PRT Baza Sp. z o.o.

Opinie o PRT Baza Sp. z o.o.

BoB

Witam, jak w tej firmie wyglądają zarobki ? Doszły mnie słuchy od innych firm konkurencyjnych, że mało płacą... sprzęt alpinistyczny słabej jakości, a auta nadają się tylko na złom. Czy to prawda? Pytanie do pracowników: jak wygląda normalny dzień pracy? Ciężko jest ?

@BoB

Wynagrodzenie kształtuje się w przedziałach 4200 do 12500 brutto miesięcznie. Informacje szczegółowe o zarobkach są poufne. Wszystko zależy od stanowiska, obowiązków i poziomu doświadczenia oraz wiedzy. W naszej firmie zatrudnienie znajduje obecnie około 48 osób. Wielu pracowników pracuje z nami praktycznie od początku jej istnienia czyli prawie 15 lat. Prawdą jest, że praca w terenie nie należy do najłatwiejszych. Sprzęty alpinistyczny, który wykorzystujemy to SINGING ROCK i PETZL.

Aktualność

Witajcie !!!

Dziękujemy, że odwiedzacie nasz profil na portalu GoWork.pl, staramy się być obecni w każdym miejscu, w którym użytkownicy o nas mówią lub szukają informacji o naszej firmie. Wykorzystując tą przestrzeń chcemy przedstawić wiarygodny i rzeczywisty obraz PRT Baza  jako Pracodawcy.

Zachęcamy użytkowników do pozostawiania pytań oraz opinii, które mają dla nas bardzo dużą wartość. Przypominamy jednak, że podstawą komunikacji jest dialog z zachowaniem kultury, merytorycznych wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

Nie ma tu przyzwolenia na naruszanie godności osobistej, obrażanie, szkalowanie, pisanie nieprawdy.

Wolność słowa ma swoje ograniczenia. Treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin GoWork.pl, będą archiwizowane przez Administratora, a autorzy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawnej.

Czytamy wszystkie komentarze, każdy bierzemy pod uwagę, z każdego wyciągamy wnioski, nawet jeśli nie są pozytywne.

Wierzymy, że rzetelna komunikacja pozwoli nam wpłynąć na wzrost zadowolenia naszych Pracowników oraz zachęci przyszłych kandydatów do współpracy.

Serdecznie pozdrawiamy
Kuba

Ta firma nadal istnieje? Niektórzy ludzie nie wiedzą, kiedy zakończyć działalność. Czytałeś ich recenzje? Przestarzały sprzęt, niepewność w miejscu pracy, słaba obsługa, fatalny personel. Czego więcej można chcieć w złym biznesie?

Maria
@Kuba

o dziwo jak sie wpisuje w neta to firma działa bez problemów, wiec moze opinie nie mają żadnego wplwyu na jej dzialanie po prostu ?

Firma, która zatrudnia osoby z problemami psychiatrycznymi i usuwa recenzje, jeśli powoduje to kłopoty. Art Bazar poszukuje wykonawców. Więc jeśli nie jesteś towarzyski lub masz problemy ze zdrowiem psychicznym, możesz tu pracować. Ponieważ firma nie oznacza obsługi, nie uczciwości, nie jakości. Złe recenzje i fałszywe dobre recenzje mówią same za siebie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca: Alpinista / Monter w firmie PRT Baza Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wiidz

To prawda. Prowadzą konserwacje masztow P4 w moim województwie (pomorskim). Widziałem jak działają w pojedynkę..(usunięte przez administratora) Ktoś inny był świadkiem takiego podejścia prt bazy?

Kamil
@Wiidz

Proszę o więcej informacji na mojego emaila.- kamilalpintech@wp.pl

Alp

Nieprofesjonalne podejście firmy. Zużyty sprzęt, narzędzia słabej jakości i praca samemu na wysokościach.. Dobra pensja ? Zapomnij. Pomimo ogłoszeń nie mają chyba chętnych do pracy. Nie polecam - omijać szerokim łukiem.

Kamil
@Alp

Prawda!!! Prt usuwa niewygodne komentarze które są prawdą! Polecam zatrudnić się tak na rok czy dwa aby nabrać trochę doświadczenia a następnie szukać lepszej firmy- czyli jakiejkolwiek innej. Nie polecam

Robert

A może Pan krótko opisać tę sytuację? Co się stało, kiedy i gdzie? Spróbuję wyjaśnić to wg Pańskiej opinii agresywne zdarzenie.

Straszna firma. Znam tak wielu ludzi, którzy mieli złe doświadczenia z tą usługą. Ale firma podrabia wszystkie recenzje w Google. Mają nawet stronę internetową z pozytywnymi recenzjami i blokują negatywne recenzje. Bardzo nieprofesjonalna firma.

Tomasz

bardzo nieprofesjonalna i skorumpowana firma. Nie pracuj z nimi. ich pracownicy są agresywni i nękają ludzi.

Mirek

Firma tragiczna, ludzie w niej równez. Już nie wspomnę że wypłata nie jest na czas , kierownictwo chyba z choinki się urwało albo jest tam z przypadku i na farcie. Tragedia

@Mirek

Jeżeli chodzi o wypłatę to się nie zgodzę. mam wypłatę zawsze na czas i nie pamiętam żeby bylo kiedyś inaczej a trochę już w tej firmie pracuję. Pozdrawiam

Zapytanie

Witam mam wykonać dla firmy Baza z Torunia usługę i chciałbym się dowiedziec czy sa wypłacalni?

Jacek
@Zapytanie

Tak

Lidia

Jaka atmosfera pracy panuje w PRT BAZA? Czy pracownicy oraz przełożeni mają dobre relacje i można liczyć na wsparcie z ich strony? Jest to dość ważna kwestia dla mnie więc super by było się tego dowiedzieć :) Nie macie co do tego zastrzeżeń?

Bartosz

Jakie kwalifikacje musi posiadać pracownik, by móc ubiegać się o pracę w PRT Baie? Na co pracodawca kładzie nacisk? Czy trzeba posiadać doświadczenie, jeśli tak, to jak duże?

Qwerty

Masakra zero szkoleń zero hbp a tego Łukasza i kontrolera jakości to na zbity r.. Wywalić z roboty tak jak oni robią to ta firma kleknie

SaramMaras

Rozwalone narzędzia niesprawne wózki widłowe 0 BHP zimno praca na dworze w namiotach bez ogrzewania zarobki 1460 netto reszta w kopercie w miesiącu 240 godzin i soboty nie polecam

MAŁPA

Moje doświadczenia z tą firmą są poniżej krytyki ! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o PRT Baza Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w PRT Baza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRT Baza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRT Baza Sp. z o.o.?

PRT Baza Sp. z o.o.