Akces

Toruń

Opinie o Akces

anonim 2010-03-10 15:35:54
Ci�gle glupie ogloszenia o prac� i robienie z ludzi żartow
tomek 2010-03-17 17:41:47
ale ten anonim plecie. bardzo fajna i porządna firma. a własciciel super i uczciwy do bólu ,serdeczny dla ludzi.wszyscy go lubią i szanują.a wielu pracuje aż od klikunastu lat.
anonim 2010-03-18 17:06:37
Poprzednicy mają rację .Akces daje głupie ogłoszenia o pracę a nikogo nie szukają.Nie polecam
AKCES 2010-03-26 16:50:04
Ta firmeka Akces takie idiotyczne ogłoszenia o pracę daję jak nikt inny a w rzeczywistości nikogo nie poszukują do pracy.[usunięte przez admina]
tomasz w. 2010-11-12 18:20:38
to właściciel umieszcza takie ogłoszenia. taki jest poziom.
F16 2013-06-13 23:41:07
miron 2014-12-08 19:07:39
jak dla mnie to jeśli ta firma AKCES - PIEKARSKA 27 istnieje, to nic nie robo od jakiegoś czasu, bo nie ma ani ogłoszęń, ani jakiś większych reklam, generalnie wydaje mi się, z eo nich w internecie jest po prostu cisza i nie ma nowych informacji, chyba, ze ktoś z Was tam pracuje i mógłby napisać co nie co więcej..
derek 2015-01-17 23:03:19
zmartwię Cię ale to , że nikt nie piszę tutaj na forum od pewnego czasu to nie znaczy niestety , że firma już padła. Sklep internetowy Akces Piekarska funckjonuje bez zarzutów. Łatwo znajdziesz tam informacje zarówno o nich jak i o tym czym właściwie się zajmują. Także pomyśl nad takim sposobem zbierania informacji
blitz 2015-03-19 02:51:00
zgadza się sklep dalej działa i mi przynajmniej nie wydaje się , aby miał w najbliższym czasie zmienić się ten stan. Po za tym jeśli szukasz obecnie pracy w tej firmie to możesz się raczej srodze zawieść bo jej nie uświadczysz. Ludzie którzy są zatrudnieni nigdzie w najbliższym czasie się nie wybierają
paula 2016-05-14 15:13:19
teraz to do magazynu ludzie są potrzebni na cięcie płyt
Zostaw swoją opinię o Akces - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces