MEDISEPT Sp. z o.o.

Opinie o MEDISEPT Sp. z o.o.

Anonimus

Pojawiła się oferta na Technologa R&D. Pytanie za 100 punktów oczywiście nie do przedstawicieli handlowych. Jakie macie opinie jako pracownicy produkcyjni ?

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Nikt nie pisze?

Pracowałem W tej firmie jako przedstawiciel prawie pięć lat. Nauczyłem się wiele, dostałem niesamowitą szkołę. Zarobiłem też fajne pieniądze, jednak nic się same nie robi i praca od 8 do 15 to to nie jest. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na raporty bo są one wszędzie w każdej firmie handlowej. Co do GPS zgoda, moim zdaniem jest to narzędzie zbędne, pokazujące podejście firmy do pracownika. Prawda jest taka, że wyniki sprzedażowe i opinia na rynku świadczą o wykonanej pracy a nie to czy ktoś zrobił dziennie 6 czy 10 wizyt. Firma moim zdaniem jest idealna dla młodych przedstawicieli chcących nauczyć się pracy w tym sektorze, jednak niestety ze względu na słaby social, względnie niską kulturę w organizacji i podejście do przedstawicieli nie polecam doświadczonym i profesjonalnym przedstawicielom Z pozdrowieniami

kazimierz

firma z kategori wstajesz 6.30, albo wczesniej, konczysz 17ta odwiedzac klientów, potem do 21 siedzisz w raportach , oczywiscie mozna zarobic jak sie zrobi plan, a plany jak wiadomo rosna. kompletny brak czas na zycie prywatne, rodzinne, etc.

jatojatojasnejakdwarazydwa
@kazimierz

Bo czasy "czy się stoi czy się leży tysiącpińćset się należy" już dawno minęły ;)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor Handlowy (Chief Sales Officer) w firmie MEDISEPT Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
adeli

Systematycznie pojawiają się oferty pracy na te same stanowiska. Coś jest chyba z tą firmą nie tak.

Weronika

@Bart co pomimo tego, że proces kwalifikacyjny był przeprowadzony profesjonalnie, sprawiło że firma nie zrobiła na Tobie dobrego wrażenia? Może warto napisać tu jakie były Twoje zastrzeżenia. Mogliby się wtedy do nich odnieść i potwierdzić lub wyjaśnić obecni pracownicy MEDI-SEPT.

Weronika

@Zawiedziony rozumiem, że rozczarował Cię brak informacji zwrotnej po tak długotrwałym procesie rekrutacyjnym. Może jednak się on przedłużył? Czy od czasu Twojego wpisu usłyszałeś od firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoim procesie rekrutacyjnym? To ważna informacja, że jest on wieloetapowy. Czego można się podczas niego spodziewać? Czy coś Cię podczas niego zaskoczyło? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Zawiedziony

Aplikowałem na stanowisko DH i powiem Wam strata czasu - ponad miesiąc. Tyle etapów, assessment i ciągle przeciąganie terminów w decyzją. Mimo zapewnień Pani HR o decyzji nawet na koniec nie potrafią zadzwonić i podziękować za udział w rekrutacji. Słaba firma. Tylko świadczy o profesjonalizmie i podejściu do przyszłych pracowników.

Weronika

@weronik nie chodzi tutaj o pisanie tylko pozytywnych i jak sugerujesz wymyślonych wpisów na temat firmy. Również warto zaznaczyć, że nie jestem związana z MEDI-SEPT. Jestem pracownikiem gowork.pl. Zależy nam na tym, by osoby, które na wątek trafiają szukając opinii na temat swojego potencjalnego pracodawcy, mogły właśnie tutaj znaleźć pomocne informacje. Dlatego też ważne są wszystkie opinie. Zarówno od osób, które z pracy są zadowolone, jak i od tych, którzy mają jakieś zastrzeżenia. W jaki sposób jesteś związana z firmą? Byłaś lub jesteś w niej obecnie zatrudniona? Jeśli tak, to Twoja opinia również jest istotna. Jak Ty oceniasz MEDI-SEPT jako pracodawcę?

Gwarek

Aplikuję na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i przetargów i proszę o info?

Gwarek

@Aga Podziwiam Twoją wytrwałość, jak dokładnie pilnujesz firmy. Zapewne coś się zmieniło w firmie na lepsze i ludzie piszą .

Aga

Przez kilka lat, żadnej pozytywnej opinii, aż tu 02.12.2016 wysyp pozytywnych opinii - dopisywane co kilkanaście minut i wszystkie jakby napisane przez tą samą osobę. Czyżby ktoś z HR tu zajrzał i próbował zaretuszować obraz? Pojawiło się ogłoszenie na Doradcę na Toruń ale po tych opiniach zostaję przy swoim pracodawcy :-)

Weronika

@Paweł dziękujemy za Twoją opinię. Według Ciebie dzięki pracy w MEDI-SEPT Sp. z o.o. można się wiele nauczyć. To bardzo dobrze. Warunki pracy na jakim stanowisku opisujesz? Wspominasz również o bardzo dobrej atmosferze. Czy panuje taka w całej firmie, czy piszesz tutaj o konkretnym dziale?

weronik
@Weronika

Weronika, ile można zarobić na pisaniu pozytywnych postów, bo mam trochę wolnego czasu, bujną fantazję i potrafię opowiadać bajki więc chętnie coś dorobię?

Weronika

Pojawiły się nowe oferty pracy do MEDI-SEPT Sp. z o.o.. Firma poszukuje kandydatów na stanowisko Regionalny Doradca Handlowy ;)

Misio

Pracuję tu i nie zgadzam się , że słabo płacą. Zarobki zależą od tego gdzie pracujesz. Nie wszyscy mają mało. Firma daje pracę natomiast atmosfera w znacznej mierze zależy od pracowników. W sumie warto tu pracować.

Darek Wro

Wszedłem na tę stronę bo słyszałem że MS chce wykupić pewna duża firma produkująca pieluchy dla dorosłych. Myślałem że może znajdę tu coś więcej na ten temat. Jednak to co tu się wyprawia to jakaś masakra. Ten portal ma służyć osobą które szukają informacji na temat potencjalnego pracodawcy a nie wycieczką w prywatne życie innych ludzi. Pamiętajcie że takie wpisy mogą wyrządzić krzywdę wielu osobą. A skoro tu już jestem to dwa słowa o pracodawcy. Wymagają dużo, płacą słabo, ludzi traktują przedmiotowo.

@Darek Wro

W zupełności zgadzam się z Tobą, to nie jest portal-magiel. Ale mam pytanie czy są jakieś nowe rekrutacje do MS na doradcę? Widziałem kiedyś oferty ale ostatnio nic nie ma. Będę wdzięczy za informacje. Zastanawiam się jakie pensje płacą , czy mają jakieś dodatki ?

Darek Wro
@Gwarek

Gwarek Trzy koła na rękę, ale na własnej działalności, dodatkowo kilka stówek premii. Nie ma karty muli sport, prywatnej opieki medycznej. Pracy jest na prawdę bardzo dużo.

eMdżeJ

hehehe widzę, że niektórzy nawet po odejściu nie mogą żyć bez życia firmy i potrzebują wylewać swoje żale - pytanie po co ? Ja pracuje tu 3 lata, sam święty nie jestem, ale każdy ma swoje życie i za nie odpowiada, w końcu to nie klasztor :) Wyciąganie takich historii świadczy chyba tylko o tym, że ktoś nie ma własnego życia i emocjonuje się innymi, smutne to i w sumie żal mi takich osób. Co do pracy, to raz lepiej raz gorzej - jak to w firmie zajmującej się sprzedażą, natomiast nikt nikogo nie może do pracy zmusić, jak komuś nie odpowiada, to zmienia. 15 wizyt dziennie ? :) to nie FMCG - nie będę się do tego odnosił, może i tak kiedyś było, teraz na pewno nie, wielu obecnie pracujących może to potwierdzić.

Chciałbym napisać kilka słów na temat tej firamy. Pracowałem tam rok, przez ten czas działo się sporo zarówno dobrego jak i złego (ale tak chyba jest wszędzie) Co do rzeczowych opini owszem plan był wysoki, ale szło go na ogół zrealizować. GPS w autach - widać była taka konieczność, a poza tym jak inaczej sprawdzić co robi pracujący daleko od siedziby firmy. Ze zarzutem że trzeba odjechać z pod domu u 7.30 - normalne. Pewnie można wstawać o 10.00 ale to chyba tylko na bezrobociu. Spotkania firmowe - jak zorganizpwac to inaczej, skoro pracownicy są w calym kraju. Zmiana warunków - osobiście tego nie pamiętam ale takie prawo właściciela. Zresztą jak było Wam tak źle to dlaczego nie odeszliscie sami i to szybko. Ja pamiętam że odeszły same dwie osoby (PH) a z biura chyba 1. W kapowanie zwłaszcza przez biuro ciężko mi uwierzyć. Gumowe ucho ze Szczecina to juz moim zdaniem totalna bzdura Natomiast jeżeli chodzi o Tomka bo sporo o nim tu jest - uważam że to co się wydarzyło na zjazdach powinno tam zostać (jak w Vegas) Jeżeli coś robił, to jest to tylko jego sprawa a już na 100% nie ma znaczenia przy ocenie firmy. Ja mogę osobiście ocenić go na plus i to nie tylko służbowo ale też prywatnie mimo ze to wlasbie on przekazal mi info o koncu wspolpracy. A ludzi pracujących tam wspominam dobrze. Co do warunków pracy i ogólnie firmy Jeżeli ciężka praca nie przeszkadza wam, to warto rozważyć Medi sept jako pracodawcę. Tak na marginesie wylewanie żali tutaj jest bez sensu.

marek
@Marek

człowieku masz prawo do takiej opinii ale podpisuj się swoim imieniem bo akurat wśród ph mediseptu marek to bardzo, bardzo rzadkie imię.

@marek

Ja nie ma powodów żeby pisać pod jakimś nickiem czy innym imieniem . Nie napisałem nic złego, ani nic czego mógłbym się wstydzić.

kat

ludzie czym wy się zajmujecie?. gdyby chociaż 10% ww spraw była prawdziwa- o medi sepcie pisano by we wszystkich mediach. nakręcono by kilka filmów- również z Rocco w roli głównej. może się mylę ale nie słyszałem. łatwo w internecie wylewac zale i obrzucać ludzi błotem- czy taki portal jak ten ma służyć właśnie temu ? niesadze

ale tu wesoło

a morał tej opowieści jest taki taki: nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka... błagam nie piszcie nazwiska najlepszej...klientki TJ z Katowic jako nick :D :D :D Kobita zejdzie na zawał ;-)

były
@ale tu wesoło

racja. kilka fajnych osób tam spotkałem, są też takie którym ręki bym nie podał.

TJ
@były

:) Panowie czuje sie wywołany do odpowiedzi bo tak namiętnie piszecie tego Harlequina, ze chyba trochę się zapominacie. Jeśli macie do mnie jakiś problem i moja osoba chcecie uleczyć swoje kompleksy, to przecież macie do mnie numer telefonu i możecie zadzwonić, przecież chętnie to z Wami omówię, no ale fakt do tego trzeba trochę odwagi , żeby się ujawnić... a tu można śmiało walić na kogo się chce i co chce i być chodź przez chwile ,, wielkim,, bo nikt się nie dowie od kogo te głupoty. zastanówcie się tylko czy coś dzięki temu macie dla siebie, poza rozładowaniem własnej frustracji, a z drugiej strony jakie te wpisy mogą wywołać konsekwencje dla osób , które tak śmiało wymieniacie z nazwisk. przemyślcie to sobie, bo tekst o wilku powyżej może i tez Was kiedyś spotkać, czego Wam nie życzę. o medisept nie musicie się już tak martwic, damy rade sobie bez Was :) uszanujcie życie innych, a inni tez Was będą szanować, a takie wspomnienie zostawcie dla siebie, spotkacie się na stadionie to się nimi wymienicie.

marek
@TJ

ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o MEDISEPT Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDISEPT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDISEPT Sp. z o.o.