Opinie o P.W.Crystal w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.W.Crystal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W.Crystal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.Crystal w Kraśnik

Kierowca Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca w hurtowni po 12 godz dziennie w nocy zaczynając o 24 kończąc o 12 w południe.Przy 360 godz w miesiącu miałem ok 4 tys na rękę w tym dwa etaty kierowca magazynier.A tu 2800 brutto plus akord na rękę 2 tys z groszami Sxukacie ludzi to Qrwa dajcie im zarobić a nie tylko o swoich tyłkach myślicie a ludzi macie za móżynów.Gorzej traktujecie Nas jak Ukraińców im to jeszcze piórko w tyle włóżcie i chwalcie jacy to cudowni pracownicy....A co do poprzedniej pracy zrezygnowałem brak życia prywatnego

Ola Nowy wpis
@Kierowca

Czy chodzi o firmę Cristallove?

zainteresowany Nowy wpis

Czytając opinie, widzę, ze są raczej średnie. Ale nikt nie pisze, czy chodzi o oddział w Toruniu, czy w Łubiance. Chciałbym poznać ocenę ludzi, którzy pracują/ pracowali w Toruniu. Aktualnie szukają technologa, zastanawiam się, czy aplikować.

Jak szefostwo w P.W.Crystal traktuje ludzi?

Porażka

Szefostwo, zwłaszcza polski amertkanin to jakiś żart z filmu Bareji. Nie rozumiem po co został ktoś taki zatrudniony? Prócz przechwałek nic nie wnosi merytorycznie do firmy. Facet z totalnie Marsa do tego nie dotrzymuje słowa. Omijajcie tą firmę szerokiem łukiem. Szkoda czasu dla takich ludzi. Nie warto.

dj Nowy wpis
@Porażka

jeżeli piszesz o tym o kim myślę to zupełnie się nie zgadzam bo pierwszy raz od dawna przyszedł właśnie ktoś kto jest merytoryczny i szanuje ludzi, a z tym bywa różnie.

Pirat

Wynagrodzenie na firmie to jedna wielka porażka 2600 brutto plus 20 % premii akordowej danego działu czyli nic znajac zycie....Gdzie ja poszedłem do pracy. Jednego (usunięte przez administratora).do drugie jeszcze gorszego trafilem po tych dyrektkra obietnicach widac pozniej ile sie zarabia w rzeczywistości.

Iza
@Pirat

Cześć, czy pracujesz w firmie już dłuższy czas czy dopiero zacząłeś? Pytam bo może warunki finansowe, które opisujesz są po prostu na start a wraz z upływem czasu można liczyć na podwyżkę. Jak uważasz? Może ktoś jeszcze się do tego odniesie i napisze jak to wygląda w P.W.Crystal przy dłuższej współpracy?

Kriss
@Iza

Kobieto o czym ty piszesz pracuje tuod 6 miesiecy jestem na produkcji caly nasz dzial tyle ma

Kriss
@Iza

Proponuja 2600 brutto plus 20% premii w akordzie gdzie w tej chwili jest 2800 brutto ten cały dyrektor to siedzi tam i nawet nie wie co się dzieje w Polsce istny (usunięte przez administratora) .....!Dzięki nie jestem zainteresowanym waszymi smiesznymi zarobkami wolę iść po za Toruń i zarobić więcej jak ty naginać za damski h....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.W.Crystal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kraśnik
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Thomag Industrieservice GmbH
byly pracownik

polecam jaknajbardziej, kiedys tam robilem. od 3000 do 4000 na reke. zero stresow w zaleznosci co robisz. proste prace, zero myslenia, jedziesz na akordzie, kierownicy super nie czepiaja sie. w sumie jak bys nie wchodzil do biura to moze raz dziennie kierownika na oczy zobaczysz. jestes po szalonym wikendzie-wiadomo nie ma sil do roboty to siedzisz sobie w kiblu i dzien z glowy. zaluje ze sie wyprowadzilem na poludnie polski bo tu trzeba ostro zapier...zeby glupie 1600 dostac.kierowniki non stop dra ryja ze sie opier....nawet zapalic nie mozna. super wspominam crystal, luz bluz i duza kasa zawsze przed 10 na koncie.

Andrzej W.
@byly pracownik

Ciekawe o piszesz za bzdury na południe tez pracowalem z resztą wszedzie trzeba pracowac i w przeciwienstwie do Torunia tam zarabialem dużo lepiej jak tu 2300 z wielkim bólem

Rafal

Ja 5000 netto za podpierniczanie ludzi ze swojej zmiany i takie plecy u szefa produkcji i dyra że nikt mi nie podskoczy

Adi89

Nie wierzcie w (usunięte przez administratora) że tu można zarobić, przechodzisz przez bramę tego(usunięte przez administratora) i stajesz się (usunięte przez administratora)Wszystkie pozytywne komentarze na temat tej firmy są od pseudo kierowniczków wyrozumialców. Chętni? Potrzebują akurat. 12.50 brutto :)

Iza

@Hvvv a to dla zwyklego pracownika produkcji taka stawka czy jakiegos lidera?

Wojtas

Jakie zarobki na produkcji?

Hvvv
@Wojtas

3000 na reke

bylyczlowiek
@Hvvv

hahahaha ta jasne... chyba 2000 z kawałkiem.

Lol
@Hvvv

3tys brutto to nie dużo ???? to ja wcześniej zarabiałem 3500 brutto i mało jest ????

XD
@Lol

od kiedy brutto=na rękę?

Wiktor

@Hvvv a jak z premia ? Można się o nią starać ?

Iwo

Firma jako dobry pracodawca znajdzie ludzi którym chce się pracować bo na siłę nikt nie musi tu pracować.

Olek

Jeśli obcina to musi mieć podstawy bo inaczej nikt nie ryzykuje problemów!!

Adrian

Tak to prawda kierownik obcina wyplaty odradzam kazdemu ciezka fizyczna praca smieszne stawki akordowe, zarobki na poziomie najnizszej krajowej, mobbing.....

Miras

Jeden drugiemu utrudnia prace, fałszywie ludzie, i co miesięczne obcinanie wypłat. Nie polecam, to totalny (usunięte przez administratora)

byłypracownik

Nie polecam tego zakładu. Kierownik z drugiej zmiany fałszywy, praca co raz ciezsza za 2100 zl na reke i nadgodziny po 12 h nie wazne ze moze Ci nie pasować. Unikać tego zakładu.

Ciekawe jak jest
@byłypracownik

A pracowałeś w Toruniu czy w Łubiance

Franciszek

@byłypracownik, na jakim stanowisku pracowałeś w P.W.CRYSTAL? Co wchodziło w skład Twoich obowiązków skoro napisałeś, że były one trudne i ciężkie? Czy za nadgodziny otrzymywałeś dodatkowe wynagrodzenie? Zachęcam Cię do pozostawienia wpisu na ten temat.

Franciszek

@Nie jest tak kolorowo a co powoduje spadek wypłat miesiąc do miesiąca? Czy P.W.CRYSTAL nie oferuje umowy o pracę, która ma jasno określoną wysokość wynagrodzenia? To dość kluczowa kwestia - możesz więc rozwinąć temat? Z pozostałych opinii wynikało, że warunki płacowe w firmie są zadowalające. Czy w takim razie sytuacja obecnie wygląda inaczej?

Nie jest tak kolorowo

W tej firmie wcale nie jest tak kolorowo jak piszą inni. Jedyne co sie zgadza to jest to ze kierownicy sa wporzadku. Z miesiaca na miesiac bylo coraz gorzej, a i wyplaty coraz nizsze. Co chwila strasza zwolnieniem i tym ze szef patrzy na kamery co jest stu procentowym idiotyzmem biorac pod uwage to ze w firmie jest taki bajzel ze nie raz (mimo sporych zaleglosci) pracownik nie ma nic do roboty i sam sobie musi szukac zajecia (np. Zamiatanie) gdzie akord mija sie z celem. Ogolnie podejscie pracodawcy do pracownika BEZNADZIEJNE - ZERO SZACUNKU!! Nie polecam chyba ze ktos ma przyslowiowy noz na gardle.

Franciszek

@byly pracownik, widzę, że jesteś zadowolony z warunków płacowych. Jakie jeszcze są plusy pracy w tej firmie? Czy obecnie jest zapotrzebowanie na nowych pracowników? Możne obecni lub byli pracownicy wiedzą coś na temat wolnych wakatów w tej firmie? Jaki warunki zatrudnienia i atmosfera panują w tej firmie? Czy chcielibyście podzielić się jakimiś innymi istotnymi uwagami? Zapraszamy do komentowania.

Były pacownik

Produkcja okien nie polecam i w akordzie .polecam torun

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.Crystal - Kraśnik

• Jak się pracuje w P.W.Crystal?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.Crystal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.Crystal?

P.W.Crystal
2.5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Obwodowa 9
    23-200 Kraśnik