Opinie o POLCARBO sr.o. w Karviná

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLCARBO sr.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLCARBO sr.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLCARBO sr.o. w Karviná

Hornik

Lepiej prubowac pod OKD lepsze warunki i płacą w PlC przyjmują ale szczerze mówiąc odradzam sam tam pracuje

Stojąc z boku

Firma działa ale ostatnio brak chętnych do pracy w Czechach. Zarobki lecą w dół a roboty więcej. Brak perspektyw na dłużej Czesi powoli zamykają kopalnie a ostatnią będą zamykać za 5 lat więc czy warto ?

Stojąc z boku

Po 15 latach wróciłem do kraju i to był a najmądrzejsza decyzja w życiu.

Radek
@Hornik

Hej mam pyramid W sprawie okd Bo Pisales nA go work Napisz mi na email radimek25@gmail.com

Radek
@Radek

mam pare Pytan o okd odpisz

Sylwia

Dobry pracownik nie narzeka a najwięcej oskarżeń pada od osób niepracujących już.

lolo
@Sylwia

A wiecie dla czego tak piszesz bo tam niema dobrych pracowników tylko ci których prawo w polsce sciga i musza gdzies robic bo by z głodu zdechli. bo ci co tam robili w tym (usunięte przez administratora) to wiedza co tam jest grane banda złodziei obrzydliwych.

Dziki maszyniok

Pracuje 2lata u sędkowskiego owszem łatwo niema ale to niepiekarnia. Po niektórzy komentują to nowo przyjęci co chcielo odrazu po 6tyś zarabiać polcarbo to jedna z lepszych firm od alpexu czy biski zarobki też niesą złe a to że sędkowski to czasem kawał (usunięte przez administratora) to taki musi być a nie dać ludzią wejsc na łeb i alkocholików tolerować co najebani przychodzą do roboty kopalnia czeska to niema zabawa polaków jak murzynów traktują czesi.dla mnie firma jest ok a to że niektórzy narzekaja to połowa pewnie albo nowo przyjętych albo alkocholików nierobów.pozdrawiam dziki maszyniok

Ktos

To (usunięte przez administratora) kłamcy obiecują góry.Kierownicy to alkoholicy robisz aż padniesz za byle (usunięte przez administratora) pokuty,a zapomnij o wolnym jeśli chcesz to kierownik ci powie idź po L4 bo wolnego ci nie dam tak jest w plc przodowi lepiej nie będę się wypowiadał wyzysk na człowieku nie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do POLCARBO sr.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Górnik pod ziemią
Karviná
„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o.o.
Miet

witam szukam pracy na kopalni mam uprawnienia elektryka i doswiadczenie

Jerzy

Co trzeba zrobić żeby załapać się na wyjazd?

Henryk
@Jerzy

Skad jestes ?

@Jerzy

Panie Henryku ja jestem z Rudy Śląskiej dzielnica orzegów. Chętnie podejme się pracy proszę o kontakt. 322400176. Pozdrawiam

Stojąc z boku

Ludzie kochani opamietajcie się. Powiem krótko. Praca - przodek lub ściana temp bez znaczenia pracujesz 8 godzin czasem pracowałem w 40C . Dozór to emeryci z Polski lub Ci którzy nie nadawało się w kraju. Ryzykowanie ludzkim zdrowiem bez skrupułów. Metan są czujniki ale różnie z tym bywa . Przodowi - Ci zarabiają o 2-3 tysięcy zł więcej od zwykłych pracowników więc chcą się utrzymać na pozycji za wszelką cenę. Praca- to co nie chcą jechać Czesi bo albo jest ciepło albo rejon z tapnieciami lub masa metanu. Praca w większości w systemie 5 na 1 lub 6 na 2 lub też 6na1 więc weekend czasem przypada np w wtorek. Ale nie to wazystko jest najgorsze . Nagorsze jest to ze emerytalne jest tak niskie ze sa juz tacy ktorzy poszli na emerytury i z Czech za przepracowane 20 lat dostali 1000 zł na rękę. Zarobek zależy od zaangażowania Ci lepsi dostają 5000 na rękę ale jak pójdziesz na chorobowe choć na 5 dni to zarobisz 2000 na rękę. Płaca to w 80% premia jaką daje kierownik dla tego na chorobowym jej nie dostaniesz i pozostaje goła pensja. Ogólnie nie polecam sam pracowałem 15 lat by uzbierać 3300 szycht potrzebnych do emerytury w wieku 55lat będzie to jakieś 750zl. Wróciłem do kraju i jestem w szoku jaki byłem głupi. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie..... Ludzie - są i fajni a są i źli. Dużo ludzi uciekających przed komornikiem lub alimentami dużo ludzi z.problemami alkoholowymi którym łatwo zabrać premię za bumele które i tak potem odrabiaja ale ich premia idzie już na inne konto. Młodzi są ale na krótko. 75% pracowników to teraz emeryci z Polski którym opłaca się uciec do innego państwa. Pracowałem w Alpex i WPBK Bis wszędzie jest ten sam system . Obrazowo jest tak : 15 lat temu w firmie Alpex było 1900 pracowników dziś jest 780 i liczba ta ostatnio drastycznie maleje . Nie polecam ale jak ktoś nie ma innej możliwości to też nie starszę bo jak widać mi udało się przeżyć ale były to niestety lata stracone, tak dziś uważam.

TICCC
@Stojąc z boku

konkrtene podsumowanie pozdrawiam

polisa PZU
@Stojąc z boku

a ja zadam i innej beczki pytanie dlaczego w polisie pzu nowej zawieranej po niby lepszych warunkach w UPOSAŻONYCH OD GÓRNIE JEST WPISANA PANI Z JAWORZNA ZAJMUJĄCA SIĘ UBEZPIECZENIAMI GRUPOWYMI CZEMU NIC Z TYM NIE CHCECIE ZROBIĆ ? WASZE ŻONY RODZINY NIE DOSTANĄ PIENIEDZY JAK COŚ SIE STANIE . Wcześniej było że sami decydowaliście kogo wpisujecie do uposażonych a teraz ?

Wiktor

Czy firma w ogóle prowadzi jakieś rekrutacje? Podpowiedzcie coś ochotnikom.

hanys

polcarbo wyciagnie z ciebie cale sily i ja juz nie dasz rady to cie wyniosa nogami do przodu a bylo juz takich paru co w temperatuze nie wytrzymali i zmarli na dole a tekst to kierownika albo hlawnego to taki jak nie ten to bedzie inny tez pracoje jeszcze umowy daja na 3-6 miesiecy i przedluzaja albo i nie ubezpieczenie jest ale jak u sprzataczki zlamalem noge na dole to kierownik mi powiedzial (usunięte przez administratora) pocos ta,m wkladal noge ludzie w twj firmie to jak zwiereta sa traktowani a zarobki to masz do 4 tys zloty

Derektor naczelny podzimnych k
@hanys

Do 4 tys. za se czerne? Ile swiat trzeba zrobic zeby byla 5 z przodu

Karol

Wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Janusz

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

Zofia

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie szukają pracowników i na jaki dział ? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna, o ile będzie poparta merytorycznymi argumentami

Zofia

@Sylwia, napiszesz coś więcej na temat tego pracodawcy? Polecasz? Z jakich konkretnie powodów? @Zainteresowany, zdecydowałeś się wysłać CV? Jak przebiegał proces rekrutacji? Czy obecnie firma rekrutuje? Kto jeszcze podzieli się merytoryczną opinią o POLCARBO?

Szczerbaty Zygfryt
@Zofia

Pracuję nie długo. Jest okej. Zgrana ekipa, przyjmują do pracy. Wystarczy zaangażowanie w pracy, wypłaty jeszcze nie dostałem ale zasięgnąłem opinii kolegów, jest w miarę - lepiej niż w spólkach w Polsce, robią kursy itp. konkretna robota w górnictwie - ściana, przodek, przygotówki. Wystarczy miec zapał i twardy charakter, wiadomo same h*je, ale ogólnie oceniam na plus. Jedna z lepszych robót. Tylko nie chorować - nie opłaca się

egon emeryt

Syn chce się przyjąć na kopalnię w Czechach . To co tu wypisujecie przechodzi wszelkie granice . Myślicie że górnictwo to lekki fach !!! Przepracowałem na polskiej kopalni 26 lat i wiem że polskie nie różnią się od czeskich kopalń . Żelastwo jest jednakowo ciężkie i wysokie tep. są takie same !!! Górnictwo to zawód dla mężczyzn nie dzieci !!! Może dozór jest 100kroć głupszy w Polsce . Dostałem naganę po przepracowaniu 25 lat bez najmniejszego przewinienia !!! Potem anulowaną przez dyrektora !!! Okazało się że ten co mi ją wytrawił chciał nas zmobilizować do lepszej pracy !!! Wtedy dostali nagany przodowi ściany , przodowi dolnych i górnych motorów . Z wszystkich zmian .

polak
@egon emeryt

Do egon emeryt-ty chyba syna albo nie lubisz albo chcesz sie go pozbyc lub dowiedziales sie zpo tylu latach ze nie twoj bo jakim trzeba byc blaznem zeby jeszcze syna tam pchac.przepracowales 26lat w polsce a ile w czechach znawco ze wiesz jak jest,ja tam pracowalem 12lat i moge cos powiedziec-nigdy w zyciu,to byl najwiekszy blad zycia

egon emeryt
@polak

Zatrudni się na K.W.K Rydułtowy Anna , albo inną kopalnię z Holdingu to później zobaczysz czy lubię syna czy nie !!! Syn chwali pracę , podoba mu się i to jest ważne !!! Przeszedł w Polsce od murarza po spawacza za psi grosz i bez umów o pracę . A co do mnie to faktycznie nie pracowałem w Czechach . Ale pewnie nie jest gorzej niż w Polsce . Napisz co takiego gorszego jest w Czechach niż w Polsce .

Ralf
@polak

To po co tam pracowałeś tyle lat skoro taki syf normalny człowiek odszedł by po kilku miesacach i szukał innej pracy a nie męczył się 12 lat chopie pomyśl co piszesz! !!

hihot
@egon emeryt

Najgorsze w czechach jest polski dozór i kierownictwo.

@polak

No ale jak ktos niema innej pracy to lepsza taka niz zadna???!???????????????¿¿????

swoj

Moje zdanie jest takie jak już wcześniej pisałem,tu pracują DESPERACI ,Wykolejency i Alkoholicy. Firma toleruje alkoholikow .Jest garstka ludzi którzy są pracowici i znają fach,jednak to garstka.

Wkurwiony
@swoj

No i poco te obelgi niemozna normalnie napisac co i jak Ciekawe kim ty jestes desoeracie

sawik

witam czy hotel jest darmowy? bo tak pisało w ogłoszeniu o pracę. Z góry dziękuje za odpowiedź

Maciek
@sawik

Też się podłączam pod to pytanie i są jacyś z okolic Zabrza chodzi mi o ewentualne wspólne dojazdy

TICC
@sawik

Polcarbo ma hotel darmowy ale ludziom ka se. Bierze zaudział

Zniszczony przez Polcarbo
@sawik

Pracowałem tam...Strasznie ciężkie warunki,śmierć czuć na plecach.Tępy dozór co w (usunięte przez administratora) ma Twoje życie!Najważniejsze wydobycie!!!Ja podczas skurczy całego ciała byłem olewany z racji tego że każdy sie bał odejść od pracy bo szedł wielebny kierownik pan na "S"z sosnowca.czujniki na metan dają do wentylatorów a każą siedzieć podczas stężenia metanu powyżej normy dopuszczalnej.Byłem na zmianie gdzie było 18 %metanu i dozór nawet nie myślał o ewakuacji!!!Ogólnie bubel na bublu.Totalny element najgorszego sortu z Polski.Wypłata normalna po półtorej miesiąca dopiero bo mają tam 25go a dostajesz za przepracowany poprzedni miesiąc,a jeszcze dostaniesz pokute za byle co...za brak zaangażowania w pracy do 2000 koron!Dostaniesz od pani w biurze z łaską do dwóch tysięcy koron do ujebania z wypłaty oczywiście.Pisać moge dużo.Hotel płatny był jak sie zwalniałem.acha...jest tam jeden przodowy co najlepiej gdyby miał karabin to by do Was strzelał.Banda Faszystów nienawidzących siebie nawzajem...ogólnie ja osobiście jestem dzisiaj psychicznie wrakiem człowieka a moja rodzina sie rozbiła...

@Zniszczony przez Polcarbo

Witam Co tam jest takiego zlego pracuje tam paru znajomych pare lat jakby tam bylo tak zle to chyba by nierobili sa jeszcze przyjecia???

boolgarbo
@Kamil

Pracują bo widocznie kierownikowi kapujom,z czego mają profity.Tylko wazeliniarze i lachociągi zostają.Kto ma rozum ten (usunięte przez administratora) z tamtąd.

@boolgarbo

Sluchaj dialog polega na argumentacji ,na pogladach Ruczasz jakies obelgi ,atakujesz nie podajac zadnych dowodow

michał

Zapraszamy do pracy w Polcarbo stałe godne wynagrodzenie , praca jak wszędzie na dole ciężka. Aktualnie są przyjęcia wieć polecam i zapraszam.

misio
@michał

powaznie przyjmuja do polacrbo ?

horniol
@michał

stałe i godne wynagrodzenie jak na CZechy to ile ,moze ppoiwedz ze 4k i wszystkie soboty to Cie wysmieje ???

hihot

Stałe głodne wynagrodzenie:)

Kapusta

Są 3 oddziały polcarbo na jednej kopalni 2x wydobycie 1x przodki. To co się dzieje w tej firmie przechodzi wszystko. Pracuję tam póki co bo czekam na to aby dostać się do Polskiej kopalni. W lutym zabili hydraulika na ścianie i te gnoje z BHP tak zamącili żeby nic nikomu się nie stało żeby prezez ten skur....wol nie musiał zapłacić odszkodowania. Żona po zmarłym Marianie S. sądzi się z tymi śmieciami z Śliwki. Warunki w obecnje chwili na ścianie 401301 są bardzo dobre ale te świnie z biura każą pracować na okrętkę czyli 6 dni pracujesz 1 dzień wolnego. A jeśli zaśpisz lub auto Ci się zepsuje w czasie dojazdu do pracy to kierownik jest zobligowany do tego aby wstawić komuś ZETKE a to sie = stracone 2 dni urlopu (niezgodne z przepisami) dodatkowo zabiorą Ci połowę wypłaty i chodzisz za parę groszy do pracy. Hotel jako jedyna firma w czechach pobiera kasę od pracownika w innych jest za darmo. Radzę omijąc szerokim łukiem a tego śmiecia prezesa omijać tak samo. Niech żyje Janek Sot najstarszy pracownik. Jeśli ma się wypadek to najlepiej nie głosić bo firma dostaje pokute a w innym przypadku pracownika sie zwalnia

Sprawiedliwy
@Kapusta

Kapusta głowa pusta , za twoje oskarżenia że ktoś kogoś zabił jest prokurator a numer IP go do ciebie przyprowadzi .

hydrol
@Sprawiedliwy

Byłem na czeskim szkoleniu na hydraulika wysłanym przez PLC. I spokoju mi nie daje stwierdzenie pana czecha który nas egzaminował że polcarbo to mordercy!A pozatym ciągle sie pytał nas :"Kto odkręcił zawór z ciśnieniem???"To tak a propo owego śmiertelnego wypadku w PLC.

Witam wszystkich jak to teraz tam wyglada?? Sa przyjecia??

swoj

banda nieudacznikow ,tu przyjmuja odpad genetyczny z RP,wstyd pracowac ,cud ze czesi to toleruja,rzadza dziadki pachnace naftalina,pracujac tu jestes NAJEMNIKIEM

@swoj

Ty gnoju hujozo

Zostaw merytoryczną opinię o POLCARBO sr.o. - Karviná

• Jak się pracuje w POLCARBO sr.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLCARBO sr.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLCARBO sr.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLCARBO sr.o.