logo Akces

Akces

Łódź

Opinie o Akces

fan 2013-03-06 10:58
ktoś przejrzał na oczy ?!
anonim 2013-08-05 23:04
taka wypowiedź - to miód na serce szefa na wakacjach
anonim 2013-08-07 17:44
nie zastanawiaj się - tylko wal jak w dym , kasa nieważna , dzień bez akcesu to dzień stracony !!!!!!!!!
anonim 2013-12-21 12:34
1500-3000 zł brutto
ślusarz 2014-09-25 21:05
Zarabiają głównie handlowcy, przeciętny pracownik z nadgodzinami wyciągnie 2000 .Za to z rejestracją kiepsko .Szef lubi jak pracownik SKOMLI o zarejestrowanie i podwyżkę. Warunki socjalne ok
kiczen 2015-02-06 13:20
Ja równiez żywo zaintereseowałem się ofertą wspomnianej firmy, tylko pytanie czy kładą duży nacisk na selekcję pracowników??? i jak rozumieć wpis anonima o wysokości zarobków wahającym się między 1500 do 3000 zł ?? trochę duze widełki i tak naprawdę nie bardzo wiem jak to interpretować. 1500 to podstawa a reszta wyniki ponad normę i premie ?
biskup 2015-03-18 09:35
Jak tak "żywo" jesteś zainteresowany to idź i się przekonaj sam.
Ślusarz napisał już jak jest i na jakim stanowisku. Na handlowca nie pójdziesz bo nie ma naborów teraz więc sobie odpowiedz sam.
Kasa jest na czas.

tutik 2016-05-14 18:12
a rzadko niestety normalnie się ona zdarza ostatnio jak pracy szukam @tulik. Chociaż może to przypadek
Keto 2017-03-31 19:55
Wszyscy na wszystkich o wszystkim donoszą!!!
Aneta 2017-04-25 16:00
@Keto masz na myśli konkretne sytuacje w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w Akces. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy?
Aneta 2017-06-22 12:46
Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Akces. Nie jest to jednak miejsce na komentowanie i pomawianie konkretnych pracowników firmy. Wpisy muszą spełniać zasady regulaminu portalu, dlatego przed zamieszczeniem komentarza należy się zapoznać z jego treścią.
Xde 2017-06-23 20:32
zgadzam sie z poprzednikami szef tej firmy daje bezsensowne ogloszenia ,do kazdego ogloszenia podaje ta sama tresc nawet jesli poszukuje sprzataczki to chce zeby wykonywala inne prace a i referencje i orzeczenie o niekaralnisci tez musi posiadac zenada ciagle szuka nowych pracownikow wynagrodzenie tez dziwnie ustala a praca w soboty za pol godzinna przerwe bezsensu ludzie nie polecam pracy w tej firmie
be 2017-06-26 18:01
nie polecam pracy w akces lodz tam szef ciagle szuka pracownikow ktorzy oprocz swoich obowiazkow wykonywali by inne prace np sprzatanie montaz prace manualne a jak sie nie sprawdzisz po dniu probnym to dowidzenia i jestes bez szans
Aneta 2017-06-27 14:51
@Xde
jeśli pracodawca po zatrudnieniu oczekuje wykonywania od pracowników konkretnych obowiązków to dobrze, że jasno mówi o nich w ogłoszeniu o pracę. Teraz też można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Sprzątaczka biurowa + pakowanie. Co ciekawe i rzadko spotykane w ogłoszeniu pracodawca otwarcie mówi o możliwym wynagrodzeniu. Myślę, że podawanie takich informacji na starcie bardzo pomaga w podjęciu decyzji o tym czy jest się zainteresowanym daną ofertą.
adi 2017-07-01 16:26
beznadziejna firma i beznadziejny szef zgadzam sie ze dzisiaj trzeba jasno okreslic warunki placy i pracy ale skoro ktos ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego a pracownika trzeba szanowac bo nie wielu jest dzisiaj na rynku pracy oceniam negatywnie
Aneta 2017-07-04 10:23
@adi
chciałabym się upewnić, czy dobrze Cię rozumiem. Czyli według Ciebie, to że pracodawca szuka pracowników, którzy będą wykonywać obowiązki, które zwykle wchodzą w zakres obowiązków różnych pracowników jest równoznaczne z brakiem szacunku? Jeśli tak, to chyba nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Czy może coś innego sprawia, że tak krytycznie wypowiadasz się o firmie?
adu 2017-07-05 15:53
Musisz nauczyc sie czytac ze zrozumieniem chyba jasno jest napisane skokro pracownik ma byc do wszystkiego tzn ze jest do niczego wynika z tego ze pracodawca nie ma szacunku do jego kwalifikacji rozumiesz?
Aneta 2017-09-07 12:07
@adu rozumiem, ale nie sądzę, żeby każdy tak myślał. Czy przed rozpoczęciem pracy w Akces wiedziałeś jakie będą Twoje faktyczne obowiązki? Czy to się zmieniło w trakcie pracy?
Zostaw swoją opinię o Akces - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces