MEDISEPT Sp. z o.o.

Opinie o MEDISEPT Sp. z o.o.

Ciekawy

Cześć, Na portalu "pracuj.pl" pojawiło się ogłoszenie na "sales managera rynki zachodnie". W związku z tym że zastanawiam się czy nie aplikować to proszę o w miarę OBIEKTYWNE informację: 1) jakie zarobki oferuje mniej więcej firma "na start"? 2) jaka forma współpracy jest preferowana: UOP czy działalność? 3) czy targety narzucone przez kierownika/dyrektora/ prezesa są realne do zrealizowania i czy w zamian za to są premie ? 4) jakie narzędzia oprócz telefonu i laptopa oferuje firma? Samochód na codzień czy tzw. "carpooling" czyli do użytku na konkretne wyjazdy? 5) czy ktoś poświęca nowemu człowiekowi czas na wdrożenie technologiczne, czy działa to raczej w myśl zasady "masz telefon i sprzedawaj"? 6) w ogłoszeniu jest możliwość pracy w systemie łączonym: 3 dni w biurze i 2 zdalnie ? Czy rzeczywiście tak to funkcjonuje? 7) w jakim stanie jest biuro? Kawa ,parking klimatyzacja? Proszę o info

Ex medis
@Ciekawy

Jak chcesz aplikować to się lepiej zastanów 10 razy. Kasa obcinana, plany z palca pisane z miesiąca na miesiąc, żadnych benefitow. Praca ogólnie chaos, działania bez żadnego pomysłu. Wybujałe ego właściciela, brak szacunku do ludzi i wybuchowe podejście powodują że każdy w firmie ma stres przychodząc do pracy. Człowieku daj sobie na prawdę spokój. Jak chcesz mieć spokojną głowę ...

@Ciekawy

Dzień dobry! Dziękujemy za komentarz. Na stanowisko Sales Managera poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze sprzedaży eksportowej, zaangażowanej i chcącej się rozwijać. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty o precyzyjnie określone cele. Targety są jak najbardziej skrojone na miarę możliwości, które wspólnie wypracujemy. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapewniamy nowoczesne narzędzia, niemniej auto nie jest przewidziane w pakiecie. Zapewniamy kompleksowy program wdrożeniowy prowadzony przy zaangażowaniu różnych działów naszej organizacji oraz pracę w systemie dzielonym dla osób spoza naszej lokalizacji. W biurze zapewniamy zarówno klimatyzację, pyszną kawę, jak również świeże owoce w pracy. Aktualnie trwa również budowa naszego nowego biura do którego planujemy przeprowadzić się za kilka miesięcy gdzie będzie większa powierzchnia parkingowa niż obecnie. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania! Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT :)

SUMIENIE
@MEDISEPT Sp. z o.o.

Słyszałem na rynku opinie, że jak się przetrwa MEDISEPT to się przetrwa wszystko.. (i wcale nie w pozytywnym znaczeniu tego sformułowania). Miałem wysyłać do was CV...Wiecie co na prawdę nie wstyd komuś w biurze pisać takie bzdury ?? Ludzie tyle ofert się pojawiło w tej firmie nie dlatego, że jest rozwój (rozwój to jest ale finansowy Pana (usunięte przez administratora)- nie koniecznie pracowników (tutaj raczej regres), tylko ludzie się zwalniają na potęgę. Jak ktoś przychodzi do pracy z organizacji gdzie było mniej więcej wszystko poukładane to tutaj się przerazi. Nawet jak wszystkich zwolnicie i zatrudnicie nowych pracowników to i tak ten swąd będzie za wami się ciągnął latami... Życzę owocnego rozwoju !!

I nauczyć się pojęcia czym jest "wartościowa informacja zwrotna" od powiedzenia "wybraliśmy innego kandydata na to stanowisko", po czym umieszczać ofertę pracy ponownie :)

Halo halo

Proponuję zainwestować w kalendarz dla pani rekruter. Obiecała zadzwonić w 2 tygodnie i cisza. Rada dla pani: albo proszę nie obiecywać, albo wywiązywać się z tego co pani mówi :)

@Halo halo

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Standardem w naszej firmie jest informacja zwrotna dla kandydata z którym podjęliśmy rozmowę o współpracy. Przykro nam słyszeć, że nie skontaktowaliśmy się z Panią/Panem - musiało to być przeoczenie z naszej strony. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem: rekrutacja@medisept.pl - udzielimy wszelkich informacji na temat aktualnego stanu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

Kandydat warszawa
@Halo halo

Potwierdzam Ta sama sytuacja. Obiecują dac informacje zwrotną i nic.. Pełen profesjonalizm. Może lepiej nie obiecywać.

pytanie

Firma obecnie szuka osób na wiele stanowisk. Czy to w związku z rozwojem, czy jest jakaś wymiana kadry i dlaczego? Czy ktoś może opisać relacja i warunki panujące w biurach?

STor
@pytanie

rozwój, naprawdę mocno do przodu

ale jak?
@STor

Rozwój ?!? Poprzez zwolnienie w styczniu wszystkich przedstawicieli handlowych i kierowników regionalnych ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor Handlowy (Chief Sales Officer) w firmie MEDISEPT Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
klient

Jestem zaniepokojony informacjami jakie docierają z rynku. Co jest nie tak z tą firmą? Po raz kolejny zmieniają handlowca z mojego regionu. To już chyba 4 osoba w dość krótkim odstępie czasu. Dowiaduje się również o zwolnieniach w innych regionach. Może ktoś to sensownie wytłumaczyć? Zastanawiam się czy dalej kontynuować współpracę z tą firmą. Pozdrawiam

Pracownik biuro

Dokladnie potwierdzam. Co roku podwyżka. Prezes zawsze się zatrzyma zapyta co słychać, zainteresowany życiem prywatnym swoich ludzi. Premia i podwyzka co roku. Bogaty pakiet benefitow w biurze i w terenie. Prezes zawsze powtarza że firma to ludzie i się tego trzyma. Nigdy nie było problemu z dniem wolnym. Handlowcy sami wybierają działalność gospodarczą bo im się opłaca ale jak ktoś chce może pracować na etacie. Firma duzo daje od Siebie i aż chce się pracować. Nie chce się wcześniej kończyć pracy i wracać do domu bo atmosfera jest taka domowa. Szkoda ze nie da się pracować w sobotę i niedzielę bo pewnie każdy dla dobra firmy chciałby to robić. Każdego zachęcam do składania CV do Mediseptu warto to wszystko przeżyć

były pracownik obiektywnie

Skoro jest tak cudownie i wspaniale to skąd taka rotacja wśród pracowników. Pracowałem w tej organizacji kilka lat i w tym czasie przez działy takie jak HR, CC, PH, DH, itp przewinęło się spokojnie z 30 osób. Dlaczego zwalniają się ludzie z doświadczeniem, którzy pracowali dla tej firmy 4-6 lat? (Jako przykład ostatnie zwolnienie na szczeblu kierowniczym...) Dlaczego wśród przedstawicieli handlowych cały czas przewija się temat szukania innej pracy. Nawet klienci, partnerzy i dystrybutorzy wiedzą, że w MS każdy rozgląda się za nową pracą.(usunięte przez administratora) P.S. jestem ciekawy jak szybko moderator usunie mój wpis na zlecenie Medi-Sept ;)

kandydat01

Widać, że firma się rozwija mocno bo dużo chyba nowych stanowisk powstało i są ogłoszenia na pracuj.pl. Firma stawia na rozwój pracowników? Wiecie coś może o warunkach na jakich zatrudniają bo na tym forum nic konkretnego nie ma?

STor
@kandydat01

Mocno stawia na rozwój, teraz codzienność w tym miejscu to są szkolenia, powiem szczezrze momentami nawet trochę chyba intensywniej niż gdzie indziej, ale ogolnie jak ktos jest ciekawy, chce się rozwijać to tu to znajdzie

John

Witam Jak obecnie wyglada praca na stanowisku RPH na rynku otwartym? Jak współpraca z nowym dyrektorem? Czy zasada panujące za TJ się zmieniły??

@John

(usunięte przez administratora)miał olej w głowie i doskonale znał rynek. Był wymagający ale wyrozumiały. (usunięte przez administratora) Gdyby nie sytuacja w kraju już dawno by poległ na wynikach sprzedaży...

Justyna
@były pracownik

Negatywnie wypowiadasz się na temat obecnego zarządu firmy Medisept, a może mógłbyś opisać bardziej konkretnie, co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żeby w firmie pracowało się lepiej? I co jest nie w porządku?

Żenada

Nie polecam pracy na produkcji w tym zakładzie. Podejście kierownictwa no comments. Potrafią lazic i tylko patrzeć na kamerach na ręce ludziom. Zwolnić bo taki maja kaprys. Sorry z, takim podejściem nie tedy droga.

Paszoł Won
@Żenada

A firma nie poleca takiego pracownika jak ty bo przecież lazic można a trzeba bo niektórzy nie pracują i trzeba zwolnić

Żenada

A jaką masz pewność że (usunięte przez administratora)? Każdy przypadek jest inny a nie wiesz ze ktoś może po prostu zachorować? Nie mierz wszystkich swoją miarą. (usunięte przez administratora)

Zenada

jaki mądry! a jaką masz pewność, że ktoś nie zachorował naprawdę.(usunięte przez administratora) Nie musisz pisać komentarzy w środku nocy będąc w pracy.

A jaka masz pewność że ktoś rzeczywiście nie zachorował więc nie mierz wszystkich swoją miarą firma się zachowuje nie fair zwalniając ludzi będących na l4

Tobie

Skąd masz pewność, że ktoś rzeczywiście nie zachorował więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Tak na marginesie pisze się weekend a nie likend.

mi
@Tobie

I'm sure your English is better than mine.

Tobie
@mi

No comments...

Odp.

Słyszałaś/eś o urlopie na żądanie ? Tzw. "kacowe". Pracownik dzwoni/sms i informuje Pracodawcę. Tyle w temacie. Należy mu się jak psu buda a wasze komentarze/domysły/plotki możecie sobie wsadzić w tą część ciała, na której siadacie :-) A jeśli chcecie pomawiać tego Pracownika ma pełne prawo skorzystać z legislacji prawnych - trąca mobbingiem na odległość.

Zdecydowanie nie polecam. Praca na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela może i dobrze płatna ale standard pracy najgorszy z jakim miałem okazję w życiu się spotkać. Uważam się za dobrego pracownika lecz to co z czym przyszło mi się mierzyć w Medisepcie przerosło mnie - i nie dlatego, że byłem nie dość dobry ale dlatego, że wymogi stawiane przez firmę są nierealne. Praca niczym w (usunięte przez administratora). Zero szacunku dla pracownika. Gdyby nie brak umów o prace (firma zatrudnia ludzi z działalnością gospodarczą)(usunięte przez administratora)Oczywiście wszystko w białych rękawiczkach. Zdecydowanie odradzam i nie polecam! Dla mnie okres spędzony w Medisepcie był ziemskim piekłem.

Witam, Chciałem zapytać jak w praktyce wyglada praca na stanowisku dyrektora handlowego? Czy ktoś ma wiedzę dotycząca zakresu obowiązków, poziomu decyzyjności oraz warunków wynagrodzenia na tym stanowisku ?

lala

jeśli chodzi o dział sprzedaży w Konopnicy, to fatalna lokalizacja, w polu, brak parkingu dla pracowników, otoczenie budynku biura - przemysłowe- jeżdżą tiry, wózki widłowe, ciasno, łatwo o uszkodzenia auta, autobusem - brak połączenia MPK, nikt nie otwiera drzwi pomimo, że jest domofon

Cykcyk

Witam jak wygląda praca na produkcji i jak z atmosfera w pracy?

PH
@Cykcyk

NOSIŁ WILK RAZY KILKA I PONIEŚLI WILKA - TAKA TO JEST PO ILU LATACH 15 CZY 20

LUBLIN

Najlepszy to jest jeden pan który zwraca uwagę ze sie siedzi na przerwie 21 min a sam siedzi 40min.Najpierw daj przykład a później komuś uwagę zwracaj.

Natan

Na jaką formę zatrudnienia można liczyć w przypadku ubiegania sie o stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego?

Inny
@Natan

Jdg, ale chyba nie rekrutują nigdzie. I szykuj się na wiele etapów. Z nie pewnym finałem????

Xxxx

A jak jest w Kontroli Jakosci?

ja.
@Xxxx

? Nie ma kontroli jakości. To wynika z pracy.

Regionalny doradca

Medisept to bardzo porządna firma! Nie jest to miejsce dla nierobuw!!! Jeśli chodzi o warónki to dają Skodę Oktawię ze GPS ale mamy lini na kilometry bezpłatne a potem płatne. Szefostwo spoko tylko każą robić wyniki i to normalne bo przecież każdy kto ma swój biznes liczy się z zarobkiem. Ludzie fajni, dużo ludzi w centrali jest na prawdę spoko. Są przyjaźnie i koleżeństwa jak w każdej firmie. Oczywiście są osobyz którymi nie zawsze ma się relacje. Firma rzeczywiście dużo zwalnia pracowników. Ale to pewnie dlatego ze nie robią targetow. Praca na działalności także tszeba otworzyć firmę w CEIDEG. Ogólnie to polecam dla tych co lubią wyzwania, są odporne na stres i nie obrażają się kiedy szefo nam wygarnie bo przecież każdy może mieć zły dzień. Polecam!!!!!

mixx

Witam pracował koś w Lublinie jako jako magazynier lub pracownik produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy, atmosfery i zarobków.

Kandydatka

Czy firma w ostatnim czasie przechodziła jakieś zmiany w dziale sprzedażowym ??

Kandydatka 2
@Kandydatka

Owszem jest dużo zmian. Zmieniają się głównie przedstawiciele terenowi.

Fonia
@Kandydatka 2

Z czego to wynika?

@Fonia

Stawianie nierealnych celów. Zmienianie zasad w trakcie gry. Nieustanny monitoring i wieczne tłumaczenie się ze swoich działań. Poświęcanie prywatnego czasu na wypełnianie, przepisywanie tabelek, tabeleczek, raportów, które służą tylko przełożonym do tłumaczenia się przed prezesem. Wieczna inwigilacja, GPS, monitorowanie bilingów rozmów. Do tego wszystkiego chora ambicja i egoizm właściciela doprowadza do nieprzyjemnej atmosfery w pracy. Można tak wymieniać w nieskończoność.

Czy można w MEDI-SEPT Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

dodatki?

jest ubezpieczenie grupowe i podstawowy pakiet ok system. nie ma pakietu medycznego ani premii świątecznych. ewentualnie możesz liczyć na dodatkowe obowiązki.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDISEPT Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDISEPT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDISEPT Sp. z o.o.