Opinie o Akces w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akces. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akces o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces w Toruń

Patryk Nowy wpis

A czy magazyn nadal pracuje ?

paula Nowy wpis

teraz to do magazynu ludzie są potrzebni na cięcie płyt

derek Nowy wpis

zmartwię Cię ale to , że nikt nie piszę tutaj na forum od pewnego czasu to nie znaczy niestety , że firma już padła. Sklep internetowy Akces Piekarska funckjonuje bez zarzutów. Łatwo znajdziesz tam informacje zarówno o nich jak i o tym czym właściwie się zajmują. Także pomyśl nad takim sposobem zbierania informacji

blitz Nowy wpis
@derek

zgadza się sklep dalej działa i mi przynajmniej nie wydaje się , aby miał w najbliższym czasie zmienić się ten stan. Po za tym jeśli szukasz obecnie pracy w tej firmie to możesz się raczej srodze zawieść bo jej nie uświadczysz. Ludzie którzy są zatrudnieni nigdzie w najbliższym czasie się nie wybierają

miron

jak dla mnie to jeśli ta firma AKCES - PIEKARSKA 27 istnieje, to nic nie robo od jakiegoś czasu, bo nie ma ani ogłoszęń, ani jakiś większych reklam, generalnie wydaje mi się, z eo nich w internecie jest po prostu cisza i nie ma nowych informacji, chyba, ze ktoś z Was tam pracuje i mógłby napisać co nie co więcej..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Akces się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
F16

żenada http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,416146

tomasz w.

to właściciel umieszcza takie ogłoszenia. taki jest poziom.

AKCES

Ta firmeka Akces takie idiotyczne ogłoszenia o pracę daję jak nikt inny a w rzeczywistości nikogo nie poszukują do pracy.[usunięte przez admina]

Poprzednicy mają rację .Akces daje głupie ogłoszenia o pracę a nikogo nie szukają.Nie polecam

tomek

ale ten anonim plecie. bardzo fajna i porządna firma. a własciciel super i uczciwy do bólu ,serdeczny dla ludzi.wszyscy go lubią i szanują.a wielu pracuje aż od klikunastu lat.

Ci�gle glupie ogloszenia o prac� i robienie z ludzi żartow

Zostaw merytoryczną opinię o Akces - Toruń

Akces
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Józefa Wybickiego 47
    87-100 Toruń