Opinie o Sanitec-Koło w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanitec-Koło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sanitec-Koło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitec-Koło w Koło

nikt ważny...

...to prawda, praca tutaj to porażka, mistrz na odlewni map, to porażka do sześcianu, najlepsze jest to że jego prawa reka jest tępy jak końcówka........... kija bejsbolowego. pan [usunięte przez moderatora](prawa ręka) jest kims, kto nie powinien piastować nawet funkcji dziadka klozetowego bo to byłoby dla niego za trudne. nie można z nim nic załatwić, bo o niczym pojęcia zielonego nie ma, tak musi być i basta. ciekawostka- murem stoi za nim jego mentor i powiernik, który złego słowa nie da powiedzieć na pana [usunięte przez moderatora], to mistrz- pan [usunięte przez moderatora]. lipa nie polecam. banda niekompetentnych baranów (choć nie wszyscy). praca dla galernikow, dziwne że nikt nie poszed z tym gdzies wyżej. tacy byli kiedyś kapo w obozach u niemców. bez szemrania i sprzeciwu i najlepiej na kolanach. heh podobno tego mistrza kiedys wywalili z armi, bo był gorszy od trepa- to dużo wyjaśnia nie panie grzegorzuuuuu....???? wes sie ogarnij i pozwól żyć innym i postaf do pionu swojego [usunięte przez moderatora]..... nie pozdrawiam

Pracownik produkcji jest tutaj nikim, warunki pracy żałosne.

ffff

od 5 do 5 jak masz zwroty

gfg

dwanascie godzin 2100

O-H-P

morda gnoju stołkowy,sam to byś idioto do pracy nie doszedł i nie posiadał komputera,był byś puszkowym znawcą wśród zbieraczy kolskiej elity zbrojnej w puszki.Pan się znalazł i promotor beznadziejnej firmy,co? 50plnów za to masz pacynko?.Żegnam nie odpowiadaj, bo nie przeczytam tego,aaa i ja jestem z ohp.Szkoła się różniła tym iż (usunięte przez administratora) ć trzeba było i się uczyć,oraz był tak zwany reżim dla trudnej młodzieży.a byłem w wieku 22 lat pod kierownikiem i miałem pod sobą około 150 zasobów ludzkich a czasem dwie zmiany i co że z ohp?Nie polecam sanitek jakiś bleee!

hadlowiec

Witam, ma ktoś informacje o pracy w kole jako przedstawiciel handlowy? Jestem właśnie w trakcie rekrutacji i ciekaw jestem jakie są tam warunki pracy, oraz zarobki? Z góry dziękuję.

tymek
@hadlowiec

Żywcem skopiowane ze strony:(usunięte przez administratora)

Zawsze się znajdzie ktoś co mu wszystko przeszkadza. Firma ma najlepsze zarobki na rynku z pośród firm zatrudniających więcej niż 50 osób.W zależności od działu dodatkowo premie lub nagrody. Bardzo dobrze rozbudowany socjal: basen,siatkówka,koszykówka,piłka nożna, siłownia, areobik itp, Udziela różnorakich pożyczek pracownikom - remontowe,losowe itp Dofinansowuje studia. Talony na święta. Co roku organizuje festyn dla pracowników i ich rodzin oraz wigilię zakładową. Umożliwia udział w szkoleniach i kursach podwyższających kompetencje.

mimi

Niezadowoleni pracownicy robią złe wyroby. A już miałem wyposażyć łazienkę w produkty koła...

TE \"WÓJCIO\" z poza \"jaskini\" wskazujący \"ANALFABETÓW\". Jak skończyłeś OHP na kolejowej i nie umiesz pisać oraz wyrażać się poprawnie nie oczekuj że ktoś da cię na stanowisko.Chociaż jak byłbyś moim synem nie pchnąłbym cię na żadne stanowisko bo szefowi wstydziłbym się pokazać takiego tłuka co nie umie ortografii. Załóż firmę zakładającą anteny cyfry plus. Tylko w ulotkach reklamujących nie pisz \"plós\".Pozdrawiam

BAMBUS

Więc nawiazując do tej wypowiedzi powiem tylko jedno , totalne kłamstwo,i szydera z ludzi tam ciężko pracujacych(nie mówimy tutaj o psełdo brygadzistach i innych zatrudnoinych tam pociotach,bo ci nic tam nie robią,o przepraszam nieraz robią ale szyderę z ludzi.Połowa z nich to analfabeci,których mamusia albo dobry wójcio były dyrektor wsadzili na stołek,i tak w niego pierdzą po kilka już lat,a o pracy wiedzą tylko tyle że trzeba do niej zabrać kanapki. Firma z zewnątrz robi wrażenie bardzo solidnej i stabilnej,i tak jest ale dla rzeszy tych cymbałów na stołkach którzy co miesiąc odbierają niezłe sumki na konta.A prawda jest jedna,zwykły pracownik to tylko kawałek śmiecia,który ze spuszczoną głowa musi ciężko zapracować na CAŁĄ TĄ BANDE.W tej firmie nie obowiązują żadne normy jesli chodzi np.o temperaturę w jakiej ludzie musza pracować,pracowałem tam kilka lat ,i musiałem w lato przy piecu np.''tunelowym''pracować w temperatuże ok.45-53C,I NIECH KTOŚ MI POWIE ŻE KŁAMIĘ!!!,a do picia była tylko zatęchła woda z dystrybutorów,które wymienia sie jak już glony z nich lecą,ale ''Państwo'' w biurowcu miało oczywiście pozakładana klimatyzację i z 5 rodzai różnych napoi do wyboru,bo przecież mogą się odwodnić,ha,ha,ha.Jestem ciekawy gdzie była wtedy i jest PIP-cy.W tej firmie jest na wszystko,co roku nowe samochody,bale,wczasy na Mazurach,tylko niema na najważniejsze,godne wynagrodzenie dla PRACOWNIKÓW,bo odbierajac 1500 zł poborów na święta dla 5-osobowej rodziny,to można sobie kupić ale wiecie co!!! Reasumując,dziękuję Bogu że już tam nie musze pracować,NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE,chyba ze ktoś jest naprawdę zdesperowany,BARDZO CIEZKA PRACA ZA NIEWIARYGODNIE ŚMIESZNE PIENIĄDZE,TOTALNA PRYWATA I KOLESIOSTWO,WYZYSK ZWYKŁEGO ROBOTNIKA,KADRA NA POZIOMIE LUDZI Z JASKIŃ.(oczywiście nie wszyscy,ale gości z klasą jest tylko kilku)BEZ UKŁADÓW W TEJ FIRMIE DALEKO NIE POJEDZIESZ,TYLKO SWOI SA U WŁADZY,A NIEWYGODNYCH I TYCH CO ZA DUŻO MÓWIĄ ŁATWI SIE TAM Z ''USMIECHEM NA USTACH''ART.53 POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI Z ''JASKIŃ'' Z TEGO ZAKŁADU. MAJDZIOCHA,PLEYA( ITP ITD),I INNYCH NIEPEŁNOSPRYTNYCH HA,HA,HA

Słowa kojarzące się z sanitec Koło sp.zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,): Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję?- 1200 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitec-Koło - Koło

• Jak się pracuje w Sanitec-Koło?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitec-Koło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanitec-Koło?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanitec-Koło?

Kandydaci do pracy w Sanitec-Koło napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanitec-Koło