Opinie o Sanitec-Koło w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanitec-Koło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sanitec-Koło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitec-Koło w Koło

azer

wiecie co ludzie jeżeli nie macie znajomości w tym zakładzie to nie macie na co liczyć na dobre zarobki itd z tego zakładu możecie wyjsc kalekami jezeli nie bedziecie skakac tak jak wam zagraja to beda wam tak pod górke robić ze mozecie nawet zwariować brygadzisci nic nie musza robic rządzą urlopami przestawiają sobie w okresie wakacyjnym oni moga tylko brac urlopy nikt nat tym zakładem nie panuje na niektórych działach nawet wypadki są nie zgłaszane ludzie sa szantażowani zwiazki to pic na wodę fotomontaż brygadzisci to swięte krowy i (usunięte przez administratora) moga robić co im sie podoba . góra sie na niczym nie zna a ludzie to niewolnicy nic sie w tym zakładzie nie poprawiło byle jaka kontrola to zakład jest ostrzegany i omijają niektore działy wszystko jest tuszowane

sotk
@azer

nie masz racji azer. teraz kiedy odszedł jeden z dyrektorów wszystko się poukłada. mówią że całe zło tego zakładu to właśnie jego pomysły. tak zdominował resztę dyrektorów, że robił co chciał

Zadowolony...
@sotk

Odszedł jeden, nastał jeszcze gorszy, bo alko...holik.

sotk
@Zadowolony...

Pijak?Może raczej Nacyz?Podobno bardzo lubi towarzystwo kobiet?

Ralf
@sotk

Dało się zauważyć, zwłaszcza na Ukrainie...

Ralf
@Ralf

Nie radzi sobie ze sobą, więc chla jak świń.nia... Qźwa defektów.

;c

Całe zło Geberitu jest w dziennej normie i wymaganiach. Brygadziści nie liczą się z upałem panującym na hali, z tym że każdy potrzebuje przerwy i z tym że każdy jest tylko człowiekiem. Gdyby to działało na zasadzie "zrobię swoje i mam wszystko gdzieś" byłoby ok ale tempo pracy w Gebericie jest nie do zniesienia. Jeśli pilnie poszukujesz pracy to idź ale w weekendy szukaj czegoś innego. A i nie zapomnij nie dawać sobą pomiatać bo szybko pójdziesz na chorobowe przez kręgosłup albo zerwane ścięgna. Jednym zdaniem oceniając Geberit : Układ rządzi układem .

Iza

Czy może warto w grupie zgłosić dyrekcji o sytuacji z przełożonymi? @Wołyjew masz może tam jeszcze znajomych i mógłbyś im to doradzić? Może wtedy posłuchają większości, skoro firma Sanitec-Koło jest zadowolona ze swoich pracowników, a tylko brygadzista przedstawia ich w złym świetle. Ktoś miał podobną przygodę?

Adrian
@Iza

Ja :) Geberit jak geberit... było ciężko ale z kumplami dawałem radę. Były momenty gdzie nie dawałem zrobić normy ale starałem się jak nie wiem co a brygadzista to widział. No ale poco poduczyć nowego chłopaka żeby stopniowo mu się lepiej pracowało jak wielkiemu brygadziście coś się nie podobało. Rozumiem gdyby był przy mnie i mu tłumaczył bez skutku ale NIGDY sam brygadzista nie przychodził mi z pomocą żeby coś wytłumaczyć tylko na szybko tłumaczyli mi koledzy bo oni też musieli zrobić swoje.. Brygadziście było za gorąco a mi jest za głupio żeby napisać coś dobrego o Gebericie.

Bubel

Hej.. Mój tak jakby szwagier tam pracuje na jednej z hal co robi się 30 kibli i twierdzi że zarabia 3500 a nawet miał 4000 zł. Kwitka nie widziałem.. Czy to jest prawda że można tyle wyciągnąć?

Wołyjew
@Bubel

Sam pracowałem w tej firmie i nie narzekam. Wiadomo praca konkretna fizyczna ale dało się zarobić. Ktoś napisze to czemu nie pracuję prawda jest taka że miałem własne zdanie a takich tam nie lubią. Mało pracowałem bo prawie 5 lat do czasu gdy złamałem rękę tak po 4 latach bez żadnego dnia chorobowego aż do wypadku ale niestety podpadłem brygadziście szaszecie mając własne zdanie a ten stwierdził że wszystko zrobi aby mnie zwolnili i tak zrobił buntował kolegów przeciwko mnie podkładał różne świnie dopisywał błędy itp. aby zaniżać wydajność na wykresach co mu się udało. Mam tylko żal do dyrekcji że w takiej sytuacji jaka zaistniała nie wysłuchują pracowników jak my tylko bez rozmowy pozbywają się nas. Ilu takich ludzi by jeszcze pracowało żeby nie tacy brygadziści i kierownicy w tedy by nie byłi problemu z zapełnieniem miejsc pracy. Widząc po sobie sam bym na 100% jeszcze pracował w waszej firmie. Pozdrawiam

@Bubel

Dziennie da rade zrobić najwyżej 3/4 kible nie więcej. Niema opcji żeby ktokolwiek na tym dziale zarabiał nawet 2800 no chyba że siedzi w upale 12 godzin dziennie po 6 dni w tygodniu a w to wątpię :) Z resztą zakładając że zarobiłby te 3 albo 3,5 koła to po miesiącu takiej harówy nie wstałby z łóżka haha

masa

a jakie znasz inne firmy sanitarne poza tym bałaganem , o którym piszesz?

azer
@masa

zacznijcie to wszystko publikowac na portalu fb i wtedy zajma sie tym władze itd

Hvo

Inż. Logistyki i jego pieski????????️‍♀️najgorsze dziadostwo ludzie pisać prawdę może w końcu ktoś się tym zainteresuje synek pana inż.log. pana A. SZ. pracujący na dziale u tatusia czyli SWG całe wakacje na chorobowym biedactwo aż do Hiszpanii na rehabilitację poleciał z kolegami takiego to nikt z kadr i bhp nie sprawdzi czy jest w domu i czy naprawde choruje a gowniarz chodzi po zakładzie i sie nasmiewa! A mnie po tygodniu potrafili sprawdzić dziadostwo i najgorsze (usunięte przez administratora)!!!

Ktos

Cześć. Jak tam w logistyce w Ozorkowie? Nadal taka dysfunkcja?

Marlena

To teraz rozumiem czemu poszukują tak usilnie do pracy, bo nikt nie chce tam pracować.ale jak znam życie i tak znajdą się tacy co pójdą tam pracować. Ludzie trochę szacunku dla samych siebie. Dobry pracodawca nie poszukuję ludzi do pracy w co półgodzinnej reklamie w radiu. Dlatego że ludzie się nie szanują i pozwalają sobie na pomiatanie. I nie rozumiem dlaczego pracownicy tej firmy znający od podszewki sytuację nie zgłoszą tego do zarządu i nie naglosnia sprawy chociażby w gazecie. Narzekaniem nic nie zmienicie

Głoszący Prawdę Najwyższą

Wykańczalnia ludzi, a nie zakład pracy. Pracuję na pakownii i oceniam brygadzistów jako bandę aspołecznych jednostek służących do psychicznego wyniszczania człowieka.

volf
@Głoszący Prawdę Najwyższą

zobacz co jest na umywalkach. święte krowy. stachu ,największy przydupas i pod...pier...dalacz znany z lizania dupska, a bardzo to lubi...

Elmatador

Niedlugo mam rozmowe.. Ciekawe jakie stanowisko i za jaka kase... Cisnie mnie by wogole robic bo pracy brak.. Wiec sie pewbir zgodze na wszystko

Najfajniejszy jest inż.logistyki i jego przyjaciele.

polo
@321

który to?

@polo

No ten utyty.

@polo

Zmiany miały być na lepsze.A jak jest wszyscy widzą.Pora uciekać.

Podwyżka ciekawe jakie jak wypłaty są mniejsze o kilkaset złotych

Podwyżka ciekawe jakie jak wypłaty są mniejsze o kilkaset złotych

elak

wiadomo, kiedy może zmienić się sytuacja z ofertami pracy?

Seba

Pracowałem w firmie S.Koło prawie 7 lat, syt.życiowa zmusiła mnie do zwolnienia się, (rozwód ), dużej części niesnasek nie podzielam, pracowałem na pakowaniu, za moich czasów była w brygadzie solidarność w sumie, jeśli ktoś się nie op. ..to miał I powažanie jako takie, kasa jak na Polskie warunki, za te robotę. ..no niech będzie, ....- natomiast organizacja Roty, system pracy 7 dniowy - +święta itd. W większości w pracy - ( np nowy rok albo Sylwester na nocce - w moim przypadku 2 lata pod rząd. ...1.5 dnia wolnego po min 2 lub 3 nocach kończących 7:dniowy "tydzień " a potem następne 7..itd.--- urlop-. ..zazwyczaj 1"cykl. ..bo inni też chcą. ..wszystkie pracujące święta długie weekendy itd po normalnej stawce praktycznie 0 premii jakiejkolwiek , stażowego....dodając do tego b. Ciężkie warunki pracy w gorącu sięgającym blisko 50 st. Wysiłek , ciężary itd...oceniam to z mojej obecnej pozycjii (emigracja UK - praca : kontrakt stały DHL, magazyn , widlaki, obsługa systemu itd, bez nocek - rota 2 tyg rano 7-15; 2 tyg. Pop 15-23, co 2"weekend wolny 28;dni płatnego urlopu , temp. Pokojowa, niepomiernie mniejszy wysiłek fizyczny no i wreszcie 1500 £/mies.+nadgodziny opłacalne-I nie jest to tutaj wcale rewelacją. . ), wiec oceniam system pracy w Sanitec Koło na poziomie produkcji jako niewolniczy i wyniszczający człowieka fizycznie i psychicznie za co min zapłaciłem po części zdrowiem (kręgosłup, bóle ) oraz życiem osobistym. .w pewnym sensie dziękuję powiedzmy "syt" życiowej że wyrwała mnie z tzw. Zasiedzenia i matni jaką była ta praca i że mogłem poznać, jak życie smakuje trochę z mimo wszystko lepszej strony...natomiast co do współtowarzyszy "niedoli" nie mam do nikogo raczej pretensji tylko szacunek ze są czy byli w stanie wytrzymać tak ciężkie warunki pracy.

Witam.Mam pytanie.Czy obecnie potrzebują pracowników na produkcję?Jeśli tak to na jakie działy?

ACID

Pracuj w kole , zrób z siebie niewolnika a potem jak się starasz o prace to mówią nowemu pracodawcy , że się siedziało nic nie robiło , siedziało pół roku .... (tak było w moim przypadku) hahahahaha usiądź na chwile a byś dostał nagane :v

Jak sytułacja wygląda na magazynie? też są takie dziwne sytułacje?

ahahah

aktualnie na wiekszosci dzialow sa braki z tego co slyszalem. a stanowisko to na obojetnie jaki dzial trafisz i tak dostaniesz angaż niewolnika :)

kol

A czy teraz potrzebują do pracy?Na jakie działy,stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitec-Koło - Koło

• Jak się pracuje w Sanitec-Koło?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitec-Koło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanitec-Koło?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanitec-Koło?

Kandydaci do pracy w Sanitec-Koło napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanitec-Koło