytkownika
Andrzej - 2013-06-26 21:35:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moja opinie będzie o p. (usunięte przez administratora) z Rawicza. Stolarka z Profiloplastu jest ok ,ale wymieniony przedstawiciel i jego montażyści to totalna porażka . Pół roku czekam na wyregulowanie zle osadzonych drzwi , na usterke polegającą na obwieszaniu się skrzydła okna pani w biurze p.(usunięte przez administratora) oznajmiła że okna powinno się otwierać tylko do mycia. Totalny brak kompetencji a dbałość o dobro klienta NIE ISTNIEJE. PORAŻKA (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
do Andrzej - 2013-06-29 21:08:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak długo się z nimi kłopoczesz? zastanawiałem się nad usługami Profiloplastu, generalnie polecacie czy niekoniecznie ?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-02-20 10:36:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Okna są bardzo dobrej jakości, okucia również.Polecam.
zdjecie uzytkownika
Wróbel - 2014-02-23 22:39:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@xxx a mówisz to z pozycji klienta rozumiem? Oferują również montaż czy tylko produkcja i basta. Dzięki
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-02-24 12:44:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z pozycji klienta, firma oferuje też montaż okien.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFILOPLAST

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PROFILOPLAST?
Zadaj pytanie
x